ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 05 Φεβ 2019, 13:10

hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:05


είσαι άσχετος τελείως.Καλά σε λέει ο ΓΓ .Δεν ήταν πάοκο Παρασίδης ο Τζαμάλ και ο Νικόλας όταν αυτοί έφτιαξαν αυτό που λέμε μέσο παοκτση :hammer:
Καλά για τα του ΑΡΗ γελάνε τα τσιμέντα. Ειδικά εκεί που λες τους Ιερολοχίτες ως ναζιστές .ΜΙλάμε για σύνδεσμο που έχει πάνω από 15 χρόνια που ναι No politica. Δεν έχει καν δεξιούς ως μέλη πια

εδιτ είδα και το βίντεο. Στο λέω σοβαρά την παλεύεις;To είδες εσύ ;
Ενημερωνεται για τα οπαδικα απο τον Ζουγκλα τι περιμενεις
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 05 Φεβ 2019, 13:30

hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:05
είσαι άσχετος τελείως.Καλά σε λέει ο ΓΓ .Δεν ήταν πάοκο Παρασίδης ο Τζαμάλ και ο Νικόλας όταν αυτοί έφτιαξαν αυτό που λέμε μέσο παοκτση
Οπαδό. Όχι τους ΠΑΟΚτσήδες. Είναι σαν να λες ότι όλοι οι Αρειανοί είναι Νεοναζί για΄τι οι Ιερολοχίτες είχαν πανώ με ναζιστικά σύμβολα και γιατί ο ύμνος του ΑΡΗ είναι στον ρυθμό της Έρικα.
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:05
Καλά για τα του ΑΡΗ γελάνε τα τσιμέντα. Ειδικά εκεί που λες τους Ιερολοχίτες ως ναζιστές .ΜΙλάμε για σύνδεσμο που έχει πάνω από 15 χρόνια που ναι No politica. Δεν έχει καν δεξιούς ως μέλη πια

εδιτ είδα και το βίντεο. Στο λέω σοβαρά την παλεύεις;To είδες εσύ ;
Καλάθια. Μόνον τα τσιμέντα του Χαριλάου γελάνε. Ο Τριανταφυλλόπουλος το έδειξε πριν 20 και χρόνια. Με ad hominem δεν μπορείς να κάνεις προπαγάνδα. Παρεπιπτόντως, οι Ιερολοχίτες είχατε και σημαίνων μέλος τον φαλακρό ραδιοφωνατζή.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 05 Φεβ 2019, 13:33

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:10
Ενημερωνεται για τα οπαδικα απο τον Ζουγκλα τι περιμενεις
Είπε ότι στην κερκίδα του Άρεως έβαζαν πανώ με ναζιστικά σύμβολα, πήρε τηλέφωνο ένας δικος σας συνδεσμίτης και του είπε ότι λέει ψέματα κλπ. Βρήκε τις φωτογραφίες ο Τριανταφυλλόπουλος και του τις έτριψε στην μούρη.

Επειδή ο ύμνος του Άρεως είναι από την δεκαετία του '70, (από τους πρώιμους οπαδούς) φαίνεται από τότε η Νεοναζιστική τάση που είχαν οι οπαδοί (τουλάχιστον οι επικεφαλής).

υγ Το λέει εδώ στο τέλος, αλλά δεν έχει ολόκληρη την εκπομπή όπυ πήρε τηλέφωνο μετά ο αρειανός και του έδειξε ο Τριανταφυλλόπουλος τα πανώ με τα ναζιστικά σύμβολα. Μ' αρέσει που το πόσταρε αρειανός.

Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 05 Φεβ 2019, 13:48

brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:30
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:05
είσαι άσχετος τελείως.Καλά σε λέει ο ΓΓ .Δεν ήταν πάοκο Παρασίδης ο Τζαμάλ και ο Νικόλας όταν αυτοί έφτιαξαν αυτό που λέμε μέσο παοκτση
Οπαδό. Όχι τους ΠΑΟΚτσήδες. Είναι σαν να λες ότι όλοι οι Αρειανοί είναι Νεοναζί για΄τι οι Ιερολοχίτες είχαν πανώ με ναζιστικά σύμβολα και γιατί ο ύμνος του ΑΡΗ είναι στον ρυθμό της Έρικα.
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:05
Καλά για τα του ΑΡΗ γελάνε τα τσιμέντα. Ειδικά εκεί που λες τους Ιερολοχίτες ως ναζιστές .ΜΙλάμε για σύνδεσμο που έχει πάνω από 15 χρόνια που ναι No politica. Δεν έχει καν δεξιούς ως μέλη πια

εδιτ είδα και το βίντεο. Στο λέω σοβαρά την παλεύεις;To είδες εσύ ;
Καλάθια. Μόνον τα τσιμέντα του Χαριλάου γελάνε. Ο Τριανταφυλλόπουλος το έδειξε πριν 20 και χρόνια. Με ad hominem δεν μπορείς να κάνεις προπαγάνδα. Παρεπιπτόντως, οι Ιερολοχίτες είχατε και σημαίνων μέλος τον φαλακρό ραδιοφωνατζή.

Πότε ήταν μέλος ο φαλακρός; Ποτέ λέω εγώ. Και τότε μαλακίες έλεγε ο Τριανταφυλλόπουλος
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 05 Φεβ 2019, 13:51

hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:48
Πότε ήταν μέλος ο φαλακρός; Ποτέ λέω εγώ. Και τότε μαλακίες έλεγε ο Τριανταφυλλόπουλος
Εγώ το λέω, όχι ο Τριανταφυλλόπουλος. Ρώτα κανέναν παλιό να σου πει. Η φίρμα ραδιοφωνατζής της Θεσσαλονίκης που το παίζει ότι δεν υποστηρίζει καμία ομάδα.

Και μετά λες εμένα άσχετο. Νεοσσοί είστε.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 05 Φεβ 2019, 13:58

Α μαλιστα
Εκτος απο τον ζουγκλα ενημερωνεσαι και απο τον Ραπτοπουλο
Προκαλεις γελιο
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 05 Φεβ 2019, 14:00

brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:51
Η φίρμα ραδιοφωνατζής της Θεσσαλονίκης που το παίζει ότι δεν υποστηρίζει καμία ομάδα.

Και μετά λες εμένα άσχετο. Νεοσσοί είστε.

Ο Ραπτοπουλος πληρωνε συνδρομη σε συνδεσμο; :smt005::smt005:
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 05 Φεβ 2019, 14:09

brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:51
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:48
Πότε ήταν μέλος ο φαλακρός; Ποτέ λέω εγώ. Και τότε μαλακίες έλεγε ο Τριανταφυλλόπουλος
Εγώ το λέω, όχι ο Τριανταφυλλόπουλος. Ρώτα κανέναν παλιό να σου πει. Η φίρμα ραδιοφωνατζής της Θεσσαλονίκης που το παίζει ότι δεν υποστηρίζει καμία ομάδα.

Και μετά λες εμένα άσχετο. Νεοσσοί είστε.
Eϊπες ότι ήταν στον σύνδεσμο Ποτέ δεν ήταν αυτό σου είπα .Ότι στα νιάτα του υποστήριζε τον ΑΡΗ λόγω και του πατέρα του ναι .Αλλά αυτά χάθηκαν με το που άρχισε την πορεία του στα ραδιόφωνα.
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 05 Φεβ 2019, 14:14

hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:09
Eϊπες ότι ήταν στον σύνδεσμο Ποτέ δεν ήταν αυτό σου είπα .Ότι στα νιάτα του υποστήριζε τον ΑΡΗ λόγω και του πατέρα του ναι .Αλλά αυτά χάθηκαν με το που άρχισε την πορεία του στα ραδιόφωνα.
Ακόμα φανατικός είναι. Πιο φανατικός από εσένα και τον Γιαννόπουλο μαζί. Αλλά αυτός είναι λεπτομέρεια. Το θέμα μας είναι οι Νεοναζί της κερκίδας του Άρεως. Κάποιος μου είχε πει παλιά ότι κι άλλα Νεοναζιστικά τραγούδια έλεγαν, όχι μόνον τον ύμνο του ΑΡΗ που είναι στον ρυθμό της Έρικα. Μ' αρέσει που τον τραγουδάνε και αυτοί που λένε ότι είναι αριστεροί.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 05 Φεβ 2019, 14:17

brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:30
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:05
είσαι άσχετος τελείως.Καλά σε λέει ο ΓΓ .Δεν ήταν πάοκο Παρασίδης ο Τζαμάλ και ο Νικόλας όταν αυτοί έφτιαξαν αυτό που λέμε μέσο παοκτση
Οπαδό. Όχι τους ΠΑΟΚτσήδες. Είναι σαν να λες ότι όλοι οι Αρειανοί είναι Νεοναζί για΄τι οι Ιερολοχίτες είχαν πανώ με ναζιστικά σύμβολα και γιατί ο ύμνος του ΑΡΗ είναι στον ρυθμό της Έρικα.
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 13:05
Καλά για τα του ΑΡΗ γελάνε τα τσιμέντα. Ειδικά εκεί που λες τους Ιερολοχίτες ως ναζιστές .ΜΙλάμε για σύνδεσμο που έχει πάνω από 15 χρόνια που ναι No politica. Δεν έχει καν δεξιούς ως μέλη πια

εδιτ είδα και το βίντεο. Στο λέω σοβαρά την παλεύεις;To είδες εσύ ;
Καλάθια. Μόνον τα τσιμέντα του Χαριλάου γελάνε. Ο Τριανταφυλλόπουλος το έδειξε πριν 20 και χρόνια. Με ad hominem δεν μπορείς να κάνεις προπαγάνδα. Παρεπιπτόντως, οι Ιερολοχίτες είχατε και σημαίνων μέλος τον φαλακρό ραδιοφωνατζή.
Ρε συ brb και tyt και σε συμπαθώ πολύ κι όλας αλλά στο συγκεκριμένο θέμα λες άκυρα τελείως. Που είναι τα στοιχεία ότι οι Ιερολοχίτες, έστω πριν 40 χρόνια ήταν ναζί;; Το ακούω συνέχεια από εδώ και από εκεί και δεν έχω δει ΠΟΤΕ να παρουσιάζεται ΟΥΤΕ 1 στοιχείο! Ειδικά στην εκπομπή του Τριανταφυλλόπουλου που λες την θυμάμαι καλά και είχε γίνει ρόμπα ο εθνικός ρουφιάνος και άρχισε το παραλήρημα για να αποπροσανατολίσει την κουβέντα, αλίμονο παλιά πουτανα είναι... 1(ΕΝΑ) γαμωστοιχειο δείξε μου! Για εκείνο το σύνθημα που παρουσίασες δεν έχω ιδέα αν προέρχεται από κάποιο φασιστικό τραγούδι αλλά η αλήθεια είναι ότι το χρησιμοποιούν οι οπαδοί όλων των ομάδων, ακόμα δηλαδή και αν οι Αρειανοί το χρησιμοποίησαν πρώτοι πιθανόν να ήταν έμπνευση μεμονωμένου ατόμου και όλος ο υπόλοιπος σύνδεσμος να μην είχε ιδέα, αλλιώς πώς έγινε και την πάτησαν οι οπαδοί όλων των ομάδων;; Είναι χαρακτηριστικό ότι στο βίντεο του Τριανταφυλλόπουλου θα δεις φωτό με φασιστικά σύμβολα σε πανό όλων των άλλων ομάδων ενώ για τον Άρη και τους Ιερολοχίτες υπάρχει μόνο ο "λόγος" του δημοσιογράφου και ΚΑΝΕΝΑ φωτογραφικό ντοκουμέντο. Τι θέλεις να πιστέψει ένας λογικός άνθρωπος τώρα;;
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 05 Φεβ 2019, 14:20

brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:14
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:09
Eϊπες ότι ήταν στον σύνδεσμο Ποτέ δεν ήταν αυτό σου είπα .Ότι στα νιάτα του υποστήριζε τον ΑΡΗ λόγω και του πατέρα του ναι .Αλλά αυτά χάθηκαν με το που άρχισε την πορεία του στα ραδιόφωνα.
Ακόμα φανατικός είναι. Πιο φανατικός από εσένα και τον Γιαννόπουλο μαζί. Αλλά αυτός είναι λεπτομέρεια. Το θέμα μας είναι οι Νεοναζί της κερκίδας του Άρεως. Κάποιος μου είχε πει παλιά ότι κι άλλα Νεοναζιστικά τραγούδια έλεγαν, όχι μόνον τον ύμνο του ΑΡΗ που είναι στον ρυθμό της Έρικα. Μ' αρέσει που τον τραγουδάνε και αυτοί που λένε ότι είναι αριστεροί.
Ε δεν υπάρχουν ρε φίλε νεοναζί στον ΑΡΗ που να κάνουν μάλιστακ αι κουμάντο οπαδικα .
ΑΥτοί που κάνουν τα κουμάντα είναι ξεκάθαρα αριστεροί και αναρχικοί στα οπαδικά του ΑΡΗ . Δυστυχώς .
ΓΙα αυτό και οι φασαρίες με την ανάρτηση πανώ για την Μακεδονία στην δύο πέρισυ και φέτος με την Ελληνική σημαία πάλι στην δύο. Και οι δύο σύνδεσμοι και ο ΣΟυπερ3 και οι Ιερολοχίτες ήταν κάθετα αντίθετοι. Για αυτό και όταν σε ένα από τα συλλλαλητήρια κατέβηκαν με μπλούζες αρειανοί στο επόμενο εντός έγινε και πάλι μανούρα. Στο Βικελίδης τον τσε έχουν όχι στοχάδια
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 05 Φεβ 2019, 14:25

the_black_planet έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:17
Ρε συ brb και tyt και σε συμπαθώ πολύ κι όλας αλλά στο συγκεκριμένο θέμα λες άκυρα τελείως. Που είναι τα στοιχεία ότι οι Ιερολοχίτες, έστω πριν 40 χρόνια ήταν ναζί;; Το ακούω συνέχεια από εδώ και από εκεί και δεν έχω δει ΠΟΤΕ να παρουσιάζεται ΟΥΤΕ 1 στοιχείο! Ειδικά στην εκπομπή του Τριανταφυλλόπουλου που λες την θυμάμαι καλά και είχε γίνει ρόμπα ο εθνικός ρουφιάνος και άρχισε το παραλήρημα για να αποπροσανατολίσει την κουβέντα, αλίμονο παλιά πουτανα είναι... 1(ΕΝΑ) γαμωστοιχειο δείξε μου! Για εκείνο το σύνθημα που παρουσίασες δεν έχω ιδέα αν προέρχεται από κάποιο φασιστικό τραγούδι αλλά η αλήθεια είναι ότι το χρησιμοποιούν οι οπαδοί όλων των ομάδων, ακόμα δηλαδή και αν οι Αρειανοί το χρησιμοποίησαν πρώτοι πιθανόν να ήταν έμπνευση μεμονωμένου ατόμου και όλος ο υπόλοιπος σύνδεσμος να μην είχε ιδέα, αλλιώς πώς έγινε και την πάτησαν οι οπαδοί όλων των ομάδων;; Είναι χαρακτηριστικό ότι στο βίντεο του Τριανταφυλλόπουλου θα δεις φωτό με φασιστικά σύμβολα σε πανό όλων των άλλων ομάδων ενώ για τον Άρη και τους Ιερολοχίτες υπάρχει μόνο ο "λόγος" του δημοσιογράφου και ΚΑΝΕΝΑ φωτογραφικό ντοκουμέντο. Τι θέλεις να πιστέψει ένας λογικός άνθρωπος τώρα;;
Τον είχε πάρει τηλέφωνο ένας Αριεανός συνδεσμίτης που το αρνήθηκε και του έδειξε ο Τριανταφυλλόπουλος φωτογραφίες με πανώ που είχαν ναζιστικά σύμβολα. Βέβαια είναι ο λόγος μου, δεν μπορώ να βρω οτ βίντεο με όλη την εκπομπή. Είναι παρακάτω από το βίντεο που έβαλα πιο πάνω. Υπ' όψιν ότι εγώ την είχα ψωνίσει γιατί νόμισα ότι ο Τριανταφυλλόπουλος έλεγε ψέματα και το θεώρησα προσβολή για την Θεσσαλονίκη αλλά τελικά είχε δίκιο.

Για ποιο τραγούδι λες; Εγώ είπα ότι ο ύμνος του ΆΡΗ είναι στον ρυθμό της Έρικα. Εννοείται ότι δεν αποκαλώ όλους τους Αρειανούς Νεοναζί. Μόνον αυτούς που το έκαναν.

Τελικά βρήκα μία φωτογραφία με κέλτικους σταυρούς και ''αρχαιοελληνική'' σβάστικα.

Εικόνα
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 05 Φεβ 2019, 14:29

brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:25
the_black_planet έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:17
Ρε συ brb και tyt και σε συμπαθώ πολύ κι όλας αλλά στο συγκεκριμένο θέμα λες άκυρα τελείως. Που είναι τα στοιχεία ότι οι Ιερολοχίτες, έστω πριν 40 χρόνια ήταν ναζί;; Το ακούω συνέχεια από εδώ και από εκεί και δεν έχω δει ΠΟΤΕ να παρουσιάζεται ΟΥΤΕ 1 στοιχείο! Ειδικά στην εκπομπή του Τριανταφυλλόπουλου που λες την θυμάμαι καλά και είχε γίνει ρόμπα ο εθνικός ρουφιάνος και άρχισε το παραλήρημα για να αποπροσανατολίσει την κουβέντα, αλίμονο παλιά πουτανα είναι... 1(ΕΝΑ) γαμωστοιχειο δείξε μου! Για εκείνο το σύνθημα που παρουσίασες δεν έχω ιδέα αν προέρχεται από κάποιο φασιστικό τραγούδι αλλά η αλήθεια είναι ότι το χρησιμοποιούν οι οπαδοί όλων των ομάδων, ακόμα δηλαδή και αν οι Αρειανοί το χρησιμοποίησαν πρώτοι πιθανόν να ήταν έμπνευση μεμονωμένου ατόμου και όλος ο υπόλοιπος σύνδεσμος να μην είχε ιδέα, αλλιώς πώς έγινε και την πάτησαν οι οπαδοί όλων των ομάδων;; Είναι χαρακτηριστικό ότι στο βίντεο του Τριανταφυλλόπουλου θα δεις φωτό με φασιστικά σύμβολα σε πανό όλων των άλλων ομάδων ενώ για τον Άρη και τους Ιερολοχίτες υπάρχει μόνο ο "λόγος" του δημοσιογράφου και ΚΑΝΕΝΑ φωτογραφικό ντοκουμέντο. Τι θέλεις να πιστέψει ένας λογικός άνθρωπος τώρα;;
Τον είχε πάρει τηλέφωνο ένας Αριεανός συνδεσμίτης που το αρνήθηκε και του έδειξε ο Τριανταφυλλόπουλος φωτογραφίες με πανώ που είχαν ναζιστικά σύμβολα. Βέβαια είναι ο λόγος μου, δεν μπορώ να βρω οτ βίντεο με όλη την εκπομπή. Είναι παρακάτω από το βίντεο που έβαλα πιο πάνω. Υπ' όψιν ότι εγώ την είχα ψωνίσει γιατί νόμισα ότι ο Τριανταφυλλόπουλος έλεγε ψέματα και το θεώρησα προσβολή για την Θεσσαλονίκη αλλά τελικά είχε δίκιο.

Για ποιο τραγούδι λες; Εγώ είπα ότι ο ύμνος του ΆΡΗ είναι στον ρυθμό της Έρικα. Εννοείται ότι δεν αποκαλώ όλους τους Αρειανούς Νεοναζί. Μόνον αυτούς που το έκαναν.

Τελικά βρήκα μία φωτογραφία με κέλτικους σταυρούς και ''αρχαιοελληνική'' σβάστικα.

Εικόνα

Αλήθεια για ποιον ύμνο του ΑΡΗ λες; ;Oσο για τις φωτο γελάει ο κόσμος Εκτός ότι είναι 30 χρόνια παλιές οι δύο έχουν και την σβάστιγγα σε απογορευτικό :lol:
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 05 Φεβ 2019, 14:33

hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:29
Αλήθεια για ποιον ύμνο του ΑΡΗ λες; ;Oσο για τις φωτο γελάει ο κόσμος Εκτός ότι είναι 30 χρόνια παλιές οι δύο έχουν και την σβάστιγγα σε απογορευτικό :lol:
Τον έβαλα πιο πάνω.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: ΓΑΥΡΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ (1985-2019)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 05 Φεβ 2019, 14:36

brb και tyt έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:33
hades έγραψε:
05 Φεβ 2019, 14:29
Αλήθεια για ποιον ύμνο του ΑΡΗ λες; ;Oσο για τις φωτο γελάει ο κόσμος Εκτός ότι είναι 30 χρόνια παλιές οι δύο έχουν και την σβάστιγγα σε απογορευτικό :lol:
Τον έβαλα πιο πάνω.
συγνώμη για το ΑΡΗ ΑΡΗ με τα χέρια;Καταρχήν δεν είναι ύμνος. Σύνθημα είναι και δεύτερον τι τρελή σύνδεση έκανες ρε φίλε .
ορίστε και η ΕΡΙΚΑ
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών