ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11282
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 01 Απρ 2018, 07:34

WE HAVE ALWAYS RULED THIS LAND!

Το διάλειμμα είναι πάντα ενός μόνο έτους.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11617
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 01 Απρ 2018, 14:55

ΘΡΥΛΟΣ
ΘΡΗΣΚΕΙΑ
ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Γαληνός
Δημοσιεύσεις: 5600
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:15

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γαληνός » 01 Απρ 2018, 15:35

Από τα πέτρινα στα πέτσινα
Πέτρινα χρόνια

Τα πέτρινα χρόνια του γαύρου ξεκίνησαν το 1987, όπου και το σωματείο της Τρούμπας άρχισε να γνωρίζει μια δεκαετή ξηρασία από πλευράς τίτλων.
https://kokkinapsemata.wordpress.com/petrinapetsina/
“A bird doesn’t sing because it has an answer, it sings because it has a song.”—Joan Walsh Anglund

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11282
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 01 Απρ 2018, 18:44

Γαληνός έγραψε:
01 Απρ 2018, 15:35
Από τα πέτρινα στα πέτσινα
Πέτρινα χρόνια

Τα πέτρινα χρόνια του γαύρου ξεκίνησαν το 1987, όπου και το σωματείο της Τρούμπας άρχισε να γνωρίζει μια δεκαετή ξηρασία από πλευράς τίτλων.
https://kokkinapsemata.wordpress.com/petrinapetsina/
Πάλι με χρόνια και καιρούς, πάλι θα επονέσεις.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 02 Απρ 2018, 05:23

Εικόνα

Αφήνω εδώ το σχετικό, μεχρι να βρώ το ®.
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11617
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 02 Απρ 2018, 11:29

Orion22 έγραψε:
02 Απρ 2018, 05:23
Εικόνα

Αφήνω εδώ το σχετικό, μεχρι να βρώ το ®.
Στα 24 χρόνια 1 χρόνος δώρο.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29392
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 02 Απρ 2018, 14:05

Περί της νέας χρονιάς, ας γραφτούν οι αλλαγές που πιστεύουμε πως πρέπει να γίνουν.

Για αρχή προπονητής. Δεν μου έρχεται καλύτερος στο μυαλό (σε ρεαλιστικές επιλογές) για πάρα πολλούς λόγους :
Εικόνα

Για το τέρμα, ας μείνει ο Προτό αλλά οπωσδήποτε να ρθει πίσω ο Γιαννιώτης.
Άμυνα : Μποτία πούλο. Σισέ και Ένχελς να μείνουν, πίσω να έρθει ο Βιάνα και 1-2 δυνατές μεταγραφές. Στην άμυνα έχουμε χρόνια θέμα.

Πλάγια μπακ : Κούτρης άντε και Ομάρ. Σίγουρα μια καλή μεταγραφή.

Κέντρο : Ταχτσίδης αλλαγή το πολύ, οι άλλοι πούλο. Ο Ρομαό μεγάλωσε. Θέλει νέους παίχτες.
Μέσοι : Μάριν και Φορτούνης να μείνουν. Οι άλλοι πούλο, νέα άτομα να πάρουν ευκαιρίες και μεταγραφή καλή.
Εξτρέμ : Ανσαριφάντ ... ; Ναι. Αλλά ακόμα μια πολύ καλή μεταγραφή.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 02 Απρ 2018, 14:42

Fataul Haque έγραψε:«Εγώ στη ζωή μου δεν έχω φοβηθεί ποτέ τίποτα. Κάθε μέρα χτίζω και συνθέτω κάτι καινούργιο, με επιτυχία, οπότε κανένα πρόβλημα. Όλα από την αρχή! Με έχετε κάνει και εμένα, όπως και τον κόσμο μας, να σιχαίνομαι να βλέπω τη μεγάλη μου αγάπη! Παρ’ όλο που είστε τόσο κακοί φέτος, μπορούσατε να πάρετε το πρωτάθλημα, είστε όμως τόσο αδιάφοροι που σας έκλεψαν το πρωτάθλημα με την ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό στο Καραϊσκάκη με το επιθετικό φάουλ και το πέναλτι φάντασμα, έξω από την περιοχή και ούτε καν διαμαρτυρηθήκατε!
Να φύγετε λοιπόν από τώρα και να συνεχίσετε κάποιοι τις διακοπές σας. Εμείς το σίγουρο είναι ότι θα σταματήσουμε να σας χαϊδεύουμε και να σας πληρώνουμε, χωρίς να προσφέρετε. Από εδώ και πέρα θα παίξουμε τα παιχνίδια με την κ20 και ελάχιστους από εσάς. Με όσους αγαπούν την ομάδα και με τα παιδιά της ακαδημίας. Και θα αρχίσουμε το χτίσιμο της επόμενης σεζόν άμεσα. Τα πιτσιρίκια της ακαδημίας σίγουρα το θέλουν περισσότερο και με αυτούς θα παίξουμε τα ματς που απομένουν.
Τα έχετε όλα, δεν σας λείπει τίποτα και δεν δείχνετε κανέναν σεβασμό! Τα σπίτια και τα αυτοκίνητα σάς νοιάζουν, όχι ο σύλλογος. Για αυτό όταν ξαναέρθω δεν θέλω να δω ούτε τα σκυλιά απ’ έξω. Μόνο τους τίμιους που ματώνουν εδώ κάθε μέρα. Μόνο όσους αγαπούν και σέβονται τον σύλλογο. Μας έχετε σπάσει τα νεύρα. Νευριάζουν ακόμα και αυτοί που δεν πατάνε στο γήπεδο και δεν πληρώνουν εισιτήριο. Φανταστείτε εμένα που πληρώνω πλουσιοπάροχα όλους εσάς, που πληρώνω εκατομμύρια για να έχετε μια καθημερινότητα που θα είναι μόνο ποδόσφαιρο, που σας δίνω τα πάντα, για να με βρίζουν και από πάνω».

Πρεζέμπορα πονάς;
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11617
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 02 Απρ 2018, 15:21

Orion22 έγραψε:
02 Απρ 2018, 14:42
Fataul Haque έγραψε:«Εγώ στη ζωή μου δεν έχω φοβηθεί ποτέ τίποτα. Κάθε μέρα χτίζω και συνθέτω κάτι καινούργιο, με επιτυχία, οπότε κανένα πρόβλημα. Όλα από την αρχή! Με έχετε κάνει και εμένα, όπως και τον κόσμο μας, να σιχαίνομαι να βλέπω τη μεγάλη μου αγάπη! Παρ’ όλο που είστε τόσο κακοί φέτος, μπορούσατε να πάρετε το πρωτάθλημα, είστε όμως τόσο αδιάφοροι που σας έκλεψαν το πρωτάθλημα με την ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό στο Καραϊσκάκη με το επιθετικό φάουλ και το πέναλτι φάντασμα, έξω από την περιοχή και ούτε καν διαμαρτυρηθήκατε!
Να φύγετε λοιπόν από τώρα και να συνεχίσετε κάποιοι τις διακοπές σας. Εμείς το σίγουρο είναι ότι θα σταματήσουμε να σας χαϊδεύουμε και να σας πληρώνουμε, χωρίς να προσφέρετε. Από εδώ και πέρα θα παίξουμε τα παιχνίδια με την κ20 και ελάχιστους από εσάς. Με όσους αγαπούν την ομάδα και με τα παιδιά της ακαδημίας. Και θα αρχίσουμε το χτίσιμο της επόμενης σεζόν άμεσα. Τα πιτσιρίκια της ακαδημίας σίγουρα το θέλουν περισσότερο και με αυτούς θα παίξουμε τα ματς που απομένουν.
Τα έχετε όλα, δεν σας λείπει τίποτα και δεν δείχνετε κανέναν σεβασμό! Τα σπίτια και τα αυτοκίνητα σάς νοιάζουν, όχι ο σύλλογος. Για αυτό όταν ξαναέρθω δεν θέλω να δω ούτε τα σκυλιά απ’ έξω. Μόνο τους τίμιους που ματώνουν εδώ κάθε μέρα. Μόνο όσους αγαπούν και σέβονται τον σύλλογο. Μας έχετε σπάσει τα νεύρα. Νευριάζουν ακόμα και αυτοί που δεν πατάνε στο γήπεδο και δεν πληρώνουν εισιτήριο. Φανταστείτε εμένα που πληρώνω πλουσιοπάροχα όλους εσάς, που πληρώνω εκατομμύρια για να έχετε μια καθημερινότητα που θα είναι μόνο ποδόσφαιρο, που σας δίνω τα πάντα, για να με βρίζουν και από πάνω».

Πρεζέμπορα πονάς;
Άμα δεν περάσει ο λαθρέμπορας στο CL, βλέπω να παίζετε εσύ με τον γκόου φρομ δε μπακ στην κούλα σας. :lol:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12129
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 02 Απρ 2018, 17:54

ο Αλμπρεχτης που ειναι;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 02 Απρ 2018, 18:23

Γράφει την ιστορία του Θρύλου μαζί με τον Κωνσταντίνο Μπαρμπή.
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7458
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 02 Απρ 2018, 19:10

τι παπα πουλαει ο χοντρος
γαβροι σας πειθει;
ειδικα το προστιμο μεγαλη παπατζα εχουνε καταργηθει λες και ειμαστε στο 60

ritzeri

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 02 Απρ 2018, 22:41

Όλα είναι βάσει σχεδίου.
Προφανώς ο Μαρινάκης αντάλλαξε την ελευθερία του με τή διάλυση του Ολυμπιακού.

Αρχικά λοιπόν έδιωξε άνευ λόγου τον Λεμονή που είχε την ομάδα πρώτη και έφερε τον Γκαρθία.

Με απανωτές ήττες έχασε το πρωτάθλημα.

Στη συνέχεια χάνει εκ προθέσεως και το Τσ. Λ. φέρνοντας Χ με τον αδιάφορο Λεβαδειακό.

Σήμερα με την ομιλία του διέλυσε οριστικά την ομάδα. Θα διωξει-πουλησει όλους τους ακριβούς,άρα ποιοτικους, παίκτες της ομάδας γιατί δεν την πονάνε λεει όπως οι.....ερασιτέχνες. Ετοιμαστείτε του χρόνου να δείτε έναν Ολυμπιακό που θα βασίζεται στους παίκτες της ακαδημιας, επομένως έναν Ολυμπιακό που θα παλέψει για την 5η θέση.
Και σας το πέρασαν τόσο ωραίο το ποίημα διοίκηση και διαπλεκόμενοι δημοσιογράφοι που του είπατε και μπράβο για την επικείμενη διάλυση.
Και αφού είστε τόσο πρόβατα που δεν βλέπετε το δούλεμα που σας ρίχνουν, ε τότε να σας ευχηθώ και εγώ μέσα από την καρδιά μου ΚΑΛΗ ΔΙΑΛΥΣΗ

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10608
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 03 Απρ 2018, 13:16

Πήρε το οκ από τα κεντρικά και εκθέτει κόσμο ο νικολακό...

http://www.gazzetta.gr/football/superle ... gk-kontrol

Θα αλλάξει πάλι όλη την ομάδα ο Βαγγέλας.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27807
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 03 Απρ 2018, 13:41

Πραγματικα αδιστακτος.Μεχρι και τον παππουλη τον Ρομαο εδωσε που παρα την αμπαλοσυνη του ετρεχε σαν το Βεγγο να καλυψει τα ταγαρια στον αξονα που δεν κοβαν ουτε με βαλε.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών