Μήνυμα προς τη SUV

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69602
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Δεκ 2021, 23:11

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:07
SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:00
Ανόητη Γαλή, όσο πας και ξεκουτιένεις, αφού η κότα αφού δεν έχει ψυχή και ο θεούλης μας μας επιτρέπει να τρώμε νόστιμα, θρεπτικά αυγουλάκια και βεβαίως να αποφεύγουμε όσο μπορούμε κλωνοποιημένες κλώσσες και προπαντώς να είναι γερές και όχι σάπιες
Φιλάκια. :g094:
Δεν πείθεις, εμένα τουλάχιστον όχι

Εννοώ για την ανετότητα και την χαρά σου :wave:
Στον πνευματικό σου εννοούσα. Κάνει φοβερή δουλειά. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 02 Δεκ 2021, 23:13

Με τέτοιες ανοησίες περνιέσαι για ΓΑΛΗ ?

Άντε κυρούλα μου, βρες αλλο τσομπάνη να τριφτείς :P

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 02 Δεκ 2021, 23:14

Ζενίθεδρος έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:52
Gherschaagk έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:19
Ζενίθεδρος έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:11


Μα αφού έχεις εμβολιαστεί... Τον ιό κάποτε θα τον κολλήσεις, αν δεν τον έχεις περάσει ήδη χωρίς καν να τον πάρεις πρέφα, και θα τον ξανακολλήσεις και θα τον ξανακολλήσεις. Είναι πλέον ενδημικός, σαν της γρίπης και τους αδενοϊούς. Πάρτε το απόφαση, πως δεν πρόκειται ποτέ να εξαλειφθεί, ακόμα κι αν εμβολιάσεις μέχρι και όλες τις δεκαοκτούρες, και πως θα πρέπει να εμβολιάζεστε 3 φορές τον χρόνο, μέχρι να κλείσετε τα μάτια σας, από κάποια άλλη αιτία, ή και από τον ίδιο, γιατί όχι; :lol:
Είμαι ΑΥΤΟΑΝΟΣΗ, ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΏΔΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΝΙΚΙΛΊΝΗ. ΕΧΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ 2 ΠΝΕΥΜΟΝΙΕΣ. Ο ΚΟΡΕΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 96 ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΉ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.

ΤΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΤΑΝΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΨΩ;

Ή είναι οκ να ορφανέψει το παιδί μου;
Στην αρχή, είχαν βγει μελέτες, οι οποίες ακόμα δεν έχουν καταρριφθεί, που έδειχναν ότι ο ιός επιβιώνει μέχρι και ημέρες ολόκληρες επάνω σε επιφάνειες, και αρκετές ώρες στον αέρα. Τον φέρουν και τον μεταδίδουν άνθρωποι, εμβολιασμένοι ή μη, ζώα, πουλιά, φυτά, τρόφιμα, χαρτονομίσματα, ο στρατηγός άνεμος, τα πάντα-όλα. Αλλά όχι, η αιτία που θα τον κολλήσεις και θα πεθάνεις κιόλας, πρέπει απαραίτητα να είναι η ποσοστιαίως μικρή διαφορά ιικου φορτίου του ανεμβολίαστου έναντι του εμβολιασμένου, λες και δίνεις καθημερινά γλωσσόφιλα σε μια ντουζίνα από τους πρώτους.
Δεν χρειάζεται να δώσω γλωσσόφιλα με μλκες.

Το τμήμα του αυτή τη στιγμή είναι με τα μισά παιδιά γιατί 2 είναι θετικά κρούσματα και το ένα από τα 2 το βλέπουν την μία στον φούρνο, την άλλη στο σούπερ μάρκετ εμφανώς άρρωστο γιατί είναι όλη η οικογένεια γκαούζιαν και γυρνάνε από δω κι από κει αν και κορονιασμένοι.

Επίσης μια γριπούλα κολλάει ο μικρός και βγαίνει το ένα από τα 2 αυτοάνοσα στην επιφάνεια και μου γαμεί τα πρέκια δε μπορώ ούτε όρθια να σταθώ. Με μαζεύουν απ' τα πατώματα.

Όταν ρώτησα τον ξάδερφο μου για τα εμβόλια, μου είπε πως αν είμαι σίγουρη πως δεν θα μου το γυρίσει σε πνευμονία τότε ίσως και να το ρισκάρω να μην εμβολιαστώ. Δλδ πιάσ' τ' αβγό και κούρεφτο.

Εδώ αυτή τη στιγμή, το μισό τμήμα δεν πάει σχολείο γιατί πολλές φοβούνται για τα παιδιά μην το κολλήσουν όχι για τους ίδιους. Έχουμε 3 παιδιά με πρόβλημα στην καρδιά στο σχολείο.

Συνεχίστε να πετάτε χαρταετό.

Κανένα πρόβλημα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23062
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 02 Δεκ 2021, 23:14

Η πατερική στάση προς τα εμβόλια.

Η οποία εξηγεί όλο το ζόφο, όλη τη σκοταδίλα, όλη την παρακμή.

Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4750
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 02 Δεκ 2021, 23:16

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:48
Θύμησέ την μου την άρνηση του Πέτρου
:o:o:o
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 02 Δεκ 2021, 23:19

Bill Hicks έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:16
SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:48
Θύμησέ την μου την άρνηση του Πέτρου
:o:o:o
:roll:
Να σου θυμίσω λίγο στο σημείο αυτό,την τριπλή άρνηση του Πέτρου ;






Δουλειά δεν είχε ο διάολος λένε

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28047
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 02 Δεκ 2021, 23:21

Gherschaagk έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:14
Έχουμε 3 παιδιά με πρόβλημα στην καρδιά στο σχολείο.
Κανονικο προβλημα σοβαρο η απο αυτα που ανακαλυπτουν οι καρδιολογοι για να τα πηγαινεις καθε 6 μηνες για τσεκαπ;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24497
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 02 Δεκ 2021, 23:22

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:42
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Να τα λες όλα, οτι ο ίδιος αρνιόταν την εισαγωγή του σε νοσοκομείο
Γλίστρησε λοιπον και έπεσε εκτός σειρας στη ΜΕΘ 300 χιλιόμετρα μακριά.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37761
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Δεκ 2021, 23:22

Bill Hicks έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:04
Ζενίθεδρος έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:53
Από τη στιγμή που αποδεδειγμένα και τα περισσότερα ζώα (αν όχι όλα) μπορούν να είναι φορείς και μεταδότες του ιού, η αυταρχική απαίτηση των εμβολιολάγνων να εμβολιαστούν ακόμη και τα έμβρυα των ιθαγενών της Σουμάτρας, για να μην τον κολλήσουν κάποτε οι ίδιοι, οι υποτίθεται προστατευόμενοι λόγω εμβολίου, είναι πλέον ένας γκροτέσκος σουρεαλισμός. Για αυτό και είχα γράψει στο νηματοθέτη, πως όλη αυτή η φάση με τα δήθεν σωτήρια εμβόλια, είναι μέρος της διαχείρισης της κατάστασης του παγκόσμιου πανικού.
on it :003:

Animals, vaccines, and COVID-19
Vaccine research has depended on animals from its outset in the nineteenth century. However, COVID-19 has also revealed critical intersections and inflections between humans and non-human animals in their experiences of disease and its transmission: animals infect humans, and humans infect animals, often their companion animals. COVID-19 has highlighted the ways in which human and animal medicine overlap, and how the boundaries between the two have begun to break down. In medicine, the movement known as “One Health” has emerged in the past two decades.
Ναι αλλά, βάζω στοίχημαν, ότι σίγουρα δεν μπορείς να βρεις εμπιστημονική μελέτη που να μπιστοποιεί ότι κολλάνε κορώνα τα ελληνικά σώματα ασφαλείας ε. :wink
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4750
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 02 Δεκ 2021, 23:24

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:01
SpoilerShow
Bill Hicks έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:49


α ει ρε, Jah show the way.
Βλέπεις όμως ότι σε διακρίνει κι εσένα μία (αδικαιολόγητη) εμπάθεια,απέναντι στην Ορθοδοξία ;
Ο Bob Marley ήταν μέλος του ποιμνίου της εκκλησίας Δώδεκα Φυλές του Ισραήλ,που με τη σειρά της ήταν αίρεση της Ορθόδοξης Κοπτικής Εκκλησίας της Αιθιοπίας.
Οι Κόπτες είναι Ορθόδοξοι και πολύ κοντά σε μας.
Πολλοί δε Τζαμαϊκανοί καλλιτέχνες,ανάμεσά τους και ο Μαξ,αυτής της πίστης είναι.
Εσύ τώρα λες ένα Jah και κάνεις ένα μπάφο και λες ότι σου δείχνει το δρόμο.Έλα που και αυτός ο Jah,από Αιθιοπία μεριά είναι.
Διαλέγεις με λίγα λόγια το χειρότερο από αυτή την κατάσταση,ένα μπάφο που σε κάνει να νομίζεις ότι ξέρεις τα πάντα και δεν κοιτάς να εντρυφήσεις στα πραγματικά αξιόλογα και επωφελή (βέβαια,δεν ξέρω με τι άλλο ασχολείσαι,όσον αφορά την πίστη σου)
Και όχι μόνο αυτό,αλλά σου φταίει η Ορθοδοξία και ο Ιησούς Χριστός !
Θα ακουστεί κοινότυπο,αλλά όταν εσύ πήγαινες (προς Τζαμάικα :lol: )εγώ γύριζα για πολλοστή φορά :D
δεν με λες κάτι καινούριο φίλε Chief. 40 χρόνια φούρναρης.
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24497
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 02 Δεκ 2021, 23:24

vantono έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:51
Cecily Anne έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:46
Gherschaagk έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:37


Φτου.



Είσαι κι εσύ κανιβάλα σαν κι εμένα που τρως έμβρυα λοιπόν.
Μια φορά σε ένα γιαπωνέζικο ένας μαλάκας παρήγγειλε shirako (σαν χύσια ψαριού), αλλά δεν τόλμησα να τ'αγγίξω.
Έχω δοκιμάσει. Γαμάει και δέρνει! :g094:
Εμφανισιακά ναι μεν ειναι τερμα σιχαμερό (βασικά, ειναι ακριβως σαν μαγιονέζα απο σωληνάριο των μακντόναλντς, που το σκίζεις και τη ζουπάς να κατέβει :e040: ) αλλά μιλάμε για γευστική πανδαισία, γαστρονομική έκρηξη καλύτερη και απο μπρικ. Σου ενεργοποιεί γευστικούς κάλυκες που δεν ηξερες ότι ειχες.
Αν είσαι γκόμενα μπορεί και να το ήξερες.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69602
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Δεκ 2021, 23:25

foscilis έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:22
SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:42
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Να τα λες όλα, οτι ο ίδιος αρνιόταν την εισαγωγή του σε νοσοκομείο
Γλίστρησε λοιπον και έπεσε εκτός σειρας στη ΜΕΘ 300 χιλιόμετρα μακριά.
Έγινε θαύμα. Ποια άλλη απόδειξη θέλετε για να σας πείσει για τη θεία βούληση; :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 02 Δεκ 2021, 23:25

Bill Hicks έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:24


δεν με λες κάτι καινούριο φίλε Chief. 40 χρόνια φούρναρης.
Εγώ 50 :wink

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37761
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Δεκ 2021, 23:27

foscilis έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:24
vantono έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:51
Cecily Anne έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:46


Μια φορά σε ένα γιαπωνέζικο ένας μαλάκας παρήγγειλε shirako (σαν χύσια ψαριού), αλλά δεν τόλμησα να τ'αγγίξω.
Έχω δοκιμάσει. Γαμάει και δέρνει! :g094:
Εμφανισιακά ναι μεν ειναι τερμα σιχαμερό (βασικά, ειναι ακριβως σαν μαγιονέζα απο σωληνάριο των μακντόναλντς, που το σκίζεις και τη ζουπάς να κατέβει :e040: ) αλλά μιλάμε για γευστική πανδαισία, γαστρονομική έκρηξη καλύτερη και απο μπρικ. Σου ενεργοποιεί γευστικούς κάλυκες που δεν ηξερες ότι ειχες.
Αν είσαι γκόμενα μπορεί και να το ήξερες.
Και που να δοκιμάσει σπέρμα με υψηλή περιεκτικότητα ΙΧΩΡ, πες του δικέ μου, κατευθείαν από την πηγή όμως ε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69602
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Δεκ 2021, 23:32

sys3x έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:27
foscilis έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:24
vantono έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:51

Έχω δοκιμάσει. Γαμάει και δέρνει! :g094:
Εμφανισιακά ναι μεν ειναι τερμα σιχαμερό (βασικά, ειναι ακριβως σαν μαγιονέζα απο σωληνάριο των μακντόναλντς, που το σκίζεις και τη ζουπάς να κατέβει :e040: ) αλλά μιλάμε για γευστική πανδαισία, γαστρονομική έκρηξη καλύτερη και απο μπρικ. Σου ενεργοποιεί γευστικούς κάλυκες που δεν ηξερες ότι ειχες.
Αν είσαι γκόμενα μπορεί και να το ήξερες.
Και που να δοκιμάσει σπέρμα με υψηλή περιεκτικότητα ΙΧΩΡ, πες του δικέ μου, κατευθείαν από την πηγή όμως ε.
Οκ, προσθέσατε ακόμη μία απάντηση για τους συλλέκτες εμπειριών.

- Είσαι γκέι;
- Όχι, είμαι γευσιγνώστης.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών