ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Τέχνη σχεδιασμού κτηρίων, διαφορές, συγκρίσεις, σχολιασμοί.
seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 28 Αύγ 2020, 23:19

Λοξίας έγραψε:
28 Αύγ 2020, 23:09
Ναι ναι...τα έχουμε πει δεκάδες φορές αυτά. Και για τον Καρύδη, λίγα ποστ πιο πίσω.
Αλλά εσύ ελπίζεις πως αυτοί που δεν σε ξέρουν θα εντυπωσιαστούν. Δεν πειράζει, ας μην τους χαλάσομε το χατήρι.

Για φέρε μας λοιπόν ΠΩΣ σε έχει υποστηρίξει ο καθηγητής Mosalam. ΤΙ έχει πει για εσένα και την πατέντα σου.
Και ΠΩΣ γίνεται 12 χρόνια τώρα να μην έχει υπάρξει κάτι ουσιαστικό από τον καθηγητή Mosalam.

Επίσης, ΠΩΣ σε έχει υποστηρίξει ο καθηγητής Καρύδης. ΤΙ έχει πει για εσένα και την πατέντα σου.
Και ΠΩΣ γίνεται ο Καρύδης να σε έχει αφήσει έτσι για 12 χρόνια.

Και ΜΗΝ βάλεις πάλι το βίντεο με τον αδελφό σου και τον Καρύδη...πάθατε γερή νίλα τότε. Εκτός και αν θέλεις να ξαναγίνεις άλλη μια φορά ρεζίλι.
Άκου εδώ κάτι. Έχω καταλάβει τι γίνεται γύρω μου και την κατασκοπία γύρω μου.
Πες στα αφεντικά σου ότι αν ανοίξω το στόμα μου και πω μόνο αυτά που μου έχουν συμβεί τα 12 χρόνια θα πάνε όλοι μέσα δεμένοι.
Τίποτα άλλο αρκετά σας ανέχθηκα. :011:
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6693
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 28 Αύγ 2020, 23:27

Έλα ρε! :o

Εγώ δεν μπορώ να μιλήσω στα αφεντικά απ' ευθείας. Πρέπει πρώτα να πάρω έγκριση από τον Ασέβαστος.
Αυτός είναι ο προϊστάμενος της φρουράς των φόρα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 29 Αύγ 2020, 10:28

Λοξίας έγραψε:
28 Αύγ 2020, 23:27
Έλα ρε! :o

Εγώ δεν μπορώ να μιλήσω στα αφεντικά απ' ευθείας. Πρέπει πρώτα να πάρω έγκριση από τον Ασέβαστος.
Αυτός είναι ο προϊστάμενος της φρουράς των φόρα.

ελευθερα παιδι μου.

οι κατασκοποι μας εχουν τελειωσει την εργασια τους, εχουν κλεψει ολες τις πατεντες, και τωρα που μιλαμε στο cern κανουν το πειραμα με τα ανεμιστηρακια.

η δε νομικη μας ομαδα εχει κατοχυρώσει πληρως τις πατεντες στο ονομα μας, αλλαζοντας απλως μερικα στοιχεια (διορθωσαν τα ορθογραφικα λαθη) για να μη φαινεται η κλοπη.

δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα, αστον να σκουζει.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6693
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 29 Αύγ 2020, 11:17

Ασέβαστος έγραψε:
29 Αύγ 2020, 10:28
Λοξίας έγραψε:
28 Αύγ 2020, 23:27
Έλα ρε! :o

Εγώ δεν μπορώ να μιλήσω στα αφεντικά απ' ευθείας. Πρέπει πρώτα να πάρω έγκριση από τον Ασέβαστος.
Αυτός είναι ο προϊστάμενος της φρουράς των φόρα.
ελευθερα παιδι μου.

οι κατασκοποι μας εχουν τελειωσει την εργασια τους, εχουν κλεψει ολες τις πατεντες, και τωρα που μιλαμε στο cern κανουν το πειραμα με τα ανεμιστηρακια.

η δε νομικη μας ομαδα εχει κατοχυρώσει πληρως τις πατεντες στο ονομα μας, αλλαζοντας απλως μερικα στοιχεια (διορθωσαν τα ορθογραφικα λαθη) για να μη φαινεται η κλοπη.

δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα, αστον να σκουζει.
Ευχαριστώ κύριε προϊστάμενε. Αλλά αφού είναι έτσι, δεν έχουμε τίποτε να φοβηθούμε.
Οπότε λέω να χρησιμοποιήσω την πατέντα για να πακτώσω το αυτοκίνητό μου να μην το κλέψουν. Είναι και ακριβό βλέπεις.

Σκούξε ελεύθερα seismic.

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 30 Αύγ 2020, 09:53

Λοξίας έγραψε:
29 Αύγ 2020, 11:17
Ασέβαστος έγραψε:
29 Αύγ 2020, 10:28
Λοξίας έγραψε:
28 Αύγ 2020, 23:27
Έλα ρε! :o

Εγώ δεν μπορώ να μιλήσω στα αφεντικά απ' ευθείας. Πρέπει πρώτα να πάρω έγκριση από τον Ασέβαστος.
Αυτός είναι ο προϊστάμενος της φρουράς των φόρα.
ελευθερα παιδι μου.

οι κατασκοποι μας εχουν τελειωσει την εργασια τους, εχουν κλεψει ολες τις πατεντες, και τωρα που μιλαμε στο cern κανουν το πειραμα με τα ανεμιστηρακια.

η δε νομικη μας ομαδα εχει κατοχυρώσει πληρως τις πατεντες στο ονομα μας, αλλαζοντας απλως μερικα στοιχεια (διορθωσαν τα ορθογραφικα λαθη) για να μη φαινεται η κλοπη.

δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα, αστον να σκουζει.
Ευχαριστώ κύριε προϊστάμενε. Αλλά αφού είναι έτσι, δεν έχουμε τίποτε να φοβηθούμε.
Οπότε λέω να χρησιμοποιήσω την πατέντα για να πακτώσω το αυτοκίνητό μου να μην το κλέψουν. Είναι και ακριβό βλέπεις.

Σκούξε ελεύθερα seismic.
Αντιεπιστημονικότητα και φιλελευθερισμός: Οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος
Εικόνα
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 30 Αύγ 2020, 10:24

Εγώ νομίζω ότι φταίνε οι Μασόνοι που δεν προχωράει η πατέντα του.

Προβλέπω να γίνει και απόπειρα δολοφονίας, για να του κλείσουν το στόμα. Με τρόπο όπως έγινε στον Νταρνάκα.
Απόπειρα δολοφονίας εναντίον μου

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 30 Αύγ 2020, 10:53

Μηχανικός έγραψε:
30 Αύγ 2020, 10:24
Εγώ νομίζω ότι φταίνε οι Μασόνοι που δεν προχωράει η πατέντα του.

Προβλέπω να γίνει και απόπειρα δολοφονίας, για να του κλείσουν το στόμα. Με τρόπο όπως έγινε στον Νταρνάκα.
Απόπειρα δολοφονίας εναντίον μου
Οι δωσίλογοι σε υψηλά επίπεδα φταίνε.
Έχουμε μπόλικους από αυτούς.
Αν με δολοφονήσουν θα τους περιμένω στον άλλο κόσμο να τους την βάλω στον κώλο . :g030:
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6693
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 30 Αύγ 2020, 10:58

Να φροντίσεις να πακτώσεις με την πατέντα σου τον άλλο κόσμο, μπας και τον γκρεμίσει κάνας σεισμός και τον χάσουμε... :003:

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 30 Αύγ 2020, 11:06

Λοξίας έγραψε:
30 Αύγ 2020, 10:58
Να φροντίσεις να πακτώσεις με την πατέντα σου τον άλλο κόσμο, μπας και τον γκρεμίσει κάνας σεισμός και τον χάσουμε... :003:
Δώσε μου ένα λόγο για τον οποίο είσαι εναντίον μιας πατέντας που θα σώσει τους ανθρώπους και είναι τόσο οφθαλμοφανή ότι δουλεύει αν δεν είσαι πληρωμένο τρολ.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6693
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 30 Αύγ 2020, 11:36

seismic έγραψε:
30 Αύγ 2020, 11:06
Λοξίας έγραψε:
30 Αύγ 2020, 10:58
Να φροντίσεις να πακτώσεις με την πατέντα σου τον άλλο κόσμο, μπας και τον γκρεμίσει κάνας σεισμός και τον χάσουμε... :003:
Δώσε μου ένα λόγο για τον οποίο είσαι εναντίον μιας πατέντας που θα σώσει τους ανθρώπους και είναι τόσο οφθαλμοφανή ότι δουλεύει αν δεν είναι πληρωμένο τρολ.
Τον λόγο στον έχουν δώσει ΟΛΟΙ οι Έλληνες και ξένοι ειδικοί στους οποίους απευθύνθηκες.
Τον λόγο στον έχουν δώσει ΟΛΑ τα ξένα σοβαρά περιοδικά του χώρου στα οποία απευθύνθηκες.

Όλοι, μα ΟΛΟΙ, σου έκλεισαν την πόρτα, διότι η πατέντα σου ΔΕΝ είναι τεκμηριωμένη.

Και εσύ, αντί να κάτσεις να κάνεις αυτά που σου έχουν ζητήσει, απαιτείς να δεχθούν τα βιντεάκια που ανεβάζεις στο YouTube με τις μπακαλίστικες μαθηματικές πράξεις που γράφεις. Να δεχθούν δηλαδή τα δικά σου λόγια και τις δικές σου ανερμάτιστες εκτιμήσεις.
Και πας και δημοσιεύεις, επί πληρωμή, τα μπακαλίστικα κείμενά σου σε περιοδικά του κώλου και καυχιέσαι γι' αυτό.
Και μετά αρχίζεις τις ειρωνείες πως εσύ είσαι κάτοχος τριαδικής πατέντας που είναι τίτλος ανώτερος του καθηγητή.
Ε, τότε κάνε αίτηση στο Πολυτεχνείο να σε προσλάβουν ως καθηγητή και σταμάτα τις κλάψες στα φόρα.

Σου έχουν εξηγήσει δεκάδες φορές, πως η κατοχή πατέντας δεν σημαίνει απολύτως ΤΙΠΟΤΕ!
ΔΕΝ σημαίνει πως η πατέντα είναι και εφαρμόσιμη στην πράξη.
Σου έχω φέρει παραδείγματα, και μάλιστα από τις ΗΠΑ, που έχει χορηγηθεί πατέντα για αρκετές "εφευρέσεις" που είναι για γέλια.
Απλώς σου δίνουν αναγνώριση πως είσαι ο πρώτος που σκέφτηκε κάτι τέτοιο, όσο γελοίο και όσο ανεφάρμοστο και να είναι.

Στα έχουν πει όλα αυτά δεκάδες φορές. Καιι μάλιστα άνθρωποι του χώρου. Και εσύ, αντί να τα σκεφτείς όλα αυτά, πάντα καταλήγεις να τους προκαλείς με ειρωνείες και να βάζεις τα ίδια μπακαλίστικα κείμενα και βιντέακια σου στο YouTube. Και θα ζητάς να βγουν οι επιστήμονες να σε διαψεύσουν. Ποιος να βγει ρε άνθρωπε; Νομίζεις ότι άλλη δουλειά δεν έχουν να κάνουν στο Πολυτεχνείο από το να παρακολουθούν τις δημοσιεύεσεις σου; Νομίζεις πως οι πολιτικοί μηχανικοί σε ξέρουν; Νομίζεις πως είσαι κάποια διάνοια και όλοι οι επιστήμονες παρακολουθούν τις δημοσιεύσεις σου;
ΠΟΙΟΣ να βγει να σε διαψεύσει ρε καημένε; Παντελώς άγνωστος είσαι. Και όσοι σε γνώρισαν, όπου φύγει φύγει. Σαν τον καθηγητή Καρύδη ας πούμε ή τον καθηγητή Mosalam.

Αλλά, και αυτό είναι το σημαντικότερο, δεν είσαι σε θέση να τα αντιληφθείς και θα συνεχίσεις να κλαίγεσαι στα φόρα για τους κακούς, την διεθνή συνομωσία, τους ιλλουμινάτι, το βρώμικο κατεστημένο, τα διεθνή συμφέροντα...που δεν σε αναγνωρίζουν.
Βολικό δεν λέω. Αντί να κάτσεις να σκεφτείς μήπως εσύ είσαι ανίκανος, βγάζεις ανίκανους όλους τους άλλους.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λοξίας την 30 Αύγ 2020, 11:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 30 Αύγ 2020, 13:24

Λοξίας Όλοι, μα ΟΛΟΙ, σου έκλεισαν την πόρτα, διότι η πατέντα σου ΔΕΝ είναι τεκμηριωμένη.
Και γιατί δεν βοηθούν να την τεκμηριώσω?
Τα χρήματα που παίρνουν για έρευνα τι τα κάνουν?
Έχουν ερευνητικά δικά τους αποτελέσματα και αν ναι που είναι?
Τεκμηριωμένα έχω αποδείξει την αξία της πατέντας αλλά δεν θέλουν να το δουν.
Όχι μόνο έχω τεκμηριώσει την πατέντα μου αλλά έχω τεκμηριώσει και γιατί η δική τους μέθοδο έχει σκοτώσει κόσμο.
Και δυστυχώς θέλουν να συνεχίσουν να το κάνουν. :011:
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15112
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 30 Αύγ 2020, 13:33

seismic έγραψε:
30 Αύγ 2020, 13:24
Λοξίας Όλοι, μα ΟΛΟΙ, σου έκλεισαν την πόρτα, διότι η πατέντα σου ΔΕΝ είναι τεκμηριωμένη.
Και γιατί δεν βοηθούν να την τεκμηριώσω?
Τα χρήματα που παίρνουν για έρευνα τι τα κάνουν?
Έχουν ερευνητικά δικά τους αποτελέσματα και αν ναι που είναι?
Τεκμηριωμένα έχω αποδείξει την αξία της πατέντας αλλά δεν θέλουν να το δουν.
Όχι μόνο έχω τεκμηριώσει την πατέντα μου αλλά έχω τεκμηριώσει και γιατί η δική τους μέθοδο έχει σκοτώσει κόσμο.
Και δυστυχώς θέλουν να συνεχίσουν να το κάνουν. :011:
εδώ
https://www.sciencedirect.com/
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6693
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 30 Αύγ 2020, 13:37

seismic έγραψε:
30 Αύγ 2020, 13:24
Και γιατί δεν βοηθούν να την τεκμηριώσω?
Τα χρήματα που παίρνουν για έρευνα τι τα κάνουν?
Έχουν ερευνητικά δικά τους αποτελέσματα και αν ναι που είναι?
Τεκμηριωμένα έχω αποδείξει την αξία της πατέντας αλλά δεν θέλουν να το δουν.
Όχι μόνο έχω τεκμηριώσει την πατέντα μου αλλά έχω τεκμηριώσει και γιατί η δική τους μέθοδο έχει σκοτώσει κόσμο.
Και δυστυχώς θέλουν να συνεχίσουν να το κάνουν. :011:
Το έκαναν.
Ακόμα και στο φόρουμ των πολιτικών μηχανικών. Σε υποδέχθηκαν σαν μέλος, παρ' όλο που ΔΕΝ είσια πολιτικός μηχανικός. Και προσπάθησαν να σε βοηθήσουν. Διότι εσύ τους έβγαζες επιτάχυνση 45g! Εσύ από την μια ζήταγες βοήθεια αλλά όταν σου ζητούσαν στοιχεία, μαθηματικούς υπολογισμούς και μετρήσεις, εσύ το γύρναγες στο τσάμικο και τους έβαζες και πάλι τα βιντεάκια σου και τα κακογραμμένα, ανορθόγραφα και ασύντακτα κείμενά σου.
Και απαιτούσες να τα δεχθούν όπως τα λες, διότι έχεις διεθνή πατέντα και πως μπροστά σου δεν αξίζει κανείς.
Στο τέλος, ζήταγες και κάποιον να σε χρηματοδοτήσει και θα του έδινες πόντους από την πατέντα σου!
Τα ξέχασες; Κακώς, διότι στα έχω βάλει 2-3 φορές. Θέλεις να στα ξαναβάλω; Τα ποστ στο φόρουμ των μηχανικών είναι ακόμα εκεί.

Ακόμα και εδώ στο φόρουμ. Ο Lord Brum, που είναι ο άνθρωπος μηχανικός, θέλησε να σε βοηθήσει. Θυμάσαι την στάση σου;

Σκέψου καλά και αναρωτήσου: μήπως είσαι εσύ ο ανίκανος και όχι όλοι οι άλλοι;

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 30 Αύγ 2020, 14:07

Λοξίας έγραψε:
30 Αύγ 2020, 13:37
seismic έγραψε:
30 Αύγ 2020, 13:24
Και γιατί δεν βοηθούν να την τεκμηριώσω?
Τα χρήματα που παίρνουν για έρευνα τι τα κάνουν?
Έχουν ερευνητικά δικά τους αποτελέσματα και αν ναι που είναι?
Τεκμηριωμένα έχω αποδείξει την αξία της πατέντας αλλά δεν θέλουν να το δουν.
Όχι μόνο έχω τεκμηριώσει την πατέντα μου αλλά έχω τεκμηριώσει και γιατί η δική τους μέθοδο έχει σκοτώσει κόσμο.
Και δυστυχώς θέλουν να συνεχίσουν να το κάνουν. :011:
Το έκαναν.
Ακόμα και στο φόρουμ των πολιτικών μηχανικών. Σε υποδέχθηκαν σαν μέλος, παρ' όλο που ΔΕΝ είσια πολιτικός μηχανικός. Και προσπάθησαν να σε βοηθήσουν. Διότι εσύ τους έβγαζες επιτάχυνση 45g! Εσύ από την μια ζήταγες βοήθεια αλλά όταν σου ζητούσαν στοιχεία, μαθηματικούς υπολογισμούς και μετρήσεις, εσύ το γύρναγες στο τσάμικο και τους έβαζες και πάλι τα βιντεάκια σου και τα κακογραμμένα, ανορθόγραφα και ασύντακτα κείμενά σου.
Και απαιτούσες να τα δεχθούν όπως τα λες, διότι έχεις διεθνή πατέντα και πως μπροστά σου δεν αξίζει κανείς.
Στο τέλος, ζήταγες και κάποιον να σε χρηματοδοτήσει και θα του έδινες πόντους από την πατέντα σου!
Τα ξέχασες; Κακώς, διότι στα έχω βάλει 2-3 φορές. Θέλεις να στα ξαναβάλω; Τα ποστ στο φόρουμ των μηχανικών είναι ακόμα εκεί.

Ακόμα και εδώ στο φόρουμ. Ο Lord Brum, που είναι ο άνθρωπος μηχανικός, θέλησε να σε βοηθήσει. Θυμάσαι την στάση σου;

Σκέψου καλά και αναρωτήσου: μήπως είσαι εσύ ο ανίκανος και όχι όλοι οι άλλοι;
Πολιτικός μηχανικός είμαι αφού το κράτος κατάργησε την τάξη των εργοδηγών και μας έκανε το ίδιο το κράτος πολιτικούς μηχανικούς.
Έχω δικαίωμα υπογραφής σε στατική μελέτη από το κράτος.
Στατική και μηχανική και τοπογραφία και αρχιτεκτονικό και μηχανολογικό σχέδιο έχω σπουδάσει.
Όχι δεν είμαι άχρηστος εγώ και δεν παίρνω τίποτα πίσω από αυτά που είπα γιατί είναι αληθινά.
Είναι καλύτερα να μου αποδείξουν αυτοί τις μαλακίες που κάνουν και τις έχω αναφέρει μια μία.
Για να κρίνεις κάποιον πρέπει πρώτα να είσαι εσύ αλάνθαστος και οι πολιτικοί μηχανικοί και η επιστήμη τους έχουν τεράστια λάθη.
Αν εγώ φανερώνω τα λάθη που κάνουν και μετά φανερώνω και την λύση αυτών των λαθών αυτό λέγεται ξεβράκωμα.
Ποιοι θα με κρίνουν οι ξεβρακωμένοι?
Τα βίντεο δεν τα έκανα για να έχω παιχνιδάκι. Είναι πραγματικά πειράματα και αν έχεις αμφιβολία, τότε γιατί το ένα παιχνιδάκι έσπασε και το άλλο του ίδιου μεγέθους και αντοχής δεν έπαθε τίποτα? Αυτό σημαίνει ότι και μια συμβατική κατασκευή του ιδίου μεγέθους θα είχε πρόβλημα.
Τα πειράματα μιλάνε μόνα τους αφού συγκρίνουμε δύο ομοειδείς κατασκευές όπου η μια σπάει και η άλλη δεν παθαίνει τίποτα.
Όποιος επιστήμονας έχει αντίρρηση σε αυτά που είπα εδώ είμαι να τον ξεβρακώσω.
Όλα τα άλλα είναι συκοφαντίες. Αν τολμούν ας τα πούμε και δημόσια στα κανάλια της τηλεόρασης.
Αλλά που τολμούν να πουν την αλήθεια με ονοματεπώνυμο...
Υ.Γ Δεν μιλώ έτσι για τον Lord Brum και ούτε για τους άλλους πολιτικούς μηχανικούς που θέλουν να βοηθήσουν.
Η στάση μου απέναντι σε κάθε καλοπροαίρετο επιστήμονα σαν τον Lord Brum είναι μια. Απόδειξε αυτά που λες με μαθηματικά.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος seismic την 30 Αύγ 2020, 14:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6693
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΙΣΜΙΚΗ ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΕΡΕΥΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 30 Αύγ 2020, 14:36

Καλά κρασά...
Ποιος να σου αποδείξει και τι ρε ούργιε;
Παραγματικά πιστεύεις ότι όλοι οι μηχανικοί ή το Πολυτεχνείο κάθονται να παρακολουθούν το θα γράψει σε ένα φόρουμ ή τι θα ανεβάσει στο YouTube ένας άσχετος; Ποιος επιστήμονας να έρθει εδώ να τα πείτε για να τον "ξεβρακώσεις"; Δεν το πιστεύω λέμε... :o
Ζεις σε ένα δικό σου συννεφάκι και νομίζεις ότι όλος ο κόσμος ασχολείται με εσένα. Χρειάζεσαι γιατρό επειγόντως...

ΕΣΥ, θα πρέπει να πας στην επιστήμη. Η επιστήμη ΔΕΝ έρχεται σε εσένα. Εσύ είσαι ένας άγνωστος μάστορας της οικοδομής και αν έχεις κάτι να πεις, είσαι ΕΣΥ που θα πρέπει να πας να το πεις εκεί που πρέπει. Στα επίσημα και σοβαρά περιοδικά του χώρου, που δημοσιεύουνε μελέτες και κατασκευές που είναι σωστά και επιστημονικά τεκμηριωμένες. Και όχι αερολογίες με κακογραμμένους και μπακαλίστικους υπολογισμούς του τεφτεριού.

Αλλά δεν σε συμφέρει. Ξέρεις ότι η πατέντα σου θα φάει πόρτα (έχει ήδη φάει), και προτιμάς να ζεις με ψευδαισθήσεις.

Ναι, δεν μιλάς έτσι για τον Lord Brum...το είδαμε. Μήπως θέλεις να σου ξαναβάλω ΤΙ είχες απαντήσει στον Lord Brum όταν σου ζήτησε κάποια στοιχεία και για το πως κατέληξες στους υπολογισμούς σου;
Ή να ξαναδώσω τα λινκς από το φόρουμ των πολιτικών μηχανικών, που προσπάθησαν να σε βοηθήσουν και εσύ τους ειρωνευόσουν πως δεν αξίζουν μία μπροστά σου διότι εσύ έχεις διεθνή πατέντα;

Ζήσε λοιπόν στο συννεφάκι σου, κλαψούριζε στα φόρα και άσε την επιστήμη ήσυχη. Μια χαρά τα καταφέρνει και χωρίς την μαστοροσύνη σου...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αρχιτεκτονική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών