Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 04 Φεβ 2021, 09:44

Echelon έγραψε:
04 Φεβ 2021, 08:41
Επόμενο νήμα.

"Ταφόπλακα ο νέος ποινικός κώδικας για τους εμπόρους ναρκωτικών".
This
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Φεβ 2021, 10:03

Ασέβαστος έγραψε:
04 Φεβ 2021, 09:11
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 08:19
stavmanr έγραψε:
03 Φεβ 2021, 23:59
Καταρχήν, πότε είδες ταξί να κινείται μέσα στα όρια και τους κανόνες κυκλοφορίας;
Αν όλοι οι άλλοι πάνε με τριάντα τι ακριβώς θα κάνει το ταξί , θα πετάξει ;
ποιος θα παει με 30;

απολυτως κανενας.
Λέει θα υπάρχουν κάμερες και ραντάρ που δεν θα γνωρίζεις καν ότι σε γράφουν . Θα σου έρχεται ειδοποίηση στο taxis .
Το 30 είναι γελοίο και για τα ΙΧ . Λίγο να πατήσεις το γκάζι , αυθόρμητα , πιάνεις τα 40 , τα οποία θεωρώ ότι είναι και το λογικότερο όριο ταχύτητας . Χώρια των υπερβολικών μποτιλιαρισμάτων που θα δημιουργούνται στις μεγάλες πόλεις και όχι μόνο .
Προτείνω να εισηγηθούν άμεσα αρμόδιοι μελετητές κυκλοφοριακής αγωγής να μην περάσει το συγκεκριμένο παράθυρο του νέου ΚΟΚ . Οδηγούμε με ασφάλεια , δεν παρατάμε το αυτοκίνητο .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Φεβ 2021, 10:07

Το αυτοκίνητο είναι το σύγχρονο άλογο του ανθρώπου , είναι ένα δεύτερο σπίτι του , το μέσο που αντανακλά την προσωπικότητα του , το μεγαλύτερο επίτευγμα στον τομέα των χερσαίων μεταφορών . Δεκτό όποιος επιθυμεί να κυκλοφορεί με ποδήλατα με πατίνια ή με δίκυκλα , αλλά δεν πρέπει να κάνουμε την καθημερινότητα των οδηγών τόσο δύσκολη ώστε να αναγκαστούν να τα έχουν μόνο για ταξίδια .
Εγώ προσωπικά προτιμώ τα πόδια μου για μετακίνηση εντός πόλης , και το αυτοκίνητο για εκτός , αλλά η καθημερινή μου εργασία απαιτεί να οδηγώ κυρίως μέσα στην πόλη για δέκα ώρες την ημέρα .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Φεβ 2021, 10:23

Αυτά είναι μέρος ενός καλοστημένου σχεδίου ώστε να γίνουμε ραμποτάκια τους . Ο άνθρωπος του εικοστού πρώτου αιώνα δεν θα οδηγά αυτοκίνητο , δεν θα διασκεδάζει σε μαγαζιά , δεν θα πίνει όχι μόνο σε καταστάσεις που μπορεί να γίνει επικίνδυνος για τους άλλους αλλά ούτε και σπίτι του , και δεν θα μπορεί να εκφέρει γνώμη ούτε στα social media χωρίς κυρώσεις . Επίσης δεν θα μπορεί να κάνει περιουσία αν δεν ανήκει στο σύστημα , παρά μόνο να εργάζεται για τα είδη διαβίωσης . Η ελευθερία για την οποία πολέμησαν πολλοί , θα περιορίζεται σε λίγα πράγματα .

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 04 Φεβ 2021, 10:32

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
03 Φεβ 2021, 23:55
Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας
το πιο σύντομο ανέκδοτο που έχω ακούσει τα τελευταία χρόνια :smt005::smt005::smt005:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 04 Φεβ 2021, 10:32

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:07
Το αυτοκίνητο είναι το σύγχρονο άλογο του ανθρώπου , είναι ένα δεύτερο σπίτι του , το μέσο που αντανακλά την προσωπικότητα του , το μεγαλύτερο επίτευγμα στον τομέα των χερσαίων μεταφορών . Δεκτό όποιος επιθυμεί να κυκλοφορεί με ποδήλατα με πατίνια ή με δίκυκλα , αλλά δεν πρέπει να κάνουμε την καθημερινότητα των οδηγών τόσο δύσκολη ώστε να αναγκαστούν να τα έχουν μόνο για ταξίδια .
Εγώ προσωπικά προτιμώ τα πόδια μου για μετακίνηση εντός πόλης , και το αυτοκίνητο για εκτός , αλλά η καθημερινή μου εργασία απαιτεί να οδηγώ κυρίως μέσα στην πόλη για δέκα ώρες την ημέρα .
Το αυτοκίνητο εκτός από "σπίτι", "άλογο" κλπ είναι ο βασικός λόγος που χιλιάδες συνάνθρωποί μας σκοτώνονται ή αποκτούν αναπηρίες κάθε χρόνο. Είναι το πλέον φονικό εργαλείο στη χώρα μας σε απόλυτους αριθμούς.

Γι' αυτό υπάρχει ο ΚΟΚ, και γι' αυτό κάθε λίγα χρόνια αναπροσαρμόζονται τα όρια και οι περιορισμοί.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Φεβ 2021, 10:35

Έχουμε χρέος όλοι οι millennials να αντισταθούμε στην μετατροπή του ανθρώπου σε ζόμπι και να αγωνιστούμε για να μεταφέρουμε τα θετικά στοιχεία του προηγούμενου αιώνα που κληρονομήσαμε από τους παππούδες και τους πατεράδες μας , την ανεξαρτησία , την αυτοπεποίθηση , την γενναιοδωρία και παλικαριά κόντρα στα μίζερα πρότυπα που μας διδάσκουν , του ανθρωπάκου που θα κάνει τεμενάδες στα αφεντικά του , θα φοβάται να βγει από το σπίτι και θα υπολογίζει το δεκάρικο .

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 04 Φεβ 2021, 10:37

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:35
Έχουμε χρέος όλοι οι millennials να αντισταθούμε στην μετατροπή του ανθρώπου σε ζόμπι και να αγωνιστούμε για να μεταφέρουμε τα θετικά στοιχεία του προηγούμενου αιώνα που κληρονομήσαμε από τους παππούδες και τους πατεράδες μας , την ανεξαρτησία , την αυτοπεποίθηση , την γενναιοδωρία και παλικαριά κόντρα στα μίζερα πρότυπα που μας διδάσκουν , του ανθρωπάκου που θα κάνει τεμενάδες στα αφεντικά του , θα φοβάται να βγει από το σπίτι και θα υπολογίζει το δεκάρικο .
όλα αυτά επειδή το όριο της ταχύτητας θα είναι τα 50 χλμ στα 30 χλμ; :lol:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 04 Φεβ 2021, 10:41

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:37
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:35
Έχουμε χρέος όλοι οι millennials να αντισταθούμε στην μετατροπή του ανθρώπου σε ζόμπι και να αγωνιστούμε για να μεταφέρουμε τα θετικά στοιχεία του προηγούμενου αιώνα που κληρονομήσαμε από τους παππούδες και τους πατεράδες μας , την ανεξαρτησία , την αυτοπεποίθηση , την γενναιοδωρία και παλικαριά κόντρα στα μίζερα πρότυπα που μας διδάσκουν , του ανθρωπάκου που θα κάνει τεμενάδες στα αφεντικά του , θα φοβάται να βγει από το σπίτι και θα υπολογίζει το δεκάρικο .
όλα αυτά επειδή το όριο της ταχύτητας θα είναι τα 50 χλμ στα 30 χλμ; :lol:
Κι επειδή τα ΤΑΞΙ εκφράζουν την πιο γνήσια όψη της ελευθερίας, της ανεξαρτησίας, της αυτοπεποίθησης, της γενναιοδωρίας και της παλικαριάς στον τόπο μας.
Είναι εξόχως ηθικό το ζήτημα.

dotcom
Δημοσιεύσεις: 2354
Εγγραφή: 26 Ιουν 2019, 15:45
Phorum.gr user: dotcom

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dotcom » 04 Φεβ 2021, 10:41

εδώ δεν φοράνε ζώνη οι ταξιτζήδες θα τηρήσουν το (γελοίο) 30 ;

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Φεβ 2021, 10:54

stavmanr έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:32
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:07
Το αυτοκίνητο είναι το σύγχρονο άλογο του ανθρώπου , είναι ένα δεύτερο σπίτι του , το μέσο που αντανακλά την προσωπικότητα του , το μεγαλύτερο επίτευγμα στον τομέα των χερσαίων μεταφορών . Δεκτό όποιος επιθυμεί να κυκλοφορεί με ποδήλατα με πατίνια ή με δίκυκλα , αλλά δεν πρέπει να κάνουμε την καθημερινότητα των οδηγών τόσο δύσκολη ώστε να αναγκαστούν να τα έχουν μόνο για ταξίδια .
Εγώ προσωπικά προτιμώ τα πόδια μου για μετακίνηση εντός πόλης , και το αυτοκίνητο για εκτός , αλλά η καθημερινή μου εργασία απαιτεί να οδηγώ κυρίως μέσα στην πόλη για δέκα ώρες την ημέρα .
Το αυτοκίνητο εκτός από "σπίτι", "άλογο" κλπ είναι ο βασικός λόγος που χιλιάδες συνάνθρωποί μας σκοτώνονται ή αποκτούν αναπηρίες κάθε χρόνο. Είναι το πλέον φονικό εργαλείο στη χώρα μας σε απόλυτους αριθμούς.

Γι' αυτό υπάρχει ο ΚΟΚ, και γι' αυτό κάθε λίγα χρόνια αναπροσαρμόζονται τα όρια και οι περιορισμοί.
Είδες να μίλησα για τα υπόλοιπα στοιχεία ; Εγώ προσωπικά μπορώ να πω ότι είμαι λάτρης του αλκοόλ . Επί της καραντίνας καταναλώνω μόνο το 1/10 απότι πριν μίας και δεν πίνω σπίτι , και είναι το μόνο θετικό που έχω αποκομίσει από αυτήν την κατάσταση , αλλά εν πάση περίπτωση , στην μετεφηβική μου ηλικία έκανα κάποιες ακρότητες αλλά εδώ και πολλά χρόνια , σε κάθε νυχτερινή μου έξοδο δεν παίρνω καν το αυτοκίνητο μαζί μου . Και συμφωνώ με τις αυστηρές κυρώσεις για τους πιωμένους οδηγούς . Το ίδιο και για όσους περνούν με κόκκινο ή τρέχουν με εκατό σε δρόμους με πεζούς . Όταν γουστάρω να τρέξω το αυτοκίνητο μου μπαίνω στην Εγνατία . Αλλά όσον αφορά αυτό το παράλογο όριο ταχύτητας , αλλά και για την χρήση ζώνης εντός αστικού ιστού , διαφωνώ απόλυτα .
Επίσης αν τους ενδιαφέρει ο αριθμός χαμένων ανθρώπων από το αυτοκίνητο να κοιτάξουν πρώτα να κατασκευάσουν αυτοκινητόδρομο στους δύο μεγαλύτερους δρόμους - καρμανιόλες της Ελλάδας , την Δυτική Πελοπόννησο και την Κρήτη , που το λένε εδώ και είκοσι χρόνια , και μετά να κάνουν ουσιαστικούς ελέγχους για αλκοτέστ και όχι μόνο σε όσους επιλέγουν . Γνωρίζω άνθρωπο της πόλης μου και πλέον μέλος του Δημοτικού Συμβουλίου ο οποίος οδηγούσε σχεδόν κάθε βράδυ υπό την επήρεια αλκοόλ και δεν τον σταμάτησαν ποτέ , και έναν φίλο μου που βρισκόταν ακριβώς στο όριο δεν του έδειξαν καθόλου επιείκεια .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 04 Φεβ 2021, 10:58

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:37
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:35
Έχουμε χρέος όλοι οι millennials να αντισταθούμε στην μετατροπή του ανθρώπου σε ζόμπι και να αγωνιστούμε για να μεταφέρουμε τα θετικά στοιχεία του προηγούμενου αιώνα που κληρονομήσαμε από τους παππούδες και τους πατεράδες μας , την ανεξαρτησία , την αυτοπεποίθηση , την γενναιοδωρία και παλικαριά κόντρα στα μίζερα πρότυπα που μας διδάσκουν , του ανθρωπάκου που θα κάνει τεμενάδες στα αφεντικά του , θα φοβάται να βγει από το σπίτι και θα υπολογίζει το δεκάρικο .
όλα αυτά επειδή το όριο της ταχύτητας θα είναι τα 50 χλμ στα 30 χλμ; :lol:
Ένα ένα κάθε μέτρο που μας περνάνε στοχεύει εκεί : Στην υποδούλωση του ανθρώπου και μετατροπή του σε γρανάζι της καπιταλιστικής μηχανής , η οποία ταυτόχρονα υιοθετεί μία τακτική ευγονικής πετώντας έξω τα μικρομεσαία στοιχεία και στοχεύει σε κατηγοριοποίηση των ανθρώπων σε πολύ πλούσιους και σε πολύ φτωχούς - σχεδόν υπηρέτες της . Για να το πετύχει αυτή βασικό προαπαιτούμενο είναι η αλλοίωση της Ευρώπης με άλλες φυλές που δέχονται να δουλεύουν για το ένα τρίτο των χρημάτων και προς το παρών έχουν μεγαλύτερη σημασία για αυτούς το φαγητό η ένδυση και μία στέγη παρά ο πολιτισμός .

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 04 Φεβ 2021, 11:02

Στον Σοσιαλισμό θα πάμε με ταξί;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 04 Φεβ 2021, 11:12

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:54
stavmanr έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:32
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
04 Φεβ 2021, 10:07
Το αυτοκίνητο είναι το σύγχρονο άλογο του ανθρώπου , είναι ένα δεύτερο σπίτι του , το μέσο που αντανακλά την προσωπικότητα του , το μεγαλύτερο επίτευγμα στον τομέα των χερσαίων μεταφορών . Δεκτό όποιος επιθυμεί να κυκλοφορεί με ποδήλατα με πατίνια ή με δίκυκλα , αλλά δεν πρέπει να κάνουμε την καθημερινότητα των οδηγών τόσο δύσκολη ώστε να αναγκαστούν να τα έχουν μόνο για ταξίδια .
Εγώ προσωπικά προτιμώ τα πόδια μου για μετακίνηση εντός πόλης , και το αυτοκίνητο για εκτός , αλλά η καθημερινή μου εργασία απαιτεί να οδηγώ κυρίως μέσα στην πόλη για δέκα ώρες την ημέρα .
Το αυτοκίνητο εκτός από "σπίτι", "άλογο" κλπ είναι ο βασικός λόγος που χιλιάδες συνάνθρωποί μας σκοτώνονται ή αποκτούν αναπηρίες κάθε χρόνο. Είναι το πλέον φονικό εργαλείο στη χώρα μας σε απόλυτους αριθμούς.

Γι' αυτό υπάρχει ο ΚΟΚ, και γι' αυτό κάθε λίγα χρόνια αναπροσαρμόζονται τα όρια και οι περιορισμοί.
Είδες να μίλησα για τα υπόλοιπα στοιχεία ; Εγώ προσωπικά μπορώ να πω ότι είμαι λάτρης του αλκοόλ . Επί της καραντίνας καταναλώνω μόνο το 1/10 απότι πριν μίας και δεν πίνω σπίτι , και είναι το μόνο θετικό που έχω αποκομίσει από αυτήν την κατάσταση , αλλά εν πάση περίπτωση , στην μετεφηβική μου ηλικία έκανα κάποιες ακρότητες αλλά εδώ και πολλά χρόνια , σε κάθε νυχτερινή μου έξοδο δεν παίρνω καν το αυτοκίνητο μαζί μου . Και συμφωνώ με τις αυστηρές κυρώσεις για τους πιωμένους οδηγούς . Το ίδιο και για όσους περνούν με κόκκινο ή τρέχουν με εκατό σε δρόμους με πεζούς . Όταν γουστάρω να τρέξω το αυτοκίνητο μου μπαίνω στην Εγνατία . Αλλά όσον αφορά αυτό το παράλογο όριο ταχύτητας , αλλά και για την χρήση ζώνης εντός αστικού ιστού , διαφωνώ απόλυτα .
https://www.esd.gr/nomika-nea/item/5679 ... E%B5%CF%82

"Σχεδόν το 40% των θανάτων από τροχαία δυστυχήματα είναι σε αστικές περιοχές. "

"Υπενθυμίζεται, ότι σύμφωνα με τα στοιχεία της ΕΛΣΤΑΤ για τον περασμένο Ιανουάριο τα περισσότερα οδηγικά τροχαία σημειώθηκαν στην Αττική σε ποσοστό 55,5 και ακολούθησε η Κεντρική Μακεδονία με 21,7%, η Δυτική Ελλάδα με 4,7%, η Ανατολική Μακεδονία και Θράκη με 4,1% και η Πελοπόννησος με 3%. Ωστόσο, περισσότερους νεκρούς είχαμε στην Κεντρική Μακεδονία σε ποσοστό 22,4% και ακολούθησαν η Αττική με 18,4%, η Ανατολική Μακεδονία και Θράκη και η Στερεά Ελλάδα με 10,2%"

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20178
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ταφόπλακα για τα ΤΑΞΙ ο νέος Κ.Ο.Κ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 04 Φεβ 2021, 11:25

Παραθέτω τη ΜΕΣΗ ωραία ταχύτητα που έχουν οι Έλληνες ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ( που δεν τους λες και κορυφαίους...)

στην ΑΝΗΦΟΡΙΚΗ διαδρομή ΠΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΤΑΥΡΟΣ

Εικόνα

Εικόνα

Στην αντίστοιχη διαδρομή στην επιστροφή με ΚΑΤΗΦΟΡΑ .....το πράγμα ξεφεύγει ακόμα περισσότερο ....

Εικόνα

Εικόνα

:-? ................................... :-?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 04 Φεβ 2021, 11:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών