Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 02:09

οχι bρε κράνος δεν φόραγα, και η μηχανή πήγαινε παραπάνω, τα 250 ήταν ένα όριο που δεν ήθελα να περάσω, και μέχρι εκεί ήταν φοβερά. Και εκεί κοντά δηλαδή, δεν ήταν πολύ καλή η μηχανή μου, είχε την τάση να θέλει να πετάξει, με την cbr1000f έχω πάει τόσα.

Πάντα χωρίς κράνος όμως, δεν ήμουν τρελός, δεν μπορούσα να ξεκινήσω απο το σπίτι θεωρώντας οτι θα πάω να πέσω, έλεος :)


Δεν έχει σημασία το βιντεάκι συς. Η μηχανή ειναι επικίνδυνη, αν πέσεις με μεγάλη ταχύτητα, αστα. Αν είναι να λες θα γίνω αστακός και όταν πέσω θα και θα, δεν ξέρω, εγώ δεν το έκανα. Ήξερα οτι αν πέσω, θα είναι σαν το πιάνο στον δρόμο καθώς περπατάω, δεν άφηνα πράγματα στην τύχη, ο εγκέφαλος πάει πολύ γρήγορα όταν πρέπει.

Το κράνος κόβει στερεοφωνική ακοή, μυρωδιά, υγρασία, πολλές αισθήσεις που είναι απαραίτητες νομίζω εγώ.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Μάιος 2018, 02:21

enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 02:09
οχι bρε κράνος δεν φόραγα, και η μηχανή πήγαινε παραπάνω, τα 250 ήταν ένα όριο που δεν ήθελα να περάσω, και μέχρι εκεί ήταν φοβερά. Και εκεί κοντά δηλαδή, δεν ήταν πολύ καλή η μηχανή μου, είχε την τάση να θέλει να πετάξει, με την cbr1000f έχω πάει τόσα.

Πάντα χωρίς κράνος όμως, δεν ήμουν τρελός, δεν μπορούσα να ξεκινήσω απο το σπίτι θεωρώντας οτι θα πάω να πέσω, έλεος :)


Δεν έχει σημασία το βιντεάκι συς. Η μηχανή ειναι επικίνδυνη, αν πέσεις με μεγάλη ταχύτητα, αστα. Αν είναι να λες θα γίνω αστακός και όταν πέσω θα και θα, δεν ξέρω, εγώ δεν το έκανα. Ήξερα οτι αν πέσω, θα είναι σαν το πιάνο στον δρόμο καθώς περπατάω, δεν άφηνα πράγματα στην τύχη, ο εγκέφαλος πάει πολύ γρήγορα όταν πρέπει.

Το κράνος κόβει στεροεφωνική ακοή, μυρωδιά, υγρασία, πολλές αισθήσεις που είναι απαραίτητες νομίζω εγώ.
Δεν είπα ότι δεν το φόραγες, είπα ότι είχες (αλλά δεν το φόραγες, σε είχα πιστέψει ήδη).
Από κάποιες ταχύτητες και πάνω δεν κλάνουν και πολύ οι έξτρα αισθήσεις χωρίς το κράνος νομίζω και όχι λόγω ταχύτητας του ήχου κτλ, λόγω έλλειψης χρόνου μάλλον.
Οκ, σίγουρα έχεις καλλίτερη αίσθηση που είσαι και τι κάνεις, ο χρόνος μετράει το ίδιο όμως.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 02:28

sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 02:21
Δεν είπα ότι δεν το φόραγες, είπα ότι είχες (αλλά δεν το φόραγες, σε είχα πιστέψει ήδη).
Από κάποιες ταχύτητες και πάνω δεν κλάνουν και πολύ οι έξτρα αισθήσεις χωρίς το κράνος νομίζω και όχι λόγω ταχύτητας του ήχου κτλ, λόγω έλλειψης χρόνου μάλλον.
μόνο για κανένα μπάνιο για την αστυνομία στο χέρι κλπ, αλλιώς ενοχλούσε, δεν το έπαιρνα μαζί. Σε αυτό που κάνουν τα παιδιά στο βίντεο ναι, ίσως το κράνος να μην είναι κακό, όλα είναι βρεμένα κλπ. Όταν όμως ανεβαίνεις ένα βουνό κλπ, θες να μυρίσεις την υγρασία πριν την νοιώσεις στην ρόδα σου, να ακούσεις τον θόρυβο αμέσως, όχι με 250 οκ, και με 150 όμως είναι σημαντικά.

Ο χρόνος είναι άπειρος συς, όταν κάτι πάει να γίνει στραβό, έχεις αιώνες να το σκεφτείς, όοοοσο θες. Αρκεί να είναι ανοικτό το σύστημα γενικά εκείνη την ώρα, δεν ξέρω πώς να το πώ καλά :)

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 25 Μάιος 2018, 02:38

enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 02:28
Ο χρόνος είναι άπειρος συς, όταν κάτι πάει να γίνει στραβό, έχεις αιώνες να το σκεφτείς, όοοοσο θες. Αρκεί να είναι ανοικτό το σύστημα γενικά εκείνη την ώρα, δεν ξέρω πώς να το πώ καλά :)
Να πω κι εγώ πως είσαι αρκετά έξυπνος άνθρωπος για να καταλάβεις ότι είσαι τυχερός που ζεις. Επίσης ξέρεις πως αν είναι να γίνει κάτι στραβό δεν ειδοποιεί πάντα και η αδρεναλίνη δεν θα αντιμετωπίσει όλες τις καταστάσεις. Αν η χελώνα ήταν λίγο πιο μεγάλη ας πούμε...

Παρατήρηση για το παραπάνω βιντεάκι με τις μηχανές. Έτσι με μια ματιά στα περισσότερα προσπεράσματα άφηναν αρκετό χώρο από το όχημα. Σε αυτό που περιέγραψα εγώ οι αποστάσεις μου φάνηκαν μικρότερες. Η μηχανή ήταν στην λωρίδα μου χωρίς τον έξτρα χώρο που έχει στο πλάι εδώ ο δρόμος. Πιθανόν ο αναβάτης της μηχανής να έχει καλύτερη αίσθηση του χώρου από τον οδηγό του αυτοκινήτου αλλά και πάλι γιατί ρε φίλε να τραβιέμαι με αστυνομίες και ψυχοφάρμακα επειδή ο άλλος την είδε πιλότος στο δρόμο;

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 02:46

οχι στ, δεν συμφωνώ, ίσως δεν ειμαι αρκετά έξυπνος άνθρωπος. :)
πάντως και στον δρόμο όταν περπατάς, μπορείς να την πάθεις, να πέσει κάτι στο κεφάλι σου. Πιο εύκολο από πιο μεγάλη χελώνα.


βάζω και ένα παράδειγμα με τον χρόνο, για πλάκα, μήπως έχει κανένα κανένα παρόμοιο :)
SpoilerShow
είμαι στην εθνική προς Αθήνα, στο ύψος των 120 ενωμένων εργοστασίων, 3-4 χιλ πριν την έξοδο Βαρυμπόμπης.

Ειμαι στην δεξιά και πάω με 130, όταν μία bmw με περνά απο αριστερά πολύ γρήγορα. Νομίζω οτι ειναι ένας φίλος, και ανοίγω να τον φτάσω. Είμαι τώρα με 200 περίπου και κοιτάω αριστερά το κεφάλι μου, όπου να είναι θα δω απο το παράθυρό του, είμαι σίγουρος οτι είναι αυτός. Την στιγμή που καταλαβαίνω οτι δεν ειναι αυτός, νιώθω το τιμόνι να κάνει τικ τικ, και στο πρόσωπο του βλέπω άγχος. Γυρνάω μπροστά μου και βλέπω οτι ένα φορτηγό έχει βγεί στα 300 μέτρα πές (δεν είμαι και σίγουρος διάβαζα πινακίδα όμως) στο ρευμα μου απο τον παράδρομο, και αφήνει χαλίκια παντού, τα πατάω ήδη, και πρέπει να σταματήσω πριν πέσω πάνω του.

Δεν μπορείς να φανταστείς σύς ο χρόνος πόσο αργά πήγε. Πέρα από τα άλλα που έκανα που δεν τα λέω γιατί οκ, μέτραγα τα χαλικάκια ένα ένα, άφηνα και πίεζα το φρένο ανάλογα αν τα πάταγα, ασύλληπτα πράγματα. Ήμουν σοκαρισμένος μετά, αλλά για την εμπειρία, αλλιώς σιγά, σταμάτησα πολύ άνετα. :)

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 02:52

ST48410 έγραψε:
25 Μάιος 2018, 02:38
αλλά και πάλι γιατί ρε φίλε να τραβιέμαι με αστυνομίες και ψυχοφάρμακα επειδή ο άλλος την είδε πιλότος στο δρόμο;
αυτό το νιώθω εγώ σε κάθε απλή βόλτα. Το έχουμε δεί όλοι οδηγοί μινι τανκ πόλης. Αντικειμενικά στ, απλά δεν έπρεπε να οδηγεί κανείς. Είναι επικίνδυνο, για όλους.

Όλοι είμαστε τυχεροί που ζούμε, γιατί όλα τα αυτοκίνητα που μεγαλώσαμε μέσα σαν μικρά παιδιά, δεν είχαν παθητική ασφάλεια κλπ, ζώνες, τίποτα. Πιο τυχεροί απο εμένα που δεν έβαζα κράνος :)

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 25 Μάιος 2018, 03:03

Ρε συ είπαμε. Είσαι έξυπνος άνθρωπος και καταλαβαίνεις από πιθανότητες. Με τις μεγάλες ταχύτητες και την επιθετική οδήγηση αυξάνει κατά πολύ το ρίσκο και το ενδεχόμενο ατύχημα αποκλείεται να περιοριστεί σε στραβωμένες λαμαρίνες.

ΥΓ. Θα θυμάσαι και το ατύχημα του Βακάκη που είχε ένα τεράστιο νήμα στο παλιό. Αν όντως έγινε όπως λέγαν από λάστιχο δεν τον έσωσε ούτε η ζώνη ή η παθητική ασφάλεια ενός εξαιρετικού οχήματος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 03:07

ST48410 έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:03
Ρε συ είπαμε. Είσαι έξυπνος άνθρωπος και καταλαβαίνεις από πιθανότητες. Με τις μεγάλες ταχύτητες και την επιθετική οδήγηση αυξάνει κατά πολύ το ρίσκο και το ενδεχόμενο ατύχημα αποκλείεται να περιοριστεί σε στραβωμένες λαμαρίνες.

ΥΓ. Θα θυμάσαι και το ατύχημα του Βακάκη που είχε ένα τεράστιο νήμα στο παλιό. Αν όντως έγινε όπως λέγαν από λάστιχο δεν τον έσωσε ούτε η ζώνη ή η παθητική ασφάλεια ενός εξαιρετικού οχήματος.
και εσύ έξυπνος εισαι, στην εξίσωση σου κρατάς τις ικανότητες σταθερές, εγώ σου λέω οτι ξέρω οτι υπάρχει άλλο επίπεδο όταν ρισκάρουμε, απο αυτό ζούμε, όχι απο τύχη.

εκείνος στ, δεν είχε τις προϋποθέσεις για να έχει ανοικτό το σύστημά του, όπως στο περιγράφω εγώ.
Αλλα ναι, μπορεί και να συμβεί ακόμα και αν είσαι τελείως ενεργός, δεν λέω όχι, όπως να πέσει ένα πιάνο στο κεφάλι σου όταν περπατάς αμέριμνος.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 25 Μάιος 2018, 03:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Μάιος 2018, 03:09

enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 02:46
οχι στ, δεν συμφωνώ, ίσως δεν ειμαι αρκετά έξυπνος άνθρωπος. :)
πάντως και στον δρόμο όταν περπατάς, μπορείς να την πάθεις, να πέσει κάτι στο κεφάλι σου. Πιο εύκολο από πιο μεγάλη χελώνα.


βάζω και ένα παράδειγμα με τον χρόνο, για πλάκα, μήπως έχει κανένα κανένα παρόμοιο :)
SpoilerShow
είμαι στην εθνική προς Αθήνα, στο ύψος των 120 ενωμένων εργοστασίων, 3-4 χιλ πριν την έξοδο Βαρυμπόμπης.

Ειμαι στην δεξιά και πάω με 130, όταν μία bmw με περνά απο αριστερά πολύ γρήγορα. Νομίζω οτι ειναι ένας φίλος, και ανοίγω να τον φτάσω. Είμαι τώρα με 200 περίπου και κοιτάω αριστερά το κεφάλι μου, όπου να είναι θα δω απο το παράθυρό του, είμαι σίγουρος οτι είναι αυτός. Την στιγμή που καταλαβαίνω οτι δεν ειναι αυτός, νιώθω το τιμόνι να κάνει τικ τικ, και στο πρόσωπο του βλέπω άγχος. Γυρνάω μπροστά μου και βλέπω οτι ένα φορτηγό έχει βγεί στα 300 μέτρα πές (δεν είμαι και σίγουρος διάβαζα πινακίδα όμως) στο ρευμα μου απο τον παράδρομο, και αφήνει χαλίκια παντού, τα πατάω ήδη, και πρέπει να σταματήσω πριν πέσω πάνω του.

Δεν μπορείς να φανταστείς σύς ο χρόνος πόσο αργά πήγε. Πέρα από τα άλλα που έκανα που δεν τα λέω γιατί οκ, μέτραγα τα χαλικάκια ένα ένα, άφηνα και πίεζα το φρένο ανάλογα αν τα πάταγα, ασύλληπτα πράγματα. Ήμουν σοκαρισμένος μετά, αλλά για την εμπειρία, αλλιώς σιγά, σταμάτησα πολύ άνετα. :)
Ο χρόνος όχι, εσύ, αυτό σου λέω εγώ από την αρχή και δεν αμφιβάλλω γι αυτό που λες, γίνεται της πουτάνας στον φλοιό εκείνες τις στιγμές, ο χρόνος ίδιος όμως.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 03:10

sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:09
ο χρόνος ίδιος όμως.
τί σημασία έχει, αν είναι θέμα 2-3ων στιγμιαίων αποφάσεων , και εσύ έχεις καμία ώρα για κάθε στιγμή να κανείς το καλύτερο, ας κυλάει όπως θέλει.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Μάιος 2018, 03:13

enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:10
sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:09
ο χρόνος ίδιος όμως.
τί σημασία έχει, αν είναι θέμα απόφασης 4 στιγμών, και εσύ έχεις καμία ώρα για κάθε στιγμή να κανείς το καλύτερο, ας κυλάει όπως θέλει.
Ναι όπως θέλει κυλάει, απλά ο ελάχιστος δυνατός χρόνος που μπορεί να σταματήσει κάτι που σε κουβαλάει χωρίς να σε διαλύσει ανά πάσα στιγμή δεν μπορεί να γίνει πιο ελάχιστος, αυτό είναι ένα, έχει δύο τρία κτλ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 03:16

sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:13
SpoilerShow
enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:10
sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:09
ο χρόνος ίδιος όμως.
τί σημασία έχει, αν είναι θέμα απόφασης 4 στιγμών, και εσύ έχεις καμία ώρα για κάθε στιγμή να κανείς το καλύτερο, ας κυλάει όπως θέλει.
Ναι όπως θέλει κυλάει, απλά ο ελάχιστος δυνατός χρόνος που μπορεί να σταματήσει κάτι που σε κουβαλάει χωρίς να σε διαλύσει ανά πάσα στιγμή δεν μπορεί να γίνει πιο ελάχιστος, αυτό είναι ένα, έχει δύο τρία κτλ.
δεν καταλαβαίνω αν καταλαβαίνεις τι σου λέω συς. Νομίζω μου μιλάς για αποφυγή κινδύνου κλπ. Δεν αποφεύγεις, προσαρμόζεσαι, είναι άλλη κατάσταση, αλλά οκ, μπορεί και να λέω ο,τι ναναι.


Κράνος κλπ, σώζει ζωές ;)


τεσπα, συς και στ, παίξτε το βιντεάκι με τις μηχανές που τρέχουν στο .25, και πείτε, δύσκολο μοιάζει;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Μάιος 2018, 03:21

enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:16
sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:13
SpoilerShow
enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:10


τί σημασία έχει, αν είναι θέμα απόφασης 4 στιγμών, και εσύ έχεις καμία ώρα για κάθε στιγμή να κανείς το καλύτερο, ας κυλάει όπως θέλει.
Ναι όπως θέλει κυλάει, απλά ο ελάχιστος δυνατός χρόνος που μπορεί να σταματήσει κάτι που σε κουβαλάει χωρίς να σε διαλύσει ανά πάσα στιγμή δεν μπορεί να γίνει πιο ελάχιστος, αυτό είναι ένα, έχει δύο τρία κτλ.
δεν καταλαβαίνω αν καταλαβαίνεις τι σου λέω συς. Νομίζω μου μιλάς για αποφυγή κινδύνου κλπ. Δεν αποφεύγεις, προσαρμόζεσαι, είναι άλλη κατάσταση, αλλά οκ, μπορεί και να λέω ο,τι ναναι.


Κράνος κλπ, σώζει ζωές ;)
Ναι εσύ μιλούσες και για το κράνος, εγώ δεν μιλάω καθόλου γι αυτό, απλά λέω αυτό που ξέρεις και εσύ για τις ταχύτητες, υπάρχει ένα κατώφλι που δεν αφήνει καμία υπόνοια για γυρισμό.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Μάιος 2018, 03:27

sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:21
υπάρχει ένα κατώφλι που δεν αφήνει καμία υπόνοια για γυρισμό.
ε ναι μην λέμε οτι θέλουμε. Με 160 αν φύγεις από το βουνό, το κράνος θα κάνει την ζωή του νεκροθάφτη πιο δύσκολή απλά. Με 100 και πάνω γενικ΄ααν σταματήσεις σε εμπόδιο, άστα. Είμαστε πολύ πιο ικανά όντα απο ο,τι υπονοούμε σε αυτό το νήμα, αυτό λέω. Μακάρι να το μάθεις κάποτε με καλό τέλος, έχει πολύ πλάκα. Συνέχεια το παθαίνεις λογικά οπότε ζείς ακόμα, αλλά μερικές φορές παίρνεις πρόσβαση καθώς γίνονται τα πράγματα, τρέλα.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δικυκλιστες αυτη η μαστιγα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Μάιος 2018, 03:32

enaon έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:27
sys3x έγραψε:
25 Μάιος 2018, 03:21
υπάρχει ένα κατώφλι που δεν αφήνει καμία υπόνοια για γυρισμό.
ε ναι μην λέμε οτι θέλουμε. Με 160 αν φύγεις από το βουνό, το κράνος θα κάνει την ζωή του νεκροθάφτη πιο δύσκολή απλά. Με 100 και πάνω γενικ΄ααν σταματήσεις σε εμπόδιο, άστα. Είμαστε πολύ πιο ικανά όντα απο ο,τι υπονοούμε σε αυτό το νήμα, αυτό λέω. Μακάρι να το μάθεις κάποτε με καλό τέλος, έχει πολύ πλάκα. Συνέχεια το παθαίνεις λογικά οπότε ζείς ακόμα, αλλά μερικές φορές παίρνεις πρόσβαση καθώς γίνονται τα πράγματα, τρέλα.
Ξέρω για τι πράγμα μιλάς και ισχύει, δεν διαφώνησα καθόλου με αυτό (δεν είναι ανάγκη να οδηγάει κάποιος μηχανή νομίζω για να καταλάβει αυτό το μπούλετ τάημ που λες και γενικά το χάηερ στέητ οφ μάηντ). Το χέρι είναι πιο γλήγορο από το μάτι γενικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών