Μήνυμα προς τη SUV

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 08:53

nik_killthemall έγραψε:
02 Δεκ 2021, 20:05
Το νημα έχει προδιαγραφες για επικ. Απλα μεσα απο τη περηφανα σκατοψυχη οπτικη μου, θεωρω πως το νημα ειναι προς τη λαθος κατευθυνση, θα πρεπε με το ιδιο βαθος επιχειρηματων να πεισει τη σουβ να ακουσει παση θυσια τον πνευματικο της και τον πατερ κακακιο και τον πατερ κλεομενη και ολα αυτα τα ανδρικελα.

Παιδια ευκαιρια σαν την πανδημια για να κοσκινιστει ο πληθυσμος απο τους ευπιστους και τους φανατικους δεν θα ξαναβρουμε, δεν πρεπει να κλωτσαμε τοσο απερισκεπτα τετοιες ευκαιριες. Ειναι η πρωτη φορα που η βλακεια και ο φανατισμος εχουν αληθινο κοστος και μαλιστα ατομικο και οχι δια του 10 εκατομμυρια.
σωστο κι αυτο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 09:06

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:57
BigChiefWahoo έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:51
SUV,ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι,που με απασχολεί κι εμένα - ο πνευματικός που έχεις,τι έχει προτείνει για το ζήτημα της εργασίας και της εξάρτησης από αυτή ;
Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός - στην περίπτωση τη δική μου ας πούμε,που όντως ισχύει,τι θα πρότεινε να κάνω ; Η περίπτωσή μου δε,είναι όπως αυτή πολλών άλλων που αρνούνται την υποχρεωτικότητα,αλλά αυτή τους ακριβώς η στάση,θα τους οδηγήσει σε ανεργία,κοινωνικό αποκλεισμό αν θέλεις,χωρίς αυτοί να επιδιώκουν αυτό.
Αν με γνωρίσεις από κοντά,θα διαπιστώσεις ότι είμαι από τους εργατικότερους ανθρώπους που έχεις δει και από τους πιο "καλούς" πολίτες,με όλες τις οφειλές μου προς το κράτος πληρωμένες,που δεν έχω πάρει ποτέ δάνειο,που δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πλάγια μέσα για να πάρω τη θέση εργασίας που θέλω κλπ
Δεν έκανα δηλαδή κάτι κακό ενάντια στο κράτος ή στο συμπολίτη μου,για να με αποκλείσει.
Αν δεν κάνω το εμβόλιο,κάποια στιγμή θα με αποκλείσει - και τότε,θα έχω πρόβλημα ώστε να τα φέρω πέρα - και χωρίς να έχω κάνει κάποιο έγκλημα,ώστε να το αξίζω αυτό.
Άρα,το κράτος έτσι,λειτουργεί ως εκβιαστής (και είναι,εννοείται) - ο πνευματικός λοιπόν τι προτείνει να κάνω ; Να πεινάσουμε σαν οικογένεια ;
Θα έχω διαπράξει αμαρτία αν το κάνω μόνο και μόνο για να συνεχίσω να ζω όπως ζούσα πριν ;

Από μένα και τη γυναίκα μου,αυτή τη στιγμή εξαρτώνται άλλα δύο άτομα,το τρίτο πλέον,έχει τη δικιά της ζωή και το δικό της τρόπο να τα φέρνει πέρα.
Δεν μου αρέσει να μιλώ εξ ονόματος του πνευματικού μου, πόσο μάλλον δημοσίως αλλά η δική του στάση βέβαια είναι ποιά άλλη γενικότερα, οτι κάνεις την θυσία σου και σηκώνεις τον Σταυρό σου και τα αφήνεις όλα σε Εκείνον. Εύκολα ακούγονται δύσκολα γίνονται αλλά και γι αυτό λέγεται θυσία, μαρτύριο, Σταυρός.
Δηλαδή, οι μάρτυρες τί έκαναν? Δεν βασανίστηκαν, δεν πέθαναν?
Αυτό που λέει η Αποκάλυψη τί είναι? Τϊ λέει οτι θα συμβεί? Γιατί θα πλανηθούν ακόμα και οι εκλεκτοί εαν είναι δυνατόν, γιατί θα είναι η Μεγάλη Θλίψη κτλ?
Εαν Εκείνος θέλει να φύγεις από κορωνοιό θα φύγεις, εαν δεν θέλει δεν
σε μια ευνομουμενη κοινωνια, ο πνευματικος σου θα ηταν φυλακη.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 09:08

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:59
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:52
SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:42


Να τα λες όλα, οτι ο ίδιος αρνιόταν την εισαγωγή του σε νοσοκομείο
Αρνιόταν μέχρι που χειροτέρεψε, εκτός και θες να πεις οτι τον πηγαν με χειροπέδες
Δεν γνωρίζω τί έχει γίνει, δεν ήμουν και μπροστά ούτε έχει δοθεί στην δημοσιότητα κάτι περαιτέρω
Εύχομαι ο παπούλης να είναι καλά, πρωτίστως στην ψυχή του
δεν υπαρχει ψυχη.

και αν υπηρχε, του τραγοπαπα θα ηταν μαυρη, καταμαυρη, απο το κακο που εχει κανει στους ανοητους συνανθρωπους του.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5655
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 03 Δεκ 2021, 09:29

Blackdog έγραψε:
03 Δεκ 2021, 00:00
Λεει οτι απ την εποχη της παλαιας διαθηκης, εχουν μεινει ζωντανοι και περιπλανονται στην γη ο Προφητης Ηλιας, ο Ιωαννης και αλλος ενας δεν θυμαμαι. Αυτοι λοιπον, καπου εδω κοντα, θα μονομαχησουν με τον αντιχριστο στην ιερουσαλημ και η μαχη θα ειναι σε λαιβ στριμινκ στο ιντερνετ. Ο αντιχριστος θα τους σκοτωσει με πυρηνικα και τα σωματα τους θα μεινουν κρεμασμενα εξω απ τον ναο για 3 μερες. Τοτε θα κατεβει ο Ιησους απ τον ουρανο, θα τους αναστησει και θα ξεκινησει η αποκαλυψη. Οσοι εχουν το χαραγμα (εμβολιο) θα πανε στην κολαση.

Εκοβε σαλατα και κραταγε μαχαιρι, για αυτο δεν ελεγα τιποτα εκτος απο μμμμ μμμ μμμ :102:
Αυτό δεν είναι απλά εξωβιβλικό, είναι η υπόθεση από τα παρακάτω βιβλία του Left Behind :smt005:

Όταν ήμουν μικρός θυμάμαι να μου λένε σε αντίστοιχη φάση για το πως όταν ερχόταν ο αντίχριστος θα μπορούσε να σκοτωθεί μόνο με ειδικά μαχαίρια, που σημαίνει ότι κάποιος είδε το Omen και το πέρασε για θεϊκό μήνυμα.

Ίσως τελικά δεν είναι να αναρωτιέσαι που θέλουν να απαγορεύσουν κάθε μορφή τέχνης που τους κάνει να μην αισθάνονται άνετα, όταν υπάρχει τέτοιο εγγενές πρόβλημα σύγχυσης φαντασίας με πραγματικότητας.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 09:31

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:29

Δεν είσαι άξιός Μου λέει εαν αγαπήσεις πατέρα, μάνα κτλ πάνω από Εμένα
μιλαμε για τοσο μεγαλο εγωπαθες καθίκι, ε;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 09:35

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:35
SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 22:33

Ναι, η διαδικασία της μετανοίας έχει κάθαρση, μας το είπε ο Χριστός, όστις θέλει οπίσω μου να έλθει να άρει τον δικό του Σταυρό
Είναι όλα πολύ ξεκάθαρα για όποιον θέλει να τα δει φίλε μου
Άρα,η ευκαιρία της Μετάνοιας δίνεται και σε όσους θα κάνουν το εμβόλιο,χωρίς τη θέλησή τους.
παιδακια καπου εδω να ενημερωσω οτι την εποχη του χριστου δεν υπηρχαν εμβολια, δεν αναφερονται πουθενα στις γραφες εμβολια, δεν εχουν καμμια απολυτως σχεση με οποιαδηποτε θρησκεια, και οτι μαλακιες συζηταμε εδω στο νημα, ειναι φαντασιοπληξιες ημιτρελλων αμορφωτων γεροντων τραγοπαπαδων.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12768
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Δεκ 2021, 09:54

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:57
BigChiefWahoo έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:51
SUV,ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι,που με απασχολεί κι εμένα - ο πνευματικός που έχεις,τι έχει προτείνει για το ζήτημα της εργασίας και της εξάρτησης από αυτή ;
Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός - στην περίπτωση τη δική μου ας πούμε,που όντως ισχύει,τι θα πρότεινε να κάνω ; Η περίπτωσή μου δε,είναι όπως αυτή πολλών άλλων που αρνούνται την υποχρεωτικότητα,αλλά αυτή τους ακριβώς η στάση,θα τους οδηγήσει σε ανεργία,κοινωνικό αποκλεισμό αν θέλεις,χωρίς αυτοί να επιδιώκουν αυτό.
Αν με γνωρίσεις από κοντά,θα διαπιστώσεις ότι είμαι από τους εργατικότερους ανθρώπους που έχεις δει και από τους πιο "καλούς" πολίτες,με όλες τις οφειλές μου προς το κράτος πληρωμένες,που δεν έχω πάρει ποτέ δάνειο,που δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πλάγια μέσα για να πάρω τη θέση εργασίας που θέλω κλπ
Δεν έκανα δηλαδή κάτι κακό ενάντια στο κράτος ή στο συμπολίτη μου,για να με αποκλείσει.
Αν δεν κάνω το εμβόλιο,κάποια στιγμή θα με αποκλείσει - και τότε,θα έχω πρόβλημα ώστε να τα φέρω πέρα - και χωρίς να έχω κάνει κάποιο έγκλημα,ώστε να το αξίζω αυτό.
Άρα,το κράτος έτσι,λειτουργεί ως εκβιαστής (και είναι,εννοείται) - ο πνευματικός λοιπόν τι προτείνει να κάνω ; Να πεινάσουμε σαν οικογένεια ;
Θα έχω διαπράξει αμαρτία αν το κάνω μόνο και μόνο για να συνεχίσω να ζω όπως ζούσα πριν ;

Από μένα και τη γυναίκα μου,αυτή τη στιγμή εξαρτώνται άλλα δύο άτομα,το τρίτο πλέον,έχει τη δικιά της ζωή και το δικό της τρόπο να τα φέρνει πέρα.
Δεν μου αρέσει να μιλώ εξ ονόματος του πνευματικού μου, πόσο μάλλον δημοσίως αλλά η δική του στάση βέβαια είναι ποιά άλλη γενικότερα, οτι κάνεις την θυσία σου και σηκώνεις τον Σταυρό σου και τα αφήνεις όλα σε Εκείνον. Εύκολα ακούγονται δύσκολα γίνονται αλλά και γι αυτό λέγεται θυσία, μαρτύριο, Σταυρός.
Δηλαδή, οι μάρτυρες τί έκαναν? Δεν βασανίστηκαν, δεν πέθαναν?
Αυτό που λέει η Αποκάλυψη τί είναι? Τϊ λέει οτι θα συμβεί? Γιατί θα πλανηθούν ακόμα και οι εκλεκτοί εαν είναι δυνατόν, γιατί θα είναι η Μεγάλη Θλίψη κτλ?
Εαν Εκείνος θέλει να φύγεις από κορωνοιό θα φύγεις, εαν δεν θέλει δεν
Πάνε πες του πνευματικού σου, οτι τέτοιες απόψεις θεωρούνται τουλάχιστον εγκληματικές. Στην ουσία ποντάρει με εκβιαστικά διλήμματα και παίρνει στο λαιμό του ανθρώπους που ενδεχομένως έχουν μεγάλη πετριά στο μυαλό, όπως εσύ καλή ώρα.
Σε άλλη περίπτωση, να πάει και να δώσει τα προς το ζειν στον Μπιγκ, και στον κάθε Μπιγκ, που θα ψοφήσει της πείνας η οικογένειά του. Κλωτσιές που θέλετε. Καλοί ''χριστιανοί'' σου λέει μετά. Ούτε για φτύσιμο.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 09:59

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:00
Ανόητη Γαλή, όσο πας και ξεκουτιένεις, αφού η κότα αφού δεν έχει ψυχή και ο θεούλης μας μας επιτρέπει να τρώμε νόστιμα, θρεπτικά αυγουλάκια και βεβαίως να αποφεύγουμε όσο μπορούμε κλωνοποιημένες κλώσσες και προπαντώς να είναι γερές και όχι σάπιες
εχει ο θεος αποψη και για την κλωνοποιηση της κοτας;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 10:29

AlienWay έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:14
Η πατερική στάση προς τα εμβόλια.

Η οποία εξηγεί όλο το ζόφο, όλη τη σκοταδίλα, όλη την παρακμή.

δεν εχω 40 λεπτα για πεταμα.

παιζει περιληψη με μια δυο προτασεις;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 10:39

last train to London έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:16
Σοβαρά τώρα, πώς αισθάνεσαι που πλέον έγινες κι εσύ ένα προϊόν; Που έγινες ένα "πράγμα" που σε σκανάρουν όπως τα τρόφιμα στα σούπερ μάρκετ για να δουν την ημερομηνία λήξης σου; Αισθάνεσαι ελεύθερος; Είμαι πολύ περίεργος τι θα κάνετε στο μέλλον και ποια είναι τα όρια σας.
Θα βάλετε και τσιπάκι;
Και μη μου πείτε πως αυτό δεν ήρθε για να μείνει για πάντα γιατί θα σας πω "ανόητους" και "τυφλούς" και δεν το θέλω.
φυσικα θα βαλουμε και τσιπακι. ηδη, γυρω μας και μαζι μας ανα πασα στιγμη, εχουμε δεκαδες τσιπακια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32143
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Δεκ 2021, 10:40

SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:21
Στην Ολλανδία ή στην Αυστρία δεν είμαι σίγουρη, έχουν ήδη βάλει πολλοί για να σκανάρεται άνετα το κοβιντ πας
Νομίζω και αλλού
ο ψευτης ο πνευματικος σου σου το ειπε κι αυτο;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2433
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 03 Δεκ 2021, 10:52

Stalker έγραψε:
03 Δεκ 2021, 09:29


Αυτό δεν είναι απλά εξωβιβλικό, είναι η υπόθεση από τα παρακάτω βιβλία του Left Behind :smt005:

Όταν ήμουν μικρός θυμάμαι να μου λένε σε αντίστοιχη φάση για το πως όταν ερχόταν ο αντίχριστος θα μπορούσε να σκοτωθεί μόνο με ειδικά μαχαίρια, που σημαίνει ότι κάποιος είδε το Omen και το πέρασε για θεϊκό μήνυμα.

Ίσως τελικά δεν είναι να αναρωτιέσαι που θέλουν να απαγορεύσουν κάθε μορφή τέχνης που τους κάνει να μην αισθάνονται άνετα, όταν υπάρχει τέτοιο εγγενές πρόβλημα σύγχυσης φαντασίας με πραγματικότητας.
Ειναι φαυλος κυκλος φιλε μου

Μετα απο αυτη την συζητηση που ειχα με την "Χριστιανη" εκανα μια μικρη ερευνα και ειδα οτι ολο αυτο υπαρχει στην χριστιανικη διδασκαλια :o


https://www.dogma.gr/diafora/apokalypsi ... -2/104477/

https://www.vimaorthodoxias.gr/peri-zoi ... -profites/


Πολλοί αγνοούν ότι ο προφήτης Ηλίας δεν πέθανε, αλλά ανελήφθη, προς τον ουρανό και, σύμφωνα με προφητεία και μάλιστα με λεγόμενα του ιδίου του Χριστού, αλλά και των Πατέρων, θα έλθει «και αποκαταστήσει πάντα».

«και δώσω, λέει ο Θεός, τοις δυσί μάρτυσί μου, και προφητεύσουσιν ημέρας χιλίας διακοσίας εξήκοντα… ούτοι έχουσιν εξουσίαν τον ουρανόν κλείσαι, ίνα μη υετός βρέχη τας ημέρας της προφητείας αυτών. και… το θηρίον το αναβαίνον εκ της αβύσσου… αποκτενεί αυτούς.»

Αλλά τότε, λέει, το Θηρίον που θα ανεβεί από την άβυσσο, ο Αντίχριστος, μη ανεχόμενος την παρουσία και τον έλεγχο των δύο Προφητών, θα τους φονεύσει και θα αφήσει τα σώματά τους άταφα στην πλατεία της Ιερουσαλήμ.1

Ερμηνεύει ο άγιος Ιωάννης ο Δαμασκηνός και λέει: «Αποσταλήσεται Ενώχ και Ηλίας ο Θεσβίτης … και υπ’ αυτού αναιρεθήσονται.»20.

Γι’ αυτούς τους δύο Προφήτες μας λέει το βιβλίο της Αποκαλύψεως ότι θα τους δει όλος ο κόσμος, αφού θα ‘χουν φονευθεί στην πλατεία της Ιερουσαλήμ.

Πώς θα δουν αυτές οι «γλώσσες, φυλές, έθνη, λαοί» την αναίρεση, τον θάνατο των δύο Προφητών; Ασφαλώς με την τηλεόραση!

Μπορούσαν ποτέ να φανταστούν οι παλιότεροι ότι θα ερχόταν η τηλεόραση;… Θα μπορούσαμε να φανταστούμε ότι όλοι οι λαοί θα μπορούσαν έτσι να βλέπουν;… Κι όμως σήμερα είναι δυνατόν.

Αφού λοιπόν περάσουν οι 1.260 ημέρες (3.5 έτη) τότε ο Αντίχριστος, κατά παραχώρηση Κυρίου, θα συλλάβει τους δύο Προφήτας, Ηλία και Ιωάννη, και θα τους κρεμάσει στην πλατεία της Ιερουσαλήμ.

Και ενώ αυτοί θα πανηγυρίζουν, οι δυστυχείς, για τη μεγάλη τους «επιτυχία», που επιτέλους γλύτωσαν από τους δύο Προφήτας, και ενώ όλος ο κόσμος θα βλέπει (δορυφορικά μέσω των τηλεοράσεών τους) τα άψυχα σώματα των δύο Προφητών να είναι κρεμασμένα επί τρεις και ήμισυ ημέρας, ξαφνικά θα πραγματοποιηθεί ένα μεγάλο θαύμα!

Τα σώματα των δύο Προφητών θα αναστηθούν και θα αναληφθούν εις τους ουρανούς,



Ξεκιναει απο κει, μπαινει στον κινηματογραφο, αλλαζει καπως για να συμβαδιζει με την εποχη (πυρηνικα, ιντερνετ), μπαινει παλι στο αυτι του "πνευματικου", μπερδευεται με την παιδικη του ηλικια και ξαναβγαινει σαν κατηχηση :roll:

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2433
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 03 Δεκ 2021, 10:59

Ασέβαστος έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:29
AlienWay έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:14
Η πατερική στάση προς τα εμβόλια.

Η οποία εξηγεί όλο το ζόφο, όλη τη σκοταδίλα, όλη την παρακμή.

δεν εχω 40 λεπτα για πεταμα.

παιζει περιληψη με μια δυο προτασεις;
Εγω ειδα μεχρι το 5.19

Εκει λεει τα εμβολια "διαβολια" και δεν αντεξα να συνεχισω (απ τα γελια)

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 03 Δεκ 2021, 11:03

last train to London έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:16
Σοβαρά τώρα, πώς αισθάνεσαι που πλέον έγινες κι εσύ ένα προϊόν; Που έγινες ένα "πράγμα" που σε σκανάρουν όπως τα τρόφιμα στα σούπερ μάρκετ για να δουν την ημερομηνία λήξης σου; Αισθάνεσαι ελεύθερος; Είμαι πολύ περίεργος τι θα κάνετε στο μέλλον και ποια είναι τα όρια σας.
Θα βάλετε και τσιπάκι;
Και μη μου πείτε πως αυτό δεν ήρθε για να μείνει για πάντα γιατί θα σας πω "ανόητους" και "τυφλούς" και δεν το θέλω.
Δεν ξέρω αν το έχεις πάρει είδηση ότι οι κατασκευαστές αυτοκινήτων/ηλεκτρονικών/κλπ έχουν μειώσει την παράγωγή λόγω έλλειψης τσιπς.
Είναι επειδή οι "μεγάλοι" βάζουν τα τσιπς στα εμβόλια, για να μας ελέγχουν.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 03 Δεκ 2021, 11:33

Ασέβαστος έγραψε:
03 Δεκ 2021, 10:29
AlienWay έγραψε:
02 Δεκ 2021, 23:14
Η πατερική στάση προς τα εμβόλια.

Η οποία εξηγεί όλο το ζόφο, όλη τη σκοταδίλα, όλη την παρακμή.

δεν εχω 40 λεπτα για πεταμα.

παιζει περιληψη με μια δυο προτασεις;
Στα 7 πρώτα λεπτά αν δεις τον ιερέα που μιλάει στο thubnail, λέει ότι δεν εγκρίνουν τα εμβόλια γιατί προκύπτουν από έμβρυα εκτρώσεων και ότι δεν είναι εμβόλια, αλλά "διαβόλια".
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών