ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14702
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 13 Φεβ 2019, 14:59

alekhine έγραψε:
13 Φεβ 2019, 10:47
καποια στιγμή θα το ψάξω παραπάνω, να δώ ανάλυση για παοκ-δραχμή κτλ και τι στον κόσμο :lol:
SpoilerShow
Άσε που έχω βάσιμες υποψίες οτι ο πέτυ είναι ο Μίνος.
Θα το επιβεβαιώσω αν δω σχόλιο με Ελλάδα δεν είναι μόνο η Αθήνα -από την εκπομπή της παλαιοπασοκικής της ΕΡΤ της ορθόδοξης-
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12129
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 13 Φεβ 2019, 15:44

ritzeri έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:29
Jolly Roger έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:19
θυμάμαι ο Ψαριανός μετά το πέμπτο μπουκάλι τζώνυ είχε πει ότι η ΑΕΛ το έκλεψε τότε από την ΑΕΚ.

Βέβαια μετά από ένα ακόμα μπουκάλι τζώνυ είπε ότι και το πρωτάθλημα του '85 (που διεκδικούσαν ΠΑΟ και ΠΑΟΚ) ήταν κλεμμένο από την ΑΕΚ, οπότε τα συμπεράσματα δικά σας.
Προφανώς, λόγω ποτού, δεν έδωσε να καταλάβουν τι θέλει να πει.
Το 1985 ήταν το κλεμμένο πρωτάθλημα του ΠΑΟΧ λόγω των εορτασμών για τα 2300 χρόνια της Θεσσαλονίκης.

Στον αγώνα ΠΑΟΧ-ΑΕΚ δόθηκε οφσάιντ στο 88 σε φάση μπροστά της η φάση του Κατσουρανη είναι οριακη

Θαυμάστε στο 3.30
τοτε αν ενας παικτης ηταν σε θεση οφσαιντ,ασχετως αν επηρεαζε τη φαση,σφυριζοταν.
Κατι τετοιο εχει γινει στο 3.30.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 13 Φεβ 2019, 16:02

Εικόνα
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 17 Φεβ 2019, 12:34

jason έγραψε:
03 Φεβ 2019, 21:54
Κάτω από 4-0 στο τσίρκο θα είναι αποτυχία
Ναι ρε πστ μου, το 3-1 δεν μου άρκεσε.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 22 Σεπ 2021, 14:24

hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:29
brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:25
the_black_planet έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:17
Ρε συ brb και tyt και σε συμπαθώ πολύ κι όλας αλλά στο συγκεκριμένο θέμα λες άκυρα τελείως. Που είναι τα στοιχεία ότι οι Ιερολοχίτες, έστω πριν 40 χρόνια ήταν ναζί;; Το ακούω συνέχεια από εδώ και από εκεί και δεν έχω δει ΠΟΤΕ να παρουσιάζεται ΟΥΤΕ 1 στοιχείο! Ειδικά στην εκπομπή του Τριανταφυλλόπουλου που λες την θυμάμαι καλά και είχε γίνει ρόμπα ο εθνικός ρουφιάνος και άρχισε το παραλήρημα για να αποπροσανατολίσει την κουβέντα, αλίμονο παλιά πουτανα είναι... 1(ΕΝΑ) γαμωστοιχειο δείξε μου! Για εκείνο το σύνθημα που παρουσίασες δεν έχω ιδέα αν προέρχεται από κάποιο φασιστικό τραγούδι αλλά η αλήθεια είναι ότι το χρησιμοποιούν οι οπαδοί όλων των ομάδων, ακόμα δηλαδή και αν οι Αρειανοί το χρησιμοποίησαν πρώτοι πιθανόν να ήταν έμπνευση μεμονωμένου ατόμου και όλος ο υπόλοιπος σύνδεσμος να μην είχε ιδέα, αλλιώς πώς έγινε και την πάτησαν οι οπαδοί όλων των ομάδων;; Είναι χαρακτηριστικό ότι στο βίντεο του Τριανταφυλλόπουλου θα δεις φωτό με φασιστικά σύμβολα σε πανό όλων των άλλων ομάδων ενώ για τον Άρη και τους Ιερολοχίτες υπάρχει μόνο ο "λόγος" του δημοσιογράφου και ΚΑΝΕΝΑ φωτογραφικό ντοκουμέντο. Τι θέλεις να πιστέψει ένας λογικός άνθρωπος τώρα;;
Τον είχε πάρει τηλέφωνο ένας Αριεανός συνδεσμίτης που το αρνήθηκε και του έδειξε ο Τριανταφυλλόπουλος φωτογραφίες με πανώ που είχαν ναζιστικά σύμβολα. Βέβαια είναι ο λόγος μου, δεν μπορώ να βρω οτ βίντεο με όλη την εκπομπή. Είναι παρακάτω από το βίντεο που έβαλα πιο πάνω. Υπ' όψιν ότι εγώ την είχα ψωνίσει γιατί νόμισα ότι ο Τριανταφυλλόπουλος έλεγε ψέματα και το θεώρησα προσβολή για την Θεσσαλονίκη αλλά τελικά είχε δίκιο.

Για ποιο τραγούδι λες; Εγώ είπα ότι ο ύμνος του ΆΡΗ είναι στον ρυθμό της Έρικα. Εννοείται ότι δεν αποκαλώ όλους τους Αρειανούς Νεοναζί. Μόνον αυτούς που το έκαναν.

Τελικά βρήκα μία φωτογραφία με κέλτικους σταυρούς και ''αρχαιοελληνική'' σβάστικα.

Εικόνα

Αλήθεια για ποιον ύμνο του ΑΡΗ λες; ;Oσο για τις φωτο γελάει ο κόσμος Εκτός ότι είναι 30 χρόνια παλιές οι δύο έχουν και την σβάστιγγα σε απογορευτικό :lol:
Προφανως για τις κατω λεει.Που καταρριπτουν και το παραμυθακι των σουπεραδων οτι οι ιερολοχιτες τα εβγαζαν οχι αυτοι :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 22 Σεπ 2021, 14:32

jason έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:54
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:09
brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:51


Εγώ το λέω, όχι ο Τριανταφυλλόπουλος. Ρώτα κανέναν παλιό να σου πει. Η φίρμα ραδιοφωνατζής της Θεσσαλονίκης που το παίζει ότι δεν υποστηρίζει καμία ομάδα.

Και μετά λες εμένα άσχετο. Νεοσσοί είστε.
Eϊπες ότι ήταν στον σύνδεσμο Ποτέ δεν ήταν αυτό σου είπα .Ότι στα νιάτα του υποστήριζε τον ΑΡΗ λόγω και του πατέρα του ναι .Αλλά αυτά χάθηκαν με το που άρχισε την πορεία του στα ραδιόφωνα.
Έτσι, χάθηκαν αυτά με το που άρχισε την πορεία στα ραδιόφωνα :c020:

Εικόνα
Ο ιδιος εχει πει οτι συμπαθουσε την ΑΕΚ λογω Μαυρου.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών