Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 14866
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 15 Ιαν 2019, 11:33

the comet the course the tail έγραψε:
15 Ιαν 2019, 08:03
aLiCat έγραψε:
15 Ιαν 2019, 02:54
Hayate_Army έγραψε:
14 Ιαν 2019, 02:36
Θα ήθελα να εγγραφώ και να πάρω μέρος στις συζητήσεις του φόρουμ,αλλα παρατηρώ πως πολλοί χρήστες είναι ομοφοβικοί και μισογύνηδες. Δεν νομίζω οτι μπορώ να ταιριάξω σε ένα τόσο τοξικό περιβάλλον. Λυπάμαι πολύ :e040:
Ίσα-ίσα, ένας ακόμα λόγος για να γραφτείς. Δες το σαν πρόκληση, κάτι σαν πρόβα/άσκηση για την πραγματική ζωή.
Όσο για τους χρήστες, πολλοί είναι έτσι, άλλοι είναι αλλιώς. Δεν μπορεί, με κάποιους θα βρεις να ταιριάξεις.
Να είσαι δυνατός μα, πάνω απ΄όλα, ο εαυτός σου. :)
:fp::zz:

τρε μπανάλ...
Εικόνα
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 15 Ιαν 2019, 11:51

Hayate_Army έγραψε:
14 Ιαν 2019, 02:36
Θα ήθελα να εγγραφώ και να πάρω μέρος στις συζητήσεις του φόρουμ,αλλα παρατηρώ πως πολλοί χρήστες είναι ομοφοβικοί και μισογύνηδες. Δεν νομίζω οτι μπορώ να ταιριάξω σε ένα τόσο τοξικό περιβάλλον. Λυπάμαι πολύ :e040:
Περίεργο νικ χρησιμοποιείς για να εκφράσεις τις απόψεις σου κατά της ομοφοβίας και του μισογυνισμού :lol:
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Βινόζαυρος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόζαυρος » 17 Ιαν 2019, 14:50

Καλα ρε κάνατε θεματική για εθνικά θέματα και κοτσαρατε και τη σημαία; Ούτε τα προσχήματα πλέον. Μετα μην αναρωτιέστε που φεύγουν όλοι οι προκομμένοι χρήστες.

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 18 Ιαν 2019, 16:45

Το σχόλιο αυτό και καποια άλλα που δεν πέρασαν τα έκανα σαν επισκέπτης γιατί είχα μεταφερθεί σε μια άλλη αχτίδα
και είχα χάσει τους κωδικούς.
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 18 Ιαν 2019, 16:49

aLiCat έγραψε:
15 Ιαν 2019, 02:54
Hayate_Army έγραψε:
14 Ιαν 2019, 02:36
Θα ήθελα να εγγραφώ και να πάρω μέρος στις συζητήσεις του φόρουμ,αλλα παρατηρώ πως πολλοί χρήστες είναι ομοφοβικοί και μισογύνηδες. Δεν νομίζω οτι μπορώ να ταιριάξω σε ένα τόσο τοξικό περιβάλλον. Λυπάμαι πολύ :e040:
Ίσα-ίσα, ένας ακόμα λόγος για να γραφτείς. Δες το σαν πρόκληση, κάτι σαν πρόβα/άσκηση για την πραγματική ζωή.
Όσο για τους χρήστες, πολλοί είναι έτσι, άλλοι είναι αλλιώς. Δεν μπορεί, με κάποιους θα βρεις να ταιριάξεις.
Να είσαι δυνατός μα, πάνω απ΄όλα, ο εαυτός σου. :)
Τον "ξεμπροστιαζεις" για ολα οσα δεν ειναι ! :lol:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 18 Ιαν 2019, 16:54

Hayate_Army έγραψε:
15 Ιαν 2019, 03:24
Υπάρχουν κάποιοι χρήστες που μου έχουν κινήσει τον ενδιφέρον και τους συμπαθώ πολύ. Ένας απο αυτούς είναι ο blackpaint, αυτός ο ακάματος υπερασπιστής των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και σκηρός τιμωρός των μισογύνηδων.

Η ποίηση του hellegenes με έχει συγκινήσει πολύ και αυτός είναι ένας λόγος που τρέφω σεβασμό και συμπάθεια προς το πρόσωπο του. Ο τρόπος γραφής του μου θυμίζει έναν άλλο, όχι και τόσο γνωστό ποιητή του 18ου αιώνα, τον Ολλανδό Νταριλ Γιανμαατ.

Επίσης ο Ορέστης 35 με ταξιδεύει με τα θέματα σεξουαλικού περιεχομένου που ανοίγει και μου θυμίζει τα νιάτα μου, τότε που αρκετό καιρό πριν εξαπλωθεί το ιντερνετ, ξεφύλιζα με τις ώρες τα πολυσέλιδα αφιερώματα του Playboy στην Ρούλα Κορομηλά, προκειμένου να σβήσω την σεξουαλική μου έξαψη.

Δεν παρακολουθώ πολύ τις οικονομικές και πολιτικές συζητήσεις, ωστόσο δεν μπορώ παρα να αναγνωρίσω πως ο Αρίστος διαθέτει βαθια γνώση της πολιτικοικονομικής κατάστασης στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, ενω παράλληλα είναι και έξοχος γεωστρατηγικός αναλυτής. Φροντίζει δε να μεταλαμπαδεύει τις γνώσεις του απο φορουμ σε φόρουμ, ενώ το ίδιο πράτουν και οι πιστοί μαθητές Του.

Με αυτά και με εκείνα ισως τελικά εγγραφώ εδω πέρα
:smt005::smt005:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Επισκέπτης

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Επισκέπτης » 26 Ιαν 2019, 19:47

Με την ένταση της ψηφοφορίας της Συμφωνίας των Πρεσπών, κακή λύση στο μακεδονικό κατά τη γνώμη μου καθώς η Ελλάδα ουσιαστικά δεν κερδίζει τίποτα και ταυτόχρονα εγκαταλείπει το ισχνό και μοναδικό της διαπραγματευτικό χαρτί, είπα να ρίξω μια ματιά στις πολιτικές συζητήσεις του πχώρουμ. Ενδιαφέρουσα η δημοσκόπηση περί πολέμου για το όνομα της γείτονος, καθόλου παλαβό το να υποστηρίζεις εισβολή για ένα τέτοιο θέμα. Βέβαια, διαβάζω αλλού στο Διαδίκτυο αυγά που θέλουν ο στρατός να κάνει πραξικόπημα επειδή ψηφίστηκε η συμφωνία.

Τέλος πάντων, άντε, καλά να περνάτε.

αντικειμενικος οπαδος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντικειμενικος οπαδος » 18 Φεβ 2019, 01:28

Albrecht

Εδω σηκωσαμε διηπειρωτικο σημερα,μονο εσυ ασχολεισαι με αδιαφορα ματς στο ποδοσφαιρακι.Πηξε.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 18 Φεβ 2019, 01:54

Hayate_Army έγραψε:
15 Ιαν 2019, 03:24
Υπάρχουν κάποιοι χρήστες που μου έχουν κινήσει τον ενδιφέρον και τους συμπαθώ πολύ. Ένας απο αυτούς είναι ο blackpaint, αυτός ο ακάματος υπερασπιστής των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και σκηρός τιμωρός των μισογύνηδων.

Η ποίηση του hellegenes με έχει συγκινήσει πολύ και αυτός είναι ένας λόγος που τρέφω σεβασμό και συμπάθεια προς το πρόσωπο του. Ο τρόπος γραφής του μου θυμίζει έναν άλλο, όχι και τόσο γνωστό ποιητή του 18ου αιώνα, τον Ολλανδό Νταριλ Γιανμαατ.

Επίσης ο Ορέστης 35 με ταξιδεύει με τα θέματα σεξουαλικού περιεχομένου που ανοίγει και μου θυμίζει τα νιάτα μου, τότε που αρκετό καιρό πριν εξαπλωθεί το ιντερνετ, ξεφύλιζα με τις ώρες τα πολυσέλιδα αφιερώματα του Playboy στην Ρούλα Κορομηλά, προκειμένου να σβήσω την σεξουαλική μου έξαψη.

Δεν παρακολουθώ πολύ τις οικονομικές και πολιτικές συζητήσεις, ωστόσο δεν μπορώ παρα να αναγνωρίσω πως ο Αρίστος διαθέτει βαθια γνώση της πολιτικοικονομικής κατάστασης στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, ενω παράλληλα είναι και έξοχος γεωστρατηγικός αναλυτής. Φροντίζει δε να μεταλαμπαδεύει τις γνώσεις του απο φορουμ σε φόρουμ, ενώ το ίδιο πράτουν και οι πιστοί μαθητές Του.

Με αυτά και με εκείνα ισως τελικά εγγραφώ εδω πέρα
οπωσδήποτε όχι με τέτοιο νικ όμως ε.
Και τοίχο τοίχο.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 18 Φεβ 2019, 08:36

αντικειμενικος οπαδος έγραψε:
18 Φεβ 2019, 01:28
Albrecht

Εδω σηκωσαμε διηπειρωτικο σημερα,μονο εσυ ασχολεισαι με αδιαφορα ματς στο ποδοσφαιρακι.Πηξε.
Εικόνα
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός


αντικειμενικος οπαδος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντικειμενικος οπαδος » 06 Μάιος 2019, 02:04

Ρε μλκ Tarkovsky,αν ο αλλος που πηρε το ριμπαουντ σουταρει και το στειλει αουτ,μετα τι θα κανεις;Θα γυρισεις πισω τη φαση και θα δωσεις πεναλτι;Εκ του αποτελεσματος;Η θα δωσεις μονο την κοκκινη και θα εκτελεστει ελευθερο;Δεν λειτουργει ετσι το πλεονεκτημα.Στην καλυτερη θα σε κανουν Ευθυμιαδη,στη χειροτερη Τζηλο.Γι αυτο παντα σε τετοιες περιπτωσεις πρεπει να δινεται κοκκινη και πεναλτι.Ειναι που ειναι αμπαλοι οι 8/10 εδω μεσα,θα τους αποτελειωσεις με τετοια νηματα.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 06 Μάιος 2019, 12:47

γυρνα πισω ρε μλκ GoBack και ασε την ενοτητα επισκεπτων
εφυγε και ο πεττυ βασιλιας θα εισαι :003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alekhine την 06 Μάιος 2019, 18:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11279
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 06 Μάιος 2019, 12:52

Δεν κρατήθηκε, ξαναήρθε.

Γράψε ξανά με το αληθινό σου προφίλ μωρή δικέφαλη κότα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8211
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 06 Μάιος 2019, 20:54

αντικειμενικος οπαδος έγραψε:
06 Μάιος 2019, 02:04
Ρε μλκ Tarkovsky,αν ο αλλος που πηρε το ριμπαουντ σουταρει και το στειλει αουτ,μετα τι θα κανεις;Θα γυρισεις πισω τη φαση και θα δωσεις πεναλτι;Εκ του αποτελεσματος;
γίνεται

αφήνουν το πλεονέκτημα, εσύ ποστάρεις και ανεξαρτήτως κατάληξης γυρίζουν τη φάση πίσω και τρως κόκκινη :lol:



γύρνα μωρέ παπαροπάπαρε


και γύρνα πριν τον τελικό
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών