Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
mao mao
Δημοσιεύσεις: 7317
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 24 Μάιος 2023, 17:03

Έχει να προτείνει κάποιος καμία αξιόπιστη εταιρία; Την έχω πατήσει στο παρελθόν, μου νοίκιασαν αν μισό διαλυμένο huyndai i10.

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7317
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 31 Μάιος 2023, 15:46

Καμιά ιδέα;

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 31 Μάιος 2023, 15:51

mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:46
Καμιά ιδέα;
Ναι. Μην πας Θεσσαλονίκη. Κάτσε στην Ελλάδα.
nik_killthemall έγραψε:
23 Νοέμ 2023, 21:03
Είμαστε μαζί με το Ισραηλ μπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που ετοιμάζει !
! ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 31 Μάιος 2023, 15:57

Allah έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:51
mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:46
Καμιά ιδέα;
Ναι. Μην πας Θεσσαλονίκη. Κάτσε στην Ελλάδα.
παρατράγουδο...

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7317
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 31 Μάιος 2023, 15:59

Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11282
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 31 Μάιος 2023, 16:02

mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:59
Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Ψάξε και στο economycarrentals.com, αλλά παίξε καλά με τα φίλτρα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μάιος 2023, 16:21

mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:59
Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Υπάρχουν πολλοί αλήτες στο χώρο, μη πας σε no name γιατί μπορει να το πληρώσεις διπλο και τρίδιπλο.
Γνώμη μου ειναι να προτιμήσεις κάποια επώνυμη και ας πληρώσεις κάτι παραπάνω για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 4834
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 31 Μάιος 2023, 16:27

Ερμής έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:21
mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:59
Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Υπάρχουν πολλοί αλήτες στο χώρο, μη πας σε no name γιατί μπορει να το πληρώσεις διπλο και τρίδιπλο.
Γνώμη μου ειναι να προτιμήσεις κάποια επώνυμη και ας πληρώσεις κάτι παραπάνω για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
:+1:

Πάνε Hertz και ας δώσεις κάτι παραπάνω
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/dRqr9EMs

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7317
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 31 Μάιος 2023, 16:28

Ερμής έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:21
mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:59
Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Υπάρχουν πολλοί αλήτες στο χώρο, μη πας σε no name γιατί μπορει να το πληρώσεις διπλο και τρίδιπλο.
Γνώμη μου ειναι να προτιμήσεις κάποια επώνυμη και ας πληρώσεις κάτι παραπάνω για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Και εγώ σε επώνυμη προσανατολίζονται γιατί την έχω πατήσει στο παρελθόν . Μου είχαν νοικιάσει χιλιοχτυπημενο αμάξι, με το προφυλακτήρα μπροστά να "πετάει" και το λαμπάκι για τα λάστιχα αναμενο. Στο τέλος μου έκαναν και μανουρά μήπως ένα από τα χτυπήματα το έκανα εγώ.

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7317
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 31 Μάιος 2023, 16:31

Λεγεών έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:02
mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:59
Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Ψάξε και στο economycarrentals.com, αλλά παίξε καλά με τα φίλτρα.
Παρόμοια αποτελέσματα με το booking βλέπω. Το ερώτημα αν είναι οι εξωτερικές ασφαλείες που δίνουν αυτά τα site είναι αξιόπιστες.

Πχ η Europe θέλει για 8 ημέρες 200 ευρώ για φουλ ασφάλεια. Η booking τη δίνει με 50 ευρω.

Άβαταρ μέλους
Απολλόδωρος Βρυξελλιώτης
Δημοσιεύσεις: 916
Εγγραφή: 27 Μάιος 2018, 18:20
Phorum.gr user: Stavros ΚΟΣΜΆ Πετρης
Τοποθεσία: σ' αυτή τη χώρα που ζεις / όλοι βρίζουν την τάξη

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απολλόδωρος Βρυξελλιώτης » 31 Μάιος 2023, 16:31

εμένα πάλι έχει καεί η γούνα μου από τις πολυεθνικές ενώ με τις μικρές δεν είχα θέμα αλλά ποτέ δεν έχω νοικιάσει Θεσσαλονίκη.

η Avance έχει καλύτερες τιμές από τον ανταγωνισμό λένε αλλά κοίτα reviews μην την πάθεις.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11282
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 31 Μάιος 2023, 16:37

mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:31
Λεγεών έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:02
mao mao έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:59
Βρίσκω καλές τιμές με 30 ευρώ τη μέρα και φουλ ασφάλεια σε διάφορες εταιρίες no name. Οι μεγάλες sixt, Europe κλπ έχουν ακριβη ασφάλεια. Βλέπω υπάρχει μια πατέντα να κλείσεις μέσω booking σε καλή εταιρία, και να αγοράσεις ασφάλεια φθηνή πάλι μέσω booking. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Ψάξε και στο economycarrentals.com, αλλά παίξε καλά με τα φίλτρα.
Παρόμοια αποτελέσματα με το booking βλέπω. Το ερώτημα αν είναι οι εξωτερικές ασφαλείες που δίνουν αυτά τα site είναι αξιόπιστες.

Πχ η Europe θέλει για 8 ημέρες 200 ευρώ για φουλ ασφάλεια. Η booking τη δίνει με 50 ευρω.
Προσωπικά δεν κλείνω ποτέ ασφάλεια μέσω του σάιτ αυτού (επειδή την πρώτη φορά που το έκανα, δεν μου την αναγνώρισαν στο κατάστημα). Πλέον μόνο την κράτηση κάνω, αν βρω καλή τιμή. Ασφάλεια προσθέτω επιτόπου μόλις πάω να το πάρω.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9686
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 31 Μάιος 2023, 16:54

Όλα αυτά τα booking και economycarrentals και οι μεγάλες εταιρίες που είπατε μου βγάζουν περίπου το διπλάσιο απ'ό,τι πληρώνω συνήθως.

Για Ελλάδα η μέθοδός μου είναι η εξής: ξεκινάς απ'το car.gr, επιλέγεις "για ενοικίαση", βάζεις στα φίλτρα τι τύπο αυτοκινήτου θέλεις, ταξινομείς φτηνότερο προς ακριβότερο, μπαίνεις στις αγγελίες, βρίσκεις το site της εταιρίας που νοικιάζει, μπαίνεις στο γκουγκλ και διαβάζεις ΟΛΑ τα ριβιού αυτής της εταιρίας. ΟΛΑ όμως μέχρι το τέλος. Αν σου φαίνεται οκ πας στο site της, βάζεις τις ημερομηνίες που θέλεις και σου βγάζει τιμή, στη συνέχεια τους παίρνεις τηλέφωνο και αν σου πουν διαφορετική τιμή απ'ό,τι σου είπε το site τους διαλέγεις τη μικρότερη, κάνεις το σταυρό σου και το κλείνεις.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9686
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 31 Μάιος 2023, 16:55

Απολλόδωρος Βρυξελλιώτης έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:31
εμένα πάλι έχει καεί η γούνα μου από τις πολυεθνικές ενώ με τις μικρές δεν είχα θέμα αλλά ποτέ δεν έχω νοικιάσει Θεσσαλονίκη.

η Avance έχει καλύτερες τιμές από τον ανταγωνισμό λένε αλλά κοίτα reviews μην την πάθεις.
Η avance είναι καλή και αξιόπιστη αλλά από τότε που βάλανε περίπτερο στο Ελ Βενιζέλος έγινε κι αυτή πανάκριβη.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30300
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Ενοικίαση αυτοκινήτου Θεσσαλονίκη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 31 Μάιος 2023, 17:02

απο το rentalcars.com έχω πετύχει καλές τιμές στο εξωτερικό

στην Avis με έκλεψαν κανονικά στις Βρυξέλλες, μακριά!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dna replication την 31 Μάιος 2023, 17:05, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Наше дело правое - победа будет за нами!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών