Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 04 Ιούλ 2022, 23:25

Νατάσα έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 16:22
Παραβλεπω τι αρλουμπες γραφετε και θα περιμενω τον Πιερρακακη να βγαλει το εκαμ. Επειτα το νημα αυτο θα παρει φωτια!
Δεν πρόκειται...

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 04 Ιούλ 2022, 23:31

ΠΟΛΕΜΟΣ

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8574
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 04 Ιούλ 2022, 23:32

Στύγιος έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 23:31
ΠΟΛΕΜΟΣ
ποιος με ποιον ? :o
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 04 Ιούλ 2022, 23:44

Έρχεται ο υιός της απωλείας,ο απολλύων.


Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8574
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 04 Ιούλ 2022, 23:50

μην ταϊζεται το Τρολ..
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16621
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 05 Ιούλ 2022, 01:46

Στύγιος έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 23:44
Έρχεται ο υιός της απωλείας,ο απολλύων.

παει αυτος.

απολυθηκε... he got fired!!!
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4299
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 05 Ιούλ 2022, 03:04

tanipteros έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 06:55
O I έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 23:26
tanipteros έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 13:32


Πιστεύω ότι δεν θα γίνει τίποτα από όλα αυτά που λες Νατασάκι... απλά διαφωνούμε... αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να είμαι αγενής απέναντι σου... τουναντίον σε σέβομαι πολύ σαν άνθρωπο με τις απόψεις του και τις ιδιαιτερότητες του ...όπως όλους...!
Κι εμένα; :smt017
Με σέβεσαι επειδή "απλά διαφωνούμε... αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να είμαι αγενής απέναντι σου..." ...και μ' εμένα; :p2:
SpoilerShow
Νατάσα καλή μου, το Ταν"Υ"πτερον πετεινόν, ήγουν, " :chickencatch: "...άλλα έχει κατά νουν... :wink
Μwindaji γαρ... tahadhari!! :a108:

:wave:

Ο.Ι.
Φυσικά σε σέβομαι σαν άνθρωπο όπως όλους.
Δεν βλέπω σε αυτά που παρέθεσες κάποια αγένια... το ότι σου λέω ότι είσαι δηλητηριασμένος από το μίσος λόγω θρησκείας δεν είναι αγένια είναι διαπίστωση.
Που το είδες το μίσος και το δηλητήριο στο κείμενο/σεντόνι που αναφέρεται στη θεοσοφία που διδάσκεις με Ερμήδες θριγκρέιτς και Βούδα, ύμνους Ορφικούς, Ομηρικούς και θεουργία με Ινδουισμό και μυσταγωγίες ένα πράμα ΤανΥπτεράκι; Έτσι... "απλά διαφωνούμε... αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να είμαι αγενής απέναντι σου... τουναντίον σε σέβομαι πολύ σαν άνθρωπο με τις απόψεις του και τις ιδιαιτερότητες του" καλό μου... :003:
Το Σεντονάκι που έφερα στο 1ο σύνδεσμο για τη συσχέτιση Θεοσοφίας/Σατανισμού με δάνεια από Βουδισμό, ινδουισμό και όλα τα συναφή, όπως και η επίθεσή σου στο Χριστιανισμό στο 2ο σύνδεσμο, δείχνει ποιος έχει μίσος λόγο Θρησκείας καλό μου ΤανΥπτεράκι... Για την ψυχούλα σου... το κενό... τη Σάρρα τού μπαρμπα Σάμ... το κάρμα και την στερημένη Βάνα ή όπως θες να την ονομάζεις τέλος πάντων αυτή την ψυχούλα σου, γι' αυτήν ενδιαφέρομαι ΤανΥπτελάκι μου καλό... μη μου μουτλώνεις τώλααα μωλλλέεε... :e045:

Ο.Ι.
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16621
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 05 Ιούλ 2022, 04:12

O I έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 03:04
tanipteros έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 06:55
O I έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 23:26

Κι εμένα; :smt017
Με σέβεσαι επειδή "απλά διαφωνούμε... αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να είμαι αγενής απέναντι σου..." ...και μ' εμένα; :p2:
SpoilerShow
Νατάσα καλή μου, το Ταν"Υ"πτερον πετεινόν, ήγουν, " :chickencatch: "...άλλα έχει κατά νουν... :wink
Μwindaji γαρ... tahadhari!! :a108:

:wave:

Ο.Ι.
Φυσικά σε σέβομαι σαν άνθρωπο όπως όλους.
Δεν βλέπω σε αυτά που παρέθεσες κάποια αγένια... το ότι σου λέω ότι είσαι δηλητηριασμένος από το μίσος λόγω θρησκείας δεν είναι αγένια είναι διαπίστωση.
Που το είδες το μίσος και το δηλητήριο στο κείμενο/σεντόνι που αναφέρεται στη θεοσοφία που διδάσκεις με Ερμήδες θριγκρέιτς και Βούδα, ύμνους Ορφικούς, Ομηρικούς και θεουργία με Ινδουισμό και μυσταγωγίες ένα πράμα ΤανΥπτεράκι; Έτσι... "απλά διαφωνούμε... αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να είμαι αγενής απέναντι σου... τουναντίον σε σέβομαι πολύ σαν άνθρωπο με τις απόψεις του και τις ιδιαιτερότητες του" καλό μου... :003:
Το Σεντονάκι που έφερα στο 1ο σύνδεσμο για τη συσχέτιση Θεοσοφίας/Σατανισμού με δάνεια από Βουδισμό, ινδουισμό και όλα τα συναφή, όπως και η επίθεσή σου στο Χριστιανισμό στο 2ο σύνδεσμο, δείχνει ποιος έχει μίσος λόγο Θρησκείας καλό μου ΤανΥπτεράκι... Για την ψυχούλα σου... το κενό... τη Σάρρα τού μπαρμπα Σάμ... το κάρμα και την στερημένη Βάνα ή όπως θες να την ονομάζεις τέλος πάντων αυτή την ψυχούλα σου, γι' αυτήν ενδιαφέρομαι ΤανΥπτελάκι μου καλό... μη μου μουτλώνεις τώλααα μωλλλέεε... :e045:

Ο.Ι.
η Εφη Ταδε....
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8574
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 05 Ιούλ 2022, 11:56

Αγαπητέ O I ο Βουδδισμός, ή ο Ινδουισμός ή ο Ορφισμός δεν επηρεάζονται καθόλου από την ΝΤΠ που οικειοποιείται σύμβολα και διδασκαλίες τους... ούτε αυτές οι θρησκείες έχουν σχέση με την ΝΤΠ ή την Θεοσοφία ή τον Σατανισμό... ο κάθε ένας ότι θέλει αντιγράφει...
Όπως ο Χριστιανισμός οικειοποιήθηκε στοιχεία από την αρχαία Ελληνική θρησκεία έτσι κάνει και η ΝΤΠ. Δεν φταίνε οι θρησκείες αν τις αντιγράφουν ή τις μιμούνται... Επομένως αδίκως φωνάζεις και προσπαθείς να δείξεις ότι οι άλλες θρησκείες είναι Σατανισμός... αυτή είναι η διαφωνία μας...
Παρόλα αυτά σε σέβομαι σαν άνθρωπο με τις ιδέες σου και τις παραξενιές σου...ασχέτως αν δεν συμφωνούμε...

Φιλικά πάντα
Τανύπτερος...!
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16621
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 05 Ιούλ 2022, 12:01

tanipteros έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:56
Αγαπητέ O I ο Βουδδισμός, ή ο Ινδουισμός ή ο Ορφισμός δεν επηρεάζονται καθόλου από την ΝΤΠ που οικειοποιείται σύμβολα και διδασκαλίες τους... ούτε αυτές οι θρησκείες έχουν σχέση με την ΝΤΠ ή την Θεοσοφία ή τον Σατανισμό... ο κάθε ένας ότι θέλει αντιγράφει...
Όπως ο Χριστιανισμός οικειοποιήθηκε στοιχεία από την αρχαία Ελληνική θρησκεία έτσι κάνει και η ΝΤΠ. Δεν φταίνε οι θρησκείες αν τις αντιγράφουν ή τις μιμούνται... Επομένως αδίκως φωνάζεις και προσπαθείς να δείξεις ότι οι άλλες θρησκείες είναι Σατανισμός... αυτή είναι η διαφωνία μας...
Παρόλα αυτά σε σέβομαι σαν άνθρωπο με τις ιδέες σου και τις παραξενιές σου...ασχέτως αν δεν συμφωνούμε...

Φιλικά πάντα
Τανύπτερος...!
προσεξε O I ... σε πεταει μαλαγρα... :smt005:
:smt096
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8574
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 05 Ιούλ 2022, 12:04

taxalata xalasa έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 12:01
tanipteros έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:56
Αγαπητέ O I ο Βουδδισμός, ή ο Ινδουισμός ή ο Ορφισμός δεν επηρεάζονται καθόλου από την ΝΤΠ που οικειοποιείται σύμβολα και διδασκαλίες τους... ούτε αυτές οι θρησκείες έχουν σχέση με την ΝΤΠ ή την Θεοσοφία ή τον Σατανισμό... ο κάθε ένας ότι θέλει αντιγράφει...
Όπως ο Χριστιανισμός οικειοποιήθηκε στοιχεία από την αρχαία Ελληνική θρησκεία έτσι κάνει και η ΝΤΠ. Δεν φταίνε οι θρησκείες αν τις αντιγράφουν ή τις μιμούνται... Επομένως αδίκως φωνάζεις και προσπαθείς να δείξεις ότι οι άλλες θρησκείες είναι Σατανισμός... αυτή είναι η διαφωνία μας...
Παρόλα αυτά σε σέβομαι σαν άνθρωπο με τις ιδέες σου και τις παραξενιές σου...ασχέτως αν δεν συμφωνούμε...

Φιλικά πάντα
Τανύπτερος...!
προσεξε O I ... σε πεταει μαλαγρα... :smt005:
:smt096
για το Ο Ι που με γλύφει για το ότι ενδιαφέρεται για την ψυχούλα μου δεν είπες τίποτα....... :smt017
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16621
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 05 Ιούλ 2022, 12:14

tanipteros έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 12:04
taxalata xalasa έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 12:01
tanipteros έγραψε:
05 Ιούλ 2022, 11:56
Αγαπητέ O I ο Βουδδισμός, ή ο Ινδουισμός ή ο Ορφισμός δεν επηρεάζονται καθόλου από την ΝΤΠ που οικειοποιείται σύμβολα και διδασκαλίες τους... ούτε αυτές οι θρησκείες έχουν σχέση με την ΝΤΠ ή την Θεοσοφία ή τον Σατανισμό... ο κάθε ένας ότι θέλει αντιγράφει...
Όπως ο Χριστιανισμός οικειοποιήθηκε στοιχεία από την αρχαία Ελληνική θρησκεία έτσι κάνει και η ΝΤΠ. Δεν φταίνε οι θρησκείες αν τις αντιγράφουν ή τις μιμούνται... Επομένως αδίκως φωνάζεις και προσπαθείς να δείξεις ότι οι άλλες θρησκείες είναι Σατανισμός... αυτή είναι η διαφωνία μας...
Παρόλα αυτά σε σέβομαι σαν άνθρωπο με τις ιδέες σου και τις παραξενιές σου...ασχέτως αν δεν συμφωνούμε...

Φιλικά πάντα
Τανύπτερος...!
προσεξε O I ... σε πεταει μαλαγρα... :smt005:
:smt096
για το Ο Ι που με γλύφει για το ότι ενδιαφέρεται για την ψυχούλα μου δεν είπες τίποτα....... :smt017
τι να του πω;
εκεινος μαλλον εχει νευρα που του τελειωσε η μαλαγρα.... :003:

περι ορεξεως pumpkin pie....

και επειδη ειχα μια συζητηση με υψηλο γκουρου, με ειπε...: ακουγε taxalataxalasa, οταν ήταν ξάπλα ο Ξιδάρτος Γκάου Τάμα και ήξερε πως πλέον δεν πρόκειται να ρέει άλλο η βάνα, ετοιμοθάνατος, είπε στους μαθητές τους γύρω του.. «ρεμάλια, τον νού σας, μην με κάνετε θεό» και πέρασαν κάποιοι αιώνες όπου ακολούθησαν την εντολή του, αλλά μετά αλλάξανε τα κόλπα και θεοποιήθηκε με αναπαραστάσεις και αγάλματα και συναφή υποκείμενα κείμενα.....

σωπα ρε γκουρού, του ειπα... θα ρωτηξω τον μακρυφτερο κοτσυφα που τα ξερει στο φορουμ, που δεν ειναι ρεσπονδορουμ και δεν προκειται να παρω απαντηση...... :003:

και όντως απάντηση δεν πηρα, οπως δεν δινουν και αλλου που ρωταω απλα πραματακια της 5ης δημοτικου....
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 05 Ιούλ 2022, 12:43

taxalata xalasa έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 18:15
Νατάσα έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 16:22
Παραβλεπω τι αρλουμπες γραφετε και θα περιμενω τον Πιερρακακη να βγαλει το εκαμ. Επειτα το νημα αυτο θα παρει φωτια!
δεν μας εχεις πει που θα ειναι ο αριθμος 666 στο εκαμ.
Ακουσα οτι μεσα στα αλλα νουμερα θα ειναι και αυτος ο αριθμος, δεν ξερω ομως αν αληθευει.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 05 Ιούλ 2022, 12:49

tanipteros έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 23:22
Νατάσα έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 16:21
Πασιφάη έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 23:39


Μάλιστα..



Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Και όολη η παραπάνω συζήτηση, (ας πούμε..), έγινε για το κακό σου. Κι εσύ διαπίστωσες πως εγώ γουστάρω να μαλώσω μαζί σου. Και δεν έβγαλες μιαν οκά γλωσσάρα σ'έναν άνθρωπο που προσπαθεί να σε προφυλάξει δεύτερη φορά.
Τεσπα.
Κάτσε με την νιρβάνα σου, εγώ όμως ήδη το ψάχνω. Απλά για να το εμπεδώσεις το αναφέρω.
Απο τι θες να με προφυλαξεις βρε Πασιφαη;;;
Νατασάκι η Πασιφάη για σένα ενδιαφέρεται. Θεωρεί οτι σε έχει επιρεάσει πολύ ο ψευτης Λιακόπουλος και ακολουθείς όλα τα άκρα και στην μυθολογία και στην θρησκεία... πχ καιρός είναι να βρεις καμιά ομάδα αναχωρητών και να πάτε στο βουνό μακρυά από τον εδώ "Σατανικό" μας πολιτισμό...όπως είχε γίνει στην Ρωσία πριν μερικά χρόνια και τους βρήκαν όλους νεκρούς... για αυτό αν θέλεις να γλυτώσεις από Λιακόπουλο και αιρέσεις άκου την Πασιφάη και εμάς που σου λέμε ότι έχεις ακραίες ιδέες αντικοινωνικές για τον πολιτισμό... κανονικά αν πιστεύεις τόσο πολύ ότι έρχεται συντέλεια πρεπει να αντισταθείς στο σύστημα να καταστρέψεις ταυτότητες, κάρτες, έγγραφα και να γίνεις αναρχικός ερημίτης...το κάνεις? ΟΧΙ !!! Γιατί στην πραγματικότητα έχεις ακόμα λογική και κάτι σου λέει ότι ΟΛΟ αυτό που σου πλασάρουν για συντέλεια είναι ένα άλλο ψέμα και θέλουν να σε χειραγωγήσουν... για αυτό άκου την Πασιφάη λίγο... :g030::smt023
Που ξερεις πως και που ζω Τανυπτερε;;; Ξερεις οτι παρατησα την πολη μου και πηγα στο χωριο μου και ζω με χιλιες δυο δυσκολιες;;; Και βεβαια ειμαι ετοιμη για ολα και βεβαια ζω σχεδον σαν ερημιτισσα!!!! Πλακα μου κανετε;;; Η μιση μου ζωη ειναι μια αντισταση σε καθετι ψευτικο και κοσμικο!!! Δεν θα κολωσω τωρα που ηρθε η ωρα που τοσα χρονια περιμενα!!!! Αν ζοριστω και εδω στο χωριο που μενω, ειμαι ετοιμη να παρω τα ορη τα ψηλοτερα και τα βουνα τα απατητα!!!!....

Ακους εκει...Δεν ειναι τιποτα απο αυτα ψεμα, γιατι ειναι ολα γραμμενα και ειπωμενα απο προφητικα χειλη και στοματα και καποια στιγμη θα συμβουν, απλα πιστευω οτι μας δινει λίγο ακόμα χρονο ο Θεος για να προετοιμαστουμε! ΟΣΟΙ απο μας πιστευουμε. Για τους υπολοιπους δεν ξερω τί θα γίνει...
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ενιαίος αριθμος πολιτη (666)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 05 Ιούλ 2022, 12:54

Θα θερίσεις αυτό που έσπειρες.

Ισχύει για όλους.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών