Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Δεκ 2022, 17:26

Parrot έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:31
Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:13
Θα σου πω λίγο γιατι δεν μου εχει κανει ζημια ο Λιακοπουλος οπως λες, το αντιθετο μαλιστα. Μου εχει δωσει ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σε πολλα υπαρξιακα μου προβληματα και κυριως μου απαντησε το ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ. Γιατι υπαρχει δηλ το κακο.
Αν και σε όλα αυτά έχουν απαντήσει λεπτομερώς η Εκκλησία και οι Πατέρες της αιώνες τώρα, εν τούτοις γιατί υπάρχει το κακό..;
Απο την Εκκλησια και τους Πατερες μου λειπει η γνωση για τους νεφελιμ. Εννοειται οτι δεν τους εχω μελετησει ολους, οποτε κατι μπορει να μου διαφευγει.

Το κακο, ακομα και αν καταφερει κανεις να το εντοπισει και να το ονοματισει, πρεπει και να το πολεμησει για να παψει να υπαρχει, διαφορετικα δεν γινεται.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Δεκ 2022, 17:28

Ναύτης έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:44
Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:17
Ναύτης έγραψε:
19 Δεκ 2022, 11:36

Μην το λες, εγώ σε παρακολουθώ με ενδιαφέρον. Μη δίνεις σημασία στους υπόλοιπους δρακονιανούς 'δω μέσα, είναι όργανα του σατανά.
Εγω ομως δεν μπορω αλλο να τα βαζω με "οργανα του σατανα" Ναυτη. Δεν εχω την δυναμη του Λιακοπουλου που τα εβαλε με τους νεφελιμ, ουτε την δυναμη των αγιων ασκηταδων που καθημερινα παλευουν με τους δαιμονες. Εγω ειμαι απλα ενας ταλαιπωρος ανθρωπος που ειχε παντοτε υπαρξιακα ερωτηματα και οταν διαβασε την κοσμοθεωρια του Λιακοπουλου, ειδε το φως το αληθινο! Ενθουσιαστηκα, με συνεπηρε ολη αυτη η γνωση του και θελησα να την μοιραστω με τους συνανθρωπους μου, αυτο ειναι ολο. Δεν περιμενα ομως τετοια αρνητικη αντιδραση.
Δεν το γνώριζα ότι τα έβαλε με τους νεφελίμουρες ο Λιακό! Πώς το έκανε ακριβώς, μέσω τηλοψίας σαν τον Γιούρι Γκέλερ;
Πάντως μην σπας, Νατάσα, ο αγώνας είναι ιερός και το διακύβευμα μεγάλο. Από τότε που οι Νεφελίμ ξετάπωσαν την λευκή πυραμίδα της τακλαμακάν, ο CEO (δεν λέω ποιος, καταλαβαίνεις τώρα) και το δωδεκαμελές συμβούλιο λύσσαξαν να μας υποδουλώσουν στα ερπετά.
:hebit::g094: Ημουν και γω καποτε πολεμοχαρης, αλλα μου κοπηκε η πολλη μαγκια. Αν θελετε πολεμο μαζι τους, καντε τον. Εγω δεν συμμετεχω αλλο. :102:
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Δεκ 2022, 17:30

Ασέβαστος έγραψε:
19 Δεκ 2022, 13:23
Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:13


Θα σου πω λίγο γιατι δεν μου εχει κανει ζημια ο Λιακοπουλος οπως λες, το αντιθετο μαλιστα. Μου εχει δωσει ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σε πολλα υπαρξιακα μου προβληματα και κυριως μου απαντησε το ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ. Γιατι υπαρχει δηλ το κακο. Ολα αυτα που μας προβληματιζουν σημερα, παγκοσμιοποιηση, ψηφιοποιηση, αποπληθυσμος, σκλαβοποιηση, ασφυκτικος ελεγχος των ανθρωπων και τα λοιπα, ο Δημοσθενης τα αποδιδει στην συνεργασια που γινεται αναμεσα στους αυλους δαιμονες και τους ενσωματους νεφελιμ. Διοτι, απλοι και μονο ανθρωποι δεν θα μπορουσαν να προξενησουν τοσο κακο στην ανθρωποτητα, και με τοση διαρκεια, οσο κακοι και να ειναι, οσο και να το ηθελαν!...

Συνεπως, οχι μονο δεν μας "κατεστρεψε" οπως λες ο Λιακοπουλος, αλλα μας φωτισε περισσοτερο με το να μας δωσει απαντηση στο γιατι συνεβαινε και γιατι συμβαινει το κακο!

Εσυ Ασεβαστε, τι απαντησεις εχεις δωσει για ολα αυτα που συμβαινουν; Και μην μου πεις την τυχη ως απαντηση, γιατι δεν θα το δεχτω.
απο αυτα που γραφεις, ψηφιοποιηση και αποπληθυσμος δεν ειναι κακα, καλα ειναι. παγκοσμιοποιηση επισης καλη, αλλα δεν εχει προχωρισει οσο θα επρεπε. τα υπολοιπα, δεν ισχυουν.

αλλα κακα, σιγουρα συμβαινουν. αν δεν εχω εξηγηση για καποιο, μενω εκει, οτι δηλαδη απλως δεν ξερω, δεν εχω εξηγηση. δεν πρεπει οπωσδηποτε να βρω μια εξηγηση για ολα, και σιγουρα δεν πρεπει να θεωρω ως εξηγηση, τις ουρανομηκεις παπαριες που ξεστομιζει ενας απατεωνας για να κονομησει.
Αυτη ειναι η διαφορα μας Ασεβαστε, εγω δεν μπορουσα να μεινω ικανοποιημενη με αυτα που ηξερα και μου σερβιραν τοσο καιρο...
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Δεκ 2022, 17:36

Airman68 έγραψε:
19 Δεκ 2022, 15:18
Νατάσα έγραψε:
18 Δεκ 2022, 20:52

Νομιζω οτι ειναι το ιδιο πραγμα, ειτε αφησει ο Θεος να συμβει με εναν τροπο, ειτε στειλει εναν αγγελο Του να το κανει, ειτε το πραξει ο Ιδιος, ετσι δεν ειναι;

......

Δεν καταλαβαινω τι σε παραξενευει. Προφανως το ανοιγμα των πυλων θα συμβει σε καιρο που το κακο θα εχει κορυφωθει στον κοσμο και οι νεφελιμ θα ειναι το εσχατο σημειο, δεν θα υπαρξει κατι χειροτερο.
Δε νομίζω πως είναι το ίδιο.
Άλλο να αφήσει τη ροή των πραγμάτων και να μην επέμβει και άλλο να προκαλέσει εξ' επί τούτου τέτοιο κακό, όπως αναφέρεται στο αρχικό ποστ.
Πιο πολύ μου φέρνει στον εκδικητικό Θεό της Παλαιάς Διαθήκης...
Νομιζω οτι οταν δινουμε δικαιωμα με το φερσιμο μας, αναλογα φερεται και ο Θεος και αμολαει τις σκοτεινες δυναμεις εναντιον μας. Εχεις ενα δικιο, και μενα πολυ βαρυ μου φαινεται να φορτωθουμε την αμαρτια ανωτερων απο εμας στην δυναμη οντων. Ειχαμε που ειχαμε τον Διαβολο, μετα ειχαμε και τους νεφελιμ. Ελεος Θεε. Και μενα πιο δικαιο θα μου φαινοταν να τους απομονωνε πχ σε εναν μακρινο πλανητη, οχι να τους ειχαμε μεσα στα ποδια μας και να μας τρωνε και απο πανω!....Και μενα μου φαινεται ολο αυτο πολυ τραγικο, φρικτο και αδικο. Ελπιζω στην τελικη Κριση να δουμε καθαροτερα τα πραγματα και να μας φωτισει ο Θεος για το πως και το γιατι...
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Δεκ 2022, 17:38

Ζενίθεδρος έγραψε:
19 Δεκ 2022, 15:25
Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:17
Εγω ομως δεν μπορω αλλο να τα βαζω με "οργανα του σατανα"
Γιατί το λες αυτό;
Εσυ εισαι ανωμαλιαρης, δεν ξαναμιλω μαζι σου. :smt018
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 19 Δεκ 2022, 18:02

Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 17:23

Ρε συ τι λες τωρα;;; ΟΛΑ ειναι κακα γυρω μας, οπως αυτα που αναφερεις! Εγω απορω καμια φορα πως κρατιεμαι ακομα ζωντανη!
Μεσα απ τον θανατο γεννιεται ζωη

Αυτο που ονομαζεις "κακο" ειναι η φυση που χαλαει κατι για να φτιαξει κατι αλλο, μια αιωνια ανα-δημιουργια που χωρις καταστροφη δεν θα ηταν δυνατη.

Οσο για μας, αν δεν υπηρχε "κακο" η ζωη μας θα ηταν πολυ βαρετη μακροπροθεσμα :8)

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16611
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 19 Δεκ 2022, 18:07

Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:13
... το ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ. Γιατι υπαρχει δηλ το κακο. Ολα αυτα που μας προβληματιζουν σημερα, παγκοσμιοποιηση, ψηφιοποιηση, αποπληθυσμος, σκλαβοποιηση, ασφυκτικος ελεγχος των ανθρωπων και τα λοιπα, ο Δημοσθενης τα αποδιδει στην συνεργασια που γινεται αναμεσα στους αυλους δαιμονες και τους ενσωματους νεφελιμ. Διοτι, απλοι και μονο ανθρωποι δεν θα μπορουσαν να προξενησουν τοσο κακο στην ανθρωποτητα, και με τοση διαρκεια, οσο κακοι και να ειναι, οσο και να το ηθελαν!...

Συνεπως, οχι μονο δεν μας "κατεστρεψε" οπως λες ο Λιακοπουλος, αλλα μας φωτισε περισσοτερο με το να μας δωσει απαντηση στο γιατι συνεβαινε και γιατι συμβαινει το κακο!

Εσυ Ασεβαστε, τι απαντησεις εχεις δωσει για ολα αυτα που συμβαινουν; Και μην μου πεις την τυχη ως απαντηση, γιατι δεν θα το δεχτω.
Δεν εχεις σκεφτει οτι ο Δημασθενής σου προκαλει ψυχολογικο ασφυκτικο ελεγχο, σκλαβοποιηση της σκεψης σου και παγκοσμιοποιηση της ηλιθιοτητας ;

Μηπως ο ιδιος ειναι συνεργατης με του αυλους δαιμονες και τους ενσωματους νεφελιμ;

Μπορει να ειναι διπλος πράκτωρ... με τον κωδικο ΔΛ666...

Οι καιροι ειναι πονηροι... σκεψου λιγο παραπανω... :8)
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 19 Δεκ 2022, 18:08

Οπως βλέπουμε αυτοί που ορισαν τον Κανόνα, στις συνόδους, ήξεραν πολύ καλά γιατί δεν έβαλαν και τα ευαγγέλια του Ανδρέα μέσα.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8568
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 19 Δεκ 2022, 18:16

Σέλευκας έγραψε:
19 Δεκ 2022, 18:08
Οπως βλέπουμε αυτοί που ορισαν τον Κανόνα, στις συνόδους, ήξεραν πολύ καλά γιατί δεν έβαλαν και τα ευαγγέλια του Ανδρέα μέσα.
Για πες....τι ήξεραν ? :102:
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 19 Δεκ 2022, 18:58

Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 17:30
Ασέβαστος έγραψε:
19 Δεκ 2022, 13:23
Νατάσα έγραψε:
19 Δεκ 2022, 12:13


Θα σου πω λίγο γιατι δεν μου εχει κανει ζημια ο Λιακοπουλος οπως λες, το αντιθετο μαλιστα. Μου εχει δωσει ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σε πολλα υπαρξιακα μου προβληματα και κυριως μου απαντησε το ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ. Γιατι υπαρχει δηλ το κακο. Ολα αυτα που μας προβληματιζουν σημερα, παγκοσμιοποιηση, ψηφιοποιηση, αποπληθυσμος, σκλαβοποιηση, ασφυκτικος ελεγχος των ανθρωπων και τα λοιπα, ο Δημοσθενης τα αποδιδει στην συνεργασια που γινεται αναμεσα στους αυλους δαιμονες και τους ενσωματους νεφελιμ. Διοτι, απλοι και μονο ανθρωποι δεν θα μπορουσαν να προξενησουν τοσο κακο στην ανθρωποτητα, και με τοση διαρκεια, οσο κακοι και να ειναι, οσο και να το ηθελαν!...

Συνεπως, οχι μονο δεν μας "κατεστρεψε" οπως λες ο Λιακοπουλος, αλλα μας φωτισε περισσοτερο με το να μας δωσει απαντηση στο γιατι συνεβαινε και γιατι συμβαινει το κακο!

Εσυ Ασεβαστε, τι απαντησεις εχεις δωσει για ολα αυτα που συμβαινουν; Και μην μου πεις την τυχη ως απαντηση, γιατι δεν θα το δεχτω.
απο αυτα που γραφεις, ψηφιοποιηση και αποπληθυσμος δεν ειναι κακα, καλα ειναι. παγκοσμιοποιηση επισης καλη, αλλα δεν εχει προχωρισει οσο θα επρεπε. τα υπολοιπα, δεν ισχυουν.

αλλα κακα, σιγουρα συμβαινουν. αν δεν εχω εξηγηση για καποιο, μενω εκει, οτι δηλαδη απλως δεν ξερω, δεν εχω εξηγηση. δεν πρεπει οπωσδηποτε να βρω μια εξηγηση για ολα, και σιγουρα δεν πρεπει να θεωρω ως εξηγηση, τις ουρανομηκεις παπαριες που ξεστομιζει ενας απατεωνας για να κονομησει.
Αυτη ειναι η διαφορα μας Ασεβαστε, εγω δεν μπορουσα να μεινω ικανοποιημενη με αυτα που ηξερα και μου σερβιραν τοσο καιρο...
Kαι βρήκες την "κεκρυμμένη σοφία" στον Λιακό , ο οποίος παρασιτικά έχει θησαυρίσει από σένα και δεκάδες χιλιάδες άλλους αφελείς.
Και "συγχωροχάρτι" θα σου πουλήσει σε λίγο στην καταπληκτική τιμή 19,99 ευρώ...

ΣΣ : να επαναλάβω και για πολλοστή φορά ότι ο Λιακό ήταν πρώην αποτυχημένος φυσικός που έφυγε κλωτσηδόν από μερικά φροντιστήρια της Θεσσαλονίκης.Σκέφτηκε ως άλλος "Γιούγκερμαν" άλλα τεχνάσματα για τα προς το ζην και πολύ περισσότερα..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Στύγιος την 19 Δεκ 2022, 19:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8568
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 19 Δεκ 2022, 19:10

αμάν όλοι τα βάλατε με το Νατασάκι....
τι σας πειράζει που είναι Λιακοπουλική ? Αυτό λέει η καρδούλα της.... λυσάξατε με μια αθώα ψυχή.... σα δεν ντρεπεστε !!!
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8568
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 19 Δεκ 2022, 19:11

και στο κάτω κάτω αφήστε τον Λιακόπουλο.... και δείτε την προφητεία του Άγιου Ανδρέα που υποστηρίζει και η Ορθοδοξία...
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 19 Δεκ 2022, 19:25

tanipteros έγραψε:
19 Δεκ 2022, 19:11
και στο κάτω κάτω αφήστε τον Λιακόπουλο.... και δείτε την προφητεία του Άγιου Ανδρέα που υποστηρίζει και η Ορθοδοξία...
Ο Αγ Ανδρέας είναι άλλος

Αυτός είναι ο Αγ Ανδρέας ο δια Χριστόν σαλός (τρελός)

Είναι minor άγιος :102:

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8568
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 19 Δεκ 2022, 19:49

Blackdog έγραψε:
19 Δεκ 2022, 19:25
tanipteros έγραψε:
19 Δεκ 2022, 19:11
και στο κάτω κάτω αφήστε τον Λιακόπουλο.... και δείτε την προφητεία του Άγιου Ανδρέα που υποστηρίζει και η Ορθοδοξία...
Ο Αγ Ανδρέας είναι άλλος

Αυτός είναι ο Αγ Ανδρέας ο δια Χριστόν σαλός (τρελός)

Είναι minor άγιος :102:
και πάλι τον υποστηρίζει η Ορθοδοξία...
ή όχι ? :xena:
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Προφητεια του αγιου Ανδρεα του δια Χριστον σαλου για τα ρυπαρα εθνη (νεφελιμ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 19 Δεκ 2022, 20:03

tanipteros έγραψε:
19 Δεκ 2022, 19:49
Blackdog έγραψε:
19 Δεκ 2022, 19:25
tanipteros έγραψε:
19 Δεκ 2022, 19:11
και στο κάτω κάτω αφήστε τον Λιακόπουλο.... και δείτε την προφητεία του Άγιου Ανδρέα που υποστηρίζει και η Ορθοδοξία...
Ο Αγ Ανδρέας είναι άλλος

Αυτός είναι ο Αγ Ανδρέας ο δια Χριστόν σαλός (τρελός)

Είναι minor άγιος :102:
και πάλι τον υποστηρίζει η Ορθοδοξία...
ή όχι ? :xena:
Φανταζομαι πως ναι :102:


Αν εννοεις τις προφητειες του, εχουν την τυχη των υπολοιπων. Δηλαδη δεν θα ακουσεις την επισημη εκκλησια να αναφερθει, αλλα θα αναπαραχθουν απο καποιες απ τις υποκουλτουρες που υπαρχουν στους κολπους της.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών