Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18373
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 19 Οκτ 2020, 21:01

Obi Wan Iakobi έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:50
Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:40
τι να σου πω obi ,εγω μονο τις δημοσκοπησεις εχω να δωσω που επιβεβαιωνουν εδω που τα λεμε αυτο που ελεγα αρχικα.δεν θα μπορουσε διαφορετικα

για τα υπολοιπα περαν των γνωστων,εκφραζω απλα την καθημερινοτητα μου μια και μεγαλωσα down town και οχι σε προαστιο,βεβαιως ειχα επαφη παντου γιατι εμεις στο κεντρο ειχαμε ευκολη προσβαση και δυτικα και ανατολικα(κατεβαιναμε και ποσειδωνιο κ.λπ)
τοσο σχολειο οσο μετα...
αυτα

σιγουρα παντως οι Αρειανοι ειναι υπερβολικα φανατικοι,δεν λεω πως δεν εχουμε φανατικους,παρα πολλους και προφανως λογω και μαζας ειναι και πολυ περισσοτεροι
αλλα υποψιαζομαι ως ποσοστο του κοσμου τους ειναι παρα πολλοι,φοβερα φανατισμενοι!
εμενα με προκαλει αλγεινη εντυπωση αυτο να μαι ειλικρινης οπως και με εσας που τους μοιαζετε πολυ σε αυτο τα τελευταια χρονια

γι αυτο συμπαθω βαζελους,ενω ακομακαι οι ολυμπιακοι(πλην τους ενος στο σχολειο,δεν εχω γνωρισει απο κοντα αλλο,οκ τωρα στο νησι καποιους)ξερουν πολυ καλα περι τινος προκειται,αλλα τρολαρουν,δεν εχω γνωρισει καποιον τοσο φανατισμενο(Σιγουρα επειδη και εκει μιλαμε για μαζες θα υπαρχουνπολλοι τετοιοι)απλα ως ποσοστο δεν θα συμβαινει(Υποθετω ξανα )σαν αυτο που μπορεις να συναντησεις με Αρειανους,που αντε κανε συζητηση :lol:
Η ΑΕΚ να ξερεις παντα ειχε φανατικο κοσμο και πολυ οργανωμενο.Σκεψου οτι καποτε ειχαμε περισσοτερους συνδεσμους απο τους αλλους δυο αν και πολυ λιγοτεροι.

Στην αθηνα παντως την φημη των καφρων την ειχατε ανεκαθεν εσεις και οχι τα αρειανα.Γιαυτο και με σας σκυλιαζαν ολοι ενω με τους Αρειανους δεν ασχολιοταν κανεις τους θυμαμαι πολλα χρονια και στη ΝΦ λιγοι μεν αλλα παντα παροντες και με οχι ιδιαιτερες μανουρες μεχρι την φαση του Ξηροκωστα.

Οι βαζελοι εχουν ενα ποσοστο φανατικων αλλα γενικα ειναι ηπιων τονων στη πλειοψηφια τους.Ευρωπαιοι κι ετσι :lol:
εγω δεν το λεω απο αποψη τοσ οργανωμενων...που ενταξει και εκει οργανωμενοι ηταν εναν συνδεσμο ειχαν ενιαια μπορει να ανοιγαν και στο ...καστελοριζο παραρτημα και ας ειχαν δυο νοματαιους ξερω γω :lol: ,σιγουρα οργανωμενοι
εκει ειμαστε εμεις απο δυο χωρια χωρια,ο καθενας το τσανακι του :lol: δυσκολα βεβαια κουλαντριζονται οι πολλοι.

δεν με ενδιαφερουν αυτα και να σου πω θα προτιμουσα να μην υπαρχουν καν συνδεσμοι
σου λεω να κατσεις να συζητησεις ξερεις,στην παρεα...

ε πολυ πολυ δυσκολα μπορεις να συμφωνησεις στα βασικα με τους περισσοτερους.δεν υπαρχει πως το λεμε κοινη βαση,πεταει ο γαιδαρος πεταει! :lol:
ημασταν παρεα,ειχαμε ΕΝΑΝ Αρειανο,εναν ΑΕΚτση απο κατω φοιτητη,εναν Ηρακλειδεα,ολοι αλλοι ΠΑΟΚτσηδες
ο μονος που δεν μπορουσες να βγαλεις ακρη και ελεγε τα πιο εξωφρενικα πραγματα ηταν Αρειανος...
και αυτο συνεβαινε και στο σχολειο (βεβαια εκει εβλεπες ολων των αποχρωσεων ατομα,ειχε και ατομα να μιλησεις)και σε αλλες παρεες που γνωρισα
μα και σε συγγενεις
εχω και Παναθηναικο(!) και ΑΕΚ και Αρη,Ηρακλη και βεβαιως πολλους ΠΑΟΚτσηδες.ΜΟΝΟ με τον Αρειανο δεν εβγαζε κανεις ακρη!οτι να ναι ακουγες!τα πιο φανατισμενα και παραλογα πραγματα
μηπως εδω μεσα δεν ισχυει;
σκεψου π.χ περαν των μηνυματων(κανα δυο τους ανταγωνιζεστε τελευταια χρονια βεβαια σε εξωτικα μηνυματα :lol: αν και υποθετω περισσοτερο τρολαρισμα ειναι ) ποσοι οπαδοι ομαδων εχουν κανει εγγραφη και βαλει για νικ το ονομα της ομαδας τους!ποσοι το σκεφτηκαν; :lol:
βεβαιως δεν αφορα ολους,μην ειμαστε αδικοι!αλλα σιγουρα ως ποσοστο του υπολοιπου της ομαδας τους ειναι σημαντικα μεγαλυτερο απο ολων των αλλων. :) αυτην την αισθηση εχω
δεν λεω πως ειναι κακα παιδια,μην το μπερδευουμε. :)

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 21:07

hades έγραψε:
19 Οκτ 2020, 20:44


Τον Σκορδά τα 2/3 του γηπέδου τον έβριζε Απλώς αυθαίρετα χρέωσε στους Χίτες πραγματα Οπαδικη ήταν η κόντρα όχι για πολιτικα Αυτό έχουν τελειώσει Οι σημερινοί ιερολοχίτες δεν έχουν σχέση με εθνικισμο
Για τον σύνδεσμο που λες δεν έχω ακούσει τπτ
Καπως τους ελεγαν απο την οδο που ειχαν ανοιξει δεν μπορω να θυμηθω τωρα.

Οι πλεον θεουληδες ειναι οι δικοι σας στην αθηνα.Μια χουφτα ανθρωποι εχουν διασπαστει σε δυο συνδεσμους Athens και Capital Squad ενω υπαρχει και South Block!

Συλλεκτικοι,ενας Μελιγαλα,ενας Καλαματα,αλλος Χρανοι,4-5 απο αθηνα κτλ :lol:

Εικόνα
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 21:11

Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 21:01


εγω δεν το λεω απο αποψη τοσ οργανωμενων...που ενταξει και εκει οργανωμενοι ηταν εναν συνδεσμο ειχαν ενιαια μπορει να ανοιγαν και στο ...καστελοριζο παραρτημα και ας ειχαν δυο νοματαιους ξερω γω :lol: ,σιγουρα οργανωμενοι
εκει ειμαστε εμεις απο δυο χωρια χωρια,ο καθενας το τσανακι του :lol: δυσκολα βεβαια κουλαντριζονται οι πολλοι.

δεν με ενδιαφερουν αυτα και να σου πω θα προτιμουσα να μην υπαρχουν καν συνδεσμοι
σου λεω να κατσεις να συζητησεις ξερεις,στην παρεα...

ε πολυ πολυ δυσκολα μπορεις να συμφωνησεις στα βασικα με τους περισσοτερους.δεν υπαρχει πως το λεμε κοινη βαση,πεταει ο γαιδαρος πεταει! :lol:
ημασταν παρεα,ειχαμε ΕΝΑΝ Αρειανο,εναν ΑΕΚτση απο κατω φοιτητη,εναν Ηρακλειδεα,ολοι αλλοι ΠΑΟΚτσηδες
ο μονος που δεν μπορουσες να βγαλεις ακρη και ελεγε τα πιο εξωφρενικα πραγματα ηταν Αρειανος...
και αυτο συνεβαινε και στο σχολειο (βεβαια εκει εβλεπες ολων των αποχρωσεων ατομα,ειχε και ατομα να μιλησεις)και σε αλλες παρεες που γνωρισα
μα και σε συγγενεις
εχω και Παναθηναικο(!) και ΑΕΚ και Αρη,Ηρακλη και βεβαιως πολλους ΠΑΟΚτσηδες.ΜΟΝΟ με τον Αρειανο δεν εβγαζε κανεις ακρη!οτι να ναι ακουγες!τα πιο φανατισμενα και παραλογα πραγματα
μηπως εδω μεσα δεν ισχυει;
σκεψου π.χ περαν των μηνυματων(κανα δυο τους ανταγωνιζεστε τελευταια χρονια βεβαια σε εξωτικα μηνυματα :lol: αν και υποθετω περισσοτερο τρολαρισμα ειναι ) ποσοι οπαδοι ομαδων εχουν κανει εγγραφη και βαλει για νικ το ονομα της ομαδας τους!ποσοι το σκεφτηκαν; :lol:
βεβαιως δεν αφορα ολους,μην ειμαστε αδικοι!αλλα σιγουρα ως ποσοστο του υπολοιπου της ομαδας τους ειναι σημαντικα μεγαλυτερο απο ολων των αλλων. :) αυτην την αισθηση εχω
δεν λεω πως ειναι κακα παιδια,μην το μπερδευουμε. :)
Αυτο που λες το εχω ξανακουσει,ηταν να γινει μια προσπαθεια συνεννοησης ολων των συνδεσμων για καταπολεμηση της βιας ειχε ιδρυθει κι ενας υπερσυνδεσμος και ενω ολοι ηταν συνεργασιμοι ελεγαν για τους αρειανους οτι δεν μπορουν να συνεννοηθουν :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18373
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 19 Οκτ 2020, 21:14

μα ειναι δυνατον; εξεπλαγην :lol:

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 19 Οκτ 2020, 21:22

Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 21:14
μα ειναι δυνατον; εξεπλαγην :lol:
Δυνατο κομματι :lol:

Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7503
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 19 Οκτ 2020, 23:46

Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 21:01
ε πολυ πολυ δυσκολα μπορεις να συμφωνησεις στα βασικα με τους περισσοτερους.δεν υπαρχει πως το λεμε κοινη βαση,πεταει ο γαιδαρος πεταει! :lol:
ημασταν παρεα,ειχαμε ΕΝΑΝ Αρειανο,εναν ΑΕΚτση απο κατω φοιτητη,εναν Ηρακλειδεα,ολοι αλλοι ΠΑΟΚτσηδες
ο μονος που δεν μπορουσες να βγαλεις ακρη και ελεγε τα πιο εξωφρενικα πραγματα ηταν Αρειανος...
και αυτο συνεβαινε και στο σχολειο (βεβαια εκει εβλεπες ολων των αποχρωσεων ατομα,ειχε και ατομα να μιλησεις)και σε αλλες παρεες που γνωρισα
μα και σε συγγενεις
εχω και Παναθηναικο(!) και ΑΕΚ και Αρη,Ηρακλη και βεβαιως πολλους ΠΑΟΚτσηδες.ΜΟΝΟ με τον Αρειανο δεν εβγαζε κανεις ακρη!οτι να ναι ακουγες!τα πιο φανατισμενα και παραλογα πραγματα
μηπως εδω μεσα δεν ισχυει;
με αυτον που εχεις την μεγαλη κοντρα τι συννενοηση να κανεις
π.χ ενας Παναθηναικος με εναν ολυμπιακο νομιζεις βγαζουν ακρη;

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18373
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 20 Οκτ 2020, 00:15

για την πλειοψηφια των ΠΑΟΚτσηδων ιδιως των νεοτερων εχει ατονησει αυτη η κοντρα εδω και πολλα χρονια(απο μερια τους)

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7503
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 20 Οκτ 2020, 00:25

αφου στην ιδια πολη ειστε οσο και να εχει ατονησει τρωτε ο ενας τον αλλο στη μαπα σε καθημερινη βαση
θες δεν θες μαυτους θα ασχοληθεις

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 20 Οκτ 2020, 09:39

Obi Wan Iakobi έγραψε:
19 Οκτ 2020, 21:22
Κόκκορας έγραψε:
19 Οκτ 2020, 21:14
μα ειναι δυνατον; εξεπλαγην :lol:
Δυνατο κομματι :lol:

02:22
Συγγενής του ΝικόΣτρατου ο κύριος;
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 20 Οκτ 2020, 10:39

Gordian Knot έγραψε:
20 Οκτ 2020, 09:39

Συγγενής του ΝικόΣτρατου ο κύριος;
:lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18373
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 20 Οκτ 2020, 12:37

Rocco Siffredi έγραψε:
20 Οκτ 2020, 00:25
αφου στην ιδια πολη ειστε οσο και να εχει ατονησει τρωτε ο ενας τον αλλο στη μαπα σε καθημερινη βαση
θες δεν θες μαυτους θα ασχοληθεις
μην το βλεπεις ετσι,εσυ εχεις πολλους ολυμπιακους κατω και δεν ξερω τι νοοτροπια παιζει.πανω πολυ χαβαλε!κομφουζιο κατασταση :lol:

εγω ημουν down town οπως ειπα..
θυμαμαι δυο Ηρακλειδεις οοοοταν εκαναν κουβεντα(πηγαιναν και γηπεδο αυτοι!),αλλα του χαβαλε,οπως τα ΠΑΟΚια δηλαδη,πλακατζηδες...εννοειται πολλους παοκτσηδες...αλλαδεν γινοταν ιδιαιτερος λογος για αθλητικα...πιο εντονα θυμαμαι τον εναν ολυμπιακο σε ολοκληρο το σχολειο,που με τοσα ΠΑΟΚια γυρω του απο το πολυ το πειραγμα ολη την ωρα απολογουνταν χωρις λογο! :lol: καλο παιδι,ειχε βγαλει και ενα τικ,λιγο το λυπομουν.καλο παιδι πολυ καλο,δεν ηταν στο τμημα μου.και θυμαμαι βαζελους!δυο τρεις,ΟΛΟΙ φλου,την μια ΠΑΟΚ ελεγε ο ενας την αλλη τπτ :smt005: οποτε ποια κοντρα εκει;αμυδρα θυμαμαι αρειανους(κυριως δυο τρεις ,ο ενας ηταν αντιδραστικος,αλλα τπτ το τρομερο) .
στην παρεα,απο αλλα σχολεια και καποια απο το ιδιο.μεγαλη παρεα.ολοι ΠΑΟΚτσηδες.ενας απο μας ακουγε ραδια και γελουσαμε καμια φορα με τις χαζομαρες που ακουγε εκει μεσα(θυμαμαι που λεγαμε μα που βρισκονται ρε τοσοι αρειανοι: ζουν στα ραδια; γελουσαμε! :lol: ).πηγαιναμε γηπεδο.αυτα λοιπον εκει... συζητουσαμε για αθλητικα,αλλα διαρκως για μεταγραφες! :lol: λες και αγοραζαμε και κανεναν τοτε απο το πανω ραφι(ε κατι καναμε νταξει,ειχαμε και το μπασκετ στα ντουζενια του τοτε ειχε παρει και αρκετη αιγλη απο μπαλα).αργοτερα αλλη παρεα,θυμαμαι μεν τον Αρειανο που τον πειραζαμε καμια φορα ,του καναμε χαβαλε και ειχε μια αντιδραση ξερεις!πεταει ο γαιδαρος :lol: οποτε δωστου χαβαλε,αλλα αυτο σπανιο,το απεφευγε,αλλωστε ηταν μονος σε παρεα ΠΑΟΚτσηδων.πηγαιναμε και κανα γηπεδο οχι καθε εβδομαδα,αλλα κατι γινοταν.Παλι κεντρο ολα αυτα.Γενικα τα ΠΑΟΚια ειναι αυτο το στερεοτυπο λιγο που χεις κατα νου για πολυ κοσμο εδω πανω,πολυυυυ χαβαλε,δενυπηρχε κοντρα ..οι Αρειανοι(αρκετοι τελος παντων,μην φανταστεις ενα στερεοτυπο για ολους!) απλα βγαζουν καταπιεση οταν παει στο αθλητικο,αντιδραση(ισως επειδη ειναι λιγοι) και νομιζω ακουνε πολυυυ ραδιο(τοτε δηλ),παιζει εκτονωση.
μετα στους συγγενεις!ε ο ενας ειναι ντουπερ φανατικος!δεν βγαζεις ακρη πουθενα με αυτον! :smt005: εν κακος,αλλα φανατικος!ολοι αλλοι ΠΑΟΚ ,με εξαιρεση κανα δυο ΑΕΚ Παναθηναικο,αλλα πολυ light αυτοι.τι κοντρα να ανοιξεις;απλα με τον εναν κανεις δεν βγαζει ακρη και δεν ανοιγει και κανεις κουβεντα! :lol:
οποτε οπως βλεπεις δεν υπαρχει αυτο.ισως στα ραδια να μαζευονται οι φανατικοι και να γινεται χαμος,αλλα στην καθημερινοτητα μου δεν υπηρξε ΠΟΤΕ κοντρα,με εξαιρεση αυτον τον συγγενη...παρεμπιπτοντως ηξερα και κανα δυο Αρειανους (οχι φιλους,γνωστους)που πηγαινα στο κεντρο σε καποια μερη,αλλα ηρεμοι αυτοι,αν και ο ενας σαν το παγωνι ολη την ωρα ελεγε πως ειναι αρειανος!..ειχα και πολλα παρε δωσε με μαρτιου,μποτσαρη,καλαμαρια,(και τοτε πολυ ΠΑΟΚ κ εκει,αλλα γνωριζα και καποιους αρειανους ),αλλα και δυτικα,εμεις στο κεντρο ειχαμε συγγενεις παντου και φιλους κ μερη να παμε, ευκολη προσβαση(ειναι μακροστενη πολη η Θεσ/νικη),οταν εισαι σε προαστιο στις ακρες δηλαδη ή πανω(πανοραμα κ.λπ) πιο δυσκολα τα σουρτα φερτα...ποτε δεν ειχα την αισθηση πως υπαρχει κοντρα ή οτι βρισκομαι σε περιοχη με πολλους Αρειανους ξερω γω :lol:

οποτε ποια κοντρα;

ΥΣ βεβαιως επειδη συχνα ομαδοποιουνται ενθεν και ενθεν οι τερμα φανατικοι δεν ειναι φρονιμο να φορα κανεις φανελα και να σουλατσαρει διοτι δεν ξερεις που θα πεσεις.
ειχα πετυχει μπουλινγκ σε ενα μικρο παιδακι(!) φορουσε φανελιτσα Αρη στην τουμπα(οχι εξω απο το γηπεδο,η τουμπα ειναι μεγαληπεριοχη πανω απο 80 χιλιαδες κατοικοι παρεμπιπτοντως )απο ενα γομαρι λεκτικα!
τετοιες χαζομαρες γινονται φανταζομαι και απο την αλλη(Ειχα ακουσει παλια να μαζευονται ιδιως μερες αγωνα και να κανουν χαζομαρες)

η βλακεια δεν εχει συνορα ή χρωμα,εχει μια πανελλαδικη αν οχι παγκοσμια μορφη και μην ξεχναμε και τα λογης προβληματα που τυχον βαραινουν εναν ανθρωπο,οποτε αυτος μπορει να τα διοχετευσει σε τετοιους "δρομους"

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7503
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 20 Οκτ 2020, 14:08

Κόκκορας έγραψε:
20 Οκτ 2020, 12:37

...
μην το παιρνεις προσωπικα μονο και τι ενιωθες εσυ
παραδοσιακα το ντερμπι της πολης ειναι παοκ-αρης που εχουν και τον περισσοτερο κοσμο ετσι δεν ειναι;
στην καθημερινοτητα περισσοτερες πιθανοτητες εχει καποιος πουναι παοκ να "πεσει" σε αρειανο παρα σε οτιδηποτε αλλο
υπηρχε η κοντρα στο μπασκετ παλιοτερα δεν σβηνουν αυτα οσα χρονια και αν περασουν

και εγω π.χ στο σχολειο μπορει να μην ειχα πολλους αεκτζηδες τι σημαινει δεν υπαρχει κοντρα γενικα με αεκ και ας ειναι και λιγοτεροι

με ολυμπιακους ο αλλος μπορει ναναι καθηγητης πανεπιστημιου που λεει ο λογος ναναι μια χαρα μολις παει η κουβεντα στην μπαλα ε γαματα δεν βγαζεις ακρη

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18373
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 20 Οκτ 2020, 14:22

ειναι πολυ παλια αυτα στο μπασκετ ιδιως για τις νεες γενιες
ενα παοκτσακι απο το στενο περιβαλλον μου,υνασιο,επαθα πλακα τι μου ειπε μια μερα
μιλουσα για τον γκαλη και με λεει ποιος ειναι αυτος;
λεω ε! :lol: εμεινα...μα ο γκαλης
ε κατι εχω ακουσει ναι..με κοιτουσ εσνα βροντοσαυρο :lol:

την επομενη α ειδα βιντεο στο yt για αυτον που μου ελεγες :lol:
οπως οταν μας ελεγαν οι πατεραδες μας για κουδα και σαραφη
βεβαια μας ειχαν ζαλισει οι παλιοι με αυτους και να μην τους ειδαμε τους ξεραμε σαν συγγενεις μας :lol:

σκεψου επισης λειπαν χρονια απο Α εθνικη.και οταν υπηρχαν ηταν στα χαλια τους.
σνα ηρακλη ενα πραμα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Κόκκορας την 20 Οκτ 2020, 14:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 20 Οκτ 2020, 14:23

Obi Wan Iakobi έγραψε:
20 Οκτ 2020, 10:39
Gordian Knot έγραψε:
20 Οκτ 2020, 09:39

Συγγενής του ΝικόΣτρατου ο κύριος;
:lol:
τι ατομα ειναι αυτα? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7503
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ηρακλης η ζωντανη ιστορια της πολης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 20 Οκτ 2020, 14:35

Κόκκορας έγραψε:
20 Οκτ 2020, 14:22
ειναι πολυ παλια αυτα στο μπασκετ ιδιως για τις νεες γενιες
ενα παοκτσακι απο το στενο περιβαλλον μου,υνασιο,επαθα πλακα τι μου ειπε μια μερα
μιλουσα για τον γκαλη και με λεει ποιος ειναι αυτος;
λεω ε! :lol: εμεινα...μα ο γκαλης
ε κατι εχω ακουσει ναι..με κοιτουσ εσνα βροντοσαυρο :lol:

την επομενη α ειδα βιντεο στο yt για αυτον που μου ελεγες :lol:
οπως οταν μας ελεγαν οι πατεραδες μας για κουδα και σαραφη
βεβαια μας ειχαν ζαλισει οι παλιοι με αυτους και να μην τους ειδαμε τους ξεραμε σαν συγγενεις μας :lol:

σκεψου επισης λειπαν χρονια απο Α εθνικη.και οταν υπηρχαν ηταν στα χαλια τους.
σνα ηρακλη ενα πραμα
το νεαρο παοκτσακι με ποιον ασχολειται
οταν επαιξε περσι χαριλαου και εφαγε τα 4 το πηρε χαλαρα;
υπερβαλλεις καπου 4 χρονια ελειψε ο αρης και δεν εχουν τον ιδιο κοσμο με ηρακλη
πριν την τελευταια δεκαετια και οι 2 για κανα ουεφα παλευατε

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών