Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
talaipwros
Δημοσιεύσεις: 24941
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 13 Ιουν 2019, 10:25

shrike έγραψε:
13 Ιουν 2019, 10:18
talaipwros έγραψε:
13 Ιουν 2019, 10:15
shrike έγραψε:
13 Ιουν 2019, 10:13

Αν είναι ο Μαξ, θα πρέπει να κατέβαλε υπερπροσπάθεια και θα πρέπει να του το αναγνωρίσουμε. Δεν έχει ούτε ένα ορθογραφικό, έχει τόνους, δεν έχει πει ούτε μια φορά "νδουλικά" ή "ζήτω ο σύριζα".

Επίσης, μπορείς να σκεφτείς τη λατρεία του Ιανού να παριστάνει τον Ιανό; :smt005::smt005::smt005:
Τους ενώνει η αγάπη στον Αλέξη!
Ναι, ναι. Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν την ώρα που το έγραφα. Σκέψου λέει, να έρθει εδώ ο Ιανός και να ανακαλύψει τη νέα βέρσιον Max 1.5.3.Syriza. Κοκομπλόκο θα πάθει, δεν θα ξέρει πώς να το διαχειριστεί... :lol:
Εικόνα

Janus

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Janus » 14 Ιουν 2019, 01:41

Αυτή την φορά, ή συμμέτοχοι ή συνένοχοι.
Ψηφίζουμε Κυριάκο Μητσοτάκη και τελειώνουμε μια για πάντα με τον λαϊκισμό και τις σοσιαλιστικές ιδεοληψίες της αριστεράς, καθώς και με τον νεποτισμό στην πολιτική.

Άβαταρ μέλους
shrike
Δημοσιεύσεις: 4282
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 08:39
Phorum.gr user: Isildur
Τοποθεσία: Παρά θῖν' ἁλὸς

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από shrike » 14 Ιουν 2019, 10:16

Μητσοτάκη λοιπόν σήμερα. ΟΚ παιδιά, αυτός είναι, ο αυθεντικός.


Janus

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Janus » 15 Ιουν 2019, 01:05

Είναι αναπόδραστη η ανάγκη αυτός ο τόπος να εκσυγχρονιστεί δραστικά και να απαλλαγεί από τις αριστερές ανασχέσεις.
Για παράδειγμα, η κατάργηση των αναχρονιστικών προνοιακών επιδομάτων θα δώσει την ευκαιρία στους ακαμάτες και τους ανεπρόκοπους να εργαστούν κι έτσι να αναπτύξουν μια υγιή προσωπικότητα, επομένως να οδηγηθούν προς την προσωπική και επαγγελματική ευτυχία.
Για να γίνουν όλα αυτά χρειάζεται να ψηφίσουμε μαζικά τον Κυριάκο Μητσοτάκη. Ούτε μια ψήφος χαμένη σε πολιτικά τσίτια τύπου Βελόπουλου και ΧΑ. Άλλωστε, εντός της μεγάλης φιλελεύθερης παράταξης υπάρχουν λιγότερο ναζιστικές επιλογές, όπως ας πούμε οι κ.κ. Γεωργιάδης και Βορίδης, που υπερκαλύπτουν με την στιβαρή τους πολιτική παρουσία τον πατριωτικό/εθνικιστικό/χουντικό/ελφροναζιστικό χώρο δεξιότερα της ΝΔ.
(να σημειώσουμε εδώ ότι απετέλεσε σφοδρό πλήγμα για την πολυσυλλεκτικότητα της παρατάξεως η εντελώς αψυχολόγητη, πολιτικά κακουργηματική θα τολμούσα να πω, διαγραφή του κ. Σκαλούμπακα)
Το σημαντικό είναι να φύγουν -χτες αν είναι δυνατόν- οι μπολσεβίκοι από την κυβέρνηση.

Janus

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Janus » 15 Ιουν 2019, 14:41

Συμμέτοχος ή συνένοχος;
Πριν ψηφίσεις, θυμήσου:
Εδώ στον καπνό της γιορτής του άθλιου διαβόλου,
στο θορυβώδες βασίλειο των ελεεινών δαιμόνων
είπαν: "Παραμύθια δεν υπάρχουνε στη γη"
είπαν: "Πέθαναν τα παραμύθια".
Ω, μην το πιστεύετε, μην πιστεύετε τη νεκρική πομπή.
Αύριο θα είναι αργά.

Janus

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Janus » 06 Ιούλ 2019, 02:35

Καλημέρα, λατρείες!
Μην ξεχαστείτε, την Κυριακή ψηφίζουμε την εθνική ντριμ τιμ: Κυριάκος, Βορίδης, Γεωργιάδης, Μπάμπης (ένας είν' ο Μπάμπης), Μπογδάνο.
Γιατί αξίζουμε το καλύτερο!

ωχαζα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ωχαζα » 06 Ιούλ 2019, 19:53

Janus έγραψε:
06 Ιούλ 2019, 02:35
Καλημέρα, λατρείες!
Μην ξεχαστείτε, την Κυριακή ψηφίζουμε την εθνική ντριμ τιμ: Κυριάκος, Βορίδης, Γεωργιάδης, Μπάμπης (ένας είν' ο Μπάμπης), Μπογδάνο.
Γιατί αξίζουμε το καλύτερο!
ΓΑΠ και τα μυαλά στο σώβρακο :lol:

Hayate_Army

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hayate_Army » 06 Ιούλ 2019, 20:54

Τα ποστς του εκλεκτού και συνάμα προωτοεμφανιζόμενου μέλους janus ομολογώ οτι με συγκλόνισαν και με έσπρωξαν μέσα σε μια άβυσσο μελαγχολίας. Δεν μπορώ να ξεπεράσω το γεγονός πως μέχρι τα τώρα, εγώ ο ίδιος δεν είχα προβληματιστεί όσο εκείνος για το μέλλον ετούτης της χώρας. Μπορώ να πω με σιγουριά πως με έπεισε να ψηφίσω ΝΔ στις αυριανές εκλογές.

Σ' ευχαριστώ Janus που με έβγαλες απο τον λαβύρινθο της αδιαφορίας για τα κοινά της χώρας. Σ΄ευχαριστώ που έστω και τώρα, μου έδειξες τον φωτεινό δρόμο που θα πρέπει να ακουλουθήσουν όλοι οι συμπολίτες μας αύριο. Γι' αυτό σου το δώρο θέλω να σου αφιερώσω το παρακάτω ποίημα το οποίο έγραψα έχοντας μπροστά μου ένα πορτρέτο του αγωνιστή της ελεύθερης σκέψης Παύλου Γερουλάνου.

Δύσκολο που είναι να ζεις
Καλοκαιρινό απόγευμα σ' ένα ακρογιάλι
Θερινός κολυμβητής με πλήρη εξάρτυση

Στημένοι στις πλατείες σε νύχτες που ανάπαυση δεν γνώρισαν
οι νέοι των τριάντα ετών να κοιτούν από τοίχους και μάντρες.
Τους περιμέναμε γυμνούς κι ωραίους

Πότε ο κόσμος θα σκάσει στην πυροστιά
Πότε η βία δεν θα κουλουριάζεται σαν οχιά
Μέσα μου καίει μια φλόγα
Γι΄αυτό πίνω εις υγείαν σας κυρία Όλγα*

=============================================================

*Γεροβασίλη

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37571
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2019, 21:40

Hayate_Army έγραψε:
06 Ιούλ 2019, 20:54
Τα ποστς του εκλεκτού και συνάμα προωτοεμφανιζόμενου μέλους janus ομολογώ οτι με συγκλόνισαν και με έσπρωξαν μέσα σε μια άβυσσο μελαγχολίας. Δεν μπορώ να ξεπεράσω το γεγονός πως μέχρι τα τώρα, εγώ ο ίδιος δεν είχα προβληματιστεί όσο εκείνος για το μέλλον ετούτης της χώρας. Μπορώ να πω με σιγουριά πως με έπεισε να ψηφίσω ΝΔ στις αυριανές εκλογές.

Σ' ευχαριστώ Janus που με έβγαλες απο τον λαβύρινθο της αδιαφορίας για τα κοινά της χώρας. Σ΄ευχαριστώ που έστω και τώρα, μου έδειξες τον φωτεινό δρόμο που θα πρέπει να ακουλουθήσουν όλοι οι συμπολίτες μας αύριο. Γι' αυτό σου το δώρο θέλω να σου αφιερώσω το παρακάτω ποίημα το οποίο έγραψα έχοντας μπροστά μου ένα πορτρέτο του αγωνιστή της ελεύθερης σκέψης Παύλου Γερουλάνου.

Δύσκολο που είναι να ζεις
Καλοκαιρινό απόγευμα σ' ένα ακρογιάλι
Θερινός κολυμβητής με πλήρη εξάρτυση

Στημένοι στις πλατείες σε νύχτες που ανάπαυση δεν γνώρισαν
οι νέοι των τριάντα ετών να κοιτούν από τοίχους και μάντρες.
Τους περιμέναμε γυμνούς κι ωραίους

Πότε ο κόσμος θα σκάσει στην πυροστιά
Πότε η βία δεν θα κουλουριάζεται σαν οχιά
Μέσα μου καίει μια φλόγα
Γι΄αυτό πίνω εις υγείαν σας κυρία Όλγα*

=============================================================

*Γεροβασίλη
7.1/10 μόνο και μόνον για το ποίμα, το φινάλε βασικά, παρατρίχα το .2, αν έβαζες σκέτο το ποίμα (να δημιουργήσεις μυστήριο) θα παίρνες 8.2 χαραλά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Hayate_Army

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hayate_Army » 07 Ιούλ 2019, 10:59

Σ' ευχαριστώ αγαπημένε μου φίλε sys3x. Η καλοπροαίρετη κριτική σου στα γραφόμενα μου με προβληματίζει τα μάλα και με βοηθά να γίνω καλύτερος.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 08 Ιούλ 2019, 02:06

Hayate_Army έγραψε:
07 Ιούλ 2019, 10:59
Σ' ευχαριστώ αγαπημένε μου φίλε sys3x. Η καλοπροαίρετη κριτική σου στα γραφόμενα μου με προβληματίζει τα μάλα και με βοηθά να γίνω καλύτερος.
Θα μπεις τελικά; Μη φοβάσαι, δεν είναι το West εδώ, ούτε έχεις το φόβο της ράιοτ
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

State of Kind

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από State of Kind » 10 Ιούλ 2019, 00:49

viewtopic.php?f=29&t=13005&start=45

Το γλυκοπικρο τελος της συγχρονης επταετους τραγωδιας. Γλυκο γιατι οι Ναζι οδευουν εκει που τους αξιζει, δλδ στον καδο απορριματων και ευχης εργον στη φυλακη. Πικρο γιατι οι μασκες των κρυφων οπαδων τους που επιθυμουσαν τη "σοβαρη Χρυση Αυγη" εχουν πεσει και ο θορυβος τους ειναι εκκωφαντικος. Κριμα για εκεινους που δεχτηκαν ανελεητο character assassination στη διαρκεια αυτης της ταραχωδους περιοδου και που τελικα αναγκαστηκαν στην αυτο-φιμωση.

Hayate_Army

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hayate_Army » 10 Ιούλ 2019, 12:17

elchav έγραψε:
08 Ιούλ 2019, 02:06
Hayate_Army έγραψε:
07 Ιούλ 2019, 10:59
Σ' ευχαριστώ αγαπημένε μου φίλε sys3x. Η καλοπροαίρετη κριτική σου στα γραφόμενα μου με προβληματίζει τα μάλα και με βοηθά να γίνω καλύτερος.
Θα μπεις τελικά; Μη φοβάσαι, δεν είναι το West εδώ, ούτε έχεις το φόβο της ράιοτ
Μπορεί να μην υπάρχει Riot αλλά πολύ φοβάμαι αν εγγραφώ θα φάω ban πιο γρήγορα απ΄οτι δικαιώνεται ο Αρίστος εις τις προβλέψεις του

Είμαι ελεύθερο πνεύμα και τέτοιο θα μείνω. Ανα διαστήματα θα σπάω την σιωπή μου με παρεμβάσεις ουσίας που θα κάνουν τον Κώστα Πρέκα να μοιάζει γατάκι μπροστά μου

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8147
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 11 Ιούλ 2019, 19:43

Hayate_Army έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 12:17
elchav έγραψε:
08 Ιούλ 2019, 02:06
Hayate_Army έγραψε:
07 Ιούλ 2019, 10:59
Σ' ευχαριστώ αγαπημένε μου φίλε sys3x. Η καλοπροαίρετη κριτική σου στα γραφόμενα μου με προβληματίζει τα μάλα και με βοηθά να γίνω καλύτερος.
Θα μπεις τελικά; Μη φοβάσαι, δεν είναι το West εδώ, ούτε έχεις το φόβο της ράιοτ
Μπορεί να μην υπάρχει Riot αλλά πολύ φοβάμαι αν εγγραφώ θα φάω ban πιο γρήγορα απ΄οτι δικαιώνεται ο Αρίστος εις τις προβλέψεις του

Είμαι ελεύθερο πνεύμα και τέτοιο θα μείνω. Ανα διαστήματα θα σπάω την σιωπή μου με παρεμβάσεις ουσίας που θα κάνουν τον Κώστα Πρέκα να μοιάζει γατάκι μπροστά μου

.
Χαγιατέ....

Πώς μεταφράζεις τό νίκ σου ;;;

Περιέργεια γαρ....

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών