ΑΕΚ - παοκ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Φεβ 2019, 19:28

Καλοκαιρι αλλες 3-4 καλες προσθηκες πιτσιρικαδων ξενων και ελληνων.
Και αλλαγη προπονητη με επιλογη Σαντος.
Με αυτο τον μειγμα ο παοκ θαχει στο τσεπακι του 6-7 πρωταθληματα τη δεκαετια του 20.

Αν και πολυ φοβαμαι οτι μετα τον Λουτσε , κοουτς θα γινει ο Ουρουγουανος.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Φεβ 2019, 19:31

Θυμιζω οτι ο Σαββιδης βρισκεται συμφωνα με το forbes στους πλουσιοτερους 2.000 ανθρωπους του κοσμου, πολυ μπροστα απο καθε αλλοο ελληνα ακομα και απο τον αγγλο πια Λατση. Τα μεγεθη ειναι πολυ διαφορετικα πια. Αν μαλιστα πιεσει κι αλλο η ΕΕ στο θεμα της φορολογιας των ληστρωλαθρεμπορων εφοπλιστων ωστε να αφαιρεθει αυτο το καρκινωμα απο τη χωρα μας τοτε ερχεται πολυ κλαμμα και πολλα πολλα πετρινα χρονια αγαπουλες απο το λιμανακι της αγαπης.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Φεβ 2019, 19:32

Η περιουσια του Σαββιδη εκτιμαται στα 2 δις $ .
Δεν ξαναγινε τετοιο τζακποτ.
Ο καιρος σε αυτη την περιπτωση εχει γυρισματα λοιπον.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 04 Φεβ 2019, 19:33

Μην το κουράζουμε.

Στον Τίγρη αν έλεγες πέρσι Φλεβάρη μήνα, πριν το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός, ότι θα βγει δεύτερος, δε θα είχε κανένα πρόβλημα. Το να πάρει πρωτάθλημα δεν το είχε προγραμματίσει (όπως το προγραμμάτιζε το 92-93-94), απλά προέκυψε επειδή ευθυγραμμίστηκαν οι πλανήτες στο μεταξύ.

Ήρθε λοιπόν το πρωτάθλημα ουρανοκατέβατο για ένα σύλλογο που δεν το περίμενε, ούτε είχε σχεδιάσει σοβαρά την επόμενη μέρα. Τους πήγε ο Ουζουνίδης ομίλους Τσου Λου, και αυτό ήταν πάνω από το ταβάνι τους. Η σημερινή ΑΕΚ δεν είναι δομημένη ούτε για να υπερασπιστεί τον τίτλο του πρωταθλητή, ούτε για να παίζει Τσου Λου. Της ήρθαν πολλά δωράκια απανωτά και ήταν λογικό ότι δε θα μπορούσε να τα σηκώσει.

Ο Τίγρης θα φτιάξει σοβαρή ομάδα με διάρκεια μόνο αφού φτιάξει το γήπεδο.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Φεβ 2019, 19:44

Jolly Roger έγραψε:
04 Φεβ 2019, 19:33
Μην το κουράζουμε.

Στον Τίγρη αν έλεγες πέρσι Φλεβάρη μήνα, πριν το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός, ότι θα βγει δεύτερος, δε θα είχε κανένα πρόβλημα. Το να πάρει πρωτάθλημα δεν το είχε προγραμματίσει (όπως το προγραμμάτιζε το 92-93-94), απλά προέκυψε επειδή ευθυγραμμίστηκαν οι πλανήτες στο μεταξύ.

Ήρθε λοιπόν το πρωτάθλημα ουρανοκατέβατο για ένα σύλλογο που δεν το περίμενε, ούτε είχε σχεδιάσει σοβαρά την επόμενη μέρα. Τους πήγε ο Ουζουνίδης ομίλους Τσου Λου, και αυτό ήταν πάνω από το ταβάνι τους. Η σημερινή ΑΕΚ δεν είναι δομημένη ούτε για να υπερασπιστεί τον τίτλο του πρωταθλητή, ούτε για να παίζει Τσου Λου. Της ήρθαν πολλά δωράκια απανωτά και ήταν λογικό ότι δε θα μπορούσε να τα σηκώσει.

Ο Τίγρης θα φτιάξει σοβαρή ομάδα με διάρκεια μόνο αφού φτιάξει το γήπεδο.
Ο Μελισσανιδης εχει μικροτερο οικονομικο μεγεθος απο Σαββιδη, δεν ειναι μεγιστανας. Οποτε σωστα επιλεγει το συντηρητικο μοντελο και ειναι πολυ ικανος ως ηγετης της αεκ. Ναι δεν ειναι λεφτας για να τα σκορπαει οπως καποιοι αλλοι αλλα καλα θα κανουν οι διαμαρτυρομενοι αεχτζηδες να προσεχουν πολυ καλα ΤΙ ευχονται διοτι οι εποχες που δεν ειχαν ουτε τη δεη να πλεηρωσουν δεν ειναι μακρια ουτε απαγορευεται να επαναληφθουν.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 04 Φεβ 2019, 19:58

Οργισμένος έγραψε:
04 Φεβ 2019, 19:44
Ο Μελισσανιδης εχει μικροτερο οικονομικο μεγεθος απο Σαββιδη, δεν ειναι μεγιστανας. Οποτε σωστα επιλεγει το συντηρητικο μοντελο και ειναι πολυ ικανος ως ηγετης της αεκ. Ναι δεν ειναι λεφτας για να τα σκορπαει οπως καποιοι αλλοι αλλα καλα θα κανουν οι διαμαρτυρομενοι αεχτζηδες να προσεχουν πολυ καλα ΤΙ ευχονται διοτι οι εποχες που δεν ειχαν ουτε τη δεη να πλεηρωσουν δεν ειναι μακρια ουτε απαγορευεται να επαναληφθουν.
οταν η ομαδα εξασφαλιζει επιπλεον εσοδα λογω καλης αγωνιστικης πορειας το να θελει ο οπαδος μερος αυτων να πανε στην ομαδα αντι για ολα στην τσεπα ειναι σωστη απαιτηση
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Lestat
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 14:56
Phorum.gr user: Lestat

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lestat » 04 Φεβ 2019, 20:00

Οργισμένος έγραψε:
04 Φεβ 2019, 19:22
Lestat έγραψε:
04 Φεβ 2019, 18:45
Δρακουμελ έγραψε:
04 Φεβ 2019, 15:18
H ΑΕΚ το περσινο πρωταθλημα θα το πληρωσει τα επομενα χρονια. Ο Τιγρης μετα το περσινο πιστευει οτι με το μισο μπατζετ απο τους αλλους θα ειναι ανταγωνιστικος πρωτος μαγκας και θα χτυπαει τιτλους. Πρεπει να φατε κανα στραπατσο στο κυπελο μπας και καταλαβει οτι πρεπει να βαλει λεφτα. Μανταλος και Μπακασετας στις πραγματικα μεγαλεες ομαδες της ΑΕΚ ουτε αποστολη δεν θα ητανε
Μελισσανιδης και Σαββιδης ελεγχουν απολυτα το Ελ ποδοσφαιρο. Ετσι εχουν μοιρασει τις κατακτησεις των πρωταθληματων, τουλαχιστον των δυο πρωτων απο την εποχη που πηραν την ΕΠΟ. Απλως, επειδη ο καθενας τους εχει τις ιδιαιτεροτητες του, θελουν να κανουν επιδειξη δυναμης. Δηλαδη, για παραδειγμα ο τιγρης σου λεει σεβομαι την "συμφωνια", απο ενα πρωταθλημα, αλλά θα αποφασιζω εγω ποιος θα το παιρνει και πότε....
εισαι τελειως λαθος/
Σε τι ειμαι λαθος; Στο οτι ελεγχουν την ΕΠΟ; Αφου μαζι κερδισαν τις εκλογες. Μαλιστα ο Ιβαν εφτασε να διατυμπανιζει την νικη αυτη λεγοντας οτι "ειναι δικος μας ο Γραμμενος".

Ειμαι λαθος στο οτι η συμφωνια περιλαμβανε ενα πρωταθλημα ο καθενας οσο ειναι πανω ο συριζα; Μα αφου αυτο γινεται στην πραξη. Μαλιστα το εχω πει εδω και 2 χρονια οτι αυτο θα γινει (και οχι μονο εγω, πρωτος το εχει γραψει ο Καμερον αν θυμαμαι καλα..... και αρκετοι άλλοι συμφορουμιτες και οχι μονο, εχει βουιξει η πιατσα οτι θα τα μοιρασουν τα πρωταθληματα).

Ειμαι λαθος στο οτι εχουν κοντρα μεν, τηρωντας την ουσια της συμφωνιας δε;
Η κοντρα ξεκινησε απο τον τελικο κυπελλου του Βολου. Γκολ οφσαιντ με τον Μελ να δηλωνει οτι ειναι στημενος ο εποπτης. Εκει αισθανθηκε οτι τον καπελωνει ο Ιβαν, οτι παει να ελεγξει μονος του τα παντα. Πηρε λοιπον το πρωταθλημα περσι ενω ηταν για τους παοκτσηδες " ή εμεις ή κανεις" και φετος "επειδη ειναι καλος ανθρωπος ο Ιβαν" ας παρει κι αυτος το πρωτθλημα του.
Winter is coming

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 04 Φεβ 2019, 20:04

φιλελεδες υμνουν τον μεγαλομπακαλη μαφιοζο που δεν ξερει τι σημαινει επενδυση και κανει μπιζνες με λαθρεμπορια και τα λεφτα του κρατους

τι πρωτοτυπο :lol::lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27807
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 04 Φεβ 2019, 20:30

Οχι δεν ξερει τι θα πει επενδυση.Επενδυσε τον προσωπικο του χρονο και τσεπωσε κανα 20αρι.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 04 Φεβ 2019, 20:47

GoBack έγραψε:
04 Φεβ 2019, 20:30
Οχι δεν ξερει τι θα πει επενδυση.Επενδυσε τον προσωπικο του χρονο και τσεπωσε κανα 20αρι.
οκ,ο μεσος ελληνιολος "επενδυτης" δλδ :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 04 Φεβ 2019, 20:51

Cavaliere έγραψε:
04 Φεβ 2019, 18:47
brb και tyt έγραψε:
04 Φεβ 2019, 15:42
Πέρυσι το έκλεψαν οι σουβλακοκαλαμάδες.
Kaνείς δεν το έκλεψε, το πήραμε με τον τσαμπουκά μας. Ακόμα πονάει ο κώλος σας.
:hammer:
Επαίρεσαι για το αποτέλεσμα της διαφθοράς από το κουτσαβάκι με το πούρο και γίνεσαι γελοίος και εμετικός.

Κλασικός οπαδός του γαύρου της Αθήνας.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 04 Φεβ 2019, 20:54

Τρίκαλος έγραψε:
04 Φεβ 2019, 19:16
Δεν είδα το παιχνίδι για να έχω άποψη για τον διαιτητή. Από τις αμφισβητούμενες φάσεις που είδα: Δεν δώθηκε πέναλτι στην ΑΕΚ και η αποβολή με δεύτερη κίτρινη του παίχτη του ΠΑΟΚ είναι λάθος, εκτός εάν στο διάστημα ανάμεσα στην πρώτη και δεύτερη κίτρινη έχει κάνει και άλλα φάουλ.
Είδες την πρώτη;

Είδες ότι στην φάση πριν το γκολ ο παίκτης της ΑΕΚ2014 έκανε κοντρόλ με το χέρι; Αυτό σίγουρα δεν το είδες γιατί η Νόβα δεν το έδειξε σε επανάληψη και τα κανάλια δεν το έδειξαν καθόλου. Όπως και ο Μπαρούφας στην ΕΡΤ.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Φεβ 2019, 21:06

Lestat έγραψε:
04 Φεβ 2019, 20:00
Οργισμένος έγραψε:
04 Φεβ 2019, 19:22
Lestat έγραψε:
04 Φεβ 2019, 18:45


Μελισσανιδης και Σαββιδης ελεγχουν απολυτα το Ελ ποδοσφαιρο. Ετσι εχουν μοιρασει τις κατακτησεις των πρωταθληματων, τουλαχιστον των δυο πρωτων απο την εποχη που πηραν την ΕΠΟ. Απλως, επειδη ο καθενας τους εχει τις ιδιαιτεροτητες του, θελουν να κανουν επιδειξη δυναμης. Δηλαδη, για παραδειγμα ο τιγρης σου λεει σεβομαι την "συμφωνια", απο ενα πρωταθλημα, αλλά θα αποφασιζω εγω ποιος θα το παιρνει και πότε....
εισαι τελειως λαθος/
Σε τι ειμαι λαθος; Στο οτι ελεγχουν την ΕΠΟ; Αφου μαζι κερδισαν τις εκλογες. Μαλιστα ο Ιβαν εφτασε να διατυμπανιζει την νικη αυτη λεγοντας οτι "ειναι δικος μας ο Γραμμενος".

Ειμαι λαθος στο οτι η συμφωνια περιλαμβανε ενα πρωταθλημα ο καθενας οσο ειναι πανω ο συριζα; Μα αφου αυτο γινεται στην πραξη. Μαλιστα το εχω πει εδω και 2 χρονια οτι αυτο θα γινει (και οχι μονο εγω, πρωτος το εχει γραψει ο Καμερον αν θυμαμαι καλα..... και αρκετοι άλλοι συμφορουμιτες και οχι μονο, εχει βουιξει η πιατσα οτι θα τα μοιρασουν τα πρωταθληματα).

Ειμαι λαθος στο οτι εχουν κοντρα μεν, τηρωντας την ουσια της συμφωνιας δε;
Η κοντρα ξεκινησε απο τον τελικο κυπελλου του Βολου. Γκολ οφσαιντ με τον Μελ να δηλωνει οτι ειναι στημενος ο εποπτης. Εκει αισθανθηκε οτι τον καπελωνει ο Ιβαν, οτι παει να ελεγξει μονος του τα παντα. Πηρε λοιπον το πρωταθλημα περσι ενω ηταν για τους παοκτσηδες " ή εμεις ή κανεις" και φετος "επειδη ειναι καλος ανθρωπος ο Ιβαν" ας παρει κι αυτος το πρωτθλημα του.
AYTH H συνωμοσιολογια ξεπερναει και τους φλατερθερς. Ενταξει, ειναι ζορικη η κατασταση πονατε φοβαστε αλλα μην το ριχνουμε και πολυ στο τουαηλαητ ζοουν .
Ψυχραιμια και παρακεταμολη.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

ritzeri

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 08 Φεβ 2019, 11:03

ritzeri έγραψε:
03 Φεβ 2019, 16:07

Στο λόγο μου, αυτό σκεφτόμουν κι εγώ εχθές το βράδυ για να κοιμηθώ.

Το πήγα μάλιστα παραπέρα.

Μπαίνει μέσα ο Μαρινακης και επιθεωρεί το χορτάρι.
Ο προπονητής μαζι με τον Καραπαππα πάνε μπροστά στη θύρα 4 για να ελέγξουν τα δίχτυα του τέρματος και ανταλασσουν με θράσος γαλλικά με τους οργανωμένους.
Προηγείται ο ΟΣΦΠ στο 15 με γκολ-χέρι του Λάζαρου που δεν είδε ο ξένος διαιτητής.
Ο Λάζαρος, ο Φορτουνης και οι υπόλοιποι δείχνουν τα γεννητικά τους όργανα στους οπαδούς.
(μέχρι εδώ τα έχουμε ξαναδει).

Το νέο στοιχείο όμως είναι πως πάνω στην ένταση και τις αψιμαχίες μεταξύ πάγκων, παραγόντων κλπ που έχουν ξεσπάσει κάποιος σπρώχνει τον κυρ Σάββα ο οποίος παραπατά, πέφτει και.... πεθαίνει.

Ο αγώνας διακόπτεται.

Από τις κάμερες φαίνεται πως αυτος που έσπρωξε τον κερατα ανήκει στην προσωπική φρουρά του Γιώργη.
Μάλιστα υπάρχει και πλάνο στο οποίο ο ίδιος ο Γιωργης δείχνει με το δάχτυλο του στον Ρώσο τον κυρ Σάββα πριν αυτός κατευθυνθεί προς το μέρος του και τον σπρώξει.

Ο Κουντουρης μαζί με τον Γορίλα, που ακόμη κυκλοφορεί ελεύθερος, βγάζουν περίστροφο και εκτελούν τον Ρώσο.

Η καρδιά του Μαρινακη δεν θα αντέξει επίσης την ένταση της στιγμής.

Από τις έρευνες των επόμενων ημερών θα αποδειχθει πως ο Ρωσος μπράβος, ο οποίος σημειωτέον όπλο φορούσε, ανήκει στη Ρωσική μαφία, έχει καταδικαστεί στο παρελθόν για δολοφονίες ηλικιωμένων ανθρώπων, του έχει απαγορευτεί η είσοδος στην Ελλάδα αλλά είχε μεσολαβήσει ο Ιβάν και με άδεια της κυβέρνησης του ΣΎΡΙΖΑ έκανε η πολιτεία τα στραβά μάτια.

Ο διαιτητής, επειδή είναι ξένος, πριν εγκαταλείψει οριστικά την διαιτησία και τα εγκόσμια και καταφύγει στο Νεπάλ να βρει τον εαυτό του θα γράψει στο φύλλο αγώνα την πλήρη αλήθεια.

Υποβιβαζονται και οι δύο ομάδες.

Πρωταθλήτρια Ελλάδος 2019 η ΑΕΚ - Πατουλιδου.

Κι όλα αυτά, αρκεί να κερδίσουμε σήμερα.

3-0 θα ρίξω ένα δεκάρικο, 29 δινει

Αν και πιστεύω πως οι σοφοί ΑΕΚτζηδες σκέφτονται όπως ο γουντιντ
Καλα παει

https://www.sdna.gr/podosfairo/superlea ... -marinakis

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΑΕΚ - παοκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 08 Φεβ 2019, 13:37

λες και θα τον δει κανένας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών