Αγένεια στο τιμόνι.

Μηχανές, αυτοκίνητα, τραίνα, αεροπλάνα, πλοία. Απόλαυση και αδρεναλίνη στα όρια!
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αγένεια στο τιμόνι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Νοέμ 2023, 17:08

Εμπεδοκλής έγραψε:
25 Νοέμ 2023, 16:15
Ερμής έγραψε:
25 Νοέμ 2023, 16:11
Η αλήθεια είναι πως στάθηκα κατώτερος των περιστάσεων
Δεν πειράζει. Next time. Και θυμίσου. Κωλώνουμε μόνο σε Ρώσους μαφιόζους, πρεζάκια και πεταμένους. Όταν βλέπεις το πακέτο θα πρέπει να είσαι έτοιμος. Με τη δουλειά της καμία πιτσιρίκα δεν πήρε ποτέ τέτοιο αυτοκίνητο. Εκτός και αν τη ράβουν στο αεροδρόμιο για να μεταφέρει κόκα.
Ε, όταν λέω για κρυφομουσλίμια σε άλλο θέμα, κάτι ξέρω. Εκτός αν υποθέσω ότι όλοι οι πιτσιρικάδες που κυκλοφορούν με ακριβά αμάξια, τα αγόρασαν με την "τίμια" δουλειά τους.



:lol::lol::lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αγένεια στο τιμόνι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 25 Νοέμ 2023, 17:24

Το "δεν υπαρχουν αντρες πια", ο μόνος λόγος να κολλάει καπως, ειναι να ειπώθηκε επειδη κοιτούσες τις ζάντες και οχι αυτην. Αυτη ουσιαστικά θα νομιζε οτι κοιτούσες αυτην, αλλα δεν εισαι αρκετά άντρας ωστε να της το παραδεχτείς και το γύρισες και καλά στις ζάντες. Τύπου "δεν υπαρχουν αντρες πια να κανουν σωστό καμάκι και να μη φοβούνται να το παραδεχτουν ότι μας κοιτάζουν/θαυμαζουν".

Μονο ετσι. Δεν μπορω να φανταστώ κατι αλλο.
Και φυσικά, καταδικάζουμε τον σεξισμό απ'οπου κι αν προέρχεται. Και αυτό που εκανε η κλώσσα, ειναι ο ορισμος του σεξισμου. Και φυσικά είμαι σίγουρος οτι η ιδια θα ειναι απ'αυτες που με την παραμικρή ευκαιρία, κλαψομουνιάζουν αμέσως για σεξισμους.
Αρκεί αυτοι να πηγάζουν απο αντρες προς γυναίκες, και οχι το αντίστροφο.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23308
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αγένεια στο τιμόνι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Νοέμ 2023, 19:15

Nandros έγραψε:
25 Νοέμ 2023, 16:59
Ερμής έγραψε:
25 Νοέμ 2023, 16:50
Κάπως έτσι ήταν αλλά με λιγοτερες ακτίνες και με το σήμα της μπουμουβου
Εικόνα
Εικόνα

https://www.google.com/search?client=fi ... 3&dpr=2.22
Όχι όχι. Αυτή την ξέρω.
Είχε έξι επτά ακτίνες πάρα πολύ λεπτές και από μέσα οι δαγκάνες ήταν μπλε ρουα. Μπορεί να είναι αφτεεμαρκετ και να της κόλλησαν πάνω τα μπεμβεδοσημα.
20αρα ζάντα το λιγότερο
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Αγένεια στο τιμόνι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 20 Δεκ 2023, 11:56

Ερμής έγραψε:
25 Νοέμ 2023, 11:23
Ρε σεις έχει κάτι η μάπα μου που τραβάει το βρίσιμο από γκόμενές;;

Χθες κατεβαινοντας από μασαμπου, πετυχαίνω μποτιλιαρισμα βασ. Σοφίας στο φανάρι με Αμαλίας και Πανεπιστημίου, στη Βουλή. Εκεί κατεβαίνουν τρεις λωρίδες και ανεβαίνει μια.
Δίπλα μου ένα Χ1 του κουτιού με κάτι φοβερές ζάντες.
Απόσταση ούτε μισό μέτρο του τζαμιού μου με το τζάμι του μπουμουβου.
Κοιτάω τις ζάντες(που ξαναλέω δε τις είχα ξαναδεί, φοβερές) και ακούω ένα "τι κοιτάς ρε?????"
Γυρνάω ολίγον χαμένος και λέω, "συγγνώμη τις ζάντες κοιτούσα, πάρα πολύ ωραίες"
Και για απάντηση παίρνω ένα "Μαλάκα δεν υπάρχουν πια άντρες" και φεύγει.
Έχω μείνει με ένα wtf στα μούτρα μέχρι να φτάσω Φλοισβο.

Και η τυπα ηταν πιτσιρικά, όχι καμία σαρανταπλας που το έχει κάψει από τα ξύδια και τα κουμπιά.

Είμαι χτες Μαρούσι έξω από eurobank που αριστερά στρίβει για πλατεία. Έρχεται φουλαριστό αμάξι και """παρκάρει""" με απότομο φρενάρισμα, δηλαδή απλώς σταματάει τέρμα δεξιά στον δρόμο. Σημειωτέον ότι αν και γενικά είναι σημείο που όντως αν θες μια ψιλοδουλειά έχει πολλά άλλα σημεία για πρόχειρο παρκάρισμα (συν τα δύο δημοτικά πάρκινγκ), θέσεις για τροφοδοσία καταστημάτων κλπ όπου πάλι μαλακία είναι αλλά όχι, το συγκεκριμένο αμάξι παρκάρει στον δρόμο πάνω, ακριβώς στην γωνία που στρίβει και λεωφορείο. Και ήρθε τόσο φουλαριστό που δε πρόσεξε ένα κενό για δύο νομιμοτατες θέσεις στα αριστερά του δρόμου ή τις πρόσεξε αλλά δεν ήθελε να κάνει μανούβρα να μπει και κουραστεί?

Το πίσω αμάξι της κορνάρει γιατί φρενάρει απότομα και άφησε λίγο χώρο να περάσει. Κατεβαίνει τύπισσα Μαξ 30 χρονών, οξυζενέ, τατουάζ, άσπρο Σταν Σμιθ, φορμούλα, ηλεκτρονικό τσιγάρο, κινητό στο χέρι, νύχι το γνωστό καταλάβατε, προχωράει φουριοζα στον προορισμό της, γυρνάει κοιτάει πόσο χώρο έχει να περάσουν (το λεωφορείο δεν χωράει) και φωνάζει με φωνή νταλικερη Α ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑΑΑΑ προς τον οδηγό που της κορναρε. Με φωνή που γυρίζουν όλοι οι περαστικοί, σαν να την ενοχλησαμε όλοι ξερωγω. Μαλακίες στον δρόμο βλέπω από παλιά. Τέτοιο υφακι και φωνή όμως μόνο τα τελευταία χρονια. Εγώ κοιτάζω έντονα, όχι το παρτσακλό αλλά τον χώρο που άφησε γιατί έχω παρκάρει αριστερά νόμιμα και εκτιμώ αν είναι ασφαλές να το αφήσω ή θα φάει εμένα το λεωφορείο. Το παρτσακλό με κοιτάζει και αυτό έντονα με ύφος. Και όταν λέω ύφος εννοώ χουλιγκάνου έτοιμου για ξύλο, όχι κάτι που θα έχεις και εσύ σε μια καθυστέρηση σε μποτιλιάρισμα ή μια λάιτ παρεξήγηση.

Δεν μιλάμε τώρα για μπαροβια τελειωμένη (που και να ήταν στα παπαρια μου, δεν τους εγκρίνεται αίτηση απαλλαγής από τον ΚΟΚ). Στατιστικά εννοώ, είναι η μέση 30αρα οδηγός.

Κάτι Γαληδες και Σεσίλ και Ναιδες που γράφετε στο άλλο τοπικ ότι το άνοιξα για να κράζω τις γυναίκες επειδή δεν μου κάθονται, σας οικτιρω. Η κατάσταση είναι τραγική και απλώς εθελοτυφλείτε. Τραγική κατάσταση Όχι για να γαμησουμε. Για να κυκλοφορήσουμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μηχανοκίνηση”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών