Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 03 Ιουν 2022, 14:35

Ασέβαστος έγραψε:
03 Ιουν 2022, 14:28
stergiosbik έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:47
Ασέβαστος έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:34

γω να σου πω θα ντρεπομουνα λιγο να κυκλοφορω με τετοιο πραμα.
δηλαδη οι ασχετοι και τα πιτσιρικια σιγουρα θα θαυμαζαν, αλλα οποιος ξερει, θα με ελεγε "ψωνιο".
Τέτοια αμάξια τα παίρνεις για την πάρτη σου και χεστηκες για το τι λένε οι αλλοι.
Ψώνιο είσαι μόνο αν δεν ξέρεις τι σημαίνει η κατοχή και η χρήση ενός supercar και το έχεις μόνο για να πουλάς μούρη.
αμα ξερεις τι σημαινει, αγοραζεις αν και μονο αν εχεις προσβαση σε πιστα.

αν το εχεις αγορασει σε μια χωρα που δεν εχει πιστα, το εχεις μονο για να πουλας μουρη.

προφανως, μαγκια σου, καλα κανεις, δε μου πεφτει λογος τι κανεις με τα λεφτα σου κλπ. αλλα αν μου πεις οτι το πηρες για αλλο λογο περα απο μουρη, i call bullshit.
Σωστα τα οσα εγραψες, ετσι ειναι!

Στηριζω!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23237
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 04 Ιουν 2022, 14:38

Ακόμη πιστεύετε πως ο κάτοχος ενός τέτοιου αυτοκινήτου το θέλει για τα φανάρια και για να κάνει βρουμ βρουμ στα λιμανακια; μόνο και μόνο που υπάρχει στο γκαράζ σου κάθεσαι από μια γωνιά και θαυμάζεις.
Στα παπαρια σου να τρέξεις. Μόλις μια φορά νιώσεις την ισχύ μετά απλά πηγαίνεις σα βάρκα στο ρυάκι. Είσαι γεμάτος μέσα σου, δε σε νοιάζει αν το τάδε βγάζει 0.001 γρηγορότερα από εσένα το 0-100. Που και εκεί δλδ οι δυνατότητες της 458 είναι μισό δεύτερο πιο γρήγορες από το γτρ το οποίο είναι το μόνο που μπορεί κάπως να μπει στο κλαμπ των ισχυρών.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Ιουν 2022, 14:56

nyxtovios έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:38
Γνωρίζει κανείς ποια αυτοκίνητα είναι ακόμα made in japan και δεν έχουν εκφυλιστεί σε Γαλλίες, Γερμανίες και λοιπές αηδίες;
Μέχρι στιγμής ξέρω για τα mazda και τα subaru ότι έχουν απομείνει γιαπωνέζικα. Τα suzuki ίσως.
Η Mazda συνεργάζεται (ή συνεργαζόταν) με Renault. Ό,τι είναι Renault νομοτελειακά θα χαλάσει. Θα αργήσει όμως. Αλλάξαμε στα 10 χρόνια τους μηχανισμούς των παραθύρων και τών πορτών, όχι όλων. Μας είπαν πως τα συγκεκριμένα και κάτι άλλα ήταν της Renault.

Γενικά όμως ήταν αυτοκίνητο χωρίς προβλήματα και του είχε γίνει μετατροπή σε αέριο χωρίς κανένα παρατράγουδο. Το οδηγούσα σε καθημερινή βάση τους τελευταίους 4 μήνες πριν το πουλήσουμε. Απόλαυση.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12755
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 04 Ιουν 2022, 14:57

Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:56
nyxtovios έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:38
Γνωρίζει κανείς ποια αυτοκίνητα είναι ακόμα made in japan και δεν έχουν εκφυλιστεί σε Γαλλίες, Γερμανίες και λοιπές αηδίες;
Μέχρι στιγμής ξέρω για τα mazda και τα subaru ότι έχουν απομείνει γιαπωνέζικα. Τα suzuki ίσως.
Η Mazda συνεργάζεται (ή συνεργαζόταν) με Renault. Ό,τι είναι Renault νομοτελειακά θα χαλάσει. Θα αργήσει όμως. Αλλάξαμε στα 10 χρόνια τους μηχανισμούς των παραθύρων και τών πορτών, όχι όλων. Μας είπαν πως τα συγκεκριμένα και κάτι άλλα ήταν της Renault.

Γενικά όμως ήταν αυτοκίνητο χωρίς προβλήματα και του είχε γίνει μετατροπή σε αέριο χωρίς κανένα παρατράγουδο. Το οδηγούσα σε καθημερινή βάση τους τελευταίους 4 μήνες πριν το πουλήσουμε. Απόλαυση.
Νομίζω τα mazda έρχονται από Ιαπωνία και δεν έχουν καμιά σχέση με Ευρώπη. Τουλάχιστον τα σύγχρονα.
Για τον κινητήρα που είναι το πιο σημαντικό αυτό μετράει.
Αν έχει παράθυρα ρενω ας έχει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nyxtovios την 04 Ιουν 2022, 14:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 04 Ιουν 2022, 14:57

Ερμής έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:38
Ακόμη πιστεύετε πως ο κάτοχος ενός τέτοιου αυτοκινήτου το θέλει για τα φανάρια και για να κάνει βρουμ βρουμ στα λιμανακια; μόνο και μόνο που υπάρχει στο γκαράζ σου κάθεσαι από μια γωνιά και θαυμάζεις.
Στα παπαρια σου να τρέξεις. Μόλις μια φορά νιώσεις την ισχύ μετά απλά πηγαίνεις σα βάρκα στο ρυάκι. Είσαι γεμάτος μέσα σου, δε σε νοιάζει αν το τάδε βγάζει 0.001 γρηγορότερα από εσένα το 0-100. Που και εκεί δλδ οι δυνατότητες της 458 είναι μισό δεύτερο πιο γρήγορες από το γτρ το οποίο είναι το μόνο που μπορεί κάπως να μπει στο κλαμπ των ισχυρών.
Αυτο κανει ο συνειδητοποιημενος.
Μην αμφιβαλλεις καθολου ομως οτι υπαρχουν διαφοροι εκει εξω που αγοραζουν τετοια αμαξια για την μοστρα.
Δυστυχως,τωρα θα πω κακια,τα τελευταια χρονια τα αλογα βαγινουν πολυ ευκολα απο τους κινητηρες και τα ηλεκτρονικα εκαναν τα υπεραυτοκινητα αρκετα ευκολα με αποτελεσμα να τα αγοραζει απροβληματιστα και η κουτση μαρια.
Χαθηκε ο σεβασμος και ο φοβος που υπηρχε παλιοτερα στα super cars.
Π.χ. δεν θα τολμουσαν σημερα πολλοι να παρουν μια Diablo γιατι θα ηξεραν οτι θα υπογραφαν ταυτοχρονα συμβολαιο με τον αγιο Πετρο.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Ιουν 2022, 14:59

nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:57
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:56
nyxtovios έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:38
Γνωρίζει κανείς ποια αυτοκίνητα είναι ακόμα made in japan και δεν έχουν εκφυλιστεί σε Γαλλίες, Γερμανίες και λοιπές αηδίες;
Μέχρι στιγμής ξέρω για τα mazda και τα subaru ότι έχουν απομείνει γιαπωνέζικα. Τα suzuki ίσως.
Η Mazda συνεργάζεται (ή συνεργαζόταν) με Renault. Ό,τι είναι Renault νομοτελειακά θα χαλάσει. Θα αργήσει όμως. Αλλάξαμε στα 10 χρόνια τους μηχανισμούς των παραθύρων και τών πορτών, όχι όλων. Μας είπαν πως τα συγκεκριμένα και κάτι άλλα ήταν της Renault.

Γενικά όμως ήταν αυτοκίνητο χωρίς προβλήματα και του είχε γίνει μετατροπή σε αέριο χωρίς κανένα παρατράγουδο. Το οδηγούσα σε καθημερινή βάση τους τελευταίους 4 μήνες πριν το πουλήσουμε. Απόλαυση.
Νομίζω τα mazda έρχονται από Ιαπωνία και δεν έχουν καμιά σχέση με Ευρώπη. Τουλάχιστον τα σύγχρονα.
Για τον κινητήρα που είναι το πιο σημαντικό αυτό μετράει.
Αν έχει παράθυρα ρενω ας έχει.
Δεν είπα πως δεν γίνονται Ιαπωνία. Κι εγώ αυτό ξέρω. Παρόλα αυτά το δικό μας το 3 είχε κάποια κομμάτια της Renault.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12755
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 04 Ιουν 2022, 15:03

Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:59
nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:57
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:56


Η Mazda συνεργάζεται (ή συνεργαζόταν) με Renault. Ό,τι είναι Renault νομοτελειακά θα χαλάσει. Θα αργήσει όμως. Αλλάξαμε στα 10 χρόνια τους μηχανισμούς των παραθύρων και τών πορτών, όχι όλων. Μας είπαν πως τα συγκεκριμένα και κάτι άλλα ήταν της Renault.

Γενικά όμως ήταν αυτοκίνητο χωρίς προβλήματα και του είχε γίνει μετατροπή σε αέριο χωρίς κανένα παρατράγουδο. Το οδηγούσα σε καθημερινή βάση τους τελευταίους 4 μήνες πριν το πουλήσουμε. Απόλαυση.
Νομίζω τα mazda έρχονται από Ιαπωνία και δεν έχουν καμιά σχέση με Ευρώπη. Τουλάχιστον τα σύγχρονα.
Για τον κινητήρα που είναι το πιο σημαντικό αυτό μετράει.
Αν έχει παράθυρα ρενω ας έχει.
Δεν είπα πως δεν γίνονται Ιαπωνία. Κι εγώ αυτό ξέρω. Παρόλα αυτά το δικό μας το 3 είχε κάποια κομμάτια της Renault.
Πάντως πανάκριβα. To 3 ξεκινά από 24 :P

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23237
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 04 Ιουν 2022, 15:05

Η νισαν έχει εξαγοραστεί από τη ρενο

Στέργιο δεν είναι ακριβώς έτσι. Σίγουρα δεν έχουν την αγριαδα μιας Ντιαμπλο ή μιας 355 αλλά και πάλι η ισχύς τρομάζει. Ο άσχετος μόλις αγγίξει το γκαζάκι και νιώσει λίγο την ορμή θα τα κάνει πάνω του άσχημα. Δε μιλάμε για ένα φτιαγμένο χοντα, μιλάμε εξολοκλήρου για ένα άλλο πράγμα, σε τρομάζει, νιώθεις δεος και η ισχύς είναι το τελευταίο, βέβαια κάποιος που δεν έχει ιδέα διαβάζει μόνο τα άλογα, το 0-100 Και την τελική, οκ δε μπορεί ο καθένας να έχει υπάρξει οδηγός των συγκεκριμένων οχημάτων. Για να πεις ότι του παίρνεις τον αέρα και το έχεις μάθει πρέπει να δουλέψεις αρκετή πίστα, αν δε το σεβαστείς σε σκότωσε, ακόμη και τα μοντέλα του 22 που είναι μέσα στα βοηθήματα. Αν δεις, ειδικά από βλαχορωσους, υπάρχουν πολλά βιντεάκια που τα βουλωνουν λίγα μέτρα από την αντιπροσωπεία, δεν είναι καθόλου τυχαίο αυτό . Αν προσπαθήσεις να πας από τα 200 άλογα στα 500 με το ίδιο χειρισμό τσογλανιου κοντρακια έχεις σκοτωθεί, δεν υπάρχει μέση λύση.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Ιουν 2022, 15:07

nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:03
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:59
nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:57


Νομίζω τα mazda έρχονται από Ιαπωνία και δεν έχουν καμιά σχέση με Ευρώπη. Τουλάχιστον τα σύγχρονα.
Για τον κινητήρα που είναι το πιο σημαντικό αυτό μετράει.
Αν έχει παράθυρα ρενω ας έχει.
Δεν είπα πως δεν γίνονται Ιαπωνία. Κι εγώ αυτό ξέρω. Παρόλα αυτά το δικό μας το 3 είχε κάποια κομμάτια της Renault.
Πάντως πανάκριβα. To 3 ξεκινά από 24 :P
Δεν μου φαίνεται ακριβό, σόρρυ.

Ίσα - ίσα που είναι value for money κατά τη γνώμη μου.

Το Baleno της Suzuki από την άλλη αν θυμάμαι καλά είναι εξ ολοκλήρου ινδικό. Πολύ οικονομικό όταν το είχαμε δει με καλούς χώρους κλπ. Και μόνο που ήξερα πως είχε γίνει Ινδία, έφτανε για να φάει x.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12755
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 04 Ιουν 2022, 15:45

Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:07
nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:03
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 14:59


Δεν είπα πως δεν γίνονται Ιαπωνία. Κι εγώ αυτό ξέρω. Παρόλα αυτά το δικό μας το 3 είχε κάποια κομμάτια της Renault.
Πάντως πανάκριβα. To 3 ξεκινά από 24 :P
Δεν μου φαίνεται ακριβό, σόρρυ.

Ίσα - ίσα που είναι value for money κατά τη γνώμη μου.

Το Baleno της Suzuki από την άλλη αν θυμάμαι καλά είναι εξ ολοκλήρου ινδικό. Πολύ οικονομικό όταν το είχαμε δει με καλούς χώρους κλπ. Και μόνο που ήξερα πως είχε γίνει Ινδία, έφτανε για να φάει x.
Ξεκινά από 24 θα πει ότι θα κάνει 30+ αν δεν βάλεις εξοπλισμό
Βέβαια τώρα πλέον όλα τόσο πάνε

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Ιουν 2022, 15:52

nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:45
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:07
nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:03

Πάντως πανάκριβα. To 3 ξεκινά από 24 :P
Δεν μου φαίνεται ακριβό, σόρρυ.

Ίσα - ίσα που είναι value for money κατά τη γνώμη μου.

Το Baleno της Suzuki από την άλλη αν θυμάμαι καλά είναι εξ ολοκλήρου ινδικό. Πολύ οικονομικό όταν το είχαμε δει με καλούς χώρους κλπ. Και μόνο που ήξερα πως είχε γίνει Ινδία, έφτανε για να φάει x.
Ξεκινά από 24 θα πει ότι θα κάνει 30+ αν δεν βάλεις εξοπλισμό
Βέβαια τώρα πλέον όλα τόσο πάνε


Ευχαρίστως θα το ξαναέπαιρνα και με 30+. Άλλωστε εγώ ήμουν που τον έπρηζα για το 3.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 04 Ιουν 2022, 16:03

Ερμής έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:05
Η νισαν έχει εξαγοραστεί από τη ρενο

Στέργιο δεν είναι ακριβώς έτσι. Σίγουρα δεν έχουν την αγριαδα μιας Ντιαμπλο ή μιας 355 αλλά και πάλι η ισχύς τρομάζει. Ο άσχετος μόλις αγγίξει το γκαζάκι και νιώσει λίγο την ορμή θα τα κάνει πάνω του άσχημα. Δε μιλάμε για ένα φτιαγμένο χοντα, μιλάμε εξολοκλήρου για ένα άλλο πράγμα, σε τρομάζει, νιώθεις δεος και η ισχύς είναι το τελευταίο, βέβαια κάποιος που δεν έχει ιδέα διαβάζει μόνο τα άλογα, το 0-100 Και την τελική, οκ δε μπορεί ο καθένας να έχει υπάρξει οδηγός των συγκεκριμένων οχημάτων. Για να πεις ότι του παίρνεις τον αέρα και το έχεις μάθει πρέπει να δουλέψεις αρκετή πίστα, αν δε το σεβαστείς σε σκότωσε, ακόμη και τα μοντέλα του 22 που είναι μέσα στα βοηθήματα. Αν δεις, ειδικά από βλαχορωσους, υπάρχουν πολλά βιντεάκια που τα βουλωνουν λίγα μέτρα από την αντιπροσωπεία, δεν είναι καθόλου τυχαίο αυτό . Αν προσπαθήσεις να πας από τα 200 άλογα στα 500 με το ίδιο χειρισμό τσογλανιου κοντρακια έχεις σκοτωθεί, δεν υπάρχει μέση λύση.
Φυσικά και δεν είναι αρνάκια αλλά δεν έχουν καμμία σχέση με τα υπεραυτοκίνητα παλιότερων εποχών.
Σκέψου την 458 χωρίς κανένα ηλεκτρονικό βοήθημα.
Θα το σκέφτονταν ή δεν θα το σκέφτονταν χίλιες φορές όσοι την απέκτησαν ελαφρά την καρδία αν ήξεραν ότι δεν υπάρχει τίποτα να τους προφυλαξει;
Τώρα αρκετοί επαναπαυονται στο ότι τα ηλεκτρονικά κουλαντρίζουν το αμαξι και μπορούν να το οδηγήσουν.
Εκεί την πατάνε αυτοί που λες.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 04 Ιουν 2022, 16:10

Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:52
nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:45
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:07


Δεν μου φαίνεται ακριβό, σόρρυ.

Ίσα - ίσα που είναι value for money κατά τη γνώμη μου.

Το Baleno της Suzuki από την άλλη αν θυμάμαι καλά είναι εξ ολοκλήρου ινδικό. Πολύ οικονομικό όταν το είχαμε δει με καλούς χώρους κλπ. Και μόνο που ήξερα πως είχε γίνει Ινδία, έφτανε για να φάει x.
Ξεκινά από 24 θα πει ότι θα κάνει 30+ αν δεν βάλεις εξοπλισμό
Βέβαια τώρα πλέον όλα τόσο πάνε


Ευχαρίστως θα το ξαναέπαιρνα και με 30+. Άλλωστε εγώ ήμουν που τον έπρηζα για το 3.
Για ποιο 3αρι μιλάς;
Ποιας χρονολογίας;

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Ιουν 2022, 16:14

stergiosbik έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:10
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:52
nyxtovios έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:45


Ξεκινά από 24 θα πει ότι θα κάνει 30+ αν δεν βάλεις εξοπλισμό
Βέβαια τώρα πλέον όλα τόσο πάνε


Ευχαρίστως θα το ξαναέπαιρνα και με 30+. Άλλωστε εγώ ήμουν που τον έπρηζα για το 3.
Για ποιο 3αρι μιλάς;
Ποιας χρονολογίας;
Δεν σου λέω.
SpoilerShow
Εικόνα
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25197
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Προτασεις για νεο αυτοκινητο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 04 Ιουν 2022, 16:24

https://www.toyota.gr/new-cars/corolla- ... a7d90e0f01

17670 μονο; ακομα πωλουνται αλλα αυτοκινητα;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών