Μήνυμα προς τη SUV

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6763
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 03 Δεκ 2021, 01:40

Cecily Anne έγραψε:
03 Δεκ 2021, 01:32
Kάπου εδώ να σχολιάσω ότι ο καθολικός κλήρος έχει από την πρώτη στιγμή προσαρμοστεί με τα μέτρα και δεν κάνει τις γελοιότητες των δικών μας των κατσίβελων.
Οι δικοί μας επίσημα τάχθηκαν υπέρ των μέτρων, οι δε καθολικοί επίσημα έστελναν κάποτε επιστήμονες στην πυρά, η δε αγγλικανική εκκλησία επίσημα είχε ταχθεί κατά των πρώτων εμβολίων κατά της ευλογιας..

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 03 Δεκ 2021, 01:44

Parrot έγραψε:
03 Δεκ 2021, 01:40
Cecily Anne έγραψε:
03 Δεκ 2021, 01:32
Kάπου εδώ να σχολιάσω ότι ο καθολικός κλήρος έχει από την πρώτη στιγμή προσαρμοστεί με τα μέτρα και δεν κάνει τις γελοιότητες των δικών μας των κατσίβελων.
Οι δικοί μας επίσημα τάχθηκαν υπέρ των μέτρων, οι δε καθολικοί επίσημα έστελναν κάποτε επιστήμονες στην πυρά, η δε αγγλικανική εκκλησία επίσημα είχε ταχθεί κατά των πρώτων εμβολίων κατά της ευλογιας..
Εγώ σου λέω τί γίνεται σήμερα κι εσύ μου αναλύεις τη Ζαν Νταρκ; Ναι, ΟΚ, καταλαβαίνω ότι θες να μου επιβεβαιώσεις ότι όλος ο κλήρος είναι γτπκ, αλλά δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου στην παρούσα κουβέντα. Προσπαθώ να εξηγήσω ότι τις αθλιότητες που παρακολουθείς εδώ προς το παρόν μόνο το με το Βούδα κλαμπ και τα ιερά μοσχάρια της Ινδίας μπορούν να αναμετρηθούν σε επίπεδα μαλακίας.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 01:46

Cecily Anne έγραψε:
03 Δεκ 2021, 01:40




Όχι, με εντολή Πάπα έχουν προσαρμοστεί από την πρώτη στιγμή. Στα δε λοκντάουν κάνανε μέχρι και λειτουργίες προσβάσιμες μεσω σκάιπ, για να μην τις χάνει κανείς.

Έτυχα πρόσφατα σε μία λειτουργία εδώ στην Ελλάδα και μου έκανε τρομερή εντύπωση η διαφορά στην οργάνωση στα θέματα ασφάλειας σε σχέση με τη δικιά μας. Πρέπει να το δεις, για να καταλάβεις. Καλά τα περί θείας κοινωνίας σε αυτούς είναι πιο εύκολα, αλλά ακόμα και σε αυτό η ασφάλεια ήταν τριπλή. Γάντια, μάσκες και τα τοιαύτα.
Ναι, γι αυτό είναι Αρχικατσίβελοι
Κάτι δικοί μας προσπαθούν να τους συναγωνιστούν τελευταία

Καταλαβαίνω γιατί τους προτιμάς

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 03 Δεκ 2021, 01:49

SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 01:46

Ναι, γι αυτό είναι Αρχικατσίβελοι
Κάτι δικοί μας προσπαθούν να τους συναγωνιστούν τελευταία

Καταλαβαίνω γιατί τους προτιμάς
Δεν τους προτιμάω, διότι δεν με ενδιαφέρουν ούτε οι μεν ούτε οι δε. Σύγκριση στη λειτουργία μπορώ να κάνω, διότι μπήκα πρόσφατα και στις 2 κατ'ανάγκη. :102: Μπορώ να είμαι αντικειμενική, μιας και δεν με αφορά καμία τους ιδιαίτερα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 01:52

Ναι, εστω, αυτό εννοώ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Δεκ 2021, 02:00

Αυτό που προτιμάει είναι πως καταβάλλουν κάθε δυνατή προσπάθεια για να μην μεταδόσουν. Και μετά δεν περνάνε διφορούμενα μνμτ στον κόσμο λέγοντας οι μισοί ναι στον εμβολιασμό και οι άλλοι μισοί όχι, προέκυψε θέμα βιοηθικής, ψοφίστε ομαδικά (σας θυμίζει κάτι;;) αλλά μην κάνετε το εμβόλιο.

Το αντίθετο εντελώς από τους Σουβλίτσας Πνευματικός & Σία.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 02:05

Ναι μπρε, κατάλαβα οτι σας κάνουν καλοί οι συγκεκριμένοι

Άβαταρ μέλους
last train to London
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Σεπ 2021, 23:20

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από last train to London » 03 Δεκ 2021, 02:16

Σοβαρά τώρα, πώς αισθάνεσαι που πλέον έγινες κι εσύ ένα προϊόν; Που έγινες ένα "πράγμα" που σε σκανάρουν όπως τα τρόφιμα στα σούπερ μάρκετ για να δουν την ημερομηνία λήξης σου; Αισθάνεσαι ελεύθερος; Είμαι πολύ περίεργος τι θα κάνετε στο μέλλον και ποια είναι τα όρια σας.
Θα βάλετε και τσιπάκι;
Και μη μου πείτε πως αυτό δεν ήρθε για να μείνει για πάντα γιατί θα σας πω "ανόητους" και "τυφλούς" και δεν το θέλω.

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6763
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 03 Δεκ 2021, 02:20

last train to London έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:16
Θα βάλετε και τσιπάκι;
Και μη μου πείτε πως αυτό δεν ήρθε για να μείνει για πάντα γιατί θα σας πω "ανόητους" και "τυφλούς" και δεν το θέλω.
Τί κακό έχουν τα τσιπάκια; :102:

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 02:21

Στην Ολλανδία ή στην Αυστρία δεν είμαι σίγουρη, έχουν ήδη βάλει πολλοί για να σκανάρεται άνετα το κοβιντ πας
Νομίζω και αλλού

Άβαταρ μέλους
last train to London
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Σεπ 2021, 23:20

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από last train to London » 03 Δεκ 2021, 02:25

Parrot έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:20
last train to London έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:16
Θα βάλετε και τσιπάκι;
Και μη μου πείτε πως αυτό δεν ήρθε για να μείνει για πάντα γιατί θα σας πω "ανόητους" και "τυφλούς" και δεν το θέλω.
Τί κακό έχουν τα τσιπάκια; :102:
Πρώτα απ όλα από αυτά που βλέπουμε σε εξαναγκάζουν να κάνεις κάτι που δεν θες. Η ΑΑΔΕ έχει κάνει το μεγαλύτερο "φακέλωμα" στην ιστορία πχ. Και βάση αυτού του φακελώματος εξαναγκάζει σε πράξεις που είναι κάποιος αντίθετος.
Σήμερα είναι αυτό.
Αύριο τι;

Άβαταρ μέλους
last train to London
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Σεπ 2021, 23:20

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από last train to London » 03 Δεκ 2021, 02:31

Μερικές ιδέες;
Θα γνωρίζουν όλο το ιατρικό ιστορικό και βάση αυτού θα κάνουν προσλήψεις... και δεν λέω κάποιος να έχει ADIS, που και πάλι είναι ανεπίτρεπτο να φέρεσαι έτσι σε αυτά τα άτομα γιατί αν δεν έρθεις σε επαφή με το αίμα τους δεν κολλάς, αλλά προδιάθεση για κάποια νόσο κλπ.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Δεκ 2021, 02:33

last train to London έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:25
Parrot έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:20
last train to London έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:16
Θα βάλετε και τσιπάκι;
Και μη μου πείτε πως αυτό δεν ήρθε για να μείνει για πάντα γιατί θα σας πω "ανόητους" και "τυφλούς" και δεν το θέλω.
Τί κακό έχουν τα τσιπάκια; :102:
Πρώτα απ όλα από αυτά που βλέπουμε σε εξαναγκάζουν να κάνεις κάτι που δεν θες. Η ΑΑΔΕ έχει κάνει το μεγαλύτερο "φακέλωμα" στην ιστορία πχ. Και βάση αυτού του φακελώματος εξαναγκάζει σε πράξεις που είναι κάποιος αντίθετος.
Σήμερα είναι αυτό.
Αύριο τι;
Aύριο μπορεί να σε υποχρεώσουν να φοράς κράνος ή ζώνη, μιλάμε για τρομερά πράγματα.

Και μεθαύριο, να εφαρμόσουν τον αντικαπνιστικό νόμο.

Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
last train to London
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Σεπ 2021, 23:20

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από last train to London » 03 Δεκ 2021, 02:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:33
last train to London έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:25
Parrot έγραψε:
03 Δεκ 2021, 02:20

Τί κακό έχουν τα τσιπάκια; :102:
Πρώτα απ όλα από αυτά που βλέπουμε σε εξαναγκάζουν να κάνεις κάτι που δεν θες. Η ΑΑΔΕ έχει κάνει το μεγαλύτερο "φακέλωμα" στην ιστορία πχ. Και βάση αυτού του φακελώματος εξαναγκάζει σε πράξεις που είναι κάποιος αντίθετος.
Σήμερα είναι αυτό.
Αύριο τι;
Aύριο μπορεί να σε υποχρεώσουν να φοράς κράνος ή ζώνη, μιλάμε για τρομερά πράγματα.
Χα, χα....χα, γελάσαμε με το ειρωνικό λογοπαίγνιο.

Άβαταρ μέλους
last train to London
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Σεπ 2021, 23:20

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από last train to London » 03 Δεκ 2021, 02:38

Θα πληρώνεις ασφάλεια ανάλογα με την προδιάθεση.. και ας μην έχεις τίποτα, απλά προδιάθεση.

Και δεν είναι μόνο αυτά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών