Ζευγαρι Ελλήνων κανει το γυρο του κοσμου σε 6 χρονια μαζι με 8χρονη κορη τους που θα βγαλει το δημοτικο με τηλεκπαίδευση

Ταξίδια, εκδρομές, περιγραφές, αναμνήσεις, πληροφορίες και νέες οργανώσεις!
Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Ζευγαρι Ελλήνων κανει το γυρο του κοσμου σε 6 χρονια μαζι με 8χρονη κορη τους που θα βγαλει το δημοτικο με τηλεκπαίδ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 19 Σεπ 2020, 11:00

enaon έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:05
χίλιες φορές να βγάζει σάλια αποχαυνωμένο μπροστά στο youtube όσο έχουμε επιβάλει σιγή ασυρμάτου στο σπίτι γιατί κοιμάται ο μπαμπάς.
:smt005:


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ζευγαρι Ελλήνων κανει το γυρο του κοσμου σε 6 χρονια μαζι με 8χρονη κορη τους που θα βγαλει το δημοτικο με τηλεκπαίδ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Σεπ 2020, 11:11

Papa John έγραψε:
19 Σεπ 2020, 10:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Αύγ 2020, 18:20
Εγώ πάντως πάω στοίχημα ότι οι περισσότεροι υποστηρικτές του πρότζεκτ δεν έχουν κάνει ούτε ένα οικογενειακό ή συντροφικό διήμερο σε βουνό. :lol:
Κούνια που σε κούναγε.
Aν αναφέρεσαι στις κούνιες σε κλαδιά δέντρων, σαφώς και με κούναγε. Και το γιο μου. Σιγά μην τον εγκλώβιζα* σ' ένα χώρο 2-2, το μεγαλύτερο μέρος της μέρας για να κουνιέται όλο το χρόνο σε δέντρο διαφορετικής χώρας. Τα παιδιά απολαμβάνουν περισσότερο το οτιδήποτε, μόνον όταν έχουν παρέα.

*Γιατί ακριβώς αυτό συμβαίνει. Δεν είναι ελευθερία, είναι εγκλωβισμός. Και ναι, είναι ιδανική λύση το αυτοκινούμενο (ή κάτι σχετικό) για διακοπές αλλά η συνεχής συμβίωση μιας οικογένειας σε κάτι που δεν έχει καν την υποδομή του αυτοκινούμενου σε χώρους, είναι μεγάλη ταλαιπωρία.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ζευγαρι Ελλήνων κανει το γυρο του κοσμου σε 6 χρονια μαζι με 8χρονη κορη τους που θα βγαλει το δημοτικο με τηλεκπαίδ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 19 Σεπ 2020, 13:06

Papa John έγραψε:
19 Σεπ 2020, 11:01
Ασέβαστος έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:24
ειμαι υγειης.

Και ανορθόγραφος.
ισχυει.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ταξίδια”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών