Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
Patriot
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 22:06

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Patriot » 08 Μάιος 2019, 22:29

Juno έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:23
Patriot έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:20
Juno έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:14

:p3::p3::p3::p3::p3::p3::p3::p3::p3:
Για πες τι μπορούν να αγοράσουν στον Αθω;Τηλεόραση; Λάπτοπ;Πλούσια φαγητά; Να βγούνε στο τοπικό μπάρ για ποτά; Να αγοράσουν κρεβάτια με πούπουλα; Τίποτα απολύτως δεν έχουν στα μοναστήρια. Οι μοναχοί τρέφονται μόνο με ότι παράγουν/καλλιεργούν αυτοί και ζούνε μία ζωή γεμάτη στερήσεις που δεν μπορείς να αντιληφθεί χωρίς να εχεις πάει σε μοναστήρι.Δεν είσαι ανόητος αλλά το παίζεις ανόητος.
Δεν είναι ίδια όλα τα μοναστήρια.
Πάντως δεν έχω ακούσει για τοπικά μπαρ. Για τα υπόλοιπα, δεν συνεχίζω.


Patriot έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:22
Εχεις πάει εσύ ο ίδιος να δεις από κοντά ή μόνο φήμες ξέρεις; Και εγώ ξέρω φήμη ότι ο γείτονας μου πήγε στο φεγγάρι. Οσον αφορά τις γυναίκες στον Αθω δεν μπαίνει γυναίκα.Τέλος για το ράσο το ράσο δε σήμαινε τίποτα ο καθένας μπορεί να φοράει ράσο χωρίς καν να είναι μοναχός ή ιερέας.
Εντάξει, το Juno, δεν το ξέρεις. Αλλά το avatar σου φαίνεται να το χρησιμοποιεί άντρας;
Τα μοναστήρια τα Ορθόδοξα(αντρικά η γυναικεία) έχουν παρόμοιο επίπεδο στερήσεων (χωρίς να αναφέρουμε τους μοναχούς που δεν ζούνε σε μοναστήρια αλλά σε κελιά, ησυχαστήρια και σπηλιές).Δεν γίνεται να στηρίζεσαι σε φήμες για να διαμορφωσεις άποψη.
Υπεράνω όλων η πατρίς

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16965
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Μάιος 2019, 22:32

Λεγεών έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:27
Τεμπελαράδες. Ανήμποροι να βοηθήσουν και να λειτουργήσουν σε έναν κόσμο που αλλάζει συνέχεια και τους τρομάζει. Δειλοί, πάνε χώνονται σε τέσσερις τείχους και προσεύχονται ή χτίζουν μάντρες και μοναστήρια, ενώ ο αληθινός κόσμος έξω τους βλέπει σαν τα ζώα στον ζωολογικό κήπο όποτε για κάποιο λόγο τους επισκέπτεται.

Θέλει χοντρό πρόβλημα να το κάνεις αυτό από τα νιάτα σου, και ακόμα πιο χοντρό να το κάνεις στα γεράματα. Δεν είναι άξιος θαυμασμού, άλλο αν η πίστη σας τυφλώνει.
Όταν έπεσε η Πόλη, την υπερασπίζονταν μισθοφόροι γιατί οι νέοι της εποχής είχαν μονάσει για να μην πολεμήσουν.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Patriot
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 22:06

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Patriot » 08 Μάιος 2019, 22:32

Pam έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:25
Το γεγονός ότι παράτησε τις ανέσεις που απολάμβανε ως γιατρός και επέλεξε τον δρόμο του μοναχισμού ένα εξαιρετικά δύσκολο δρόμο είναι αξιοθαύμαστο.Μένει να δούμε αν θα αντέξει καθώς εγώ ξέρω άτομο που πήγε δόκιμος μοναχός και μόλις είδε πόσες στερήσεις του επιφυλάσσει ο δρόμος του μοναχισμουυ τα παράτησε και επέστρεψε στα εγκόσμια.
Ε,δεν κάνουν όλοι για μοναχοί/μοναχές τι να κάνουμε;Πάντως απορω τι περίμενε να βρει ο γνωστός σου που πήγε δόκιμος μοναχός και τα παράτησε; Περίμενε μήπως να βρεί τις ίδιες ανέσεις που είχε μέχρι τότε; Δεν του είπε κανένας πως ζούνε οι μοναχοί;
Υπεράνω όλων η πατρίς

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 08 Μάιος 2019, 22:33

Juno έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:32
Λεγεών έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:27
Τεμπελαράδες. Ανήμποροι να βοηθήσουν και να λειτουργήσουν σε έναν κόσμο που αλλάζει συνέχεια και τους τρομάζει. Δειλοί, πάνε χώνονται σε τέσσερις τείχους και προσεύχονται ή χτίζουν μάντρες και μοναστήρια, ενώ ο αληθινός κόσμος έξω τους βλέπει σαν τα ζώα στον ζωολογικό κήπο όποτε για κάποιο λόγο τους επισκέπτεται.

Θέλει χοντρό πρόβλημα να το κάνεις αυτό από τα νιάτα σου, και ακόμα πιο χοντρό να το κάνεις στα γεράματα. Δεν είναι άξιος θαυμασμού, άλλο αν η πίστη σας τυφλώνει.
Όταν έπεσε η Πόλη, την υπερασπίζονταν μισθοφόροι γιατί οι νέοι της εποχής είχαν μονάσει για να μην πολεμήσουν.
Δείγμα πολιτισμικού εκφυλισμού είναι η άκρατη θρησκευτικότητα, μην λέμε τα αυτονόητα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16965
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Μάιος 2019, 22:35

O I έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:26
Juno έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:15
Το ότι είναι παντρεμένος με 7 παιδιά, θα το σχολιάσετε ή θα το περάσετε έτσι;
Αν θες
Έχουμε πολλές περιπτώσεις εγγάμων που άφησαν τα εγκόσμια και πήγαν να μονάσουν. Το πρώτο που κάνουν είναι να αποκαταστήσουν τα παιδιά τους και ότι άλλες εκκρεμότητες έχουν. Είναι προϋπόθεση ότι το αποδέχονται. Είναι εντολή τού πνευματικού τους και στην περίπτωσή μας τού Ηγουμένου τους.
Άν είναι χωρισμένοι, τότε ο πνευματικός τους βλέπει για πιο λόγο θέλουν να γίνουν.
ΑΝ ζει ακόμα η/ο γυναίκα/άνδρας τους, τότε πρέπει να γίνει από κοινού. Πρέπει και η γυναίκα/ανδρας του/της να πάει να μονάσει αντίστοιχα.
Αν έχει πεθάνει ο/η σύζυγος τότε τα κριτήρια αλλάζουν.

Αρκούν αυτά;

Ο.Ι.
Δηλαδή κλείστηκε και η Κατερίνα Δελλαπόρτα σε μοναστήρι;
Και αν η σύζυγος δεν θέλει να πάει σε μοναστήρι τι γίνεται; Πλύση εγκεφάλου και απειλές ή παραμένει και ο σύζυγος στα εγκόσμια;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 08 Μάιος 2019, 22:35

bluerose έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:08
Pirate7G έγραψε:
08 Μάιος 2019, 18:07
bluerose έγραψε:
08 Μάιος 2019, 17:38


Ε πώς δεν είναι!
Να πάω εγώ δε θα είναι
Οκ. Γιατί όμως;
Γιατί τόσο ενδιαφέρον για αυτόν τον συγκεκριμένο ειδικά;
Το είδα στις ειδήσεις και το παρέθεσα. Είδηση είναι. Γιατί δε ξέρω τι να σου πω
Εγώ αν πάω δε θα είναι. Θα ησυχάσουν όλοι μη σου πω:P
:smt005::wave:
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 08 Μάιος 2019, 22:36

Patriot έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:13
Οι μοναχοί ζούνε σαν άστεγοι με μόνη διαφορά ότι έχουν στέγη
:smt005::smt005::smt005:

Οσο για τα υπόλοιπα, οι φίλοι μου που έχουν πάει λένε για τα λουκούλεια γεύματα των μονών (τα οποία ειναι σε παραξενες ώρες παντως, το δείπνο εινια παντα πλούσιο...) :smt023
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
Pam
Δημοσιεύσεις: 1487
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2018, 01:10

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pam » 08 Μάιος 2019, 22:39

Patriot έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:32
Pam έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:25
Το γεγονός ότι παράτησε τις ανέσεις που απολάμβανε ως γιατρός και επέλεξε τον δρόμο του μοναχισμού ένα εξαιρετικά δύσκολο δρόμο είναι αξιοθαύμαστο.Μένει να δούμε αν θα αντέξει καθώς εγώ ξέρω άτομο που πήγε δόκιμος μοναχός και μόλις είδε πόσες στερήσεις του επιφυλάσσει ο δρόμος του μοναχισμουυ τα παράτησε και επέστρεψε στα εγκόσμια.
Ε,δεν κάνουν όλοι για μοναχοί/μοναχές τι να κάνουμε;Πάντως απορω τι περίμενε να βρει ο γνωστός σου που πήγε δόκιμος μοναχός και τα παράτησε; Περίμενε μήπως να βρεί τις ίδιες ανέσεις που είχε μέχρι τότε; Δεν του είπε κανένας πως ζούνε οι μοναχοί;
Είχε ακούσει πως ζούνε οι μοναχοί και το ήξερε αλλά άλλο πράγμα η θεωρία και άλλο πράγμα η πράξη.Μόλις έζησε στο πετσί του τον μοναχισμό(ως δόκιμος πήρε μια μικρή μόνο γεύση) τα παράτησε λέγοντας πως προτιμά την ζωή τους ως πολίτης με τις ανέσεις που είχε συνηθίσει. Πήγαινε πολύ γι αυτόν να στερηθεί την άνετη ζωή με την οποία μεγάλωσε. Γι αυτό λέω κάτσε να δούμε πρώτα αν θα αντέξει ο γιατρός ή αν θα τα παρατήσει.
Τάδε έφη Αρίστος:
ΧΑ και ΚΚΕ θα παρουν μαζι 20%.

Συριζα και ΝΔ θα παρουν μαζι 65%.

Θα μεινουν εκτος Βουλης κομματα που πηραν ψηφους 15%.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16965
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Μάιος 2019, 22:40

ΕΛΕΟΣ!!!!!!! Είχε ημιπληγική ασθενή, προσευχήθηκε στον Άγιο Νεκτάριο και η ασθενής έγινε καλά!!!! ;12218
Είχε νεφροπαθή ασθενή, προσευχήθηκε και ο ασθενής έγινε καλά!!!!
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16965
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Μάιος 2019, 22:42

Να του ζητήσω να προσευχηθεί να κερδίσω στο λαχείο; :p2:
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Patriot
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 22:06

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Patriot » 08 Μάιος 2019, 22:44

μίστερ μαξ έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:36
Patriot έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:13
Οι μοναχοί ζούνε σαν άστεγοι με μόνη διαφορά ότι έχουν στέγη
:smt005::smt005::smt005:

Οσο για τα υπόλοιπα, οι φίλοι μου που έχουν πάει λένε για τα λουκούλεια γεύματα των μονών (τα οποία ειναι σε παραξενες ώρες παντως, το δείπνο εινια παντα πλούσιο...) :smt023
Το δείπνο των μονών αγαπητέ αναρχικε(από το οποίο δείπνο έφαγα κι εγώ λίγο) περιλαμβάνει μόνο όσα καλλιεργούν οι μοναχοί και δεν έχει ποτέ κρέας,ζάχαρη, σοκολάτα,πατατακια και ένα σωρό άλλα που σημερα ο μέσος κάτοικος της Ελλάδας τρώει καθημερινά. Το δείπνο αυτό εσύ και οι πιο πολλοί δεν θα το άγγιζαν καν εκτός κι αν είχε πέσει βαριά πείνα και έπρεπε να φάνε για να ζήσουν (για παράδειγμα ο μέσος Ελληνας της Κατοχής θα το έτρωγε και θα του άρεσε και πολύ αλλά ο σημερινός Ελληνας είτε θα αηδιάζε είτε δε θα το δοκίμαζε καν).
Υπεράνω όλων η πατρίς

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 08 Μάιος 2019, 22:47

Juno έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:35
O I έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:26
Juno έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:15
Το ότι είναι παντρεμένος με 7 παιδιά, θα το σχολιάσετε ή θα το περάσετε έτσι;
Αν θες
Έχουμε πολλές περιπτώσεις εγγάμων που άφησαν τα εγκόσμια και πήγαν να μονάσουν. Το πρώτο που κάνουν είναι να αποκαταστήσουν τα παιδιά τους και ότι άλλες εκκρεμότητες έχουν. Είναι προϋπόθεση ότι το αποδέχονται. Είναι εντολή τού πνευματικού τους και στην περίπτωσή μας τού Ηγουμένου τους.
Άν είναι χωρισμένοι, τότε ο πνευματικός τους βλέπει για πιο λόγο θέλουν να γίνουν.
ΑΝ ζει ακόμα η/ο γυναίκα/άνδρας τους, τότε πρέπει να γίνει από κοινού. Πρέπει και η γυναίκα/ανδρας του/της να πάει να μονάσει αντίστοιχα.
Αν έχει πεθάνει ο/η σύζυγος τότε τα κριτήρια αλλάζουν.

Αρκούν αυτά;

Ο.Ι.
Δηλαδή κλείστηκε και η Κατερίνα Δελλαπόρτα σε μοναστήρι;
Και αν η σύζυγος δεν θέλει να πάει σε μοναστήρι τι γίνεται; Πλύση εγκεφάλου και απειλές ή παραμένει και ο σύζυγος στα εγκόσμια;
Δεν το έψαξα αν κλείστηκε.
Αν δεν θέλει να πάει, βασικά δεν ξέρω την προσωπική τους ιστορία.
Πάντως δεν μπορεί να είναι κάποιος ακόμα παντρεμένος και να γίνει Μοναχός. Μπορεί να πάει σα δόκιμος Μοναχός με τη συγκατάβαση τής συζύγου του μέχρι τον θάνατό του κι αν φύγει αυτή πρώτη, τότε γίνεται.
Όσο για πλήση εγκεφάλου κττ, ενήληκες είμαστε βρε.. :D

Ο.Ι.
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Patriot
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 22:06

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Patriot » 08 Μάιος 2019, 22:48

Pam έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:39
Patriot έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:32
Pam έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:25
Το γεγονός ότι παράτησε τις ανέσεις που απολάμβανε ως γιατρός και επέλεξε τον δρόμο του μοναχισμού ένα εξαιρετικά δύσκολο δρόμο είναι αξιοθαύμαστο.Μένει να δούμε αν θα αντέξει καθώς εγώ ξέρω άτομο που πήγε δόκιμος μοναχός και μόλις είδε πόσες στερήσεις του επιφυλάσσει ο δρόμος του μοναχισμουυ τα παράτησε και επέστρεψε στα εγκόσμια.
Ε,δεν κάνουν όλοι για μοναχοί/μοναχές τι να κάνουμε;Πάντως απορω τι περίμενε να βρει ο γνωστός σου που πήγε δόκιμος μοναχός και τα παράτησε; Περίμενε μήπως να βρεί τις ίδιες ανέσεις που είχε μέχρι τότε; Δεν του είπε κανένας πως ζούνε οι μοναχοί;
Είχε ακούσει πως ζούνε οι μοναχοί και το ήξερε αλλά άλλο πράγμα η θεωρία και άλλο πράγμα η πράξη.Μόλις έζησε στο πετσί του τον μοναχισμό(ως δόκιμος πήρε μια μικρή μόνο γεύση) τα παράτησε λέγοντας πως προτιμά την ζωή τους ως πολίτης με τις ανέσεις που είχε συνηθίσει. Πήγαινε πολύ γι αυτόν να στερηθεί την άνετη ζωή με την οποία μεγάλωσε. Γι αυτό λέω κάτσε να δούμε πρώτα αν θα αντέξει ο γιατρός ή αν θα τα παρατήσει.
Θα φανεί αν θα αντέξει ο γιατρός.Και να μην αντέξει ναναι καλά ο άνθρωπος δεν μπορούν να γίνουν όλοι μοναχοί.
Υπεράνω όλων η πατρίς

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16965
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Μάιος 2019, 22:49

O I έγραψε:
08 Μάιος 2019, 22:47
Δεν το έψαξα αν κλείστηκε.
Αν δεν θέλει να πάει, βασικά δεν ξέρω την προσωπική τους ιστορία.
Πάντως δεν μπορεί να είναι κάποιος ακόμα παντρεμένος και να γίνει Μοναχός. Μπορεί να πάει σα δόκιμος Μοναχός με τη συγκατάβαση τής συζύγου του μέχρι τον θάνατό του κι αν φύγει αυτή πρώτη, τότε γίνεται.
Όσο για πλήση εγκεφάλου κττ, ενήληκες είμαστε βρε.. :D

Ο.Ι.
Ας πάρουν διαζύγιο. Να ελευθερωθεί και αυτή και να κάνει τη ζωή της.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Giorgos
Δημοσιεύσεις: 1115
Εγγραφή: 20 Ιαν 2019, 21:36

Re: Ομότιμος Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής Αθηνών έγινε μοναχός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgos » 08 Μάιος 2019, 22:50

Δεν ξέρω γιατί πήρε αυτή την απόφαση αλλά φαίνεται πως το λέει η καρδιά του του γιατρού. Δεν είναι και λίγο να απαρνηθεί έτσι τα εγκόσμια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών