Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13974
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 20 Φεβ 2023, 11:20

Καρολίνα έγραψε:
20 Φεβ 2023, 11:12
(...)

Όσον αφορά το σχόλιο για τον Στύγιο, κάποιον που απειλεί ότι θα σε δείρει από την πρώτη στιγμή, και χάνει τον έλεγχο αργότερα και σε βρίζει σαν μανιακός, όχι δεν τον λες λίγο παραπάνω νευρικό, τον λες επικίνδυνο, ειδικά όταν η δουλειά του έχει να κάνει με παιδιά (αν και στην πραγματική ζωή κάτι τέτοιοι τύπες είναι κότες, μόνο στο ίντερνετ μπορούν να πουλήσουν τσαμπουκά).

Την καλημέρα μου. :wave:
Δεν την είδα την συγκεκριμένη μανούρα με τον Στύγιο οπότε δεν έχω γνώμη. Προσωπικά μού είναι συμπαθής.
Καλημέρα κι από μένα. :wave:

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13950
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 20 Φεβ 2023, 22:17

taxalata xalasa έγραψε:
18 Φεβ 2023, 22:19
Πασιφάη έγραψε:
14 Φεβ 2023, 21:24
Stygios έγραψε:
14 Φεβ 2023, 18:02
Τρίμηνο μπάνιο ωρέ; Και δεν είμαι και χειμερινός κολυμβητής. :lol:
Dura lex sed lex που λέγαν κι οι Λατίνοι.
Κανένα πρόβλημα , τα ξαναλέμε ( ελπίζω) εν ευθέτω χρόνω.

Να αφιερώσω κι ένα τραγουδάκι λόγω της ημέρας;

Τί είπες ρε μπούρδα και έφαγες τρίμηνο; Προχθές σου έλεγα κόψτο θα μπαναριστείς, δεν μ'άκουσες. Τρομάρα σου. :lol:
Ο τύπος ειναι τρανη απόδειξη πως ολοι οι δασκαλοι και καθηγητες χρηζουν Ψυχιατρικής αξιολογησης για την αδειοδότηση εξασκήσεως επαγγέλματος.
:8)
Ο Στύγιος απλά την πάτησε σαν νεούδι. ΔΕΝ έπρεπε να ασχοληθεί, ούτε να βρίσει.Λάθος του. Όμως προσωπικά τον θεωρώ αυθεντικό άνθρωπο, που θα σου πει αυτό που σκέφτεται. Ενδεχομένως και να ενοχλήσει κάποιους η άποψή του, εγώ όμως το θεωρώ προνόμιο να είσαι ο εαυτός σου.
Το συμπαθώ το γκαφάλι. :102:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17184
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 20 Φεβ 2023, 22:32

Πασιφάη έγραψε:
20 Φεβ 2023, 22:17
taxalata xalasa έγραψε:
18 Φεβ 2023, 22:19
Πασιφάη έγραψε:
14 Φεβ 2023, 21:24


Τί είπες ρε μπούρδα και έφαγες τρίμηνο; Προχθές σου έλεγα κόψτο θα μπαναριστείς, δεν μ'άκουσες. Τρομάρα σου. :lol:
Ο τύπος ειναι τρανη απόδειξη πως ολοι οι δασκαλοι και καθηγητες χρηζουν Ψυχιατρικής αξιολογησης για την αδειοδότηση εξασκήσεως επαγγέλματος.
:8)
Ο Στύγιος απλά την πάτησε σαν νεούδι. ΔΕΝ έπρεπε να ασχοληθεί, ούτε να βρίσει.Λάθος του. Όμως προσωπικά τον θεωρώ αυθεντικό άνθρωπο, που θα σου πει αυτό που σκέφτεται. Ενδεχομένως και να ενοχλήσει κάποιους η άποψή του, εγώ όμως το θεωρώ προνόμιο να είσαι ο εαυτός σου.
Το συμπαθώ το γκαφάλι. :102:
Κι εγω συμπαθω διαφορους ψυχακιδες... Αλλα δεν θα τους εβαζα να κανουν μαθημα σε παιδια... γιατι με οποιον δασκαλο καθησεις, τετοια γραμματα θα μαθεις! :003:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13950
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 20 Φεβ 2023, 22:41

taxalata xalasa έγραψε:
20 Φεβ 2023, 22:32
Πασιφάη έγραψε:
20 Φεβ 2023, 22:17
taxalata xalasa έγραψε:
18 Φεβ 2023, 22:19

Ο τύπος ειναι τρανη απόδειξη πως ολοι οι δασκαλοι και καθηγητες χρηζουν Ψυχιατρικής αξιολογησης για την αδειοδότηση εξασκήσεως επαγγέλματος.
:8)
Ο Στύγιος απλά την πάτησε σαν νεούδι. ΔΕΝ έπρεπε να ασχοληθεί, ούτε να βρίσει.Λάθος του. Όμως προσωπικά τον θεωρώ αυθεντικό άνθρωπο, που θα σου πει αυτό που σκέφτεται. Ενδεχομένως και να ενοχλήσει κάποιους η άποψή του, εγώ όμως το θεωρώ προνόμιο να είσαι ο εαυτός σου.
Το συμπαθώ το γκαφάλι. :102:
Κι εγω συμπαθω διαφορους ψυχακιδες... Αλλα δεν θα τους εβαζα να κανουν μαθημα σε παιδια... γιατι με οποιον δασκαλο καθησεις, τετοια γραμματα θα μαθεις! :003:
Όμορφα. Είσαι ελεύθερος να συμπαθήσεις τον οποιονδήποτε. Αυτό που λέω είναι οτι ο άνθρωπος είναι παρορμητικός, αλλά όχι πουσταράς. Και είμαι 100% σιγουρη πως είναι και εξαιρετικός καθηγητής. Και το λήγω εδώ.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17184
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 21 Φεβ 2023, 04:12

Πασιφάη έγραψε:
20 Φεβ 2023, 22:41
taxalata xalasa έγραψε:
20 Φεβ 2023, 22:32
Πασιφάη έγραψε:
20 Φεβ 2023, 22:17


Ο Στύγιος απλά την πάτησε σαν νεούδι. ΔΕΝ έπρεπε να ασχοληθεί, ούτε να βρίσει.Λάθος του. Όμως προσωπικά τον θεωρώ αυθεντικό άνθρωπο, που θα σου πει αυτό που σκέφτεται. Ενδεχομένως και να ενοχλήσει κάποιους η άποψή του, εγώ όμως το θεωρώ προνόμιο να είσαι ο εαυτός σου.
Το συμπαθώ το γκαφάλι. :102:
Κι εγω συμπαθω διαφορους ψυχακιδες... Αλλα δεν θα τους εβαζα να κανουν μαθημα σε παιδια... γιατι με οποιον δασκαλο καθησεις, τετοια γραμματα θα μαθεις! :003:
Όμορφα. Είσαι ελεύθερος να συμπαθήσεις τον οποιονδήποτε. Αυτό που λέω είναι οτι ο άνθρωπος είναι παρορμητικός, αλλά όχι πουσταράς. Και είμαι 100% σιγουρη πως είναι και εξαιρετικός καθηγητής. Και το λήγω εδώ.
το bold ας το κρινει ο ψυχιατρος... παντως η καυταιμη ψυχοπαρορμητικοτητα, που ειναι αντιθετη της ψυχραιμης ψυχαυτοσυγκρατησης, ειναι αντιθετικο στοιχειο που μεταδιδεται στα νεα τραπόπουλα τσι κενονίας... Διότι αν ειναι αυθεντικος, οπως λες, τοτε θα ειναι και ιδια αυθεντικος καυταιμος ψυχοπαρορμητικος και σαν δασκαλος, οπως ειναι και το φορουμ σαν συνφορουμυτης και έτσι μεταδιδει καυταιμη ψυχοπαρορμητικοτητα και στα τραποπαιδοποπλα...

Αλλιως, μουφα αυθεντικος...

Ξηγηθηκα και παω στα αποδυτηρια, αφου σφυριξε ληξη.
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13974
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 21 Φεβ 2023, 08:39

taxalata xalasa έγραψε:
21 Φεβ 2023, 04:12
(...) παντως η καυταιμη ψυχοπαρορμητικοτητα, που ειναι αντιθετη της ψυχραιμης ψυχαυτοσυγκρατησης, ειναι αντιθετικο στοιχειο που μεταδιδεται στα νεα τραπόπουλα τσι κενονίας... Διότι αν ειναι αυθεντικος, οπως λες, τοτε θα ειναι και ιδια αυθεντικος καυταιμος ψυχοπαρορμητικος και σαν δασκαλος, οπως ειναι και το φορουμ σαν συνφορουμυτης και έτσι μεταδιδει καυταιμη ψυχοπαρορμητικοτητα και στα τραποπαιδοποπλα...

Αλλιως, μουφα αυθεντικος...

Ξηγηθηκα και παω στα αποδυτηρια, αφου σφυριξε ληξη.
Ρε μλκ μ' αυτό το ποστ μού θύμισες τον θρυλικό Μπακογιαννόπουλο :lol:


Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17184
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 21 Φεβ 2023, 09:36

Ναύτης έγραψε:
21 Φεβ 2023, 08:39
taxalata xalasa έγραψε:
21 Φεβ 2023, 04:12
(...) παντως η καυταιμη ψυχοπαρορμητικοτητα, που ειναι αντιθετη της ψυχραιμης ψυχαυτοσυγκρατησης, ειναι αντιθετικο στοιχειο που μεταδιδεται στα νεα τραπόπουλα τσι κενονίας... Διότι αν ειναι αυθεντικος, οπως λες, τοτε θα ειναι και ιδια αυθεντικος καυταιμος ψυχοπαρορμητικος και σαν δασκαλος, οπως ειναι και το φορουμ σαν συνφορουμυτης και έτσι μεταδιδει καυταιμη ψυχοπαρορμητικοτητα και στα τραποπαιδοποπλα...

Αλλιως, μουφα αυθεντικος...

Ξηγηθηκα και παω στα αποδυτηρια, αφου σφυριξε ληξη.
Ρε μλκ μ' αυτό το ποστ μού θύμισες τον θρυλικό Μπακογιαννόπουλο :lol:

καργα :lol:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Φεβ 2023, 10:40

Γιατί έφαγε μπαν ο Στύγιος;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12558
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 21 Φεβ 2023, 11:25

Ερμής έγραψε:
21 Φεβ 2023, 10:40
Γιατί έφαγε μπαν ο Στύγιος;
στολισε ενα απο τα καινουρια μελη γιατι νομιζε οτι ηταν ο γιαννοπουλος
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Φεβ 2023, 11:30

alekhine έγραψε:
21 Φεβ 2023, 11:25
Ερμής έγραψε:
21 Φεβ 2023, 10:40
Γιατί έφαγε μπαν ο Στύγιος;
στολισε ενα απο τα καινουρια μελη γιατι νομιζε οτι ηταν ο γιαννοπουλος
Τη πάτησε σα φρέσκος απο τους "νεους".
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13974
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 21 Φεβ 2023, 11:33

alekhine έγραψε:
21 Φεβ 2023, 11:25
Ερμής έγραψε:
21 Φεβ 2023, 10:40
Γιατί έφαγε μπαν ο Στύγιος;
στολισε ενα απο τα καινουρια μελη γιατι νομιζε οτι ηταν ο γιαννοπουλος
Εν τοιαύτη περιπτώσει εφεσιβάλλω την απόφαση του συντονισμού και προτείνω την αθώωση του μπαναρισθέντος λόγω ασύγγνωστης πλάνης.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Φεβ 2023, 11:37

Ναύτης έγραψε:
21 Φεβ 2023, 11:33
alekhine έγραψε:
21 Φεβ 2023, 11:25
Ερμής έγραψε:
21 Φεβ 2023, 10:40
Γιατί έφαγε μπαν ο Στύγιος;
στολισε ενα απο τα καινουρια μελη γιατι νομιζε οτι ηταν ο γιαννοπουλος
Εν τοιαύτη περιπτώσει εφεσιβάλλω την απόφαση του συντονισμού και προτείνω την αθώωση του μπαναρισθέντος λόγω ασύγγνωστης πλάνης.
Ελα μωρε τώρα, την πατάει έτσι ένας πάλιουρας; Αυτά γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται απο τη συγκεκριμένη συνομοταξία των nolifers.
Γιαυτό και μόνο το λόγο προτείνω μείωση και όχι άρση της ποινής.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13974
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 21 Φεβ 2023, 11:48

Ερμής έγραψε:
21 Φεβ 2023, 11:37
Ναύτης έγραψε:
21 Φεβ 2023, 11:33
alekhine έγραψε:
21 Φεβ 2023, 11:25


στολισε ενα απο τα καινουρια μελη γιατι νομιζε οτι ηταν ο γιαννοπουλος
Εν τοιαύτη περιπτώσει εφεσιβάλλω την απόφαση του συντονισμού και προτείνω την αθώωση του μπαναρισθέντος λόγω ασύγγνωστης πλάνης.
Ελα μωρε τώρα, την πατάει έτσι ένας πάλιουρας; Αυτά γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται απο τη συγκεκριμένη συνομοταξία των nolifers.
Γιαυτό και μόνο το λόγο προτείνω μείωση και όχι άρση της ποινής.
Όλοι έχουμε τις στιγμές αδυναμίας που λυγάμε και υποκύπτουμε σε κάνα μπινελίκι, έπαιξε και ασύγγνωστη πλάνη περί ΓΓ που αποτελεί λόγο δικαιολογημένης αγανάκτησης (το προσθέτω στους υπερασπιστικούς ισχυρισμούς της έφεσης) και τέλος ο Στύγιος είναι ατομάρα, αλλά τώρα τελευταία η Κεραμέως του κόβει τα 3ήμερα οπότε βιώνει μεγάλη ψυχολογική ένταση (προσθέτω και αυτόν τον υπερασπιστικό ισχυρισμό).
Προσχωρώ στην πρότασή σου, ας περιορισθεί η ποινή του στον μέχρι τούδε αποκλεισμό του.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Φεβ 2023, 11:51

Δεν ειναι μονο ο ΓΓ πάντως. Στο παλιό θυμάμαι ένα γνωστό κοθώνι που έφτιαχνε κατα βάση γυναικείους λογαριασμούς, την έπεφτε σε διάφορους και αν αυτοί μάσαγαν, τους έδινε σε άλλες γυναίκες του πχώρουμ που ήθελε να πλευρισει.
τελοσπάντων κακώς κάθισε και ασχολήθηκε με την AI
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 21 Φεβ 2023, 11:54

Έχω γράψει και την μέρα που έφαγε μπαν, ότι αν μετράει καθόλου αυτό που θα πω, παρά τον οχετό του Στύγιου και το πως μου έχει φερθεί από την πρώτη μέρα με απειλές για ξύλο, ας τον φέρουν πίσω. δεν κρατάω κακία.
Όσο για τα σχόλια για nolifers από κάποιους κακομοίρηδες, υπάρχει και η παροιμία με τον γάιδαρο και τον πετεινό.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών