Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Εσθήρ

Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εσθήρ » 14 Σεπ 2020, 21:54

ΥΓ 2. Επιτελους αλλαξτε την αυτοματη απανρηση στην ερωτηση ποιος ειναι ο προεδρος της δημοκρατιας,διοτι βαζω την σημερινη και δεν μου το δεχτηκε.Εχει μεινει στον παλιο προεδρο της δημοκρατιας προφανως.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Σεπ 2020, 22:04

Εσθήρ έγραψε:
14 Σεπ 2020, 21:54
Θελω να εκφρασω την ειλικρινη μου θλιψη για τον θανατο του Ηρακλειτου,πραγματικα εχω συγκλονιστεί. :e040:

Μακαρι να ξαναγεννηθει η ψυχουλα του,μακαρι να μην χανονται τα παντα οταν φευγουμε...καπου να ξαναγεννιομαστε ή καπου να υπαρχουμε.
Μακαρι τωρα ο Ηρακλειτος να μας νιωθει και να ξερει οτι ακομα και αν δεν τον γνωρισαμε, πολλοί θλιβομαστε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ για την απωλεια του.
Αντιο συνοδοιπόρε μας στη ζωη αυτή. :c040:
ΥΓ Αν εχετε την καλοσυνη εμφανιστε το μηνυμα μου.,,ευχαριστω.
ΥΓ 2. Επιτελους αλλαξτε την αυτοματη απανρηση στην ερωτηση ποιος ειναι ο προεδρος της δημοκρατιας,διοτι βαζω την σημερινη και δεν μου το δεχτηκε.Εχει μεινει στον παλιο προεδρο της δημοκρατιας προφανως.
:wave:

στειλε πμ η εστω .....τηλεφωνησε , αηδονοφωνη
μου ελλειψες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Εσθήρ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εσθήρ » 14 Σεπ 2020, 22:11

Αγις έγραψε:
14 Σεπ 2020, 22:04
Εσθήρ έγραψε:
14 Σεπ 2020, 21:54
Θελω να εκφρασω την ειλικρινη μου θλιψη για τον θανατο του Ηρακλειτου,πραγματικα εχω συγκλονιστεί. :e040:

Μακαρι να ξαναγεννηθει η ψυχουλα του,μακαρι να μην χανονται τα παντα οταν φευγουμε...καπου να ξαναγεννιομαστε ή καπου να υπαρχουμε.
Μακαρι τωρα ο Ηρακλειτος να μας νιωθει και να ξερει οτι ακομα και αν δεν τον γνωρισαμε, πολλοί θλιβομαστε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ για την απωλεια του.
Αντιο συνοδοιπόρε μας στη ζωη αυτή. :c040:
ΥΓ Αν εχετε την καλοσυνη εμφανιστε το μηνυμα μου.,,ευχαριστω.
ΥΓ 2. Επιτελους αλλαξτε την αυτοματη απανρηση στην ερωτηση ποιος ειναι ο προεδρος της δημοκρατιας,διοτι βαζω την σημερινη και δεν μου το δεχτηκε.Εχει μεινει στον παλιο προεδρο της δημοκρατιας προφανως.
:wave:

στειλε πμ η εστω .....τηλεφωνησε , αηδονοφωνη
μου ελλειψες
χαχαχαχα,μη σου πω και εμενα μου ελειψες... :g030: Τα παραπονα σου στον σπυρο,ειχα μπαναριστει για ενα μηνα, ειχα ζητησει αμεπεργοποιηση λογαριαμσου την οποια ομως ΑΝΑΙΡΕΣΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΔΩ....ελειξε το μπαν ομως μου απετεμργοποιησαν τον λογαριασμο. :smt038
Κατα τα αλλα,να εισαι καλα φιλε μου αγνωστε οπως και ολοι εδω,η ζωη ειναι μικρη και ειναι μαλακια να μισιομαστε χωρις καν να γνωριζομαστε. :smt023
Να ειστε ολοι καλα.

Ηρακλείδης

Σχετικά με τον George_V

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ηρακλείδης » 16 Σεπ 2020, 14:59

.
Επιτέλους κάποιος απάντησε στο άλλο φόρουμ, έστω δηλώνοντας άγνοια.

Από την άλλη, το χούι παραμένει χούι. Αν δεν βρίσει το παρόν και το παλιό θα σκάσει! :011:
.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Σχετικά με τον George_V

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 16 Σεπ 2020, 20:25

Ηρακλείδης έγραψε:
16 Σεπ 2020, 14:59
.
Επιτέλους κάποιος απάντησε στο άλλο φόρουμ, έστω δηλώνοντας άγνοια.

Από την άλλη, το χούι παραμένει χούι. Αν δεν βρίσει το παρόν και το παλιό θα σκάσει! :011:
.
δηλαδή; για δωσε λινκ

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 28676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Σχετικά με τον George_V

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 18 Σεπ 2020, 19:59

Fluffy έγραψε:
16 Σεπ 2020, 20:25
Ηρακλείδης έγραψε:
16 Σεπ 2020, 14:59
.
Επιτέλους κάποιος απάντησε στο άλλο φόρουμ, έστω δηλώνοντας άγνοια.

Από την άλλη, το χούι παραμένει χούι. Αν δεν βρίσει το παρόν και το παλιό θα σκάσει! :011:
.
δηλαδή; για δωσε λινκ
https://elefthero.net/viewtopic.php?f=45&t=12277

Ανίκητος επισκέπτης

@Αρίστο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανίκητος επισκέπτης » 14 Οκτ 2020, 20:35

Oσο σκεφτεται κανεις οτι ο επερχομενος πολεμος θα μπορουσε να αποφευχθει με ενα τηλεφωνημα στον Μακρον, ελα για υπογραφη, ειναι να τρελλαινεται που αυτο το τηλεφωνο δεν γινεται απο τον πρωθυπουργο.
Δεν συμπεραίνεις και εσύ ότι, αν όχι υπόρρητη, έχει άρρητη γραμμή να μην κάνει τίποτα; Ότι του λένε να κάνει υπομονή; Ότι να περιμένει μέχρι να γίνει το τάδε γεγονός (ποιο γεγονός όμως; εκλογές προέδρου ΗΠΑ; Ιανουάριο που ξεκινάει επισήμως καθήκοντα; κάποιο άλλο;)

Τώρα, για να καταλάβει αν είναι παγίδα είναι αυτό (έμμεσο πράσινο φως στην Τουρκία) ή υπόσχεση (τάχα θα κάνουν κάτι κακό στην Τουρκία) χρειάζεται «συνωμοσιολογικό» πνεύμα, όπως ενός Αρίστου. Το δικό μου πνεύμα είναι με τη χειρότερη εκδοχή, αλλά μόνο και μόνο επειδή δεν μπορώ να στηρίξω καμία από τις δύο.

Κάουλντρον

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κάουλντρον » 15 Οκτ 2020, 11:37

Επειδή βλέπω οτι διάφοροι φίλοι αναρωτιούνται πού βρίσκομαι, μου έριξαν τετράμηνο μπάν, μεταξύ άλλων και για "προσβολή συντονιστή". Σ' ερώτημά μου, πού έκανα τα όσα μου καταμαρτυρούνται, δεν έλαβα καμία απάντηση μέχρι στιγμής. Φαίνεται βέβαια οτι είναι μούφα ακόμα και από το "προσβολή συντονιστή", που ουδέποτε συνέβη, και δεν μπορεί με καμία "δημιουργική" λειτουργία να θεωρηθεί οτι συνέβη. Και θα το ενέτασσα όλο αυτό στο γενικότερο κυνήγι μαγισσών κατά των εθνικιστών που επικρατεί στις μέρες μας, αν δεν υπήρχε η απαίτηση ενός ιδιαίτερα αντιπαθούς χρήστη να φύγω απ' το φόρουμ, μόλις μια μέρα πρίν το μπανάρισμα. Ενδιαφέρον.
Στύγιος, ευχαριστώ πολύ φίλε. Να 'σαι καλά για τα καλά σου λόγια.
Κρατάω σκρίν απ' αυτό το πόστ.

Άβαταρ μέλους
Sothan
Δημοσιεύσεις: 1482
Εγγραφή: 02 Αύγ 2020, 15:31
Phorum.gr user: Galactic DM

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sothan » 16 Οκτ 2020, 18:17

Πολιτική η δίωξη Κάουλντρον.
In the darkness between the stars the weak and the faithless find no deliverance.

Non4u

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Non4u » 18 Οκτ 2020, 12:46

Τι κόλπο είναι αυτό τώρα. Άλλαξα τηλ πα να συνδεθώ με το κινητό (android) δε δέχεται τον κωδικό. Κάνω επαναφορά κωδικού από το πι σι. Ούτε το νέο δέχεται

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 18 Οκτ 2020, 13:55

Συνδεομαι στο σταθερο - στο λαποτπ - στο παλιο κινητο το οποιο το εχω κανει κατι σαν ταμπλετ αλλα στο αλλο τηλ δε δεχεται τον κωδικο . δεν ειναι κατι που επειγει . ισως κανω αλλη μια επαναφορα κωδικου απο το τηλεφωνο που εχει φαει το σκαλωμα και επισης θα κανω ανοιγμα το επιβεβαιωτικο μειλ απο τη συσκευη που εχει θεμα .

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 18 Οκτ 2020, 15:43

Τελικα με την βοηθεια της don't speak το θέμα λύθηκε . :smt023

Γεροντας του Βουνου

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γεροντας του Βουνου » 23 Οκτ 2020, 09:04

τυροπιπερω 10. 80 ευρουλινια :smt005:
μνημονια μεχρι να κατανοησουν οι μασαμπουκιανοι την αξια του χρηματος

Portia

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Portia » 29 Οκτ 2020, 12:44

Τι θα γινει με το χρηστη που συνεχως αναφερεται στο γυναικειο φυλο με χαρακτηρισμους οπως κακιασμενες πουτανες ειτε αφορα δασκαλες και υπαλληλους ειτε ανηλικα κοριτσια; Θα συνεχισει για πολυ η κατρακυλα;

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 29 Οκτ 2020, 15:47

Portia έγραψε:
29 Οκτ 2020, 12:44
Τι θα γινει με το χρηστη που συνεχως αναφερεται στο γυναικειο φυλο με χαρακτηρισμους οπως κακιασμενες πουτανες ειτε αφορα δασκαλες και υπαλληλους ειτε ανηλικα κοριτσια; Θα συνεχισει για πολυ η κατρακυλα;
δωσε λινκ
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών