Προβλήματα Εγγραφής

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Dasein

Re: Προβλήματα Εγγραφής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dasein » 13 Σεπ 2019, 22:14

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια. Είστε πολύ καλή/-ός/-ό.

SidVicious

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SidVicious » 14 Σεπ 2019, 21:26

Με ζητάει να αλλάξω τον κωδικό μου, αυτή η δουλειά θα γίνεται τώρα, δεν έχω πολύ ελεύθερο χώρο στην μνήμη μου για καινούργιους κωδικούς.
Δεν θέλω να γίνομαι συνωμοσιολόγος αλλά υποπτεύομαι ότι αυτό είναι μια απόπειρα συντονισμένης επίθεσης από σκοτεινές δυνάμεις, αναρχοσυριζοκομμουνιστές και εγκάθετους του Μαρινάκη.
Συνεχίζει αήττητος ο ΠΑΟΚ, πρωτάθλημα και φέτος για την Θεσσαλονίκη και ακριβώς ύστερα από άλλη μια μεγάλη νίκη της Πόλης του Φωτός μέσα στο Λεκανοπέδιο του Σκότους δέχομαι τέτοια ύπουλη επίθεση, τυχαίο;

Άβαταρ μέλους
Λεγεών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 15 Σεπ 2019, 15:28

SidVicious έγραψε:
14 Σεπ 2019, 21:26
Με ζητάει να αλλάξω τον κωδικό μου, αυτή η δουλειά θα γίνεται τώρα, δεν έχω πολύ ελεύθερο χώρο στην μνήμη μου για καινούργιους κωδικούς.
Δεν θέλω να γίνομαι συνωμοσιολόγος αλλά υποπτεύομαι ότι αυτό είναι μια απόπειρα συντονισμένης επίθεσης από σκοτεινές δυνάμεις, αναρχοσυριζοκομμουνιστές και εγκάθετους του Μαρινάκη.
Συνεχίζει αήττητος ο ΠΑΟΚ, πρωτάθλημα και φέτος για την Θεσσαλονίκη και ακριβώς ύστερα από άλλη μια μεγάλη νίκη της Πόλης του Φωτός μέσα στο Λεκανοπέδιο του Σκότους δέχομαι τέτοια ύπουλη επίθεση, τυχαίο;
Έτσι γαμαει ο Θρύλος, πηξε.
Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.

Απάντηση

• Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών