Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 20:27

Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:21
τα παραπονα σου στο γκαλοπ...στον νοτο εχεις πολυ μεγαλυτερα μεγεθη να ανταγωνιστεις και περασες γ εθνικη

παρεμπιπτοντως στο γκαλοπ της Gp Ο ηρακλης τοτε ειχε ενα σεβαστο 8.2% στην Πολη της Θεσσαλονικης.


ΥΣ obi μιλαμε μονο για Θεσσαλονικη και προ τιτλων,η ψαλιδα ανοιγει,σου εδωσα τα ποσοστα στις νεες ηλικιες...ειναι θλιβερα για αρειανους(και για εσας,αν και πιστευω επειδη κρατησατε τα τελευταια χρονια,ανεβηκατε καπως,αλλα οχι ιδιαιτερα,4 σερι ηττες σε τελικους ειναι αυτες)
Καλα το γκαλοπ μπορει να ειναι λαθος εγω σε παω με τη λογικη.Σε σχεση με σας λεω εννοειται οτι ειμαι πισω σε σχεση με τους αλλους δυο.

Κοσμο πολυ η ΑΕΚ δεν εχασε στον υποβιβασμο ποσο μαλλον στα κυπελλα.Εγω τουλαχιστον δεν ξερω κανεναν που να αλλαξε ομαδα και ξερω παρα πολυ κοσμο και λογω περιοχης(ΝΦ).Ατομα να απογοητευτηκαν ναι καποιοι δεν παταγαν γηπεδο στη Γ και στη Β αλλα να αλλαξαν ουτε ενας.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 19 Οκτ 2020, 20:30

Obi Wan Iakobi έγραψε:
19 Οκτ 2020, 19:47
hades έγραψε:
19 Οκτ 2020, 19:34


Θα σε μιλήσω ντόμπρα Η τελευταία πτώση και ότι ακολούθησε προκάλεσε ζητήματα Εκεί που μπορούσαμε να έχουμε 4 συγχρόνως συνδέσμουσ πάντα ανοικτούς με καλά άτομα αν με πιάνεις τώρα έναν άντε δύο Χάσαμε πολύ κόσμο που ξενέρωσε με όλη την φάση που άρχισε να ξαναγυριζει Πάντως το ξαναλέω ότι από Αρειανό δυσκολα.θσ γίνει το παιδί π αοκ Μπορεί Αρειανός να μην γίνει αλλά παοκσακι δεν θα γίνει
Συν ότι τα τελευταία χρόνια επί παντοκρατορίας Ιβάν έδεσαν πολύ κόσμο από από εμάς και κυρίως γριά Ειδικά μια συγκεκριμένη που τα στο αθλητικής βίας που ι αδερφός της είναι μπλεγμένος στην δολοφονία τοσκο έκανε ζημιά
Με τους συνδεσμους παιζουν κι αλλα πχ οικονομικο σκεψου οτι οι γαυροι εχουν εναν συνδεσμο για 3-4 περιοχες εκει που ειχαν 3 και μιλαμε ακομα και για πειραια.Οι βαζελοι εχουν τους Νοτιους που ειναι δεκα περιοχες μαζι.

Να σε ρωτησω αυτη η κοντρα Σουπεραδων-Χιτων υπαρχει ακομα? ηταν πολιτικη η οχι?

Καμια κόντρα δεν υπάρχει Υπήρχε μέχρι τέλος του 90 καθαρά για οπαδικα και όχι πολιτικα ζητήματα Έτσι και αλλιώς ο σούπερ δεν είχε κάνει μεταστροφή προς αριστερά όπως έγινε από 2003 και μετά που άλλαξαν και κουμαντα στον σύνδεσμο
ΟΙ ιερολοχίτες ακολουθούν την μόδα Αριστεριζουν στην χειρότερη στην καλύτερη έχουν ευμενή ουδετερότητα Για αυτό και έβγαλαν μια ηλίθια ανακοίνωση όταν έπεσε ξύλο για το πανό για την Μακεδονία και μια ελληνική σημαία που θεωρήθηκε χρυσαυγιτικη
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 20:31

Arisvilla έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:26

Δεν υπάρχει τόσο αυτό το "προσφυγική περιοχή" Η Χαριλάου προσφυγική περιοχή είναι. Οσον αφορά την Καλαμαριά που είναι και η περιοχή που έμενα 20 χρόνια και μεγάλωσε η μητέρα μου και έχω συγγενείς εκεί και ακόμα πάω στο σπίτι μου εκεί μέχρι το 1985-1990 υπήρχαν και πολλοί Απολλωνιστές. Μετά αυτοί εξαφανίστηκαν, όπως και οι Ηρακληδείς και μείναμε μόνο παοκτζήδες και αρειανοί. Υπήρχαν περιοχές με δυνατούς πυρήνες από παλιά πχ Φοίνικας Κρήνη, από το 1995 και μετά έγινε και ένας καλός σύνδεσμος εκεί δίπλα στο γήπεδο του Απόλλωνα, ήταν και το Βότση δίπλα που είχε καλό πυρήνα και για πολλά χρόνια οπαδικά είμασταν κυρίαρχοι εκεί. Τώρα πράγματι έχουν αλλάξει λίγο τα πράγματα αλλά οπαδικά πάλι είμαστε πιο οργανωμένοι από τους γιούφτους εκεί, όπως και στις περισσότερες περιοχές ανατολικά. Χαλκιδική υπήρχαν πυρήνες από παλία πχ στα Σίλατα (που είναι προσφυγικό χωριό) αλλά και σε άλλες περιοχές. Τώρα σίγουρα έχουν αλλάξει τα πράγματα αλλά οχι τόσο δραματικά για εμάς. Στην υπόλοιπη Βόρεια Ελλάδα στη Γουμένισσα, στην Εδεσσα, στο Αιγίνιο και στη Δράμα είχαμε και έχουμε αρκετούς οπαδούς.
Ναι αλλα Χαριλαου ειναι και το γηπεδο σας.Ο Απολλωνας πως εξαφανιστηκε ετσι?

Εδεσσα μηπως ειστε και πρωτοι.Και Κατερινη εχετε κοσμο οπως εχουμε κι εμεις.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9078
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 19 Οκτ 2020, 20:32

Ο Κόκκορας που μας θεωρεί ανύπαρκτους (χαχαχαα) λέει οτι έχουν πολύ περισσότερο κόσμο από την αεκ. Βάζει προφανώς μέσα και την Γερμανία που είναι όλη ασπρόμαυρη χαχαχαχα. Μόνο το 2014 που έπαιζε Γ η Αεκ βγήκαν κάτι γκάλοπ που σε είχαν πάνω για πολύ λίγο από την αεκ. Τώρα δεν νομίζω να ισχύει ούτε αυτό. Διαχρονικά πάντοτε πίσω από την Αεκ ήσουν.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9078
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 19 Οκτ 2020, 20:38

Obi Wan Iakobi έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:31
Arisvilla έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:26

Δεν υπάρχει τόσο αυτό το "προσφυγική περιοχή" Η Χαριλάου προσφυγική περιοχή είναι. Οσον αφορά την Καλαμαριά που είναι και η περιοχή που έμενα 20 χρόνια και μεγάλωσε η μητέρα μου και έχω συγγενείς εκεί και ακόμα πάω στο σπίτι μου εκεί μέχρι το 1985-1990 υπήρχαν και πολλοί Απολλωνιστές. Μετά αυτοί εξαφανίστηκαν, όπως και οι Ηρακληδείς και μείναμε μόνο παοκτζήδες και αρειανοί. Υπήρχαν περιοχές με δυνατούς πυρήνες από παλιά πχ Φοίνικας Κρήνη, από το 1995 και μετά έγινε και ένας καλός σύνδεσμος εκεί δίπλα στο γήπεδο του Απόλλωνα, ήταν και το Βότση δίπλα που είχε καλό πυρήνα και για πολλά χρόνια οπαδικά είμασταν κυρίαρχοι εκεί. Τώρα πράγματι έχουν αλλάξει λίγο τα πράγματα αλλά οπαδικά πάλι είμαστε πιο οργανωμένοι από τους γιούφτους εκεί, όπως και στις περισσότερες περιοχές ανατολικά. Χαλκιδική υπήρχαν πυρήνες από παλία πχ στα Σίλατα (που είναι προσφυγικό χωριό) αλλά και σε άλλες περιοχές. Τώρα σίγουρα έχουν αλλάξει τα πράγματα αλλά οχι τόσο δραματικά για εμάς. Στην υπόλοιπη Βόρεια Ελλάδα στη Γουμένισσα, στην Εδεσσα, στο Αιγίνιο και στη Δράμα είχαμε και έχουμε αρκετούς οπαδούς.
Ναι αλλα Χαριλαου ειναι και το γηπεδο σας.Ο Απολλωνας πως εξαφανιστηκε ετσι?

Εδεσσα μηπως ειστε και πρωτοι.Και Κατερινη εχετε κοσμο οπως εχουμε κι εμεις.
ο Απόλλων εξαφανίστηκε αφού δεν είχε ομάδα που να παίζει σταθερά στην α. Ανέκαθεν οι οπαδοί του ήταν στο κέντρο της Καλαμαριάς. Στις περιοχές περιφερειακά του δήμου (Αρετσού, Κρήνη, Βυζάντιο, Βότση κτλ ποτέ δεν είχε πολλούς οπαδούς. Οι πόντιοι στην Καλαμαριά να ξέρεις είναι συγκεντρωμένοι στο κέντρο της πόλης. Στα περιξ κατοικούσαν αρχικά πρόσφυγες από Ανατολική Θράκη, Κωνσταντινούπολη και Προποντίδα. Μετά το 1980 που έγινε η Καλαμαριά το in προάστειο της πόλης ήρθαν πολλοί ξένοι και τώρα πια οι παλιοί πρόσφυγες είναι μειοψηφία στο δήμο. Εδεσσα δεν νομίζω να είμαστε πρωτοι πια αλλά το 1990 είμασταν. Πρώτοι είμαστε στη Γουμένισσα και στο Αιγίνιο.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 20:39

hades έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:30



Καμια κόντρα δεν υπάρχει Υπήρχε μέχρι τέλος του 90 καθαρά για οπαδικα και όχι πολιτικα ζητήματα Έτσι και αλλιώς ο σούπερ δεν είχε κάνει μεταστροφή προς αριστερά όπως έγινε από 2003 και μετά που άλλαξαν και κουμαντα στον σύνδεσμο
ΟΙ ιερολοχίτες ακολουθούν την μόδα Αριστεριζουν στην χειρότερη στην καλύτερη έχουν ευμενή ουδετερότητα Για αυτό και έβγαλαν μια ηλίθια ανακοίνωση όταν έπεσε ξύλο για το πανό για την Μακεδονία και μια ελληνική σημαία που θεωρήθηκε χρυσαυγιτικη
Με τον Σκορδα που ηταν σουπερας δεν υπηρχε θεμα?θυμαμαι εβλεπα στη τηλεοραση να τον βριζουν :lol:

Ναι θυμαμαι αυτον τον τυπακο απο τους Χιτες που ειχε βγει στον Ζουγκλα και ελεγε οτι ειναι μονο Αρης.Παντως ειχα ακουσει οτι ειχε ανοιξει εθνικιστικος συνδεσμος των Χιτων τα τελευταια χρονια αλλα εκλεισε.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 17776
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 19 Οκτ 2020, 20:40

τι να σου πω obi ,εγω μονο τις δημοσκοπησεις εχω να δωσω που επιβεβαιωνουν εδω που τα λεμε αυτο που ελεγα αρχικα.δεν θα μπορουσε διαφορετικα

για τα υπολοιπα περαν των γνωστων,εκφραζω απλα την καθημερινοτητα μου μια και μεγαλωσα down town και οχι σε προαστιο,βεβαιως ειχα επαφη παντου γιατι εμεις στο κεντρο ειχαμε ευκολη προσβαση και δυτικα και ανατολικα(κατεβαιναμε και ποσειδωνιο κ.λπ)
τοσο σχολειο οσο μετα...
αυτα

σιγουρα παντως οι Αρειανοι ειναι υπερβολικα φανατικοι,δεν λεω πως δεν εχουμε φανατικους,παρα πολλους και προφανως λογω και μαζας ειναι και πολυ περισσοτεροι
αλλα υποψιαζομαι ως ποσοστο του κοσμου τους ειναι παρα πολλοι,φοβερα φανατισμενοι!
εμενα με προκαλει αλγεινη εντυπωση αυτο να μαι ειλικρινης οπως και με εσας που τους μοιαζετε πολυ σε αυτο τα τελευταια χρονια

γι αυτο συμπαθω βαζελους,ενω ακομακαι οι ολυμπιακοι(πλην τους ενος στο σχολειο,δεν εχω γνωρισει απο κοντα αλλο,οκ τωρα στο νησι καποιους)ξερουν πολυ καλα περι τινος προκειται,αλλα τρολαρουν,δεν εχω γνωρισει καποιον τοσο φανατισμενο(Σιγουρα επειδη και εκει μιλαμε για μαζες θα υπαρχουνπολλοι τετοιοι)απλα ως ποσοστο δεν θα συμβαινει(Υποθετω ξανα )σαν αυτο που μπορεις να συναντησεις με Αρειανους,που αντε κανε συζητηση :lol:

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 20:42

Arisvilla έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:38

ο Απόλλων εξαφανίστηκε αφού δεν είχε ομάδα που να παίζει σταθερά στην α. Ανέκαθεν οι οπαδοί του ήταν στο κέντρο της Καλαμαριάς. Στις περιοχές περιφερειακά του δήμου (Αρετσού, Κρήνη, Βυζάντιο, Βότση κτλ ποτέ δεν είχε πολλούς οπαδούς. Οι πόντιοι στην Καλαμαριά να ξέρεις είναι συγκεντρωμένοι στο κέντρο της πόλης. Στα περιξ κατοικούσαν αρχικά πρόσφυγες από Ανατολική Θράκη, Κωνσταντινούπολη και Προποντίδα. Μετά το 1980 που έγινε η Καλαμαριά το in προάστειο της πόλης ήρθαν πολλοί ξένοι και τώρα πια οι παλιοί πρόσφυγες είναι μειοψηφία στο δήμο. Εδεσσα δεν νομίζω να είμαστε πρωτοι πια αλλά το 1990 είμασταν. Πρώτοι είμαστε στη Γουμένισσα και στο Αιγίνιο.
Exω εναν φιλο παοκτζη αθηναιο και λεει την Εδεσσα σκουληκονομο γιαυτο στο ειπα :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 19 Οκτ 2020, 20:44

Obi Wan Iakobi έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:39
hades έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:30



Καμια κόντρα δεν υπάρχει Υπήρχε μέχρι τέλος του 90 καθαρά για οπαδικα και όχι πολιτικα ζητήματα Έτσι και αλλιώς ο σούπερ δεν είχε κάνει μεταστροφή προς αριστερά όπως έγινε από 2003 και μετά που άλλαξαν και κουμαντα στον σύνδεσμο
ΟΙ ιερολοχίτες ακολουθούν την μόδα Αριστεριζουν στην χειρότερη στην καλύτερη έχουν ευμενή ουδετερότητα Για αυτό και έβγαλαν μια ηλίθια ανακοίνωση όταν έπεσε ξύλο για το πανό για την Μακεδονία και μια ελληνική σημαία που θεωρήθηκε χρυσαυγιτικη
Με τον Σκορδα που ηταν σουπερας δεν υπηρχε θεμα?θυμαμαι εβλεπα στη τηλεοραση να τον βριζουν :lol:

Ναι θυμαμαι αυτον τον τυπακο απο τους Χιτες που ειχε βγει στον Ζουγκλα και ελεγε οτι ειναι μονο Αρης.Παντως ειχα ακουσει οτι ειχε ανοιξει εθνικιστικος συνδεσμος των Χιτων τα τελευταια χρονια αλλα εκλεισε.
Τον Σκορδά τα 2/3 του γηπέδου τον έβριζε Απλώς αυθαίρετα χρέωσε στους Χίτες πραγματα Οπαδικη ήταν η κόντρα όχι για πολιτικα Αυτό έχουν τελειώσει Οι σημερινοί ιερολοχίτες δεν έχουν σχέση με εθνικισμο
Για τον σύνδεσμο που λες δεν έχω ακούσει τπτ
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 19 Οκτ 2020, 20:45

Obi Wan Iakobi έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:42
Arisvilla έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:38

ο Απόλλων εξαφανίστηκε αφού δεν είχε ομάδα που να παίζει σταθερά στην α. Ανέκαθεν οι οπαδοί του ήταν στο κέντρο της Καλαμαριάς. Στις περιοχές περιφερειακά του δήμου (Αρετσού, Κρήνη, Βυζάντιο, Βότση κτλ ποτέ δεν είχε πολλούς οπαδούς. Οι πόντιοι στην Καλαμαριά να ξέρεις είναι συγκεντρωμένοι στο κέντρο της πόλης. Στα περιξ κατοικούσαν αρχικά πρόσφυγες από Ανατολική Θράκη, Κωνσταντινούπολη και Προποντίδα. Μετά το 1980 που έγινε η Καλαμαριά το in προάστειο της πόλης ήρθαν πολλοί ξένοι και τώρα πια οι παλιοί πρόσφυγες είναι μειοψηφία στο δήμο. Εδεσσα δεν νομίζω να είμαστε πρωτοι πια αλλά το 1990 είμασταν. Πρώτοι είμαστε στη Γουμένισσα και στο Αιγίνιο.
Exω εναν φιλο παοκτζη αθηναιο και λεει την Εδεσσα σκουληκονομο γιαυτο στο ειπα :lol:
Απλώς.στην περιοχή ο Άρης άνοιξε τον πρώτο του σύνδεσμο εκτός πόλης
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 17776
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 19 Οκτ 2020, 20:48

παρεμπιπτοντως κανενα απο τα παραπανω γκαλο δεν περιλαμβανουν...γερμανιες κ.λπ μονο ελλαδα.

εντωμεταξυ βλεπω σε αυτο το τελευταιο του 2015 εκτος απο το 55-15 μεταξυ ΠΑΟΚ Αρη στο πολεοδομικο συγκροτημα στην Θεσσαλονικη βλεπω και ενα 9% στον Παναθηναικο(παλι επιβεβαιωνει οσα σου λεγα) 4% για ολυμπιακο(Αυτο ειναι μινι εκπληξη,αλλα μηπως μετρανε και φοιτητες;) και 2% ΑΕΚ

αυτα βεβαια την χρονια τουντορ,πολυ πριν αρχιζει ξανα μετα απο χρονια να κανει πρωταθλητισμο ο ΠΑΟΚ
τα αλλα που σου παρεθεσα ειναι πιο παλια(gpo δηλαδκ και το αλλο)

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 20:50

Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:40
τι να σου πω obi ,εγω μονο τις δημοσκοπησεις εχω να δωσω που επιβεβαιωνουν εδω που τα λεμε αυτο που ελεγα αρχικα.δεν θα μπορουσε διαφορετικα

για τα υπολοιπα περαν των γνωστων,εκφραζω απλα την καθημερινοτητα μου μια και μεγαλωσα down town και οχι σε προαστιο,βεβαιως ειχα επαφη παντου γιατι εμεις στο κεντρο ειχαμε ευκολη προσβαση και δυτικα και ανατολικα(κατεβαιναμε και ποσειδωνιο κ.λπ)
τοσο σχολειο οσο μετα...
αυτα

σιγουρα παντως οι Αρειανοι ειναι υπερβολικα φανατικοι,δεν λεω πως δεν εχουμε φανατικους,παρα πολλους και προφανως λογω και μαζας ειναι και πολυ περισσοτεροι
αλλα υποψιαζομαι ως ποσοστο του κοσμου τους ειναι παρα πολλοι,φοβερα φανατισμενοι!
εμενα με προκαλει αλγεινη εντυπωση αυτο να μαι ειλικρινης οπως και με εσας που τους μοιαζετε πολυ σε αυτο τα τελευταια χρονια

γι αυτο συμπαθω βαζελους,ενω ακομακαι οι ολυμπιακοι(πλην τους ενος στο σχολειο,δεν εχω γνωρισει απο κοντα αλλο,οκ τωρα στο νησι καποιους)ξερουν πολυ καλα περι τινος προκειται,αλλα τρολαρουν,δεν εχω γνωρισει καποιον τοσο φανατισμενο(Σιγουρα επειδη και εκει μιλαμε για μαζες θα υπαρχουνπολλοι τετοιοι)απλα ως ποσοστο δεν θα συμβαινει(Υποθετω ξανα )σαν αυτο που μπορεις να συναντησεις με Αρειανους,που αντε κανε συζητηση :lol:
Η ΑΕΚ να ξερεις παντα ειχε φανατικο κοσμο και πολυ οργανωμενο.Σκεψου οτι καποτε ειχαμε περισσοτερους συνδεσμους απο τους αλλους δυο αν και πολυ λιγοτεροι.

Στην αθηνα παντως την φημη των καφρων την ειχατε ανεκαθεν εσεις και οχι τα αρειανα.Γιαυτο και με σας σκυλιαζαν ολοι ενω με τους Αρειανους δεν ασχολιοταν κανεις τους θυμαμαι πολλα χρονια και στη ΝΦ λιγοι μεν αλλα παντα παροντες και με οχι ιδιαιτερες μανουρες μεχρι την φαση του Ξηροκωστα.

Οι βαζελοι εχουν ενα ποσοστο φανατικων αλλα γενικα ειναι ηπιων τονων στη πλειοψηφια τους.Ευρωπαιοι κι ετσι :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 20:52

hades έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:45


Απλώς.στην περιοχή ο Άρης άνοιξε τον πρώτο του σύνδεσμο εκτός πόλης
Παντως τοτε που ειχαμε παρει το πρωταθλημα στην Εδεσσα στις μανουρες με τους Εδεσσαιους συμμετειχαν και πολλα αρειανα μαζι με παοκια φυσικα :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 20:54

Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:48
παρεμπιπτοντως κανενα απο τα παραπανω γκαλο δεν περιλαμβανουν...γερμανιες κ.λπ μονο ελλαδα.

εντωμεταξυ βλεπω σε αυτο το τελευταιο του 2015 εκτος απο το 55-15 μεταξυ ΠΑΟΚ Αρη στο πολεοδομικο συγκροτημα στην Θεσσαλονικη βλεπω και ενα 9% στον Παναθηναικο(παλι επιβεβαιωνει οσα σου λεγα) 4% για ολυμπιακο(Αυτο ειναι μινι εκπληξη,αλλα μηπως μετρανε και φοιτητες;) και 2% ΑΕΚ

αυτα βεβαια την χρονια τουντορ,πολυ πριν αρχιζει ξανα μετα απο χρονια να κανει πρωταθλητισμο ο ΠΑΟΚ
τα αλλα που σου παρεθεσα ειναι πιο παλια(gpo δηλαδκ και το αλλο)
9% δεν το λες και μικρο.Για ΑΕΚ αναμενομενο λογω ΠΑΟΚ.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4418
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 19 Οκτ 2020, 20:56

hades έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:44
Obi Wan Iakobi έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:39
hades έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:30



Καμια κόντρα δεν υπάρχει Υπήρχε μέχρι τέλος του 90 καθαρά για οπαδικα και όχι πολιτικα ζητήματα Έτσι και αλλιώς ο σούπερ δεν είχε κάνει μεταστροφή προς αριστερά όπως έγινε από 2003 και μετά που άλλαξαν και κουμαντα στον σύνδεσμο
ΟΙ ιερολοχίτες ακολουθούν την μόδα Αριστεριζουν στην χειρότερη στην καλύτερη έχουν ευμενή ουδετερότητα Για αυτό και έβγαλαν μια ηλίθια ανακοίνωση όταν έπεσε ξύλο για το πανό για την Μακεδονία και μια ελληνική σημαία που θεωρήθηκε χρυσαυγιτικη
Με τον Σκορδα που ηταν σουπερας δεν υπηρχε θεμα?θυμαμαι εβλεπα στη τηλεοραση να τον βριζουν :lol:

Ναι θυμαμαι αυτον τον τυπακο απο τους Χιτες που ειχε βγει στον Ζουγκλα και ελεγε οτι ειναι μονο Αρης.Παντως ειχα ακουσει οτι ειχε ανοιξει εθνικιστικος συνδεσμος των Χιτων τα τελευταια χρονια αλλα εκλεισε.
Τον Σκορδά τα 2/3 του γηπέδου τον έβριζε Απλώς αυθαίρετα χρέωσε στους Χίτες πραγματα Οπαδικη ήταν η κόντρα όχι για πολιτικα Αυτό έχουν τελειώσει Οι σημερινοί ιερολοχίτες δεν έχουν σχέση με εθνικισμο
Για τον σύνδεσμο που λες δεν έχω ακούσει τπτ
Οι σημερινοι ιερολοχιτες δεν υπαρχουνε γιατι δεν εχουν καν συνδεσμο στεγασμενο εδω και χρονια

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών