Ηλεκτρονικό Τσιγάρο - Mod / Ατμοποιητές / Βάσεις / Υγρά

Ανθρώπινες κατασκευές, διάφορα χόμπυ, έργα - do it yourself, είδη μοντελισμού.
Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Ηλεκτρονικό Τσιγάρο - Mod / Ατμοποιητές / Βάσεις / Υγρά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 13 Δεκ 2018, 23:51

mao mao έγραψε:
13 Δεκ 2018, 23:28


Δεν υπάρχει περιορισμός στο μπάτζετ. Παίζω ψηλά για δύο λόγους. Τα υγρά που ατμίζω ( dinner lady) δίνουν το full της γεύσης μετά τα 60 - 70 watt.
Πέρα από αυτό, επειδή είμαι στα 3mg νικοτίνη, θέλω πολύ ατμό για να έχω το λεγόμενο throat kick. Στα 20 watt τα 3mg μου φαίνονται αέρας κοπανιστός, και δεν θέλω να ανέβω στα 6mg.
Bασικά ενδιαφέρομαι για tank. Το mod μου είναι ικανοποιητικό.Πήρα πρόσφατα το τανκ falcon της horizontech. Ίδια φάση με τα smok. Καλή γεύση, αλλά πολλές διαρρόες.

Πάντως από αυτά μου βλέπω να γράφετε εδώ, οι περισσότεροι είστε σε mtl.
Πες μου τι mod εχεις.
Επειδη βλεπω πως δεν είσαι στους επισκευασιμους, πάνε σε κάτι τετοιο, οι άλλοι είναι πεταμένα λεφτά.Για tank θα σου προτεινα driperακι μονής αντίστασης τον Recurve, αλλιώς πάνε στον Zeus. Αφού βέβαια θες να παίζεις στα 70 βατ και δεν έχεις περιορισμό σε φράγκα,πάνε σε διπλή αντίσταση και δοκίμασε Reload Rta ή Goon 25.
Πρόσφατα εκανα την μεγαλύτερη υπέρβαση και τσίμπησα τον Kayfun Prime, made in Germany, 120 ευρω η τιμή μαρκε, τον πήρα φθηνότερα βέβαια, λόγο επαγγελματικών γνωριμιών. Μλκ τα αξίζει. Προσωπικά κανω μόνο mtl με κλειστο αερα,το πολύ ντουμάνι δεν μου αρέσει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Χόμπυ • Κατασκευές • Μοντελισμός”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών