Συμπλήρωση λαδιών

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Συμπλήρωση λαδιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 19 Μάιος 2022, 18:28

Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:26
:-?
Στύγιος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:24
Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:19


Κινδυνεύουν ανθρώπινες ζωές με την σαπιλα που κυκλοφορείς και δημιουργείς μόλυνση του περιβάλλοντος.Μετά από κάποια χρόνια και χιλιόμετρα τ αυτοκίνητα πρέπει ν' αποσύρονται.
Έναν φούστη ρε ,γω έχω περάσει ΚΤΕΟ πανηγυρικά και χωρίς ελλείψεις τον Ιανουάριο. Επίσης έχω ασφάλεια και οδική βοήθεια.
Να ρωτήσεις 500.000 που κυκλοφορούν ανασφάλιστοι και χωρίς ΚΤΕΟ, μήπως είσαι ένας απ' αυτούς;
Καλά στην επαρχία γνωρίζουμε πως περνάνε ΚΤΕΟ.Η πραγματικότητα είναι ότι το αυτοκίνητο σου είναι δημόσιος κίνδυνος.
Διάβασε το νήμα προσεκτικά γκάβακα ,και μετά θα σ' εξετάσω γκαφάλι.

Mε τη λογική σου το F-16 block 50, που είναι παλιότερο απ' το αμάξι μου, δε θα έπρεπε να πετάει. :lol:

Εθνικονταζεϊστής
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 01 Μάιος 2022, 01:43

Re: Συμπλήρωση λαδιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εθνικονταζεϊστής » 19 Μάιος 2022, 18:38

Στύγιος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:28
Μαδουραίος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:26
:-?
Στύγιος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:24


Έναν φούστη ρε ,γω έχω περάσει ΚΤΕΟ πανηγυρικά και χωρίς ελλείψεις τον Ιανουάριο. Επίσης έχω ασφάλεια και οδική βοήθεια.
Να ρωτήσεις 500.000 που κυκλοφορούν ανασφάλιστοι και χωρίς ΚΤΕΟ, μήπως είσαι ένας απ' αυτούς;
Καλά στην επαρχία γνωρίζουμε πως περνάνε ΚΤΕΟ.Η πραγματικότητα είναι ότι το αυτοκίνητο σου είναι δημόσιος κίνδυνος.
Διάβασε το νήμα προσεκτικά γκάβακα ,και μετά θα σ' εξετάσω γκαφάλι.

Mε τη λογική σου το F-16 block 50, που είναι παλιότερο απ' το αμάξι μου, δε θα έπρεπε να πετάει. :lol:
και κάποιοι κάποιοι να αποσυρθούν από τις σχολικές τάξεις
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν βρακί με το παντελόνι τους'' Jim Pordison

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Συμπλήρωση λαδιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 28 Ιαν 2023, 12:36

Στύγιος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 18:16
dna replication έγραψε:
15 Απρ 2022, 11:19
dna replication έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 17:13
επίσης πήγαινε στου Σκλαβενίτη και πάρε ένα Radweld και ριξτο μέσα στο νερό
δεν ακους
Άκουσα ρει :lol:είχα και φοβόμουν να το δοκιμάσω , αλλά νομίζω ότι πέτυχα τη μίξη. Λίγο χάνει πλέον.
Ρύθμισα και τη λαδιέρα του υγραερίου να μη "μπουκώνει" κι ας καταναλώνει παραπάνω λάδι. Μου έβγαζε στις ανηφόρες ένδειξη στο καντράν τακτικά σα να μου έλεγε: " μη με ζορίζεις ρε μαλάκα , θα πάρεις τις βαλβίδες παραμάσχαλα, γύρνα το στη βενζίνη" :smt005:
Άνοιξα ο τριμάλακας :fp: παραπάνω τη λαδιέρα και χτες έβγαλε μπουχό απ' την εξάτμιση. Πανικόβλητος είδα ότι ήπιε το λάδι. Συμπλήρωσα ,έκλεισα τη βαλβίδα παροχής στο μίνιμουμ και πήγα με βενζίνη μέχρι Λάρισα ( 60 χλμ). Ελπίζω να μη μάμησα βαλβίδες και φλάντζα κεφαλής. :-?

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών