Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22342
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 12:07

θωμάδες :)
SpoilerShow
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32515
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 25 Μάιος 2018, 12:27

enterprise-psi έγραψε:
25 Μάιος 2018, 11:19
Εγώ πείστηκα οτι ο enaon δεν έχει ανεβεί ποτέ σε μηχανή :lol:
τουλαχιστον οχι σε κανονικη, αντρικη μηχανη. αλλιως δεν θα ελεγε οτι χωρις το κρανος ακους τους ηχους του δρομου. σιγα μην ακους κατι αλλο απο την εξατμιση. εσυ και ολη η γειτονια. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22342
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 12:38

είπαμε, πιο αντρική δεν πήγαινε, είχα και τον καρχαρία τον 900 κάποτε :)

κατέβαινες μετά απο ταξίδι 45 λεπτών για μπάνιο Ωρωπό, και ήσουν σαν να είχες βγεί απο το γυμναστήριο, τσίτα :)


δεν λέω για του δρόμου τους ήχους ρε παιδιά, όχι τις γάτες δηλαδή και τα πουλιά. Λέω για εσάς, τους άλλους που έχετε βάλει πανοπλία και είσαστε επικίνδυνοι, έπρεπε να ακούω απο πού μου έρχεστε :)

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22342
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 13:06

η φωτο πάνω πρέπει να είναι η ημέρα της χελώνας, είναι στον Βίκο κατεβαίνοντας προς Κόνιτσα εκεί, έχω ξαναπεράσει, αλλά είναι μάλλον η ίδια μέρα. :)

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 25 Μάιος 2018, 13:35

sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:50
enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:35
στο μπασκετάκι ρε παιδιά είναι ένα άλλο μέρος που το έχω παρατηρήσει αυτό, μου πήρε χρόνια όμως, έχασα ταχύτητα και βρήκα άλλα κόλπα ;)


πέρα απο το κλασικό σουτ, κάνουμε όλοι μερικές φάσεις τρέλα, έτσι δεν είναι; Κουλές εντελώς, δηλαδή και χίλες φορές να μας λέγανε κάντο ξανά ρε φίλε, δεν γίνεται. Βάζουμε τα τέλεια φάλτσα, χωρίς να έχουμε οπτική με τον στόχο, απίστευτα πράγματα. Είναι εκείνες που τα κάνει μόνο του το σύστημα, την πετάμε καθώς σκεφτόμαστε πώς θα προσγειωθούμε και τέτοια, το κατάλαβα πολύ αργά γαμώτο.

Τώρα πιά, ακριβώς πρίν πετάξω την μπάλα προς το καλάθι, λέω τα λέμε στο εαυτό μου και παρακολουθώ, τους σπάω τα νεύρα μιλάμε, ο άτιμος ο εγκέφαλος, μόνος του μπορεί να υπολογίσει τρελά πράγματα, αρκεί να μην του μιλάς και του φας χρόνο με βλακείες :)
Αν μάθεις να παίζεις αρκετά καλά ένα μουσικό όργανο επίσης το μαθαίνεις αυτό, στον υπερθετικό, βασικά γίνεται ακόμη πιο περίπλοκο-ευχάριστο κτλ και δεν κινδυνεύει και κανένας.
(:
Σωστό - οι ωφέλειες πάνε πολύ πιο πέρα απο το παιζω ενα μουσικό όργανο + τραγουδάκια .
Μεγάλο θέμα.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών