Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27242
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 27 Ιουν 2022, 18:06

Νατάσα έγραψε:
27 Ιουν 2022, 17:57
George_V έγραψε:
27 Ιουν 2022, 17:55
Νατάσα έγραψε:
27 Ιουν 2022, 17:54


....Καποια μερα θα σου πουν οτι τον χανεις τον ενιαιο αριθμο και για να εισαι σιγουρος θα σου το περασουν στο σωμα με το τσιπ. Δεν καταλαβαίνεις που πηγαινει το πραγμα;...

Ναι γιατι τωρα δε χανεις καρτες και αφμ?

Εχεις ακιυσει κανεναν να λεει να σου κολλησουν την καρτα στο μετωπο για να η τη χανεις?
Εγω σου ειπα το σχεδιο τους, απο κει και περα οτι θες κανε εσυ.
Αν οι μυστικες εταιριες και αδελφοτητες αφημουν τοσο ευκολα να διαρρεουν τα σχεδια τους να κυριαρχησουν στον κοσμο λαι να τους εχει καταλαβει μεχρι και η κουτση μαρια τοτε σιγουρα κανουν κατι πολυ λαθος.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16628
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 27 Ιουν 2022, 18:10

σοβαρα τωρα, ποιος προγραμματιστης θα εξηγησει στην κοπελα το barcode που αγοραζει καθε μερα σε ολα τα τροφιμα και σε οτι πληρωνει εδω και δεκαετιες και ποιος ειναι ο σκοπος ενωποιησης προδιαγραφων προιοντων κατα τον παγκοσμιο οργανισμο που δινει τα barcodes βασει κοινου καταλογου; communis list... μας την πεσανε τα κομμουνια.... :smt005:

αν τρως τωρα εσυ και ο λυμοσθενης, ειναι thanks στο barcode που ενωποιεί τις προδιαγραφες προιοντων και δια μεσου ενος οπτικου μεσου με γραμμες και δια μεσου της τεχνολογιας του ηλεκτρισμου και των ηλεκτρονιων [του Δια Deus :003: ] που αποκαλυφθηκε πριν 100 και βαλε χρονια.

αλλιως θα ειχες ψοφησει της πεινας προ πολλου.

μόνο οι ενοχοι φοβουνται...
καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται...

Σε καποια βιβλία, θα έπρεπε να υπάρχει προειδόποιηση οπως στα τσιγάρα.
το λυμοσθενος κανει κακο στην υγεια.
:smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Ιουν 2022, 18:19

Έχετε ο καθένας από ένα κινητάκι που μαζεύει κάθε μέρα χιλιάδες data points για εσάς και πιστεύετε ότι θα κάτσουν να σας τσιπάρουν κιόλας.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Ιουν 2022, 18:20

klg έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:19
Έχετε ο καθένας από ένα κινητάκι που μαζεύει κάθε μέρα χιλιάδες data points για εσάς και πιστεύετε ότι θα κάτσουν να σας τσιπάρουν κιόλας.
Τι λακασματέρ.
Θεοί !
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Ιουν 2022, 18:22

wooded glade έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:20
klg έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:19
Έχετε ο καθένας από ένα κινητάκι που μαζεύει κάθε μέρα χιλιάδες data points για εσάς και πιστεύετε ότι θα κάτσουν να σας τσιπάρουν κιόλας.
Τι λακασματέρ.
Θεοί !
Η Βαβυλώνα σε παρακολουθεί ήδη Woody, ΞΥΠΝΑ ΕΛΛΗΝΑ.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Ιουν 2022, 18:23

klg έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:22
wooded glade έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:20
klg έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:19
Έχετε ο καθένας από ένα κινητάκι που μαζεύει κάθε μέρα χιλιάδες data points για εσάς και πιστεύετε ότι θα κάτσουν να σας τσιπάρουν κιόλας.
Τι λακασματέρ.
Θεοί !
Η Βαβυλώνα σε παρακολουθεί ήδη Woody, ΞΥΠΝΑ ΕΛΛΗΝΑ.
Δεν είμαι Έλληνας.
Αλλά τι θα μου κάνει ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

giorgos mpekos
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 14 Οκτ 2020, 14:03

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giorgos mpekos » 27 Ιουν 2022, 18:25

Νατάσα έγραψε:
27 Ιουν 2022, 17:22
Το ειπε ο Πιερρακακης στον Πορτοσαλτε στον Σκαι, το Εκαμ θα βγει τον Ιουλιο που μας ερχεται.

Μετα τον αριθμο αυτον ερχονται τα τσιπακια. Αρχισαν τα οργανα και αρχισαν να επαληθευονται οι προφητειες...

Λοξίας, που εισαι χαρά μου;...
αυτά για τα τσιπακια.δεν ισχύουν στα εμβόλια και λοιπά,μην μπερδεύεις.τα πίστευα μέχρι που έκανα το εμβόλιο και ήταν μια χαρά.δυστυχωσ έρχεται μια μαύρη εποχή άσχετη με τσιπ εμβόλια και λοιπά που θα μας ελέγχουν με άλλους τρόπους τύπου χούντα.αυτες ομως οι αλλαγες δεν θα είναι προς όφελος ενός απλού.πολιτη αλλά προς όφελος συγκεκριμένων μεγαλο παραγοντων με τις ευλογίες Κούλη και νδ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgos mpekos την 27 Ιουν 2022, 18:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14902
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 27 Ιουν 2022, 18:25

ασ το αφήσω εδώ



με έξτρα μπόνους

https://id2020.org/
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3736
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 27 Ιουν 2022, 18:27

Το περιφημο 666 ή αλλιώς χξς οπως το γραψε ο ευαγγελιστης ιωαννης στην αποκαλυψη εχει βαθυτερη εννοια απο αυτη που φανταζεστε. Το χξς αναλυεται ως εξης. Το χ και το ς ειναι το πρωτο και τελευταιο γραμμα της λεξης χριστος. Γι αυτο και στο χξς το ς ειναι σιγμα τελικο. Το ξ που παρεμβαλλεται ειναι οφιοειδες γραμμα, μοιαζει δηλαδη με ενα φιδι που περιστρεφεται γυρω απο τον εαυτο του οπως το φιδι περιστραφηκε γυρω απο ενα δεντρο της αρχαιας Εδεμ για να μιλησει δια αυτου ο σατανας στην Ευα και να την ωθησει στο προπατορικο αμαρτημα και την εξοδο αυτης και του Αδαμ απο τον παραδεισο. Ετσι εισηλθε το κακο στη φυση του ανθρωπου. Ανα τους αιωνες λοιπον συμβαινει το εξης στους ανθρωπους. Ο αντιχριστος, δηλ ο διαβολος που θελει να ωθει τους ανθρωπους να πραττουν τα αναποδα απ αυτα που θελει ο Χριστος, είναι το γραμμα ξ. Ειναι το φιδι. Που σπαει τη λεξη χριστος γι αυτο και χξς γραφει θεοπνευστα ο Ιωαννης. Διωχνει δηλαδη το Χριστο μεσα απο τις ψυχες των ανθρωπων και τους κανει αντιχριστους με το να τους βαζει να αμαρτανουν χρησιμοποιωντας την κακη τους προαιρεση και απιστια που ελκυουν το διαβολο. Κι ετσι λενε ψεμματα διαρκως, πορνευουν , μοιχευουν, φονευουν, κανουν απατες, πονηριες, δεν αγαπουν τον συνανθρωπο τους. Κι ετσι ο αντιχριστος εχει ηδη ελθει στις ψυχες τους. Γι αυτο προσκυνουν, αποδιδουν τιμη δηλαδη στο θηριο που γραφει ο Ιωαννης και που ο αριθμος του ειναι το χξς. Στο τελος θα υπαρξει και σωματικο χαραγμα βεβαια. Αλλα η ελευση που λεμε του αντιχριστου εχει ηδη ερθει σε μια ψυχη που διαρκως αμαρτανει. Ολα αυτα με αμκα αφμ κτλ κτλ ειναι προδρομικα του τελικου σφραγισματος κι οχι το τελικο χαραγμα. Να φυλαγεστε απο την αμαρτια και την απιστια ειναι η συμβουλη μου.
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 27 Ιουν 2022, 18:31

Να με βοηθήσετε να φερστέϊνχουντ ζήτησα.
Τίποτα.
Ευχαριστώ πολύ.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Ιουν 2022, 18:31

wooded glade έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:23
klg έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:22
wooded glade έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:20


Τι λακασματέρ.
Θεοί !
Η Βαβυλώνα σε παρακολουθεί ήδη Woody, ΞΥΠΝΑ ΕΛΛΗΝΑ.
Δεν είμαι Έλληνας.
Αλλά τι θα μου κάνει ;
Ρώτα τη Νατάσσα να σου εξηγήσει.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6703
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 27 Ιουν 2022, 20:04

Νατάσα έγραψε:
27 Ιουν 2022, 17:22
Το ειπε ο Πιερρακακης στον Πορτοσαλτε στον Σκαι, το Εκαμ θα βγει τον Ιουλιο που μας ερχεται.

Μετα τον αριθμο αυτον ερχονται τα τσιπακια. Αρχισαν τα οργανα και αρχισαν να επαληθευονται οι προφητειες...

Λοξίας, που εισαι χαρά μου;...
Χαχαχα...εδώ είμαι και περιμένω να επιβεβαιωθεί ο Λιακόπουλος.
Όταν συμβεί αυτό, ρίξε μια πενιά... :lol:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 27 Ιουν 2022, 20:12

lonelyrider έγραψε:
27 Ιουν 2022, 18:27
Το περιφημο 666 ή αλλιώς χξς οπως το γραψε ο ευαγγελιστης ιωαννης στην αποκαλυψη εχει βαθυτερη εννοια απο αυτη που φανταζεστε. Το χξς αναλυεται ως εξης. Το χ και το ς ειναι το πρωτο και τελευταιο γραμμα της λεξης χριστος. Γι αυτο και στο χξς το ς ειναι σιγμα τελικο. Το ξ που παρεμβαλλεται ειναι οφιοειδες γραμμα, μοιαζει δηλαδη με ενα φιδι που περιστρεφεται γυρω απο τον εαυτο του οπως το φιδι περιστραφηκε γυρω απο ενα δεντρο της αρχαιας Εδεμ για να μιλησει δια αυτου ο σατανας στην Ευα και να την ωθησει στο προπατορικο αμαρτημα και την εξοδο αυτης και του Αδαμ απο τον παραδεισο. Ετσι εισηλθε το κακο στη φυση του ανθρωπου. Ανα τους αιωνες λοιπον συμβαινει το εξης στους ανθρωπους. Ο αντιχριστος, δηλ ο διαβολος που θελει να ωθει τους ανθρωπους να πραττουν τα αναποδα απ αυτα που θελει ο Χριστος, είναι το γραμμα ξ. Ειναι το φιδι. Που σπαει τη λεξη χριστος γι αυτο και χξς γραφει θεοπνευστα ο Ιωαννης. Διωχνει δηλαδη το Χριστο μεσα απο τις ψυχες των ανθρωπων και τους κανει αντιχριστους με το να τους βαζει να αμαρτανουν χρησιμοποιωντας την κακη τους προαιρεση και απιστια που ελκυουν το διαβολο. Κι ετσι λενε ψεμματα διαρκως, πορνευουν , μοιχευουν, φονευουν, κανουν απατες, πονηριες, δεν αγαπουν τον συνανθρωπο τους. Κι ετσι ο αντιχριστος εχει ηδη ελθει στις ψυχες τους. Γι αυτο προσκυνουν, αποδιδουν τιμη δηλαδη στο θηριο που γραφει ο Ιωαννης και που ο αριθμος του ειναι το χξς. Στο τελος θα υπαρξει και σωματικο χαραγμα βεβαια. Αλλα η ελευση που λεμε του αντιχριστου εχει ηδη ερθει σε μια ψυχη που διαρκως αμαρτανει. Ολα αυτα με αμκα αφμ κτλ κτλ ειναι προδρομικα του τελικου σφραγισματος κι οχι το τελικο χαραγμα. Να φυλαγεστε απο την αμαρτια και την απιστια ειναι η συμβουλη μου.
:+1::goodpost:

zteo
Δημοσιεύσεις: 10211
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 27 Ιουν 2022, 20:22

Ο αριθμός του διαβόλου είναι τα διάφορα OTP που χρειάζομαι για τις τραπεζικές μου συναλλαγές μέσω κινητού :011:
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8578
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 27 Ιουν 2022, 20:42

λέγεται ότι Ρώσοι χάκερς βγάλαν μια τεχνολογία που αχρηστεύει όλα τα ηλεκτρονικά εμφυτεύματα -τσιπ-.
Το αντι-τσιπ έχει την ονομασία 888 και θα είναι open hardware σαν το arduino και open source για να μην ισχύει πάνω του καμία πατέντα και κυβερνητικός έλεγχος...

θα δείξει...
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών