Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 22 Φεβ 2023, 13:45

Ερμής έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:38
Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:36
Ερμής έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:35


Δε σημαίνει πως το ένα αναιρεί το άλλο, στη "λογική" αυτής συνομοταξίας-φάρας, πολλές φορές το ένα λειτουργεί μαζί με το άλλο.
Προφανέστατα.
οπότε κόβεις μαχαίρι παρτίδες και ξενοιάζεις.
Χμμ. Άσε με να δω. Μπορεί όταν πάψει να γίνεται φουλ καρναβάλι η φάση. Λίιγο ακόμη.. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 22 Φεβ 2023, 13:46

Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:43


Σε έβρισε και έφαγε μπαν. Καλώς το έφαγε. Μπορεί να σου απαντήσει όμως σε κάθε δικό σου σχολιασμο; Όχι. Γιατί είναι αποκλεισμένος απ΄τις συζητήσεις.
Να μου επιτρέψεις να γνωρίζω τον Στύγιο καλλίτερα απο σένα, εκτός κι αν έχεις ιδίαν άποψη για το ποιόν του γενικότερα, πέραν της ατυχούς ''συνομιλίας '' σας.
Και όχι, φυτιλιάζεις με την διαρκή ενασχόλησή σου. Πάνε γι'αλλα στο φινάλε.
Και ποτέ δεν γράφω ''ότι να'ναι.'' Αλλά ''ό,τι πρέπει''.
Καλή συνέχεια μόρτη.
Είπα δύο φορές ότι εγώ τους προτείνω να το ξανασκεφτούν και να τον φέρουν πίσω, γιατί είμαι ΟΚ, δεν παίζει κακία από την μεριά μου.
Εσύ αυτό το εκλαμβάνεις ως φιτίλιασμα.
Άρα το "ότι πρέπει" είναι στο μυαλό σου μόρτη μου, στο δικό μου είναι "ότι ναναι".

Καλή συνέχεια και σε σένα, μπορείς να πεις και την τελευταία κουβέντα μια και είδαμε ότι είναι πολύ σημαντικό για σένα.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9668
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 22 Φεβ 2023, 13:48

Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:43
Καρολίνα έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:33
Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:25


Σιγά τις προστακτικές φίλος. Έφαγε μπαν από χαζομάρα, σαφέστατα.Λάθος του, που μπήκε στη διαδικασία. Εσύ τί ακριβώς παριστάνεις με το να ασχολείσαι επισταμμένως;
Ήμουν σαφής στο λόγο που ΔΕΝ γίνεται κουβέντα μεταξύ μπαναρισμένου και χρήστη που μπορεί να σχολιάσει. Αν θες το καταλαβαίνεις. Αν όχι, υπάρχουν δυο περιπτώσεις.Είτε η συμπεριφορική σου φάση εδώ μέσα είναι εκ του πονηρού, για να βάζεις φυτιλιές, είτε είσαι τρολλαρχος ολκής που βρήκες πεδίο να παίξεις. Αυτά ας τα βρουν οι συντονιστές. :lol:

Πάλι μπούρδες γράφεις. Ασχολούμαι γιατί εμένα έβρισε, εσύ ως τι ασχολείσαι, ως δικηγόρος του;
Εγώ ούτε φιτίλιασα κανέναν, ούτε μπανανόφλουδες έβαλα για να τις πατήσει και να την πατήσει.
Ούτε πμ έχω στείλει σε κάποιον εδώ, για να υπονοεί ο άλλος ο χαζός ο μπάρμπας ότι είμαι κάποιος που το κάνει για να εκθέσει άντρες.
Κοινώς, μπήκα ήρεμα και ωραία και δέχτηκα προσβολές και μπούλινγκ, ωστόσο όπως λες, εγώ βρήκα πεδίο να παίξω και δεν φταίνε οι άλλοι.
Ότι να'ναι πραγματικά.
Σε έβρισε και έφαγε μπαν. Καλώς το έφαγε. Μπορεί να σου απαντήσει όμως σε κάθε δικό σου σχολιασμο; Όχι. Γιατί είναι αποκλεισμένος απ΄τις συζητήσεις.
Να μου επιτρέψεις να γνωρίζω τον Στύγιο καλλίτερα απο σένα, εκτός κι αν έχεις ιδίαν άποψη για το ποιόν του γενικότερα, πέραν της ατυχούς ''συνομιλίας '' σας.
Και όχι, φυτιλιάζεις με την διαρκή ενασχόλησή σου. Πάνε γι'αλλα στο φινάλε.
Και ποτέ δεν γράφω ''ότι να'ναι.'' Αλλά ''ό,τι πρέπει''.
Καλή συνέχεια μόρτη.
Νομιζω πως ειναι αρκετα δικαιο χρηστες που δεν σκυλοβριζουν αλλες περσονες να εχουν το πλεονεκτημα να αναφερονται ακομα και ονομαστικα σε αυτους που μπαναρονται.

Αλλα εαν θελετε κοριτσια συνεχιστε την συζητηση σε αλλο νημα γιατι εδω ειστε και οι δυο οφφ.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 22 Φεβ 2023, 13:52

Καρολίνα έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:46
Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:43


Σε έβρισε και έφαγε μπαν. Καλώς το έφαγε. Μπορεί να σου απαντήσει όμως σε κάθε δικό σου σχολιασμο; Όχι. Γιατί είναι αποκλεισμένος απ΄τις συζητήσεις.
Να μου επιτρέψεις να γνωρίζω τον Στύγιο καλλίτερα απο σένα, εκτός κι αν έχεις ιδίαν άποψη για το ποιόν του γενικότερα, πέραν της ατυχούς ''συνομιλίας '' σας.
Και όχι, φυτιλιάζεις με την διαρκή ενασχόλησή σου. Πάνε γι'αλλα στο φινάλε.
Και ποτέ δεν γράφω ''ότι να'ναι.'' Αλλά ''ό,τι πρέπει''.
Καλή συνέχεια μόρτη.
Είπα δύο φορές ότι εγώ τους προτείνω να το ξανασκεφτούν και να τον φέρουν πίσω, γιατί είμαι ΟΚ, δεν παίζει κακία από την μεριά μου.
Εσύ αυτό το εκλαμβάνεις ως φιτίλιασμα.
Άρα το "ότι πρέπει" είναι στο μυαλό σου μόρτη μου, στο δικό μου είναι "ότι ναναι".

Καλή συνέχεια και σε σένα, μπορείς να πεις και την τελευταία κουβέντα μια και είδαμε ότι είναι πολύ σημαντικό για σένα.
Αχ, σ'ευχαριστώ..

Τελευταία κουβέντα._ :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 22 Φεβ 2023, 16:05

Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:17
taxalata xalasa έγραψε:
22 Φεβ 2023, 01:08
Πασιφάη έγραψε:
21 Φεβ 2023, 21:59


Όταν έχεις σφυρίξει τη λήξη σε ένα θέμα σημαίνει πρακτικά πως δεν επιθυμείς περαιτέρω διάλογο. Εσύ όμως θες την τελευταία κουβεντα. Ε, δεν θα την έχεις. Είμαι κέρατο βερνικωμένο. :lol:
Ειμαι και τελευταιοκουβεντιαρης. Τι να καμωμεν; :102: Πηγαινε παλι στα αποδυτηρια. Έχει ληξει το ματς. Ασκοπα βερνικωνεσαι σαν κερατο!
ΔΕΝ θα έχεις την τελευταία κουβέντα που να σκάσεις. :lol:
ΔΕΝ; :003:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 22 Φεβ 2023, 17:22

Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:25
Καρολίνα έγραψε:
22 Φεβ 2023, 02:04
Πασιφάη έγραψε:
21 Φεβ 2023, 22:01


Έφαγε τρίμηνο μπαν. Ξεκόλλα. Οι δημοσιεύσεις των μπαναρισμένων εδώ, περνούν από προέγκριση.
Όχι προστακτικές σε μένα παρακαλώ, δεν φταίω εγώ αν έφαγε μπαν. Ας μιλούσε σαν άνθρωπος.
Σιγά τις προστακτικές φίλος. Έφαγε μπαν από χαζομάρα, σαφέστατα.Λάθος του, που μπήκε στη διαδικασία. Εσύ τί ακριβώς παριστάνεις με το να ασχολείσαι επισταμμένως;
θα στο ξαναγράψω επειδή προφανώς σου διέφυγε

ασχολείται επισταμένως ΕΠΕΙΔΗ Ο ΣΤΥΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕ***ΝΙΑΣΕΙ

κατάλαβες τώρα ή να στο ζωγραφίσουμε κιόλας; :roll:
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 22 Φεβ 2023, 17:30

Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:43


Σε έβρισε και έφαγε μπαν. Καλώς το έφαγε. Μπορεί να σου απαντήσει όμως σε κάθε δικό σου σχολιασμο; Όχι.


Εικόνα

πραγματικά είναι επιστημονικά άξια μελέτης η επιμονή και η στραβομάρα του ανθρώπου για να μην παραδεχτεί ότι είπε ανοησίες ή να μην πάρει μέρος του φίλου του


χρυσέ μου άνθρωπε δεν μιλάς σε δύο μέλη πουο ένας έλεγε τον άλλο ηλίθιο και ο άλλος βλάκα, έφαγε τυχαία ο ένας μπαν και εσύ έρχεσαι να συνετίσεις τον άλλον ότι το συνεχίζει.

ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΗΣΤΡΙΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΟΥΔΕΜΙΑ ΑΦΟΡΜΗ, ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΥΤΗ ΟΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕ***ΝΙΑΣΕΙ

δεν μας νοιάζει τι είχε πιει, δεν μας νοιάζει τι ξέρεις εσύ για το ποιον του ανθρώπου, δεν μας νοιάζει αν μπορεί να της απαντήσει
σοβαρέψου λίγο
αν σε τέτοια ασήμαντα ζητήματα είσαι τόσο προκατειλημμένη, σαν πολίτης σε σοβαρά ζητήματα τι κάνεις δηλαδή;

ερμή τι κόλλημα έχεις φάει ρε; σε ενόχλησε κάπου η κοπέλα; δεν σου αρέσουν τα τόπικ της; δεν σου αρέσει ο τρόπος που εκφράζεται; πήγαινε παρακάτω να χαρείς. Άναψε σε σένα φυτιλιές προσωπικά, για να θυμάσαι ένα κατεβατό από φυτιλιές άσχετων; έλεος ρε άνθρωπε...
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 22 Φεβ 2023, 17:33

Bazoomba έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:48
Νομιζω πως ειναι αρκετα δικαιο χρηστες που δεν σκυλοβριζουν αλλες περσονες να εχουν το πλεονεκτημα να αναφερονται ακομα και ονομαστικα σε αυτους που μπαναρονται.
χαίρομαι που εκτός από το τρίο, με βγάζεις ασπροπρόσωπο και επί θεωρητικών ζητημάτων :goodpost:
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Φεβ 2023, 17:34

αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας έγραψε:
22 Φεβ 2023, 17:30
Πασιφάη έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:43


Σε έβρισε και έφαγε μπαν. Καλώς το έφαγε. Μπορεί να σου απαντήσει όμως σε κάθε δικό σου σχολιασμο; Όχι.


Εικόνα

πραγματικά είναι επιστημονικά άξια μελέτης η επιμονή και η στραβομάρα του ανθρώπου για να μην παραδεχτεί ότι είπε ανοησίες ή να μην πάρει μέρος του φίλου του


χρυσέ μου άνθρωπε δεν μιλάς σε δύο μέλη πουο ένας έλεγε τον άλλο ηλίθιο και ο άλλος βλάκα, έφαγε τυχαία ο ένας μπαν και εσύ έρχεσαι να συνετίσεις τον άλλον ότι το συνεχίζει.

ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΗΣΤΡΙΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΟΥΔΕΜΙΑ ΑΦΟΡΜΗ, ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΥΤΗ ΟΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕ***ΝΙΑΣΕΙ

δεν μας νοιάζει τι είχε πιει, δεν μας νοιάζει τι ξέρεις εσύ για το ποιον του ανθρώπου, δεν μας νοιάζει αν μπορεί να της απαντήσει
σοβαρέψου λίγο
αν σε τέτοια ασήμαντα ζητήματα είσαι τόσο προκατειλημμένη, σαν πολίτης σε σοβαρά ζητήματα τι κάνεις δηλαδή;

ερμή τι κόλλημα έχεις φάει ρε; σε ενόχλησε κάπου η κοπέλα; δεν σου αρέσουν τα τόπικ της; δεν σου αρέσει ο τρόπος που εκφράζεται; πήγαινε παρακάτω να χαρείς. Άναψε σε σένα φυτιλιές προσωπικά, για να θυμάσαι ένα κατεβατό από φυτιλιές άσχετων; έλεος ρε άνθρωπε...
Χαλαρώστε κε Κούγια.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 22 Φεβ 2023, 17:42

Cecily Anne έγραψε:
22 Φεβ 2023, 17:34
Χαλαρώστε κε Κούγια.

κυρία εισαγγελέα, γνωρίζετε ότι σε όποια υπόθεση καλούμαι και ως ταπεινός μάρτυρας ακόμα, το δίκιο πάντα με πνίγει

αλλά εδώ παραπάει
Καρολίνα έγραψε:
19 Φεβ 2023, 11:20
vantono έγραψε:
19 Φεβ 2023, 11:15
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑΚΗΔΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕΕΕΕ???
ΠΗΗΗΖΕΤΕΕΕΕ???

:g094::hebit::g094:
Φρεσκάρουμε ήδη τα 10-15 μπικίνι μας για να είμαστε έτοιμες για παραλία.

δεν διώχνεις 10-15 μπικίνια, έτσι για το καπρίτσιο του καθενός
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 22 Φεβ 2023, 18:03

Μένιο δεν έχω κανένα κόλλημα με τίποτα. Μια χαρά σχολιάζω και συμμετέχω όπως βλέπεις
Όσο για τα υπόλοιπα σου απάντησε η Σες. Δεν έχω να πω κάτι άλλο.

Εδιτ. Έχω κόλλημα, με τα ιταλικά αυτοκίνητα και με τα ελβετικά Ρολόγια.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 22 Φεβ 2023, 18:15

αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας έγραψε:
22 Φεβ 2023, 17:42


δεν διώχνεις 10-15 μπικίνια, έτσι για το καπρίτσιο του καθενός
Μπορώ να σου χαρίσω τα 14, άλλωστε όταν βουτάω τα βγάζω (να έχεις να μου πετάς ένα όταν βγαίνω, ντροπή είναι).

Γιαννης Κοκλωνοπουλος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιαννης Κοκλωνοπουλος » 23 Φεβ 2023, 21:24

Re: Για εγκληματική οργάνωση που ξέπλενε μαύρο χρήμα ελέγχεται ο Νίκος Κοκλώνης
Δημοσίευση από Αρίστος » Σήμερα, 17:46

Οπως αποφυλακιστηκε ο Φουρθιωτης λιγους μηνες μετα θα αποφυλακιστει κι αυτος. Μετα τις εκλογες θα ειναι εξω. Δεν υπαρχει ελληνικο κρατ
1.Ο Κοκλωνης δεν εχει φυλακιστει ωστε να αποφυλακιστει
2.Ο Κοκλωνης δεν εχει καταδικαστει ωστε να φυλακιστει και μετα να αποφυλακιστει
3.Ο Κοκλωνης δεν εχει δικαστει ωστε να καταδικαστει να φυλακιστει και μετα να αποφυλακιστει
4.Ο Κοκλωνης δεν αντιμετωπιζει κατηγοριες ωστε να δικαστει να καταδικαστει να φυλακιστει και μετα να αποφυλακιστει

Υπαρχει ενα πορισμα του ΣΔΟΕ το οποιο δεν εχει καν κοινοποιηθει στον Κοκλωνη αλλα διερρευσε σε συγκεκριμενους δημοσιογραφους
Αν αυτο το πορισμα οδηγησει τον εισαγγελεα να απαγγειλει κατηγοριες η αν οδηγησει σε φορολογικα προστιμα υπαρχουν 50% πιθανοτητες να καταπεσει στα διοικητικα δικαστηρια γιατι στατιστικα τοσα απο τα πορισματα του ΣΔΟΕ ειναι τελικα για τον πεο καβαλα

Γιαννης Κοκλωνοπουλος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιαννης Κοκλωνοπουλος » 23 Φεβ 2023, 22:30

vatraxos έγραψε: ↑30 λεπτά πριν
Ποιές χρήσεις είχε κλείσει αυτή η εταιρεία αν είχε μόλις τρεις μήνες ζωής;

Στον Αναπτυξιακο νομο μπορουν να υπαχθουν ΚΑΙ υπο ιδρυση εταιρειες οποτε καλο θα ειναι ο κυριος Βατραχος να μην ψαχνει ποσες χρησεις ειχε κλεισει η συγκεκριμενη εταιρεια

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49579
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Φεβ 2023, 22:32

Ωχ, πάλι ξαναμπήκε. :fp:
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών