Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Άβαταρ μέλους
shrike
Δημοσιεύσεις: 4282
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 08:39
Phorum.gr user: Isildur
Τοποθεσία: Παρά θῖν' ἁλὸς

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shrike » 14 Αύγ 2018, 12:23

sys3x έγραψε:
14 Αύγ 2018, 12:17
Λεγεών έγραψε:
14 Αύγ 2018, 12:13
alekhine έγραψε:
14 Αύγ 2018, 12:11
παραμονη παναγιας δυσκολα να βρεις προθυμο μαστορα παντου :003:
Δεν πειράζει φίλος, δεν αναγκάζω κανέναν να πάρει τα λεφτά μου. :D
Με την βοήθεια Της όλα θα γίνουν δεν χρειάζονται ζώνες.
Fixed.


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Αύγ 2018, 12:25

shrike έγραψε:
14 Αύγ 2018, 12:23
sys3x έγραψε:
14 Αύγ 2018, 12:17
Λεγεών έγραψε:
14 Αύγ 2018, 12:13


Δεν πειράζει φίλος, δεν αναγκάζω κανέναν να πάρει τα λεφτά μου. :D
Με την βοήθεια Της όλα θα γίνουν δεν χρειάζονται ζώνες.
Fixed.
Ωχ ναι, πλεονασμός.
Να σαι καλά αδελφέ μου.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32598
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Αύγ 2018, 12:41

βγες στην εθνικη οδο πατρων αθηνων, και παρε σβαρνα τις μαντρες μεταχειρισμενων. πιθανοτατα θα βρεις στην πρωτη που θα σταματησεις, ειναι αρκετα κοινο αυτοκινητο, και ειναι ενα ανταλλακτικο που δεν χαλα συχνα, οποτε οποιος μαντρας εχει διαλυσει τετοιο πιθανοτατα θα το εχει. μετα πηγαινε σε οποιοδηποτε συνεργειο να στο αλλαξουν, αν και νομιζω θα ειναι ευκολο να το κανεις και μονος σου, μια βιδα θα ειναι, το μονο ζητημα ειναι αν ειναι ευκολα προσβασιμη η πρεπει να βγει κανα καθισμα..
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11346
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 14 Αύγ 2018, 12:53

Ασέβαστος έγραψε:
14 Αύγ 2018, 12:41
βγες στην εθνικη οδο πατρων αθηνων, και παρε σβαρνα τις μαντρες μεταχειρισμενων. πιθανοτατα θα βρεις στην πρωτη που θα σταματησεις, ειναι αρκετα κοινο αυτοκινητο, και ειναι ενα ανταλλακτικο που δεν χαλα συχνα, οποτε οποιος μαντρας εχει διαλυσει τετοιο πιθανοτατα θα το εχει. μετα πηγαινε σε οποιοδηποτε συνεργειο να στο αλλαξουν, αν και νομιζω θα ειναι ευκολο να το κανεις και μονος σου, μια βιδα θα ειναι, το μονο ζητημα ειναι αν ειναι ευκολα προσβασιμη η πρεπει να βγει κανα καθισμα..
Ευχαριστώ. Από μεθαυριο τώρα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Γιωργης

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργης » 14 Αύγ 2018, 13:04

Λεγεών έγραψε:
14 Αύγ 2018, 11:51
Λοιπόν, προσπαθώ να βρω που ακριβώς πρέπει να πάω για να αλλάξω το θηλυκό στελεχος των ζωνών σε ένα παλιό μας αυτοκίνητο.

Πήγα σε έναν τύπο με ελαστικά εδώ γύρω που μου είπε πως πρέπει να βρω φαναρά. Πήγα σε έναν φαναρά παραδίπλα που έπρεπε να του εξηγήσω τρεις φορές τι θέλω να κάνω και μου είπε ότι πρέπει να βρω τις σωστές ζώνες πρώτα, ανάλογα με τη μάρκα του αυτοκινήτου.

Εγώ νόμιζα ότι θα ήταν κάτι απλό, αλλά αυτός ο φαναράς βαριόταν και το παρουσίασε λες και είναι το δυσκολότερο πράγμα στον κόσμο.

Κάποια ιδέα; Ειδικά ο Ασέβαστος, μιας και ξέρει από αυτά και είναι στην περιοχή μου.

Εικόνα
Ωραιες οι κουβερτες στα καθισματα, αλλα αμα δε βαλεις και κανα χαλι περσικο για πατακι θα χασεις πολυ σε στυλ.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Αύγ 2018, 13:34

Γιωργης έγραψε:
14 Αύγ 2018, 13:04
Λεγεών έγραψε:
14 Αύγ 2018, 11:51
Λοιπόν, προσπαθώ να βρω που ακριβώς πρέπει να πάω για να αλλάξω το θηλυκό στελεχος των ζωνών σε ένα παλιό μας αυτοκίνητο.

Πήγα σε έναν τύπο με ελαστικά εδώ γύρω που μου είπε πως πρέπει να βρω φαναρά. Πήγα σε έναν φαναρά παραδίπλα που έπρεπε να του εξηγήσω τρεις φορές τι θέλω να κάνω και μου είπε ότι πρέπει να βρω τις σωστές ζώνες πρώτα, ανάλογα με τη μάρκα του αυτοκινήτου.

Εγώ νόμιζα ότι θα ήταν κάτι απλό, αλλά αυτός ο φαναράς βαριόταν και το παρουσίασε λες και είναι το δυσκολότερο πράγμα στον κόσμο.

Κάποια ιδέα; Ειδικά ο Ασέβαστος, μιας και ξέρει από αυτά και είναι στην περιοχή μου.

Εικόνα
Ωραιες οι κουβερτες στα καθισματα, αλλα αμα δε βαλεις και κανα χαλι περσικο για πατακι θα χασεις πολυ σε στυλ.
Γιώργη λείπεις πολλά χρόνια από την Πατρίδα ρε, δεν είμαστε εδώ όπως εκεί, δεν μας κάνουν παρέα μόνο μελαμψοί και Άραβες, δεν έχουμε περσικά χαλιά, δεν ξεκινήσαμε 2 παγκόσμιους για να αιματοκυλήσουμε την Ευρώπη επειδή είμαστε ρατσιστές, αχ πουλάκι μου, τι κακό είναι αυτό που σε χει βρει, γύρνα πίσω να βρεις την υγειά σου σε χουν αρρωστήσει αυτοί εκεί.
Πολλές καλησπέρες από την Πυλαία, την άνω πόλη και την Καλαμαριά.
:wave:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
shrike
Δημοσιεύσεις: 4282
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 08:39
Phorum.gr user: Isildur
Τοποθεσία: Παρά θῖν' ἁλὸς

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shrike » 14 Αύγ 2018, 13:36

sys3x έγραψε:
14 Αύγ 2018, 13:34
Πολλές καλησπέρες από την Πυλαία, την άνω πόλη και την Καλαμαριά.
Αυτό το πρώτο το Πυλαία που λες, να το δοκιμάσουμε καμιά φορά ρε συ. Όχι μόνο τα άλλα δυο.

Από μεθαύριο όμως.


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Αύγ 2018, 13:38

shrike έγραψε:
14 Αύγ 2018, 13:36
sys3x έγραψε:
14 Αύγ 2018, 13:34
Πολλές καλησπέρες από την Πυλαία, την άνω πόλη και την Καλαμαριά.
Αυτό το πρώτο το Πυλαία που λες, να το δοκιμάσουμε καμιά φορά ρε συ. Όχι μόνο τα άλλα δυο.

Από μεθαύριο όμως.
Να καλέσουμε και το Γιώργη όμως ρε συ, δεν είμαστε ρατσιστές εμείς, είμαστε Έλληνες, δεν έχουμε τίποτα με τους μαύρους.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Ορέστης 35

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 14 Αύγ 2018, 14:29

hades έγραψε:
14 Αύγ 2018, 11:58
Λεγεών έγραψε:
14 Αύγ 2018, 11:51
Λοιπόν, προσπαθώ να βρω που ακριβώς πρέπει να πάω για να αλλάξω το θηλυκό στελεχος των ζωνών σε ένα παλιό μας αυτοκίνητο.

Πήγα σε έναν τύπο με ελαστικά εδώ γύρω που μου είπε πως πρέπει να βρω φαναρά. Πήγα σε έναν φαναρά παραδίπλα που έπρεπε να του εξηγήσω τρεις φορές τι θέλω να κάνω και μου είπε ότι πρέπει να βρω τις σωστές ζώνες πρώτα, ανάλογα με τη μάρκα του αυτοκινήτου.

Εγώ νόμιζα ότι θα ήταν κάτι απλό, αλλά αυτός ο φαναράς βαριόταν και το παρουσίασε λες και είναι το δυσκολότερο πράγμα στον κόσμο.

Κάποια ιδέα; Ειδικά ο Ασέβαστος, μιας και ξέρει από αυτά και είναι στην περιοχή μου.

Εικόνα

Λοιπόν με τον μοντελό του οχήματος μίλα με μαγαζιά με ανταλλακτικά . Κανονικά ο φανοποιός θα μπορούσε να στην κάνει την δουλειά αλλά βαριέται για αυτό πήγαινε σε άλλον .Σαν δουλειά δεν είναι και τπτ αν έχουν το ανταλλακτικό .Ουτέ ένα τέταρτο (και πολύ βάζω .)
Ελλαδαρα! Βαριουνται να δουλεψουν.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 21 Αύγ 2018, 21:37

Πάω στοίχημα ότι πέρασε και από ταπετσιέρη :003:
the end

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 02 Ιουν 2019, 00:41

Γιωργης έγραψε:
14 Αύγ 2018, 13:04
Λεγεών έγραψε:
14 Αύγ 2018, 11:51
Λοιπόν, προσπαθώ να βρω που ακριβώς πρέπει να πάω για να αλλάξω το θηλυκό στελεχος των ζωνών σε ένα παλιό μας αυτοκίνητο.

Πήγα σε έναν τύπο με ελαστικά εδώ γύρω που μου είπε πως πρέπει να βρω φαναρά. Πήγα σε έναν φαναρά παραδίπλα που έπρεπε να του εξηγήσω τρεις φορές τι θέλω να κάνω και μου είπε ότι πρέπει να βρω τις σωστές ζώνες πρώτα, ανάλογα με τη μάρκα του αυτοκινήτου.

Εγώ νόμιζα ότι θα ήταν κάτι απλό, αλλά αυτός ο φαναράς βαριόταν και το παρουσίασε λες και είναι το δυσκολότερο πράγμα στον κόσμο.

Κάποια ιδέα; Ειδικά ο Ασέβαστος, μιας και ξέρει από αυτά και είναι στην περιοχή μου.

Εικόνα
Ωραιες οι κουβερτες στα καθισματα, αλλα αμα δε βαλεις και κανα χαλι περσικο για πατακι θα χασεις πολυ σε στυλ.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14665
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αλλαγή ζωνών ασφαλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 03 Ιουν 2019, 21:32

Πώς χάλασε, τύπε;

Έκανες σεξ στο αυτοκίνητο ενώ αυτή φορούσε την ζώνη;

Νέα επίπεδα στο shibari!

:smt023
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών