Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9860
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 31 Μάιος 2023, 17:04

mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:28
Ερμής έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:21
mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:59
Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Υπάρχουν πολλοί αλήτες στο χώρο, μη πας σε no name γιατί μπορει να το πληρώσεις διπλο και τρίδιπλο.
Γνώμη μου ειναι να προτιμήσεις κάποια επώνυμη και ας πληρώσεις κάτι παραπάνω για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Και εγώ σε επώνυμη προσανατολίζονται γιατί την έχω πατήσει στο παρελθόν . Μου είχαν νοικιάσει χιλιοχτυπημενο αμάξι, με το προφυλακτήρα μπροστά να "πετάει" και το λαμπάκι για τα λάστιχα αναμενο. Στο τέλος μου έκαναν και μανουρά μήπως ένα από τα χτυπήματα το έκανα εγώ.
Πού να δεις όταν τα πουλάνε στα 5 χρόνια "καινουργές" και δεν το ξέρεις ότι το αμάξι το έχει περάσει το μισό Μάντσεστερ στη Ρόδο :lol:

Εγώ πάλι τελευταία φορά νοίκιασα ένα πόλο, πήγαινα κάθε μέρα Αθήνα κέντρο και μου το γρατζουνίσανε παρκαρισμένο σε 3 διαφορετικές μεριές. Το γυρνάω στην αβάνς στο αεροδρόμιο να φύγω, βγαίνει το παλικάρι με το φραπέ στο χέρι, κοιτάει το αμάξι 3 δευτερόλεπτα, βγάζει τάχαμου κάτι φωτογραφίες μου λέει όλα καλά. Άντε γειάααααα :lol:
Τσέκαρα την πιστωτική για κάτι μέρες μετά μπας και μου τη χρέωσαν, τίποτα.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30575
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 31 Μάιος 2023, 17:06

το αντίθετο στην Avis, μακριά!

τουριστ σκαμ που βιάζεσαι να προλάβεις την πτηση και σου δείχνουν βαθουλωματάκι ορατό δια μεγενθυντικού φακού που στο χρεώνουν 120€
Απο τότε βιντεο HD με το κινητό περιμετρικά στο αυτοκίνητο μαζί με τον τυπο που στο παραδίδει
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30575
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 31 Μάιος 2023, 17:06

πρέπει να έβγαλαν πολλές φορές την αξία του αυτοκινήτου με αυτό το βαθουλωματάκι μόνο
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9860
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 31 Μάιος 2023, 17:13

dna replication έγραψε:
31 Μάιος 2023, 17:06
το αντίθετο στην Avis, μακριά!
Οι μεγάλες είναι καλές μόνο για εταιρικά πακέτα, αν πας μόνος σου σε γδύνουν κανονικά. Και είναι και μαλάκες, έχουν κάτι πιτσιρίκες που δεν ξέρουν τη δουλειά, έχουν ουρές και είναι γενικώς σπασαρχίδες. Για μόνος σου το καλύτερο είναι να βρεις μια μικρή εταιρία με 5-10 αυτοκίνητα που ξεκινάει τώρα, αυτοί έτσι κι αλλιώς δεν μπορούν να βάλουν υψηλές τιμές γιατί δε θα πάει κανένας. Βέβαια το πού θα πέσεις είναι άλλο θέμα, ρωτάς δεξιά-αριστερά, διαβάζεις ριβιού, τους παίρνεις και τηλέφωνο να δεις αν σου βρωμάει τίποτα, και ο Θεός βοηθός.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 784
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 31 Μάιος 2023, 17:30

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:57
Allah έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:51
mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:46
Καμιά ιδέα;
Ναι. Μην πας Θεσσαλονίκη. Κάτσε στην Ελλάδα.
παρατράγουδο...
Τι θέλετε κύριε; Θέλετε κάτι;
nik_killthemall έγραψε:
23 Νοέμ 2023, 21:03
Είμαστε μαζί με το Ισραηλ μπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που ετοιμάζει !
! ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7406
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 31 Μάιος 2023, 21:03

Λεγεών έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:37

Προσωπικά δεν κλείνω ποτέ ασφάλεια μέσω του σάιτ αυτού (επειδή την πρώτη φορά που το έκανα, δεν μου την αναγνώρισαν στο κατάστημα). Πλέον μόνο την κράτηση κάνω, αν βρω καλή τιμή. Ασφάλεια προσθέτω επιτόπου μόλις πάω να το πάρω.
Tην εξωτερική ασφάλεια ποτέ δεν την αναγνωρίζει το κατάστημα. Απλά αν γίνει κάτι πληρώνεις το κατάστημα και μετά παίρνεις τα λεφτά σου πίσω από την εξωτερική ασφάλεια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών