ΠΑΟ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7502
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 31 Αύγ 2019, 22:23

_pavlos έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:09
under έγραψε:
31 Αύγ 2019, 21:17
Τα πουσταρια που εβριζαν τους Βαρδινογιαννηδες πρεπει να ειναι πολυ ικανοποιημενα σημερα.
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είχαν φερθεί τόσο άσχημα στην οικογένεια Βαρδινογιάννη
Άντε να δεχτώ ότι δεν τους ήθελαν, παρά την τεράστια προσφορά.
Να τους βρίζεις τόσο χυδαία ;
Τί επίπεδο είναι αυτό ;
Τον χειρότερο εχθρό σου δεν βρίζεις έτσι.
Νοοτροπία όχλου και μάζας .
Κρίμα...
τωρα αυτο ειναι το μεγαλο θεμα μας αν βριζουν την οικογενεια;
αν εξαιρεσεις τον αντερ και τον γκοτζο ποιος χεστηκε και τι σημασια εχει αμα την βριζουνε

arisordeath έγραψε:
31 Αύγ 2019, 21:12
ολοι κραζετε και λυπαστε και το μονο πραγμα που πραγματικα προκαλει λυπηση ειναι η παρουσια,η απουσια αν προτιματε,του κοσμου του παναθηναικου.που ειναι ο τεραστιος κοσμος του παναθηναικου τωρα που τον εχει αναγκη; :102:
ε κουρασε η φαση με τι ορεξη να παει ο αλλος στο γηπεδο
ασε τις μλκιες που λεει ο αντερ λες και χεστηκε ο καθενας αν βριζουν την οικογενεια ,το θεμα ειναι οτι εισαι μια απο τα ιδια εδω και ποσο καιρο με τον μλκα τον αλαφουζο και δεν υπαρχει προοπτικη μια ελπιδα , κατι αισιοδοξο
περσι που πηγε καλα στην αρχη και ειχε ψηθει ο κοσμος κατι τραβηξε απο κοσμο


για νταμπιζα-δωνη ειναι εικονα ομαδας αυτη 2 αγωνιστικες για να μην πω απο τον β γυρο περσι
εχει οικονομικα προβληματα αλλα δεν ειναι δυνατον να σε παιζει ο οφη


ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:11
Όταν μια ομάδα δεν έχει προοπτική,δεν παίζει μπάλα και
δεν έχει ούτε ένα γήπεδο ποδοσφαιρικών προδιαγραφών
για να κάνεις τουλάχιστον χαβαλέ στην κερκίδα γιατί
να μαζέψει τον κόσμο?Δε φτάνει που δεν έχει ομάδα ο
ΠΑΟ πήγε και στο ΟΑΚΑ που θες κυάλια για να δεις ματς,
που έχει 20.000 μέσα και είναι σαν 2.
οακα πηγε για να γλυτωνουνε οταν εχει ματς σαν το σημερινο

Fuerte
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 16:11
Phorum.gr user: petit_bourgeois

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fuerte » 31 Αύγ 2019, 22:30

Rocco Siffredi έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:23
arisordeath έγραψε:
31 Αύγ 2019, 21:12
ολοι κραζετε και λυπαστε και το μονο πραγμα που πραγματικα προκαλει λυπηση ειναι η παρουσια,η απουσια αν προτιματε,του κοσμου του παναθηναικου.που ειναι ο τεραστιος κοσμος του παναθηναικου τωρα που τον εχει αναγκη; :102:
ε κουρασε η φαση με τι ορεξη να παει ο αλλος στο γηπεδο
ασε τις μλκιες που λεει ο αντερ λες και χεστηκε ο καθενας αν βριζουν την οικογενεια ,το θεμα ειναι οτι εισαι μια απο τα ιδια εδω και ποσο καιρο με τον μλκα τον αλαφουζο και δεν υπαρχει προοπτικη μια ελπιδα , κατι αισιοδοξο
περσι που πηγε καλα στην αρχη και ειχε ψηθει ο κοσμος κατι τραβηξε απο κοσμο
Ο Τράκης τι κάνει; Περιμένει μήπως του μαζέψει τα λεφτά ο κοσμάκης, για να παριστάνει μετά αυτός τον σωτήρα;

Σίγουρα κανείς δεν θέλει να πληρώσει τα γαμησιάτικα του Αλαφούζου, αλλά σταδιακά μπορεί να γίνει μία εξυγίανση. Ετσι κι αλλιώς δεν θα ρίξει κανείς τον βάζελο λόγω χρεών.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23343
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 31 Αύγ 2019, 22:32

Fuerte έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:06
vantono έγραψε:
31 Αύγ 2019, 21:19
arisordeath έγραψε:
31 Αύγ 2019, 21:12
ολοι κραζετε και λυπαστε και το μονο πραγμα που πραγματικα προκαλει λυπηση ειναι η παρουσια,η απουσια αν προτιματε,του κοσμου του παναθηναικου.που ειναι ο τεραστιος κοσμος του παναθηναικου τωρα που τον εχει αναγκη; :102:
Να κόψουν τον λαιμό τους να τον ξαναφέρουν πίσω τον κόσμο με τις πράξεις τους, χωρίς να περιμενουν απο εκεινον να γυρισει, λες και ο οποιοσδήποτε υγιής φίλαθλος έχει καμια αιώνια υποχρέωση απεναντι σε μια ΑΕ. Και για οποιαδήποτε ομάδα πάει αυτο, οχι μονο για τον παναθηναικο.
Ποιος να κόψει τον λαιμό του και να τους φέρει πίσω με τι; Ολόκληρος βάζελος και δεν βρίσκεται ένας μεγαλοεπιχειρηματίας να αναλάβει.

Πέρυσι τον περιμέναμε, φέτος θα βαρέσει διάλυση;...
Ναι αυτό εννοώ, αφού δεν μπορεί η ομάδα μέσω του διοικητικού (που είναι ο πυρήνας της ομάδας, ό,τι βασικότερο) να πάρει μπρος για να φέρει αποτελέσματα δείχνοντας ότι κάποιοι εκ των άνωθεν, έστω νοιάζονται ακομα για την ομάδα, τοτε μην περιμένει την στήριξη του κόσμου κι άλλα τέτοια στείρα ιδεαλιστικά. Ακόμα και να τριπλασιαζόταν ο κόσμος του παο την επομένη μόλις αγωνιστική και ειχαν πρασινίσει οι κερκίδες, αυτή η ομάδα έτσι οπως ειναι τωρα, θα εξακολουθούσε να μη μπορεί να πάρει αποτέλεσμα. Χρειάζονται άμεσες και πρακτικές λύσεις δηλαδή για να τσουλήσει το πράγμα, όχι η ιδεατή κι αφηρημένη στήριξη κάποιου κόσμου.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 31 Αύγ 2019, 22:35

Αν η ομαδα πηγαινε καλα οντως ο κοσμος θα αδιαφορουσε αν 200-300 πρεζακια βριζουν τον Βαρδινογιαννη.
Ελα ομως που η ομαδα δεν παει καλα και ο κοσμος κανει συγκρισεις.
Αυτος ο κοσμος λοιπον οταν ακουει τα πρεζακια προφανως και αποδιδει ευθυνες.
Και φυσικα οταν μιλαμε για κοσμο εννοουμε καποια εκατομμυρια και οχι τα 1000 παρασιτα πανελλαδικα και τους 5 ρουφιανους δημοσιογραφους.
Αν αυριο γυρνουσε ο Βαρδινογιαννης πιστευετε οτι ο κοσμος θα αντιδρουσε ;
Μονο τα 1000 παρασιτα σε ολη την Ελλαδα και τα 300 που πανε γηπεδο δεν θελουν ενα τετοιο ενδεχομενο.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17557
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 31 Αύγ 2019, 22:37

Πάντα τετοια

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 31 Αύγ 2019, 22:37

Μπαναthreeναικος λαιμαι
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7502
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 31 Αύγ 2019, 22:40

αντερ συνελθε μη μας τα ζαλιζεις αλλο με τον βαρδινογιαννη
εχει τελειωσει εδω και χρονια εχουμε αλαφουζο 7 χρονια
ονειρευεσαι δηλ οτι υπαρχει περιπτωση επιστροφης και δεν γινεται γιατι βριζουνε ακομα οι οργανωμενοι απο που προκυπτει
καθε φορα ολο μλκιες για τον βαρδινογιαννη θα μας λες

Fuerte έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:30
Rocco Siffredi έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:23
arisordeath έγραψε:
31 Αύγ 2019, 21:12
ολοι κραζετε και λυπαστε και το μονο πραγμα που πραγματικα προκαλει λυπηση ειναι η παρουσια,η απουσια αν προτιματε,του κοσμου του παναθηναικου.που ειναι ο τεραστιος κοσμος του παναθηναικου τωρα που τον εχει αναγκη; :102:
ε κουρασε η φαση με τι ορεξη να παει ο αλλος στο γηπεδο
ασε τις μλκιες που λεει ο αντερ λες και χεστηκε ο καθενας αν βριζουν την οικογενεια ,το θεμα ειναι οτι εισαι μια απο τα ιδια εδω και ποσο καιρο με τον μλκα τον αλαφουζο και δεν υπαρχει προοπτικη μια ελπιδα , κατι αισιοδοξο
περσι που πηγε καλα στην αρχη και ειχε ψηθει ο κοσμος κατι τραβηξε απο κοσμο
Ο Τράκης τι κάνει; Περιμένει μήπως του μαζέψει τα λεφτά ο κοσμάκης, για να παριστάνει μετά αυτός τον σωτήρα;

Σίγουρα κανείς δεν θέλει να πληρώσει τα γαμησιάτικα του Αλαφούζου, αλλά σταδιακά μπορεί να γίνει μία εξυγίανση. Ετσι κι αλλιώς δεν θα ρίξει κανείς τον βάζελο λόγω χρεών.
ο τρακης εινια στο κοσμο του δεν εινια να τουχεις εμπιστοσυνη εγω απορω δηλ πως καποιοι πιστευουν οτι θα κανουμε και γηπεδο
εχει και το μπασκετ δεν μπορει να αναλαβει και την μπαλα ταχει πει και ο ιδιος
ειναι κα αλλα τα μεγεθη και θελει πολυ περισσοτερο χρημα
δηλ μονο ο τρακης ειναι δεν υπαρχει αλλος

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23343
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 31 Αύγ 2019, 22:44

Δώνης: «Η πιο δύσκολη μέρα μου στον Παναθηναϊκό»
Ο Γιώργος Δώνης, ήταν απογοητευμένος μετά το 1-3 από τον ΟΦΗ και τόνισε πως είναι η πιο δύσκολη μέρα του από τότε που ανέλαβε τον Παναθηναϊκό.

Αναλυτικά όσα είπε στη συνέντευξη Τύπου:

«Είναι η πιο δύσκολη ημέρα μου στον Παναθηναϊκό από την ημέρα που ήρθα. Είμαι πολύ στενοχωρημένος για αυτό που παρουσιάσαμε στο γήπεδο. η ευθύνη είναι αποκλειστικά δική μου γιατί η ομάδα μου φάνηκε ανέτοιμη. Είχαμε μια πάρα πολύ κακή ημέρα, πάρα πολύ κακή απόδοση. Δεν μου ήταν εύκολο και στο τέλος του παιχνιδιού να διαχειριστώ κάποιες καταστάσεις. Γενικώς είναι ένα δύσκολο βράδυ και δεν θέλω να πω και πολλά πράγματα, γιατί όταν είσαι φορτισμένος συναισθηματικά μπορεί να μην έχεις και τις καλύτερες απόψεις τη συγκεκριμένη στιγμή».

Για τις διαφορές του ΟΦΗ σε σχέση με τη Λαμία: «Συμφωνώ ότι ήταν διαφορετικά τα παιχνίδια. Το κομμάτι της Λαμίας το έχουμε συζητήσει κι εξηγήσει σημαντικό είναι να πούμε για το συγκεκριμένο. Είχαμε πρόβλημα να περάσουμε σε πρώτο χρόνο τη μπάλα από τα στόπερ στα χαφ, δεχόμασταν καλή πίεση και κάναμε λάθη με τη μπάλα στα πόδια με συνέπεια να έχουμε πρόβλημα και στο τρανζίσιον. Σε αυτό το παιχνίδι η ηρεμία μας και η κίνησή μας με τη μπάλα στα πόδια, δεν ήταν αυτή που μας έχουν συνηθίσει οι παίκτες από την προετοιμασία. Κάναμε εύκολα λάθη που τα εκμεταλλεύτηκε ο ΟΦΗ που πίεσε καλά στη μεσαία ζώνη. Εκτός από το πρόβλημα στο να μεταφέρουμε σωστά τη μπάλα, είχαμε τεράστια προβλήματα με πολύ εύκολες λανθασμένες μεταβιβάσεις. Είχαμε πολύ κακές επιλογές και στα δυο ημίχρονα. Όταν κάνεις τέτοια λάθη με τη μπάλα στα πόδια το τακτικό κομμάτι έρχεται σε δεύτερη μοίρα. Όταν οι παίκτες έχαναν τη μπάλα στη μεσαία ζώνη, ο αντίπαλος έβγαινε στο ανοικτό γήπεδο. Το δεύτερο πολύ κακό κομμάτι, ήταν η πολύ σοφτ αμυντική μας λειτουργία. Θεωρώ κι επιμένω ότι είναι δική μου ευθύνη γιατί η ομάδα ήταν σε όλα απροετοίμαστη. Ακόμα και στις μονομαχίες. Δεν είχαμε ετοιμαστεί ούτε ψυχολογικά, μετά από μια καλή προετοιμασία νομίζαμε ίσως ότι θα είναι εύκολα τα παιχνίδια. Στο δεύτερο ημίχρονο προσπαθήσαμε να αλλάξουμε πράγματα αλλά κάναμε δυο μεγάλα λάθη. Θα σταθώ στην έλλειψη ετοιμότητας της ομάδας σε όλα τα επίπεδα».


Για το αν επηρεάζει αρνητικά ο κόσμος: «Νομίζω ότι δεν έχει νόημα να ασχοληθούμε με αυτό. Εγώ μπορώ να ασχοληθώ με το αγωνιστικό κομμάτι, με τον προγραμματισμό που έχουμε κάνει, με την ομάδα που προσπαθούμε να φτιάξουμε. Δεν θα μπω στη λογική του πως φέρεται ο κάθε φίλαθλος. Εγώ ως προπονητής κοιτάω, σαν ένας από τους ηγέτες της προσπάθειας, να ειμαι κοντά στην ομάδα, να στηρίζω τους ποδοσφαιριστές μου και θα το κάνω ως την τελευταία ημέρα που θα είμαι εδώ. Το ποδόσφαιρο έχει κακές και δύσκολες στιγμές όπως η αποψινή, αλλά εγώ δεν θα αλλάξω ούτε μέχρι την τελευταία στιγμή που θα είμαι στον Παναθηναϊκό».

Για το πως θα διαχειριστεί την απουσία του Κουρμπέλη: «Είναι διαφορετικά κομμάτια. Η ομάδα έχει ένα πολύ δύσκολο βράδυ, με πολύ κακή απόδοση, με μεγάλα λάθη και ήταν ανέτοιμη σε ένα δυνατό ματς πρωταθλήματος. Έγιναν πολλά άσχημα στον αγωνιστικό χώρο. Δεν θα μπω στη διαδικασία αν ο κόσμος αποδοκιμάζει παίκτη, αν άλλος παίκτης κλαίει από στενοχώρια ή αν άλλος αντιδράσει στον κόσμο. Για εμάς είναι σημαντικό να μπορεί το γκρουπ να αντιμετωπίσει κι αυτή τη δύσκολη ημέρα. Το ποδόσφαιρο έχει και τέτοιες ημέρες. Πέρσι είχαμε καλές μέρες στην αρχή της σεζόν. Εγώ δεν πρόκειται να αλλάξω νοοτροπία προς τους παίκτες μου. Εγώ τους παίκτες που έχω στην ομάδα θα είμαι δίπλα τους, θα τους στηρίζω, θα τους αγαπάω και θα ψάχνουμε να βρούμε γιατί ήμασταν έτσι στο γήπεδο σήμερα και μέσα από αυτό να βγούμε δυνατοί. Τώρα αν θα έρθει μια κόκκινη, αν κάποιος αποδοκιμάστηκε και κάποιος έκλαιγε, το ποδόσφαιρο έχει δύσκολες και δυνατές στιγμές. Κι εγώ αν ήμουν φορτισμένος θα ερχόμουν εδώ να πω «δεν μπορώ να το διαχειριστώ. Γεια σας βρείτε άλλον προπονητή». Δεν είναι έτσι, εμείς εδώ είμαστε, πρέπει να το διαχειριστούμε αυτό και να βγούμε πιο δυνατοί».

Για τις αντιδράσεις των ποδοσφαιριστών: «Όταν ένα παιχνίδι πάει τόσο στραβά, επηρεάζει την ομάδα και ατομικά τους παίκτες. Ο καθένας αντιδρά διαφορετικά. Δεν είναι κάτι καινούριο αυτό, ξέρετε πως είναι. Το καταλάβαμε με τις εικόνες σήμερα. Δεν είναι εύκολο να σε αποδοκιμάζουν οι φίλαθλοί σου. Είναι κάτι που το ζήσαμε, πρέπει να βρούμε τον τρόπο να το ξεπεράσουμε και να παρουσιάσουμε μια πιο έτοιμη ομάδα».

Για την ενίσχυση στο κέντρο και αν σκέφτεται αλλαγή διάταξης: «Στο πρώτο κομμάτι δεν θα απαντήσω. Υπάρχει διαδικασία που ακολουθούμε στα μεταγραφικά, μας παρουσιάστηκαν σοβαρότερα σήμερα και πρέπει να τα διαχειριστούμε. Ποτέ δεν είμαι δογματικός με τα συστήματα. Η εικόνα της ομάδας στην προπόνηση αυτές τις 50 ημέρες ήταν δυνατή, πολύ καλή. Και στη δημιουργία, και έχοντας τη μπάλα και στις μονομαχίες. Ήταν άλλο κομμάτι το ματς της Λαμίας αλλά στο σημερινό παιχνίδι προβληματίστηκα κι εγώ πολύ. Όταν σήμερα αλλάξαμε σχηματισμό, κάναμε δυο μεγάλα λάθη που καταδίκασαν το παιχνίδι. Θα μπούμε στη διαδικασία να δούμε τι μας ταιριάζει και να δουλέψουμε και πάνω σε αυτό».

Για το τι πρέπει να βελτιωθεί: «Για την εικόνα της ψυχικής ετοιμότητας των παικτών φέρω τη μεγαλύτερη ευθύνη εγώ. Στη διαδικασία των 45-50 ημερών είδα ότι προοδεύει η ομάδα, αλλά ίσως να είχαμε ένα μπλαζέ ύφος με την έννοια πως θα έρθουν τα πράγματα πιο εύκολα. Δεν μας έγινε μάθημα την προηγούμενη εβδομάδα και σήμερα σε έναν διαφορετικό τρόπο παιχνιδιού, με καλύτερη ομάδα και καλύτερους παίκτες δεν μπορέσαμε να ανταποκριθούμε. Εκεί κατά τη γνώμη μου θα άλλαζα κάποια πράγματα».

Για τον Περέα: «Για ένα νέο παιδί που είναι λίγες ημέρες στην ομάδα και μπαίνει με αυτό το πάθος και αυτή την ενέργεια, είναι το μοναδικό θετικό της βραδιάς».

Για το αν θέλει να πει κάτι στον κόσμο: «Το είπα και μετά το τέλος του παιχνιδιού. Εγώ έχω τη λογική ότι ο κόσμος στο τέλος του παιχνιδιού από αυτά που βλέπει έχει το δικαίωμα είτε να χειροκροτεί είτε να αποδοκιμάσει. Το ποδόσφαιρο είναι θέαμα και όταν βλέπει ο κόσμος τέτοια λάθη από εμάς, είναι λογικό να αποδοκιμάζει. Όταν δουλεύω δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω της λέξης της ντροπής και της συγγνώμης, γιατί είναι σημαντικές έννοιες στη ζωή μας και εδώ μιλάμε για ποδόσφαιρο. Σίγουρα ένα συγγνώμη σε εισαγωγικά μπορούμε να το πούμε γιατί ήμασταν κακοί και δεν μπορέσαμε να ανταποκριθούμε. Αυτές οι εκφράσεις δεν με αντιπροσωπεύουν στη ζωή μου για το ποδόσφαιρο, θα τις χρησιμοποιούσα σε άλλα πράγματα και όχι στο ποδόσφαιρο».

Για τις πολλές περιπτώσεις VAR: «Σήμερα ήταν λίγο μια κατάσταση, ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο, σταματούσε εύκολα το παιχνίδι για πολλές αποφάσεις. Όταν μας έκαναν το σεμινάριο μας είπαν για τρεις περιπτώσεις που σταματάει. Σήμερα υπήρξε μια υπερβολή, δεν μπορώ να κρίνω γιατί δεν έχω δει τις φάσεις. Δεν μας αποσυντόνισε αυτό, ήμασταν αποσυντονισμένοι μόνοι μας. Αν δούμε το παιχνίδι το τι έχουμε κάνει και τι έχει συμβεί, η ευθύνη βαραίνει εμάς».

http://www.gazzetta.gr/football/superle ... zUfZmhEw3k

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 31 Αύγ 2019, 22:49

Fuerte έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:30
Ο Τράκης τι κάνει;
Παρακολουθεί τις εξελίξεις
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 31 Αύγ 2019, 22:57

Το γνωριζω πολυ καλα οτι ο Βαρδινογιαννης δεν προκειται να επιστρεψει.
Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να θυμομαστε ή να υπενθυμιζουμε ποια πουσταρια ευθυνονται για την καταντια της ομαδας.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3583
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 31 Αύγ 2019, 22:59

under έγραψε:
31 Αύγ 2019, 22:35
Αν η ομαδα πηγαινε καλα οντως ο κοσμος θα αδιαφορουσε αν 200-300 πρεζακια βριζουν τον Βαρδινογιαννη.
Ελα ομως που η ομαδα δεν παει καλα και ο κοσμος κανει συγκρισεις.
Αυτος ο κοσμος λοιπον οταν ακουει τα πρεζακια προφανως και αποδιδει ευθυνες.
Και φυσικα οταν μιλαμε για κοσμο εννοουμε καποια εκατομμυρια και οχι τα 1000 παρασιτα πανελλαδικα και τους 5 ρουφιανους δημοσιογραφους.
Αν αυριο γυρνουσε ο Βαρδινογιαννης πιστευετε οτι ο κοσμος θα αντιδρουσε ;
Μονο τα 1000 παρασιτα σε ολη την Ελλαδα και τα 300 που πανε γηπεδο δεν θελουν ενα τετοιο ενδεχομενο.
Σύνηλθε αντερ.
Τα χουμε πει 100 φορές.Η οικογένεια μόνο κακό έκανε στην ομάδα.Από κάθε άποψη.αυτά τελείωσαν όμως εδω και πόσα χρόνια.
Σήμερα τι κάνουμε.Το μέλλον είναι μαυρο και δεν υπάρχει φως.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 31 Αύγ 2019, 23:01

Ε σημερα τι να κανουμε ; Διωξατε την οικογενεια που εκανε κακο αρα πρεπει να ειστε ικανοποιημενοι.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3583
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 31 Αύγ 2019, 23:04

under έγραψε:
31 Αύγ 2019, 23:01
Ε σημερα τι να κανουμε ; Διωξατε την οικογενεια που εκανε κακο αρα πρεπει να ειστε ικανοποιημενοι.
Δεν θα μπω ρε αντερ στην διαδικασια της αντιπαρεθεσης πάλι για τον Βαρδινογιάννη.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 31 Αύγ 2019, 23:10

Λευκός Λύκος έγραψε:
31 Αύγ 2019, 23:04
under έγραψε:
31 Αύγ 2019, 23:01
Ε σημερα τι να κανουμε ; Διωξατε την οικογενεια που εκανε κακο αρα πρεπει να ειστε ικανοποιημενοι.
Δεν θα μπω ρε αντερ στην διαδικασια της αντιπαρεθεσης πάλι για τον Βαρδινογιάννη.
Δεν υπαρχει λογος.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7502
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: ΠΑΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 31 Αύγ 2019, 23:50

ταχουμε πει 1 εκ φορες

ο αλαφουζος στα ποσα χρονια θα φταιει η΄ θα μεινουμε μια ζωη τι εγινε απο το 08-12
εχουμε 2019

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών