Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27034
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 12 Ιουν 2020, 20:50

.
Κατά τύχην έπεσα σε αυτό:
https://www.ysee.gr/anwnymoi_apologites.html

Έπειτα έρχεται το θέμα που έχει περισσότερο ενδιαφέρον, η προπαγανδιστική δράση σε forum υψηλής επισκεψιμότητας. Σκοπός τους είναι, σύμφωνα με το κείμενο, να παρασύρουν όσο περισσότερο κόσμο γίνεται! Για να επιτύχουν τη μέγιστη αποτελεσματικότητα, σκαρφίστηκαν το δαιμόνιο σχέδιο των... βαρδιών! Κάθε μέρα θα έχει «υπηρεσία» και διαφορετικός απολογητής, με άλλο όνομα βεβαίως για να φαίνονται πολλοί. Φυσικά, μόλις αποκτήσουν τον «έλεγχο» ενός forum σειρά έχουν άλλα, πάντα με πολλούς επισκέπτες (όπως το battlefield ή το phorum για παράδειγμα)... Ενδιαφέρον έχει πως ονομάζουν τα forums όπου δραστηριοποιούνται «στόχους», ενώ την όλη διαδικασία «περιφρούρηση»! Έντονα στρατιωτική ορολογία για μια δραστηριότητα που περισσότερο θυμίζει σκληρό και ανελέητο πόλεμο, παρά πολιτισμένη ανταλλαγή ιδεολογικών και θρησκευτικών απόψεων. Τι να πω κι εγώ ο άβγαλτος, που νόμιζα οτι το ίντερνετ είναι διασκέδαση...

Για την δράση των φημισμένων παιδιών του Μεταλληνού (σήμερα ΟΟΔΕ) έχω διαβάσει και αλλού, σε σαίτς με παράθεση εσωτερικής αλληλογραφίας και ξεβράκωμα των φανατικών χριστιανών.

Μπήκα στο πχόρουμ πολύ αργότερα και δεν γνωρίζω κάτι.
Τί γνωρίζετε/ θυμάστε οι παλιοί; :smt017
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11917
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Παλιό Phorum: Θύμα προπαγάνδας χριστιανοταλιμπάνων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 12 Ιουν 2020, 20:57

Στο παλιό όταν ήμουν γνήσιος χριστιανοταλιμπάν και είχα φάει απανωτά μπαν θυμάμαι τον harrys1934 που υποτίθεται ήταν από Αμερική. ΓΟΧ. Και κατά των μεικτών γάμων όπως έγραφε.
Σε κάποια φάση μου είχε ζητήσει να ανταλλάξουμε κωδικούς στους λογαριασμούς να μπαίνω με το δικό του όταν αυτός δεν θα μπορεί για να απαντάμε στους πολέμιους της πίστης :lol:
Φυσικά δεν του είχα δώσει τίποτα ούτε επιχείρησα να μπω με τα στοιχεία του γιατί φοβήθηκα μην είναι κάποια παγίδα και παίξει υποκλοπή προσωπικών δεδομένων (mail κλπ) .

Δεν θυμάμαι στο παλιό άλλους πλην της ομάδας του 2018 με τους οποίους και είχα ''σφαχτεί'' άπειρες φορές.

Άβαταρ μέλους
Alphabet
Δημοσιεύσεις: 1639
Εγγραφή: 18 Οκτ 2018, 11:13
Phorum.gr user: Alphabet

Re: Παλιό Phorum: Θύμα προπαγάνδας χριστιανοταλιμπάνων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alphabet » 12 Ιουν 2020, 21:28

taliban έγραψε:
12 Ιουν 2020, 20:57
Στο παλιό όταν ήμουν γνήσιος χριστιανοταλιμπάν και είχα φάει απανωτά μπαν θυμάμαι τον harrys1934 που υποτίθεται ήταν από Αμερική. ΓΟΧ. Και κατά των μεικτών γάμων όπως έγραφε.
Σε κάποια φάση μου είχε ζητήσει να ανταλλάξουμε κωδικούς στους λογαριασμούς να μπαίνω με το δικό του όταν αυτός δεν θα μπορεί για να απαντάμε στους πολέμιους της πίστης :lol:
Φυσικά δεν του είχα δώσει τίποτα ούτε επιχείρησα να μπω με τα στοιχεία του γιατί φοβήθηκα μην είναι κάποια παγίδα και παίξει υποκλοπή προσωπικών δεδομένων (mail κλπ) .

Δεν θυμάμαι στο παλιό άλλους πλην της ομάδας του 2018 με τους οποίους και είχα ''σφαχτεί'' άπειρες φορές.
Σοβαρολογεις;;;; :fp:
Ο Χαρης υποτιθεται οτι εμενε στην Μελβουρνη.
Δυο πραγματα ειναι αχωριστα απο το ψεμα, οι πολλες υποσχεσεις και οι πολλες δικαιολογιες.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11917
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Παλιό Phorum: Θύμα προπαγάνδας χριστιανοταλιμπάνων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 12 Ιουν 2020, 21:30

Alphabet έγραψε:
12 Ιουν 2020, 21:28
taliban έγραψε:
12 Ιουν 2020, 20:57
Στο παλιό όταν ήμουν γνήσιος χριστιανοταλιμπάν και είχα φάει απανωτά μπαν θυμάμαι τον harrys1934 που υποτίθεται ήταν από Αμερική. ΓΟΧ. Και κατά των μεικτών γάμων όπως έγραφε.
Σε κάποια φάση μου είχε ζητήσει να ανταλλάξουμε κωδικούς στους λογαριασμούς να μπαίνω με το δικό του όταν αυτός δεν θα μπορεί για να απαντάμε στους πολέμιους της πίστης :lol:
Φυσικά δεν του είχα δώσει τίποτα ούτε επιχείρησα να μπω με τα στοιχεία του γιατί φοβήθηκα μην είναι κάποια παγίδα και παίξει υποκλοπή προσωπικών δεδομένων (mail κλπ) .

Δεν θυμάμαι στο παλιό άλλους πλην της ομάδας του 2018 με τους οποίους και είχα ''σφαχτεί'' άπειρες φορές.
Σοβαρολογεις;;;; :fp:
Ο Χαρης υποτιθεται οτι εμενε στην Μελβουρνη.
Εμένα Αμερική μου είχε πει.
Και μάλιστα θυμάμαι πως είχε πρόβλημα στο να γράφει και έγραφε με φωνητικό πρόγραμμα στο pc.

Επίσης θυμάμαι τον CBA , τον επίκουρο (αυτός ήταν πιο μετά το 2008 νομίζω).

Επίσης εσένα σε θυμάμαι απ το Inout, μετά στο truth freeforums και εδώ :wave:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22806
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 12 Ιουν 2020, 21:36

Το phorum.gr είναι φασιστικό! Πείτε όχι στον φασισμό!
Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 19 Οκτωβρίου 2010, 20:42
10.9K

Πληροφορίες λένε ότι το διαδικτυακό site phorum.gr λειτουργεί ως πυρήνας εθνικιστών. Για περισσότερα, πηγαίνετε στο phorum.gr και εξακριβώστε το μόνοι σας.
Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 19 Οκτωβρίου 2010
https://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&a ... 82&cid=122
Το παλαιό φόρουμ ήταν φασιστικό όπως είχε γράψει σωστά κάποιος σε αυτό το ποστ στη ζούγκλα, άρα έπρεπε να πέσει για το καλό του ελληνικού λαού και της δημοκρατίας. Ελπίζω να μάθαμε από τα λάθη μας μόνο, και να είμαστε πιο προσεκτικοί αυτήν την φορά.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 12 Ιουν 2020, 22:06

Στις αρχές αρχές που είχα πρωτογραφτεί (2005-06) ήμανε κάργα αρχαιόπσυχος. Τα πατρώα ηοθώτα και ομπρέλλες. Τη σούφρα μας την είχε κάνει δίευρω το Αρχαίο Βρέφος κι ένας δυνατός γερο-απολογητής ο Παπυρους (iirc). Σε μια φάση ο αρχιυσεες, ενα καλό παιδί κατα τα άλλο ο Βιολόγος, ειχε απειλεισει με μήνυση το πχωρουμ αμα γινοτανε αναφορα στην ομπρέλλα.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27034
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Παλιό Phorum: Θύμα προπαγάνδας χριστιανοταλιμπάνων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 12 Ιουν 2020, 22:27

taliban έγραψε:
12 Ιουν 2020, 21:30
Alphabet έγραψε:
12 Ιουν 2020, 21:28
taliban έγραψε:
12 Ιουν 2020, 20:57
Στο παλιό όταν ήμουν γνήσιος χριστιανοταλιμπάν και είχα φάει απανωτά μπαν θυμάμαι τον harrys1934 που υποτίθεται ήταν από Αμερική. ΓΟΧ. Και κατά των μεικτών γάμων όπως έγραφε.
Σε κάποια φάση μου είχε ζητήσει να ανταλλάξουμε κωδικούς στους λογαριασμούς να μπαίνω με το δικό του όταν αυτός δεν θα μπορεί για να απαντάμε στους πολέμιους της πίστης :lol:
Φυσικά δεν του είχα δώσει τίποτα ούτε επιχείρησα να μπω με τα στοιχεία του γιατί φοβήθηκα μην είναι κάποια παγίδα και παίξει υποκλοπή προσωπικών δεδομένων (mail κλπ) .

Δεν θυμάμαι στο παλιό άλλους πλην της ομάδας του 2018 με τους οποίους και είχα ''σφαχτεί'' άπειρες φορές.
Σοβαρολογεις;;;; :fp:
Ο Χαρης υποτιθεται οτι εμενε στην Μελβουρνη.
Εμένα Αμερική μου είχε πει.
Και μάλιστα θυμάμαι πως είχε πρόβλημα στο να γράφει και έγραφε με φωνητικό πρόγραμμα στο pc.

Επίσης θυμάμαι τον CBA , τον επίκουρο (αυτός ήταν πιο μετά το 2008 νομίζω).

Επίσης εσένα σε θυμάμαι απ το Inout, μετά στο truth freeforums και εδώ :wave:
Τόσο βλάκας ο μακαρίτης: Δεν καταλάβαινε ότι θα σας έπιαναν μόνο από τα γραπτά του;
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18373
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 12 Ιουν 2020, 22:33

εγω δεν ημουν εκεινα τα πρωτα χρονια(παντως σιγα μην ειχε δημοτικοτητα το phorum,εδω δεν ειχε το δικτυο γενικα,ποσοι να γραφανε αλλωστε;)
αλλα θυμαμαι που απο περιεργεια εκανα αναζητηση των πρωτων μηνυματων του πχορουμ να δω λιγο την ιστορια του πχορουμ
και με ειχε κανει εντυπωση ποσα μηνυματα δωδεκαθειστων διαβασα!συνεπως δεν πιστευω πως ισχυει η παραθεση απο το site των δωδεκαθειστων.

επισης δεν ισχυει αυτο που λεει ο ενοπλος σοσιαλ...
ε οχι και φασιστες! στην συντριπτικη τους πλειοψηφια οι συντονιστες ηταν αριστερων και στο πιο ηπιο τους κεντροαριστερων πεποιθησεων,ελαχιστες οι εξαιρεσεις
βεβαιως γινονταν ομηρικες μαχες στο πχορουμ και ο γραμμος και το βιτσι ειχαν την τιμητικη τους,αλλα καμια σχεση με οσα παρεθεσε επισης.

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7419
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 12 Ιουν 2020, 22:34

Yochanan έγραψε:
12 Ιουν 2020, 22:06
Στις αρχές αρχές που είχα πρωτογραφτεί (2005-06) ήμανε κάργα αρχαιόπσυχος. Τα πατρώα ηοθώτα και ομπρέλλες. Τη σούφρα μας την είχε κάνει δίευρω το Αρχαίο Βρέφος κι ένας δυνατός γερο-απολογητής ο Παπυρους (iirc). Σε μια φάση ο αρχιυσεες, ενα καλό παιδί κατα τα άλλο ο Βιολόγος, ειχε απειλεισει με μήνυση το πχωρουμ αμα γινοτανε αναφορα στην ομπρέλλα.
ο βιολόγος ήταν ο Alex1975 με άβαταρ τον γκάρφιλντ;

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 12 Ιουν 2020, 23:22

ΝΑΙ! Με γκαρφιλντ αλλα ειχει νικ βιολογος απο οτι θυμαμαι. το αλλο δε μου λεει κατι
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25246
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 12 Ιουν 2020, 23:23

mao mao έγραψε:
12 Ιουν 2020, 22:34
Yochanan έγραψε:
12 Ιουν 2020, 22:06
Στις αρχές αρχές που είχα πρωτογραφτεί (2005-06) ήμανε κάργα αρχαιόπσυχος. Τα πατρώα ηοθώτα και ομπρέλλες. Τη σούφρα μας την είχε κάνει δίευρω το Αρχαίο Βρέφος κι ένας δυνατός γερο-απολογητής ο Παπυρους (iirc). Σε μια φάση ο αρχιυσεες, ενα καλό παιδί κατα τα άλλο ο Βιολόγος, ειχε απειλεισει με μήνυση το πχωρουμ αμα γινοτανε αναφορα στην ομπρέλλα.
ο βιολόγος ήταν ο Alex1975 με άβαταρ τον γκάρφιλντ;
ο Alex1975 ηταν ενας μικροβιολογος απο την Λαρισα, δεν νομιζω οτι ασχολειτω με θρησκευτικα κλπ. Καλη του ωρα που να ναι ( νομιζω ειχε και καψουρα για την Τσακρη )

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23468
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 12 Ιουν 2020, 23:28

Κόκκορας έγραψε:
12 Ιουν 2020, 22:33
εγω δεν ημουν εκεινα τα πρωτα χρονια(παντως σιγα μην ειχε δημοτικοτητα το phorum,εδω δεν ειχε το δικτυο γενικα,ποσοι να γραφανε αλλωστε;)
αλλα θυμαμαι που απο περιεργεια εκανα αναζητηση των πρωτων μηνυματων του πχορουμ να δω λιγο την ιστορια του πχορουμ
και με ειχε κανει εντυπωση ποσα μηνυματα δωδεκαθειστων διαβασα!συνεπως δεν πιστευω πως ισχυει η παραθεση απο το site των δωδεκαθειστων.

επισης δεν ισχυει αυτο που λεει ο ενοπλος σοσιαλ...
ε οχι και φασιστες! στην συντριπτικη τους πλειοψηφια οι συντονιστες ηταν αριστερων και στο πιο ηπιο τους κεντροαριστερων πεποιθησεων,ελαχιστες οι εξαιρεσεις
βεβαιως γινονταν ομηρικες μαχες στο πχορουμ και ο γραμμος και το βιτσι ειχαν την τιμητικη τους,αλλα καμια σχεση με οσα παρεθεσε επισης.
ποιοι φασιστες ...? μιλαμε για εποχη μνημονιου ... η μαχη του Δραμαλη σε καθημερινη βαση ... ολοι εναντιων ολων
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11917
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 12 Ιουν 2020, 23:30

Παίζει να έπεφταν κάθε μέρα Μπαν :lol:

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23468
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Παλιό Phorum: Θύμα χριστιανοεπίθεσης & προπαγάνδας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 12 Ιουν 2020, 23:33

Nandros έγραψε:
12 Ιουν 2020, 20:50
.
Κατά τύχην έπεσα σε αυτό:
https://www.ysee.gr/anwnymoi_apologites.html

Έπειτα έρχεται το θέμα που έχει περισσότερο ενδιαφέρον, η προπαγανδιστική δράση σε forum υψηλής επισκεψιμότητας. Σκοπός τους είναι, σύμφωνα με το κείμενο, να παρασύρουν όσο περισσότερο κόσμο γίνεται! Για να επιτύχουν τη μέγιστη αποτελεσματικότητα, σκαρφίστηκαν το δαιμόνιο σχέδιο των... βαρδιών! Κάθε μέρα θα έχει «υπηρεσία» και διαφορετικός απολογητής, με άλλο όνομα βεβαίως για να φαίνονται πολλοί. Φυσικά, μόλις αποκτήσουν τον «έλεγχο» ενός forum σειρά έχουν άλλα, πάντα με πολλούς επισκέπτες (όπως το battlefield ή το phorum για παράδειγμα)... Ενδιαφέρον έχει πως ονομάζουν τα forums όπου δραστηριοποιούνται «στόχους», ενώ την όλη διαδικασία «περιφρούρηση»! Έντονα στρατιωτική ορολογία για μια δραστηριότητα που περισσότερο θυμίζει σκληρό και ανελέητο πόλεμο, παρά πολιτισμένη ανταλλαγή ιδεολογικών και θρησκευτικών απόψεων. Τι να πω κι εγώ ο άβγαλτος, που νόμιζα οτι το ίντερνετ είναι διασκέδαση...

Για την δράση των φημισμένων παιδιών του Μεταλληνού (σήμερα ΟΟΔΕ) έχω διαβάσει και αλλού, σε σαίτς με παράθεση εσωτερικής αλληλογραφίας και ξεβράκωμα των φανατικών χριστιανών.

Μπήκα στο πχόρουμ πολύ αργότερα και δεν γνωρίζω κάτι.
Τί γνωρίζετε/ θυμάστε οι παλιοί; :smt017
.
ηταν ο harry που χρησιμοποιουσε φωνητικα ο j pap και αλλοι 2 ... ηταν ομως ολοι πολυ μορφωμενοι ... δεν γνωριζω αν ηταν ομαδα αλλα παιζανε πολυ δυνατα νηματα στη θρησκειολογια και παραμενανε οι πιο δυνατοι χρηστες ... οι υπολοιποι ηταν δυσκολο να ανταπεξελθουν ... νομιζω ηταν και ο Σικελιωτης
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23468
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Παλιό Phorum: Θύμα προπαγάνδας χριστιανοταλιμπάνων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 12 Ιουν 2020, 23:34

taliban έγραψε:
12 Ιουν 2020, 21:30
Alphabet έγραψε:
12 Ιουν 2020, 21:28
taliban έγραψε:
12 Ιουν 2020, 20:57
Στο παλιό όταν ήμουν γνήσιος χριστιανοταλιμπάν και είχα φάει απανωτά μπαν θυμάμαι τον harrys1934 που υποτίθεται ήταν από Αμερική. ΓΟΧ. Και κατά των μεικτών γάμων όπως έγραφε.
Σε κάποια φάση μου είχε ζητήσει να ανταλλάξουμε κωδικούς στους λογαριασμούς να μπαίνω με το δικό του όταν αυτός δεν θα μπορεί για να απαντάμε στους πολέμιους της πίστης :lol:
Φυσικά δεν του είχα δώσει τίποτα ούτε επιχείρησα να μπω με τα στοιχεία του γιατί φοβήθηκα μην είναι κάποια παγίδα και παίξει υποκλοπή προσωπικών δεδομένων (mail κλπ) .

Δεν θυμάμαι στο παλιό άλλους πλην της ομάδας του 2018 με τους οποίους και είχα ''σφαχτεί'' άπειρες φορές.
Σοβαρολογεις;;;; :fp:
Ο Χαρης υποτιθεται οτι εμενε στην Μελβουρνη.
Εμένα Αμερική μου είχε πει.
Και μάλιστα θυμάμαι πως είχε πρόβλημα στο να γράφει και έγραφε με φωνητικό πρόγραμμα στο pc.

Επίσης θυμάμαι τον CBA , τον επίκουρο (αυτός ήταν πιο μετά το 2008 νομίζω).

Επίσης εσένα σε θυμάμαι απ το Inout, μετά στο truth freeforums και εδώ :wave:
στο truth freeforums ο αλφα εγραφε ως φιλοσατανιστης :003:
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών