Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Ταξίδια, εκδρομές, περιγραφές, αναμνήσεις, πληροφορίες και νέες οργανώσεις!
Antigeist

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 13 Μάιος 2020, 15:28

Εντάξει εννοείται ότι δεν υπάρχει "ωραιότερο μέρος στον κόσμο" όπως δεν υπάρχει "ομορφότερη γυναίκα στον κόσμο" ούτε οι συγκρίσεις τοπίων έχουν ιδιαίτερο νόημα. Όλος ο πλανήτης έχει ομορφιές. Και εννοείται ότι τουριστικά οι ξένες προηγμένες χώρες είναι ανώτερες γιατί εκτός του ότι έχουν και αυτές φυσικά κάλλη να δείξουν έχουν και μια ιστορία οι πόλεις τους ως ζωντανά μουσεία που εμείς δεν έχουμε.

Το ομορφότερο μέρος στον κόσμο είναι αυτό με το οποίο εσύ νιώθεις δεμένος. Εμένα για παράδειγμα μπορεί να με κάνει να δακρύσω η θέα του βουνού κάτω από το οποίο μεγάλωσα. Αυτό δεν μπορώ να το νιώσω για κανένα άλλο τοπίο. Σόρι.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21217
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 13 Μάιος 2020, 15:30

Μεγάλε ΓΓ πάλι θεματάρα άνοιξες.

Αλλά μπάνιο σε λίμνη ρε φίλε... , καλύτερα πισίνα

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25915
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Μάιος 2020, 16:00

Στύγιος έγραψε:
13 Μάιος 2020, 14:57
Beria έγραψε:
13 Μάιος 2020, 14:50
Στύγιος έγραψε:
13 Μάιος 2020, 14:43


Εσείς μονιά φύγατε , γω έμεινα εκεί καθηγητής 2 χρόνια,σκατούλες να φάτε.
Ενα χρόνο και κάτι κράτησε η θητεία στο 503ΤΠ (την πούτσισες, σήμαινε σύμφωνα με την στρατιωτική λίνγκο)
Συμπάσχω σύντροφε, αλλά εγώ σας έβλεπα στα ΚΤΕΛ και στα τρένα να φεύγετε κι εγώ έμενα...
SpoilerShow
τουλάχιστον γάμησα
μεγαλο κατορθωμα να πηδηξεις στον εβρο :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 13 Μάιος 2020, 16:03

Και να φύγεις απ τον Έβρο μλκ Άγι χωρίς να παντρευτείς , μέχρι τη Σαμοθράκη με κυνηγούσε ο ταξίαρχος :roll:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25915
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Μάιος 2020, 16:17

ο πιο περιπτωση -που γνωρισα ηταν ενας αρχιλοχιας απο την αργολιδα - ειχε γαμησει ολες τις κορασιδες των σερρων που του γυαλιζαν υποσχομενος γαμο κ καθοδο στο νοτο
μετα απο πολλες εφοδους στο γραφειο του απο αγανακτισμενους πατερες κ μανουλες ο μεραρχος απηυδησε κ εδωσε εντολη να μην τον ξαναενοχλησουν με την ατακα '' με τον πουτσο του χ θα ασχολουμαστε'' ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 13 Μάιος 2020, 16:23

hellegennes
Γιατί; Έχεις φάει εσύ ποτέ μπαν που υποστηρίζεις τα σκουπίδια του Lidl;
Δεν εχω υποστηριξει προιοντα καμιας συγκεκριμενης αλυσιδας
Απλα καποιοι σαν κι εσενα δυσφημουν κυριως τα Lidl και επειδη σε επαναφερω στην πραγαμτικοτητα εχεις σχηματισει λαθος εντΥΠΩΣΗ
Αν εγραφες συνεχως μαλακιες για τον Βασιλοπουλο θα σου απαντουσα γι αυτον
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Μάιος 2020, 16:28

Da true
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25915
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Μάιος 2020, 16:29

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
13 Μάιος 2020, 16:23
hellegennes
Γιατί; Έχεις φάει εσύ ποτέ μπαν που υποστηρίζεις τα σκουπίδια του Lidl;
Δεν εχω υποστηριξει προιοντα καμιας συγκεκριμενης αλυσιδας
Απλα καποιοι σαν κι εσενα δυσφημουν κυριως τα Lidl και επειδη σε επαναφερω στην πραγαμτικοτητα εχεις σχηματισει λαθος εντΥΠΩΣΗ
Αν εγραφες συνεχως μαλακιες για τον Βασιλοπουλο θα σου απαντουσα γι αυτον
σωστο
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 13 Μάιος 2020, 16:32

Cavaliere έγραψε:
13 Μάιος 2020, 14:59
Έκανα Σουφλί κι Αλεξανδρούπολη, συνολικά 16 μήνες. Και δεν είμαι Γκάτζος όπως ψευδώς διαδίδουν τα ρακόμελα.


2 βδομάδες Καβυσσο, 8 μήνες Σαμοθράκη. Τυχερός που είμαι νιατο και δεν ρίζωσα εκεί πάνω όσο εσείς :003:
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 13 Μάιος 2020, 16:34

Αγις έγραψε:
13 Μάιος 2020, 16:17
ο πιο περιπτωση -που γνωρισα ηταν ενας αρχιλοχιας απο την αργολιδα - ειχε γαμησει ολες τις κορασιδες των σερρων που του γυαλιζαν υποσχομενος γαμο κ καθοδο στο νοτο
μετα απο πολλες εφοδους στο γραφειο του απο αγανακτισμενους πατερες κ μανουλες ο μεραρχος απηυδησε κ εδωσε εντολη να μην τον ξαναενοχλησουν με την ατακα '' με τον πουτσο του χ θα ασχολουμαστε'' ;

Πσςςς γω έφεδρος ανθυποσμηναγός , νεοδιόριστος καθηγητής κι ο πατήρ ταξίαρχος του στρατού ,just epic :011::lol:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25915
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Μάιος 2020, 16:42

τα πιο θυματα ηταν απο την ευελπιδων - σφαχταρια - τους τυλιγαν με ανεση τα κοριτσια
οι περισσοτεροι ηταν ικανοι να μην γαμησουν ακομα και αν τους εριχνες σε λακο με λυσσαρες που ειχαν να παρουν αντρα χρονια
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 13 Μάιος 2020, 16:45

Αγις έγραψε:
13 Μάιος 2020, 16:42
τα πιο θυματα ηταν απο την ευελπιδων - σφαχταρια - τους τυλιγαν με ανεση τα κοριτσια
οι περισσοτεροι ηταν ικανοι να μην γαμησουν ακομα και αν τους εριχνες σε λακο με λυσσαρες που ειχαν να παρουν αντρα χρονια

Γω όμως αντιστάθηκα , ξέφυγα απ' τα δίχτυα της όμορφης γκατζολοπούλας ........... κι έπεσα στη σαλονικιά Στύγαινα :lol:

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 13 Μάιος 2020, 16:50

sharp έγραψε:
13 Μάιος 2020, 15:30
Μεγάλε ΓΓ πάλι θεματάρα άνοιξες.

Αλλά μπάνιο σε λίμνη ρε φίλε... , καλύτερα πισίνα
Zεστη σημερα
Ε ρε και να μου να Βερολινο κατι βουτιες που θα εριχνα :smt005:
Τυχεροι Γερμανοι
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25915
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Μάιος 2020, 17:06

Στύγιος έγραψε:
13 Μάιος 2020, 16:45
Αγις έγραψε:
13 Μάιος 2020, 16:42
τα πιο θυματα ηταν απο την ευελπιδων - σφαχταρια - τους τυλιγαν με ανεση τα κοριτσια
οι περισσοτεροι ηταν ικανοι να μην γαμησουν ακομα και αν τους εριχνες σε λακο με λυσσαρες που ειχαν να παρουν αντρα χρονια

Γω όμως αντιστάθηκα , ξέφυγα απ' τα δίχτυα της όμορφης γκατζολοπούλας ........... κι έπεσα στη σαλονικιά Στύγαινα :lol:

περασα απο το καμινι των σερρων κ την κολαση της σαλλλονικης - με ανεση :8)

η αλλη κατηγορια θυματων ηταν η απειρη πιτσιρικαρια
ο πιτσιρικας συγκατοικος δοκιμος - δεχτηκε εφοδο επισκεψη απο καραμαναρα στο διαμερισμα μας
ειχαν γνωριστει οταν ηταν συνοδος στο οχημα για τις μεταφορες στα σχολεια - λογω απεργιας των λεωφορειουχων
την καλωσορισα - θυμηθηκα πως ειχα μια δουλεια του ευχηθηκα καλα βολια κ επεστρεψα μετα απο ωρες
καπνιζε κ ηταν σαν χαμενος
τον ρωτησα με τακτ ποσους εριξε κ μου εκανε επιθεση '' ολες ετσι τις βλεπεις - εδω υπαρχει κατι ανωτερο '' κλπ μαλακιες
καψουρης
τον ενημερωσα ευγενικα πως η λεγαμενη για γαμησια τον θελει κ με τις μαλακιες που κανει θα τον στειλει - φυσικα στα αρχιδια του
εριξε κ ενα τηλ στους δικους του '' αρραβωνιαζομαι - παντρευομαι '' πηρε απαντηση ''θα σε παρει ο διαβολος '' :003:
πριν τον παρει του εδωσε παπουτσια η κορασις μια που συνεχισε το ιδιο βιολι - εκανε την αυτοκριτικη του '' ναι ειμαι μεγαλος μαλακας καλα μου τα ελεγες '' αλλα δεν γλυτωσε τοσο ευκολα
εμφανιστηκαν γαμπρος του ανηψακι του κ η αδελφη του που ηλθαν να τον διασωσουν :003: και ακουσε τα μπινελικια της ζωης του απο την αδελφη του που φροντισα με απολαυση να την ενημερωσω για τα κατορθωματα του.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37821
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Γαμάτες Γερμανικές παραλίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Μάιος 2020, 17:09

Antigeist έγραψε:
13 Μάιος 2020, 15:28
Εντάξει εννοείται ότι δεν υπάρχει "ωραιότερο μέρος στον κόσμο" όπως δεν υπάρχει "ομορφότερη γυναίκα στον κόσμο" ούτε οι συγκρίσεις τοπίων έχουν ιδιαίτερο νόημα. Όλος ο πλανήτης έχει ομορφιές. Και εννοείται ότι τουριστικά οι ξένες προηγμένες χώρες είναι ανώτερες γιατί εκτός του ότι έχουν και αυτές φυσικά κάλλη να δείξουν έχουν και μια ιστορία οι πόλεις τους ως ζωντανά μουσεία που εμείς δεν έχουμε.

Το ομορφότερο μέρος στον κόσμο είναι αυτό με το οποίο εσύ νιώθεις δεμένος. Εμένα για παράδειγμα μπορεί να με κάνει να δακρύσω η θέα του βουνού κάτω από το οποίο μεγάλωσα. Αυτό δεν μπορώ να το νιώσω για κανένα άλλο τοπίο. Σόρι.
Αν αυτό το βουνό που λες βρίσκεται εις την Ελλάδα τότε είσαι φασίστας φασίστας εθνικιστής, αν βρίσκεται σε κάποια άλλη χώρα τότε ζητάω ταπεινά χίλια συγγνώμη.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ταξίδια”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών