ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Τέχνη σχεδιασμού κτηρίων, διαφορές, συγκρίσεις, σχολιασμοί.
Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15376
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 30 Απρ 2024, 21:59

seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 21:11
Lord Brum έγραψε:
30 Απρ 2024, 20:54
seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 20:49
Δεν μιλάω για πλαισιωτή κατασκευή ρε ούφο. Μιλάω για πλαίσιο - δοκό, οπλισμένο πλαισιακά.
Εδώ έχεις ξεσκίσει την φυσική, στους κανόνες όπλισε θα κολώνες? Τρέμε ΕΚΩΣ, τρέμε ευρωκωδικα 2 έρχεται ο μαστρογιαννης με δικές του πατέντες, δε θα μείνει νεφρο από το γελιο
Προσέχεται μην πάθετε νεφρική ανεπάρκεια. :lol:
Κάποτε πολύ παλιά καλούπωσα σε έναν κινηματογράφο στην Αμφιάλη δύο πλαίσια - δοκούς 35 μέτρα μήκος 1,6 μέτρα ύψος και 0,60 μέτρα πλάτος σε 7 μέτρα ύψος.
Αυτά πως ονομάζονται? δοκοί ή πλαίσια? Τα μεγάλα δοκάρια που οπλίζονται πάνω κάτω ονομάζονται πλαίσια.
Πλαίσια τα ονόμαζε και ο μηχανικός. Ούφο
Τα δοκάρια που οπλιζονταινπανω κάτω ονομάζονται δοκάρια. Αν βάζεις οπλισμό ρηγματωσης λόγω μεγάλου πάχους επ7καλυψης είναι άλλο, ασχετο θέμα. Αυτό που έβαλες είναι οπλισμός ενημέρωσης, όχι οπλισμός κάμψης. Έλεος δηλαδή που πας με λείο ο9λισμο λίγο πάνω από το.ελαχιστο να μας πει ότι οπλισες κατα τον κανονισμό. Μήπως ο μηχανικός σου στην Αμφιάλη ήταν τειτζης?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

seismic1
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 16 Μαρ 2024, 00:28

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic1 » 30 Απρ 2024, 22:56

Lord Brum έγραψε:
30 Απρ 2024, 21:59
seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 21:11
Lord Brum έγραψε:
30 Απρ 2024, 20:54


Εδώ έχεις ξεσκίσει την φυσική, στους κανόνες όπλισε θα κολώνες? Τρέμε ΕΚΩΣ, τρέμε ευρωκωδικα 2 έρχεται ο μαστρογιαννης με δικές του πατέντες, δε θα μείνει νεφρο από το γελιο
Προσέχεται μην πάθετε νεφρική ανεπάρκεια. :lol:
Κάποτε πολύ παλιά καλούπωσα σε έναν κινηματογράφο στην Αμφιάλη δύο πλαίσια - δοκούς 35 μέτρα μήκος 1,6 μέτρα ύψος και 0,60 μέτρα πλάτος σε 7 μέτρα ύψος.
Αυτά πως ονομάζονται? δοκοί ή πλαίσια? Τα μεγάλα δοκάρια που οπλίζονται πάνω κάτω ονομάζονται πλαίσια.
Πλαίσια τα ονόμαζε και ο μηχανικός. Ούφο
Τα δοκάρια που οπλιζονταινπανω κάτω ονομάζονται δοκάρια. Αν βάζεις οπλισμό ρηγματωσης λόγω μεγάλου πάχους επ7καλυψης είναι άλλο, ασχετο θέμα. Αυτό που έβαλες είναι οπλισμός ενημέρωσης, όχι οπλισμός κάμψης. Έλεος δηλαδή που πας με λείο ο9λισμο λίγο πάνω από το.ελαχιστο να μας πει ότι οπλισες κατα τον κανονισμό. Μήπως ο μηχανικός σου στην Αμφιάλη ήταν τειτζης?
Βρε ηλίθιε θα μου μιλήσεις εμένα για συνάφεια και λείο οπλισμό που σας έχω ξεφτιλίσει παγκοσμίως...καρέ οπλισμός με ποντάρισμα τι ολίσθηση να παρουσιάσει ρε ούφο. Ο χάλυβας του πειράματος στο πλαίσιο-δοκό που έβαλα είχε ικανότητα σε έλξη 15 τόνους και τον έκοψα γιατί υπήρχαν τεράστιες εντάσεις λόγο μεγάλης επιτάχυνσης.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος seismic1 την 30 Απρ 2024, 23:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15376
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 30 Απρ 2024, 23:14

Λέω, λύεις, λύει, λύομεν, λύετε, λύουσι

Η μ8νη ξεφτίλα ειναι Η δική σου, βροχή τα γιαούρτια και η κοροιδια
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

seismic1
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 16 Μαρ 2024, 00:28

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic1 » 30 Απρ 2024, 23:16

Lord Brum έγραψε:
30 Απρ 2024, 23:14
Λέω, λύεις, λύει, λύομεν, λύετε, λύουσι

Η μ8νη ξεφτίλα ειναι Η δική σου, βροχή τα γιαούρτια και η κοροιδια
Και η μόνη γράφεται με ο και όχι με 8 :smt005:
Εσύ την Ελληνική γραφή την έχεις κάνει Πυθαγόρειο θεώρημα..

Άβαταρ μέλους
Νταγκλης
Δημοσιεύσεις: 972
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2020, 20:51

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταγκλης » 01 Μάιος 2024, 08:27

seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 15:36
Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα. :lol: Ναι το κατάλαβα Δεν είναι δοκάρι είναι πλαίσιο και καλά οπλισμένο Ξέρεις τι είναι το πλαίσιο?
Δεν μου λες τα δικά σας δοκάρια σηκώνουν σούζα την κατασκευή όπως τα δικά μου τα άοπλα, ή σπάνε πριν καν την σηκώσουν? :lol:
Διάτμηση προέρχεται από πολλές αιτίες. Μία από αυτές είναι η διατμητική αστοχία του σκυροδέματος επικάλυψης. Είμαι ο μόνος που κατόρθωσα να κόψω σίδερα στο πείραμα.
Βρε μη κάνεις τον χαζό....κοίτα τα δοκάρια που έσπασες και χρόνια τώρα το περιφέρεις ως τροπαιο...

Εικόνα

Δεν έχουν τον παραμικρό διατμητικό οπλισμό. Είναι εντελώς ΑΟΠΛΑ....που σημαίνει ότι δεν έχουν την παραμικρή ικανότητα παραλαβής τέμνουσας και, όπως είναι φυσικό, με το παραμικρό κούνημα....σπάνε! :D

Άκου φιλαράκι....προσπαθείς χρόνια τώρα να κοροιδέψεις τον κόσμο με άοπλα δοκάρια αλλά όπως κατάλαβες δεν μπορείς να τα καταφέρεις. Δεν έχεις όυτε την εξυπνάδα ούτε την απαραίτητη γνώση για να το κάνεις...
Beer! That frothy golden nectar of the germanic gods!

Άβαταρ μέλους
Νταγκλης
Δημοσιεύσεις: 972
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2020, 20:51

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταγκλης » 01 Μάιος 2024, 08:30

seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 18:49

Πάντα έχω κάτι πάρα πάνω από εσάς και από τους πασσάλους σας Για μάντεψε τι?
Τίποτα απολύτως δεν έχεις. Όλα αποδείχθηκαν μια απάτη..
Beer! That frothy golden nectar of the germanic gods!

seismic1
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 16 Μαρ 2024, 00:28

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic1 » 01 Μάιος 2024, 14:39

Νταγκλης έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:30
seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 18:49

Πάντα έχω κάτι πάρα πάνω από εσάς και από τους πασσάλους σας Για μάντεψε τι?
Τίποτα απολύτως δεν έχεις. Όλα αποδείχθηκαν μια απάτη..
Σε αυτό το κράτος πάνε μπροστά οι απατεώνες.
Αν ήταν απάτη θα έτρωγα με χρυσά κουτάλια.
Εσύ και το κράτος μας είσαστε στην κατηγορία σκουπίδια όχι εγώ και τα περιοδικά που γράφω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος seismic1 την 01 Μάιος 2024, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

seismic1
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 16 Μαρ 2024, 00:28

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic1 » 01 Μάιος 2024, 14:42

Νταγκλης έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:27
seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 15:36
Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα. :lol: Ναι το κατάλαβα Δεν είναι δοκάρι είναι πλαίσιο και καλά οπλισμένο Ξέρεις τι είναι το πλαίσιο?
Δεν μου λες τα δικά σας δοκάρια σηκώνουν σούζα την κατασκευή όπως τα δικά μου τα άοπλα, ή σπάνε πριν καν την σηκώσουν? :lol:
Διάτμηση προέρχεται από πολλές αιτίες. Μία από αυτές είναι η διατμητική αστοχία του σκυροδέματος επικάλυψης. Είμαι ο μόνος που κατόρθωσα να κόψω σίδερα στο πείραμα.
Βρε μη κάνεις τον χαζό....κοίτα τα δοκάρια που έσπασες και χρόνια τώρα το περιφέρεις ως τροπαιο...

[img]https://i.postimg.cc/wjJW3s4K/Scre ... .png[/img]

Δεν έχουν τον παραμικρό διατμητικό οπλισμό. Είναι εντελώς ΑΟΠΛΑ....που σημαίνει ότι δεν έχουν την παραμικρή ικανότητα παραλαβής τέμνουσας και, όπως είναι φυσικό, με το παραμικρό κούνημα....σπάνε! :D

Άκου φιλαράκι....προσπαθείς χρόνια τώρα να κοροιδέψεις τον κόσμο με άοπλα δοκάρια αλλά όπως κατάλαβες δεν μπορείς να τα καταφέρεις. Δεν έχεις όυτε την εξυπνάδα ούτε την απαραίτητη γνώση για να το κάνεις...
Μην κάνεις τον μαλάκα και τον βλάκα την ίδια στιγμή κοτζάμ επιστήμονας. :003:
Εσύ που βλέπεις αν έχει οπλισμό το σκυρόδεμα? Έχεις ακτίνες Γ :102:
Και να μην έχει καθόλου οπλισμό, που έχει, τότε η πατέντα μου καταργεί εντελώς τον οπλισμό αφού με 50 Ρίχτερ δεν έπαθε τίποτα χωρίς οπλισμό. Αλλά είσαι τόσο ούφο που έπεσες στην παγίδα μόνος σου :003:
Πες στο κράτος να μου στείλει ποιο έξυπνους.

seismic1
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 16 Μαρ 2024, 00:28

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic1 » 01 Μάιος 2024, 19:22

Για να καταλάβετε την μεγάλη διαφορά που έχει η αντισεισμική μέθοδός μου με την υπάρχουσα θα σας πω ότι..
Σήμερα σχεδιάζουν η κατασκευή να αντέχει επιτάχυνση 0,36 g ( 1 g = η γήινη επιτάχυνση 9,81m/sce2 ) 1 g = 9 Ρίχτερ όπως λέει το Μετσόβιο πολυτεχνείο.
Πάρα πάνω δεν μπορούν γιατί έχουν εξαντλήσει τις αντοχές της μεθόδου που χρησιμοποιούν.
Το δικό μου το πείραμα στο βίντεο άντεξε επιτάχυνση 20 g Και με λένε και απατεώνα τα λαλάκια των δεσμών για να κρύψουν την γύμνια τους και φυσικά την αλήθεια που θα σώσει από τον σεισμό εμάς και τις περιουσίες μας.
Τώρα γιατί θέλουν να μας κρύψουν την αλήθεια ρωτήστε τους να μάθω και εγώ.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15376
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μάιος 2024, 21:14

seismic1 έγραψε:
01 Μάιος 2024, 14:39
Νταγκλης έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:30
seismic1 έγραψε:
30 Απρ 2024, 18:49

Πάντα έχω κάτι πάρα πάνω από εσάς και από τους πασσάλους σας Για μάντεψε τι?
Τίποτα απολύτως δεν έχεις. Όλα αποδείχθηκαν μια απάτη..
Σε αυτό το κράτος πάνε μπροστά οι απατεώνες.
Αν ήταν απάτη θα έτρωγα με χρυσά κουτάλια.
Εσύ και το κράτος μας είσαστε στην κατηγορία σκουπίδια όχι εγώ και τα περιοδικά που γράφω.
Σκουπιδαριο από τα λίγα και η "ερευνα" σου και οι κούροι όπου τη δημοσιευεις
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15376
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μάιος 2024, 21:15

seismic1 έγραψε:
01 Μάιος 2024, 19:22
Για να καταλάβετε την μεγάλη διαφορά που έχει η αντισεισμική μέθοδός μου με την υπάρχουσα θα σας πω ότι..
Σήμερα σχεδιάζουν η κατασκευή να αντέχει επιτάχυνση 0,36 g ( 1 g = η γήινη επιτάχυνση 9,81m/sce2 ) 1 g = 9 Ρίχτερ όπως λέει το Μετσόβιο πολυτεχνείο.
Πάρα πάνω δεν μπορούν γιατί έχουν εξαντλήσει τις αντοχές της μεθόδου που χρησιμοποιούν.
Το δικό μου το πείραμα στο βίντεο άντεξε επιτάχυνση 20 g Και με λένε και απατεώνα τα λαλάκια των δεσμών για να κρύψουν την γύμνια τους και φυσικά την αλήθεια που θα σώσει από τον σεισμό εμάς και τις περιουσίες μας.
Τώρα γιατί θέλουν να μας κρύψουν την αλήθεια ρωτήστε τους να μάθω και εγώ.
Εγώ λέω ότι έβαλες 2000g, τζάμπα είναι, πες ο,τι θες. Η πλάκα είναι ότι νομίζεις ότι η τεμνουσας βάσης ισοκαναμεμεται σε κάθε όροφο ανάλογα με τη μάζα του. Αλλά αυτά ειναινγια γραμματα
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

seismic1
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 16 Μαρ 2024, 00:28

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic1 » 01 Μάιος 2024, 21:41

Lord Brum έγραψε:
01 Μάιος 2024, 21:15
seismic1 έγραψε:
01 Μάιος 2024, 19:22
Για να καταλάβετε την μεγάλη διαφορά που έχει η αντισεισμική μέθοδός μου με την υπάρχουσα θα σας πω ότι..
Σήμερα σχεδιάζουν η κατασκευή να αντέχει επιτάχυνση 0,36 g ( 1 g = η γήινη επιτάχυνση 9,81m/sce2 ) 1 g = 9 Ρίχτερ όπως λέει το Μετσόβιο πολυτεχνείο.
Πάρα πάνω δεν μπορούν γιατί έχουν εξαντλήσει τις αντοχές της μεθόδου που χρησιμοποιούν.
Το δικό μου το πείραμα στο βίντεο άντεξε επιτάχυνση 20 g Και με λένε και απατεώνα τα λαλάκια των δεσμών για να κρύψουν την γύμνια τους και φυσικά την αλήθεια που θα σώσει από τον σεισμό εμάς και τις περιουσίες μας.
Τώρα γιατί θέλουν να μας κρύψουν την αλήθεια ρωτήστε τους να μάθω και εγώ.
Εγώ λέω ότι έβαλες 2000g, τζάμπα είναι, πες ο,τι θες. Η πλάκα είναι ότι νομίζεις ότι η τεμνουσας βάσης ισοκαναμεμεται σε κάθε όροφο ανάλογα με τη μάζα του. Αλλά αυτά ειναινγια γραμματα
Δεν είναι τσάμπα Είναι απλά μαθηματικά και κανόνες μικροκλίμακας Μπορώ να το αποδείξω με μαθηματικά.
Η τέμνουσα βάσης είναι κοντά στην βάση ( το λέει και η ίδια η λέξη ) Ανακατανέμεται σε όλα τα τοιχώματα του ισογείου.
Έχει την ίδια δύναμη με την αδράνεια η οποία προκύπτει από την επιτάχυνση Χ την μάζα.
Στους κανόνες της μικροκλίμακας όλα αυτά αλλάζουν υπό κλίμακα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32883
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Μάιος 2024, 21:54

seismic1 έγραψε:
01 Μάιος 2024, 19:22

Σήμερα σχεδιάζουν η κατασκευή να αντέχει επιτάχυνση 0,36 g (
Πάρα πάνω δεν μπορούν γιατί έχουν εξαντλήσει τις αντοχές της μεθόδου που χρησιμοποιούν.
Το δικό μου το πείραμα στο βίντεο άντεξε επιτάχυνση 20 g
:smt005::smt005::smt005:
δεν μπορει να εισαι τοσο ανοητος που να το πιστευεις αυτο.

ε;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15376
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μάιος 2024, 21:59

Ασέβαστος έγραψε:
01 Μάιος 2024, 21:54
seismic1 έγραψε:
01 Μάιος 2024, 19:22

Σήμερα σχεδιάζουν η κατασκευή να αντέχει επιτάχυνση 0,36 g (
Πάρα πάνω δεν μπορούν γιατί έχουν εξαντλήσει τις αντοχές της μεθόδου που χρησιμοποιούν.
Το δικό μου το πείραμα στο βίντεο άντεξε επιτάχυνση 20 g
:smt005::smt005::smt005:
δεν μπορει να εισαι τοσο ανοητος που να το πιστευεις αυτο.

ε;
Είναι. Τώρα πως μπηκε οριζοντια δυναμη 20 φορές η επιταχυνση της βαρυτητας και το κοτέτσι που είχε ακουμπήσει στη βάση της μπαλαρίνες δεν αναποδογυρισε, μόνο αυτός το ξέρει.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

seismic1
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 16 Μαρ 2024, 00:28

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic1 » 01 Μάιος 2024, 22:00

Lord Brum έγραψε:
01 Μάιος 2024, 21:14
seismic1 έγραψε:
01 Μάιος 2024, 14:39
Νταγκλης έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:30


Τίποτα απολύτως δεν έχεις. Όλα αποδείχθηκαν μια απάτη..
Σε αυτό το κράτος πάνε μπροστά οι απατεώνες.
Αν ήταν απάτη θα έτρωγα με χρυσά κουτάλια.
Εσύ και το κράτος μας είσαστε στην κατηγορία σκουπίδια όχι εγώ και τα περιοδικά που γράφω.
Σκουπιδαριο από τα λίγα και η "ερευνα" σου και οι κούροι όπου τη δημοσιευεις
Κάνε επώνυμη επίσημη αναφορά στις δημοσιεύσεις που έχω κάνει γράφοντας ένα paper και διέψευσε επιστημονικά αυτά που λέω.
Αλλά δεν το κάνεις ούτε εσύ ούτε κανένας άλλος γιατί λες ψέματα.
Για αυτό είσαστε σκουπίδια γιατί και τα σκουπίδια δεν έχουν όνομα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αρχιτεκτονική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών