Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 15 Ιαν 2022, 15:57

Kassandra έγραψε:
15 Ιαν 2022, 15:13
Πτολεμαίος έγραψε: ↑Σήμερα, 10:28
Δεν ήταν comeback αντάξιο ενός Αριστου.
Έπρεπε να μπεις καταδρομικα στις 4 το πρωί ανοίγοντας ψεκονημα.
Απογοητευτηκα.
από Αρίστος » Σήμερα, 10:37
Βολεψου με τα νανογιλεκα του Μπουμπουκου τοτε και με τα αντιεμβολιαστικα που ελεγε με τον Πλευρη οσο ηταν στο ΛΑΟΣ.
:smt005:

AVE, Aristos
Εικόνα
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Kassandra

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kassandra » 15 Ιαν 2022, 20:38

Niki @ Η μετά covid εποχή και ο στιγματισμός των αρνητών.

Niki Νικούλα μου λεβέντισσα
Έχω ένα πρόβλημα και δεν ξέρω τί να συμβουλέψω μια φίλη:
οι δυο άνω των 60 γονείς της με ιστορικό θρομβώσεων καλούνται να κάνουν το υποχρεωτικό εμβόλιο και δεν τους πιάνει η εξαίρεση λόγω του ιστορικού τους καθώς τους εξήγησε ο γιατρός οτι εξαίρεση δίνεται ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΘΡΟΜΒΩΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ.
Oι άνθρωποι είναι πανικοβλημένοι καθώς οικονομικά τα φέρνουν πέρα πολύ δύσκολα.
Τί νομίζεις οτι μπορούν να κάνουν?????!!!!!!!!!!

Σε ρωτώ γιατί σε βλέπω οτι είσαι μυαλωμένη κοπέλα και όλο και κάτι θα σκεφτείς εσύ.
Μήπως αναλαμβάνεις να υπογράψεις εσύ μια υπεύθυνη δήλωση οτι αναλαμβάνεις πάσα ευθύνη για ό,τι προκύψει μετά από τον εμβολιασμό τους, εφόσον προχωρήσουν σε αυτόν? Ρωτώ γιατί εκτός από μυαλωμένη φαίνεσαι και υπεύθυνο άτομο και ως τέτοιο θα τους καθησυχάσεις με αυτόν τον τρόπο και θα τους πείσεις να μπολιαστούν.

:)

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 15 Ιαν 2022, 20:43

Kassandra έγραψε:
15 Ιαν 2022, 20:38
Niki @ Η μετά covid εποχή και ο στιγματισμός των αρνητών.

Niki Νικούλα μου λεβέντισσα
Έχω ένα πρόβλημα και δεν ξέρω τί να συμβουλέψω μια φίλη:
οι δυο άνω των 60 γονείς της με ιστορικό θρομβώσεων καλούνται να κάνουν το υποχρεωτικό εμβόλιο και δεν τους πιάνει η εξαίρεση λόγω του ιστορικού τους καθώς τους εξήγησε ο γιατρός οτι εξαίρεση δίνεται ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΘΡΟΜΒΩΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ.
Oι άνθρωποι είναι πανικοβλημένοι καθώς οικονομικά τα φέρνουν πέρα πολύ δύσκολα.
Τί νομίζεις οτι μπορούν να κάνουν?????!!!!!!!!!!

Σε ρωτώ γιατί σε βλέπω οτι είσαι μυαλωμένη κοπέλα και όλο και κάτι θα σκεφτείς εσύ.
Μήπως αναλαμβάνεις να υπογράψεις εσύ μια υπεύθυνη δήλωση οτι αναλαμβάνεις πάσα ευθύνη για ό,τι προκύψει μετά από τον εμβολιασμό τους, εφόσον προχωρήσουν σε αυτόν? Ρωτώ γιατί εκτός από μυαλωμένη φαίνεσαι και υπεύθυνο άτομο και ως τέτοιο θα τους καθησυχάσεις με αυτόν τον τρόπο και θα τους πείσεις να μπολιαστούν.

:)
Σουβλίτσα εσύ;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 15 Ιαν 2022, 20:59

Βλέπω αποφεύγεις να απαντήσεις. Γιατί;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22929
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Ιαν 2022, 21:38

Βγήκαν παγανιά τα ψεκαστικα;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
στραβοξυπνημενο χιονοπανο
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:12

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από στραβοξυπνημενο χιονοπανο » 15 Ιαν 2022, 21:53

Gherschaagk έγραψε:
15 Ιαν 2022, 20:59
Βλέπω αποφεύγεις να απαντήσεις. Γιατί;
είναι απασχολημένη στην άλλη γραμμή
σας συνδέω
SUV
Feindflug έγραψε:
06 Ιαν 2022, 17:49
Τύπε, λονγκ όμικρον = ο μέγα.

Άβαταρ μέλους
BOOMER
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: 11 Οκτ 2021, 16:06

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BOOMER » 16 Ιαν 2022, 11:26

Kassandra έγραψε:
15 Ιαν 2022, 20:38
Niki @ Η μετά covid εποχή και ο στιγματισμός των αρνητών.

Niki Νικούλα μου λεβέντισσα
Έχω ένα πρόβλημα και δεν ξέρω τί να συμβουλέψω μια φίλη:
οι δυο άνω των 60 γονείς της με ιστορικό θρομβώσεων καλούνται να κάνουν το υποχρεωτικό εμβόλιο και δεν τους πιάνει η εξαίρεση λόγω του ιστορικού τους καθώς τους εξήγησε ο γιατρός οτι εξαίρεση δίνεται ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΘΡΟΜΒΩΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ.
Oι άνθρωποι είναι πανικοβλημένοι καθώς οικονομικά τα φέρνουν πέρα πολύ δύσκολα.
Τί νομίζεις οτι μπορούν να κάνουν?????!!!!!!!!!!

Σε ρωτώ γιατί σε βλέπω οτι είσαι μυαλωμένη κοπέλα και όλο και κάτι θα σκεφτείς εσύ.
Μήπως αναλαμβάνεις να υπογράψεις εσύ μια υπεύθυνη δήλωση οτι αναλαμβάνεις πάσα ευθύνη για ό,τι προκύψει μετά από τον εμβολιασμό τους, εφόσον προχωρήσουν σε αυτόν? Ρωτώ γιατί εκτός από μυαλωμένη φαίνεσαι και υπεύθυνο άτομο και ως τέτοιο θα τους καθησυχάσεις με αυτόν τον τρόπο και θα τους πείσεις να μπολιαστούν.

:)
Αν ήταν σε θέση να κάνουν οτιδήποτε σωστό ,δεν θα είχαν αποτύχει τόσο πολύ σαν γονείς όπως μπορούμε να δούμε με αυτό το πόστ. Αναλαμβάνω εγώ να έχουν υπογεγραμμένη υπέυθυνη δήλωση από πανεπιστημιακό ιατρό ,ότι τα mrna εμβόλια δεν σχετίζονται με θρομβώσεις, με τον όρο ότι 10 μέρες μετά τον εμβολιασμό τους με τη δεύτερη δόση ,θα ανεβάσουμε εδώ μαζί βίντεο που θα λένε ότι η κόρη τους η Κασσάνδρα τους εξέθετε τόσο καιρό σε θανάσιμο κίνδυνο από την covid ενώ παράλληλα ρωτούσε ασυναρτησίες σε φόρουμς. Βέβαια εί ναι 99,99% σίγουρο ότι πίσω απ΄το τρολ Kassandra κρύβεται κάποιο από τα σεσημασμένα ψέκια της σελίδας.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Ιαν 2022, 15:06

Οι χρήστες με αποκλεισμό δεν έχουν δικαίωμα να γράφουν σε οποιαδήποτε ενότητα του πχόρουμ μέχρι τη λήξη του αποκλεισμού. Ειδάλλως καμία τιμωρία δεν θα είχε νόημα.

Καλή συνέχεια.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
στραβοξυπνημενο χιονοπανο
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:12

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από στραβοξυπνημενο χιονοπανο » 16 Ιαν 2022, 18:19

Gherschaagk έγραψε:
16 Ιαν 2022, 15:06
Οι χρήστες με αποκλεισμό δεν έχουν δικαίωμα να γράφουν σε οποιαδήποτε ενότητα του πχόρουμ μέχρι τη λήξη του αποκλεισμού. Ειδάλλως καμία τιμωρία δεν θα είχε νόημα.

Καλή συνέχεια.
σε ποιον παει αυτό, τύπισσα;
Feindflug έγραψε:
06 Ιαν 2022, 17:49
Τύπε, λονγκ όμικρον = ο μέγα.


stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 21 Ιαν 2022, 01:36

Kassandra έγραψε:
15 Ιαν 2022, 20:38
Niki @ Η μετά covid εποχή και ο στιγματισμός των αρνητών.

Niki Νικούλα μου λεβέντισσα
Έχω ένα πρόβλημα και δεν ξέρω τί να συμβουλέψω μια φίλη:
οι δυο άνω των 60 γονείς της με ιστορικό θρομβώσεων καλούνται να κάνουν το υποχρεωτικό εμβόλιο και δεν τους πιάνει η εξαίρεση λόγω του ιστορικού τους καθώς τους εξήγησε ο γιατρός οτι εξαίρεση δίνεται ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΘΡΟΜΒΩΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ.
Oι άνθρωποι είναι πανικοβλημένοι καθώς οικονομικά τα φέρνουν πέρα πολύ δύσκολα.
Τί νομίζεις οτι μπορούν να κάνουν?????!!!!!!!!!!

Σε ρωτώ γιατί σε βλέπω οτι είσαι μυαλωμένη κοπέλα και όλο και κάτι θα σκεφτείς εσύ.
Μήπως αναλαμβάνεις να υπογράψεις εσύ μια υπεύθυνη δήλωση οτι αναλαμβάνεις πάσα ευθύνη για ό,τι προκύψει μετά από τον εμβολιασμό τους, εφόσον προχωρήσουν σε αυτόν? Ρωτώ γιατί εκτός από μυαλωμένη φαίνεσαι και υπεύθυνο άτομο και ως τέτοιο θα τους καθησυχάσεις με αυτόν τον τρόπο και θα τους πείσεις να μπολιαστούν.

:)
Η νόσηση με Covid ανεμβολίαστου δίνει 200 φορές μεγαλύτερη πιθανότητα να αναπτύξει θρόμβωση από ότι κατά τον εμβολιασμό του.
https://www.kathimerini.gr/life/health/ ... o-emvolio/

Ανίκητος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανίκητος » 25 Ιαν 2022, 11:17

@Πατησιώτης:
Πατησιώτη, δεν τα ξέρεις καλά.

Το meteo.gr δεν έχει καμία σχέση με την ΕΜΥ. Είναι η ιστοσελίδα του Αστεροσκοπείου.
Η "Μονάδα ΜΕΤΕΟ" του Αστεροσκοπείου εδώ και δεκαετίες κάνει ευθύ ανταγωνισμό στην ΕΜΥ.

Οι μετεωρολογικοί σταθμοί, που δεν πληρώνει το ίδιο, αλλά οι ερασιτέχνες που τους συντηρούν, μόλις πρόσφατα δηλώθηκαν στην ΕΜΥ, ως όφειλε, όχι όμως βάσει της νομοθεσίας, αλλά με το κίνητρο ενός προγράμματος του Παγκόσμιου Μετεωρολογικού Οργανισμού, για να αποκτήσουν έμμεση "αναγνώριση".

Τα κανάλια έχουν δικαίωμα να ενημερώνονται από όπου θέλουν, φυσικά.

Το πρόβλημα είναι στο ότι οι φορολογούμενοι πληρώνουν δύο δημόσιες μετεωρολογικές υπηρεσίες και φυσικά τον ρόλο καθεμιάς στην Πολιτική Προστασία. Το πρόβλημα το ξέρει η κυβέρνηση: Ο πρωθυπουργός μιλάει για "ανεξάρτητες αρχές", αλλά δεν είναι:

Όσο για την πρόσφατη κακοκαιρία και τα μετεωρολογικά μοντέλα πρόγνωσης, απόκλιση 3-6 ώρες από την έναρξη και την λήξη των φαινομένων είναι συνηθισμένη. Ακόμη και 8 και 12 ώρες μπορεί να φτάσει. Γι' αυτό όλη η Ευρώπη και η Τουρκία έχει μετεωρολογικά ραντάρ σε 24ωρη βάση λειτουργίας. Οπωσδήποτε θα άλλαζαν την εικόνα των αρχών, αν ήταν διαθέσιμα ραντάρ, για την επίδραση και την εξέλιξη της κακοκαιρίας.

Ο μόνος που ψώνισε μετεωρολογικά ραντάρ το 2004 με τους Ολυμπιακούς Αγώνες είναι η ΕΜΥ. Υπήρχε ένα στην Αίγινα, αχρηστευμένο χρόνια, αλλά από ό,τι είδα στο σάιτ της, ένα στον Υμηττό πρέπει να αποσύρθηκε επίσης.

user_1

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user_1 » 29 Ιαν 2022, 14:16

Bazoomba @ το κονβoι

:o
fuck logic, indeed

ακόμα και οι αντιδράσεις σας, δικές μας είναι...? :xena:



OANNHSEA @ το κονβoι
:g030:

fuck logic κι εδώ


Κυρίως, fuck logic εδώ:

https://www.euronews.com/2022/01/28/von ... -ombudsman
Von der Leyen text messages to Pfizer CEO 'should be released', says EU ombudsman

The European Union ombudsman on Friday found the bloc's executive arm responsible for “maladministration" after it did not provide access to text messages between its president and the CEO of pharmaceutical company Pfizer relating to coronavirus vaccine purchases.

Ombudsman Emily O'Reilly consequently recommended that the European Commission “do a more extensive search for the relevant messages".

In April last year, a story published by the New York Times revealed that EU Commission President Ursula von der Leyen and Pfizer CEO Albert Bourla had exchanged text messages and calls about vaccine procurements for EU countries.

A journalist then asked the European Commission for access to the text messages and other documents, but the executive branch did not provide any text.

According to the ombudsman's inquiry, the European Commission did not clearly ask von der Leyen's cabinet to look for the text messages.
...
The European Commission was mandated by member countries to organise the joint procurement of vaccines during the coronavirus crisis and led negotiations with manufacturers.

The EU has so far refused to say how much it paid for the billions of doses it secured, arguing that contracts are protected for confidentiality reasons.

In October last year, EU lawmakers voted a resolution calling for legislation to make purchasing and distributing COVID-19 vaccines more transparent.

“Access to EU documents is a fundamental right,” O’Reilly said. “While this is a complex issue for many reasons, EU administrative practices should evolve and grow with the times we live in and the modern methods we use to communicate.”

EU lawmaker Sophie in ’t Veld welcomed the ombudsman's recommendation and said the European Parliament has been “too cosy" with the commission for much too long on transparency issues.

This is bigger than just text messaging between von der Leyen and Pfizer," she said. “The European Commission has become less transparent, less accountable to the European Parliament and frankly more unhinged from European democracy."


στο_απόλυτο

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από στο_απόλυτο » 10 Φεβ 2022, 04:08

@ vantono
@ Naida
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:45
Α μάλιστα, από την εκδοχή της "βίζιτας που τα χαλασαν στη συμφωνία" δηλαδή, στην εκδοχή της "φτυσμενης που θέλει να εκδικηθεί επειδή "της έταξαν γάμο και την παράτησαν στην εκκλησια"" ένα τσιγάρο κι ένα καυλοχαπο δρόμος.
Συγχαρητήρια για τα δικά σας ήθη και τις δικές σας αρχές, από πλευράς μου. Ελπίζω να μην έχετε κόρες, μόνο περηφανους μπζωλαραδες και να τους καμαρώνετε. Είναι πιο εύκολο και λιγότερο επικίνδυνο να μεγαλώνετε αντρηδους, τελικώς.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 22:28
Μετά το ξέπλυμα της βιζιτούς που τα 'θελε ο κώλος της, και μετατράπηκε σε "παρατημένη που δεν καταφερε να τυλίξει τα βλαστάρια και ψάχνει εκδίκηση", τώρα και στο ξέπλυμα των πλουσιόπαιδων κοκάκηδων (και της κοκας τους). Πχορουμαρα!
από vantono » 08 Φεβ 2022, 23:48
Γιατί ρε? Εδώ στην πχορουμάρα μας το βγάλανε πανάκεια, υπερντόπα, σούπερφουντ, υπερκαυλωτικό, όλα τα καλά. Μετά τη βιζιτού που πήγαινε γυρεύοντας, ετοιμάζουν και τον Εσκομπάρ για Νόμπελ Χημείας. Κακώς δεν διαβαζεις το νημα, χάνεις.
από Naida » 08 Φεβ 2022, 21:06

vantono έγραψε: ↑
08 Φεβ 2022, 20:47

Θα καούν τα πλυντήρια. Έχουν ανεβάσει στροφές. Θα βουλώσει και καμία αποχέτευση.

Γαμησέ τα :smt005:
Πριν βγουν οι πρώτες αναφορές για τις τοξικολογικές ξεσαλωναν για το αν είναι βιζιτα, για το γιατί πηγε κτλ κτλ
μολις έγινε αναφορά στα μμε για ουσίες στις τοξικολογικές που έχουν επίδραση στο νευρικό σύστημα, μαζεύτηκαν και το διερευνούσαν το θέμα με οπτική ντετεκτιβιστικη στα γεγονότα.
Μόλις ήρθαν τα αποτελέσματα από την Ελβετία, ένιωσαν δικαιωμένοι που την έλεγαν βίζιτα και ότι δεν βιάστηκε και ξεσαλώνουν πάλι.
Εν τω μεταξύ ποτέ και για κανένα έγκλημα δεν είναι δυνατόν να το αμφισβητήσεις όταν σου δίνονται κάποια στοιχεία μέσα απο τα μμε. Φυσικά μπορείς να αμφιβάλεις γιατί κάτι δεν σε πείθει, αλλά από το αμφιβάλω μέχρι το ότι είναι βίζιτα ή ότι δεν βιάστηκε οταν σου εχουν παρουσιαστεί στοιχεία, ε είναι κομματάκι απόσταση και είναι άλλοι οι λόγοι που τελικά αμφισβητούν και όχι ότι δεν πείθονται.
Επίσης καθε υπόθεση όταν σχολιάζεται δεν είναι η υπόθεση αυτή κάθ' αυτή που σχολιάζεται αλλά γενικότερα το "φαινόμενο" που παρουσιάζεται και ο αντίκτυπος στην κοινωνία. Τεσπα είπε μια σοφή κουβέντα ο τσιλ σε άλλο νήμα και ένιωσα να διδάσκομαι.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:51
Δική μου λέξη το "πιθανόν". Αυτή κατήγγειλε βιασμό(και κτηνοβασία η πρέφα να κατήγγειλε, δεν οφείλει να απολογηθει σε κανένα κυρΠαντελη και κυραΣουλα της παραπχορουμαρας) σύμφωνα με σοβαρές ενδείξεις η αλλού τύπου αποδείξεις που αντίκρισε με το που ξύπνησε. Απο κει και πέρα, δουλειά της αστυνομίας να ανακαλύψει τα υπόλοιπα και να αποδειχτεί αν ήταν όντως βιασμός η τυφλόμυγα ή πρέφα.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:45

Α μάλιστα, από την εκδοχή της "βίζιτας που τα χαλασαν στη συμφωνία" δηλαδή, στην εκδοχή της "φτυσμενης που θέλει να εκδικηθεί επειδή "της έταξαν γάμο και την παράτησαν στην εκκλησια"" ένα τσιγάρο κι ένα καυλοχαπο δρόμος.
Συγχαρητήρια για τα δικά σας ήθη και τις δικές σας αρχές, από πλευράς μου. Ελπίζω να μην έχετε κόρες, μόνο περηφανους μπζωλαραδες και να τους καμαρώνετε. Είναι πιο εύκολο και λιγότερο επικίνδυνο να μεγαλώνετε αντρηδους, τελικώς.
Kάπου, ο vantono νομίζω, αναρωτήθηκε προσπαθώντας να δώσει ερμηνεία για το πέσιμο στην... "εθνική βίζιτα" -η τόσο χαριτωμένη και ....to the point έκφραση που χρησιμοποίησε για το κορίτσι ωστε να ενδυναμώσει το νόημα των λεγομένων της η "φορουμοεθνική μας" μεγαλοκατινατζού παύλα ξερατό- ο λόγος που τους έκανε να πρέπει να την να την πούνε βίζιτα κτλ.
Μα, ακριβώς αυτή είναι η "λογική" των πάσης φύσεως λεβέντηδων, κάνω και λέω ό,τι θέλω γιατί εγώ είμαι ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΒΕΝΤΙΣΣΑ και παίρνω και την εφημερίδα μου (σου, του) και στην μοστράρω φάτσα φόρα, δηλαδή σου την λεω και από πάνω και τα γυρίζω με πλήρες θράσος και αναίδεια όπως με βολεύει πουλώντας τρελίτσα . Έχουν αίσθηση μεγαλείου (και δύναμης, φορουμικής έστω :lol: ) και λειτουργούν επίσης με την λογική της ΑΓΕΛΗΣ, θα προσέξετε οτι σε κάθε θέμα σκάνε παρείτσα αλληλουποστηριζόμενοι και ακίζονται μεταξύ τους...αλλά όταν επίσης σκάνε και οι τσιρλίντερ τους (με τα κανονικά τους νικ ή με τους διπλολογαριασμούς), τότε είναι πραγματική απόλαυση!

Χαρά στο κουράγιο σας, εγώ δεν έχω. Δηλαδή, δεν υπάρχει και κανένας λόγος (για εμένα προσωπικά) πια, να κάνω μαθήματα σε ξεπλένηδες

:D:wave:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών