Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25248
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 28 Αύγ 2023, 20:14

Nandros έγραψε:
28 Αύγ 2023, 20:03
.
https://www.mynews.gr/nees-taytotites-m ... -to-2-700/
Σταύρος Μπαλάσκας:
«Για να τελειώνουμε αυτό, αν δεν γίνει δημοψήφισμα, μέχρι το 2026 όλες οι ταυτότητες θα έχουν γίνει ψηφιακές. Τελεία και παύλα. Όποιος Έλλην πολίτης εναρμονιστεί με αυτό θα έχει ταυτότητα. Όποιος δεν εναρμονιστεί δεν θα έχει ταυτότητα στα χέρια του».

Ψεκασμένος:
«Θα πάμε στα βουνά, αν έχει μείνει κανένα βουνό. Δεν είναι και τόσο δημοκρατικό να λέτε “τελεία και παύλα”»

Σταύρος Μπαλάσκας:
«Και στα βουνά θα θέλετε ταυτότητα για να πάρετε ξύλα και σπίρτα. Είναι θέμα Ευρώπης και ήδη έχουμε καθυστερήσει».




Έτσι!
Αυστηρό κωλοδάχτυλο μετά όνυχος, άμμου και άνευ λιπαντικού στους ψεκασμένους! :smt077:
.
ολοι ψηφιακες ταυτοτητες μεχρι το 2026, δηλαδη οσοι ψεκ δεν τις εχουν δεν θα μπορουν να ψηφισουν το 2027 :romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes::g094::g094::g094::hebit::hebit::hebit:

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 28 Αύγ 2023, 20:58

talaipwros έγραψε:
28 Αύγ 2023, 20:14
ολοι ψηφιακες ταυτοτητες μεχρι το 2026, δηλαδη οσοι ψεκ δεν τις εχουν δεν θα μπορουν να ψηφισουν το 2027 :romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes::g094::g094::g094::hebit::hebit::hebit:
Οχι δε θα το κάνουν έτσι. Θα βγάλουν τις καινούριες για τον φυσιολογικό κόσμο και θα αφήσουν τις παλιές μέχρι να λήξουν στο εσωτερικό της χώρας μόνο για να μην γκρινιάζουν οι ψεκ. Όταν σε κάπου δέκα χρόνια θα λήγουν οι παλιές, θα έχουμε ήδη την πλειοψηφία της κοινωνίας να χρησιμοποιεί τις καινούριες για χρόνια, το θέμα δεν θα προσφέρεται για σπέκουλα και θα βγάλουν όλοι καινούρια.

Ήρεμα, σταδιακά και χωρίς πολιτικό κόστος.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Αύγ 2023, 21:17

Nandros έγραψε:
28 Αύγ 2023, 20:03

Έτσι!
Αυστηρό κωλοδάχτυλο μετά όνυχος, άμμου και άνευ λιπαντικού στους ψεκασμένους! :smt077:
.
Kαλέ μου Νάνδρε, κράτα και κάποια πισινή με τα κωλοδάχτυλα γιατί δεν ξέρεις ποτέ από πού θα προκύψουν... :e045:
Nandros έγραψε:
26 Αύγ 2023, 12:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Αύγ 2023, 12:53
Nandros έγραψε:
26 Αύγ 2023, 12:42

Γελάς με τα συντρόφια σου, τα χριστιανοταλιμπάνια του κερατά, τους ηλίθιους;
Ο πνευματικός σου το εγκρίνει;
Δεν έχω πνευματικό αλλά δεν έχω και κακή άποψη για τους πνευματικούς.

Μάλλον χρειάζεσαι έναν.
Εσύ, ως φανατική χριστιανοταλιμπάνα, διάδοχος του Harrys1935 που έγραφε με μηχανικά πνευματική υποστήριξη και της Σουβλίτσας, έχεις άμεση ανάγκη πνευματικού, αφού ο ψυχίατρος είναι του διαόλου για σας τα χριστιανοταλιμπάνια.
:c020:
Και μία εξίσου τρυφερή αγκαλίτσα για τα αξιότιμα φιλαρούθκια σου. :e045:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11445
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 28 Αύγ 2023, 21:18

Τελικά δούλεψαν σήμερα αυτοί που έχουν (;) δουλειές;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27034
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 28 Αύγ 2023, 21:26

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:17
Nandros έγραψε:
28 Αύγ 2023, 20:03

Έτσι!
Αυστηρό κωλοδάχτυλο μετά όνυχος, άμμου και άνευ λιπαντικού στους ψεκασμένους! :smt077:
.
Kαλέ μου Νάνδρε, κράτα και κάποια πισινή με τα κωλοδάχτυλα γιατί δεν ξέρεις ποτέ από πού θα προκύψουν... :e045:
Nandros έγραψε:
26 Αύγ 2023, 12:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Αύγ 2023, 12:53


Δεν έχω πνευματικό αλλά δεν έχω και κακή άποψη για τους πνευματικούς.

Μάλλον χρειάζεσαι έναν.
Εσύ, ως φανατική χριστιανοταλιμπάνα, διάδοχος του Harrys1935 που έγραφε με μηχανικά πνευματική υποστήριξη και της Σουβλίτσας, έχεις άμεση ανάγκη πνευματικού, αφού ο ψυχίατρος είναι του διαόλου για σας τα χριστιανοταλιμπάνια.
:c020:
Και μία εξίσου τρυφερή αγκαλίτσα για τα αξιότιμα φιλαρούθκια σου. :e045:
Ετοιμάσου χριστιανοταλιμπάνα, σούρχεται! :c020:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13343
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 28 Αύγ 2023, 21:31

Λεγεών έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:18
Τελικά δούλεψαν σήμερα αυτοί που έχουν (;) δουλειές;
Μπα..Συνεχίζουν να ασχολούνται με την πλέμπα. Ενώ ''υποσχέθηκαν '' στον εαυτό τους οτι τελευταία φορά, ήταν η χθεσινή. Άσε ζουν ένα δράμα. Όλο μπηχτές και υποννοούμενα, ποτέ κάτι σαφές και ευθύ.
Α, μπες στα σκατόψυχα ποστ. Εχεις κι εσύ την τιμητική σου, αλλά δεν σε παρέθεσε. Καλή πουστίτσα, δε λέω.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Αύγ 2023, 21:33

Λεγεών έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:18
Τελικά δούλεψαν σήμερα αυτοί που έχουν (;) δουλειές;
Κανονικά από 1η Σεπτέμβρη, προς το παρόν ασχολούμαι με άλλο δούλεμα.

Μπορείς να μου εξηγήσεις σε απλά ελληνικά από ποιον κλουζώ προέκυψαν αυτές οι ινφο;
Λεγεών έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:18

Αυτό θα λύσει (;) και τα ογκώδη ψυχολογικά και υπαρξιακά προβλήματα της κάθε ΓΑΛΗς, η οποία είναι άλλη μία περήφανη τριτοηλικιακή άνεργη που αναγκάζεται να συντηρείται από τον γιο της διότι το όποιο σκίλλσετ της είναι ξεπερασμένο. Πλέον περνάει τον χρόνο της εξαπολύοντας στοχευμένους μύδρους και δολοφονικές μπηχτές (έτσι νομίζει δηλαδή) εναντίον ξένων στο ίντερνετ από το πρωί μέχρι το βράδυ και χωρίς φαινομενικό σταματημό, κάτι σαν φορουμικός τιμωρός των κυρπαντελήδων και των προχωκάγκουρων.

Κάτι τέτοιες μεγάλες μάχες δίνουν μέσα στο μυαλό τους και οι απόγονοι του Ναπολέοντα μέσα στις ψυχιατρικές κλινικές.
Οι ηλικιακές και ψυχολογικές αναφορές από κωλοπετεινιτσιώτες, δεν μ' ενδιαφέρουν.

Αλλά σε ό,τι έχει να κάνει με το σπίτι μου (που στην τελική ήταν και είναι ανοιχτό σε αρκετό φορουμόκοσμο) τη δουλειά μου και κυρίως το παιδί μου, δεν παραχωρώ σε κανένα πχορουμικό ρομά ούτε μισό τμ χώρο.

Οπότε, απαιτώ εδώ και τώρα εξηγήσεις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Αύγ 2023, 21:37

Δεν προτίθεμαι να κάνω καταγγελία στο συντονισμό. Αλλά αν παίξει κάποια πχορουμική σκούπα, κλείδωμα, οτιδήποτε πριν ξεκαθαρίσει αυτό που ρώτησα, θα παίξω κι εγώ αλλιώς.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11445
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 28 Αύγ 2023, 21:38

Πολλά γαλικά βλέπω.

Τελικά έπαιξα πολύ καλό ψυχολογικό πιάνο...
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Αύγ 2023, 21:44

Λεγεών έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:38
Πολλά γαλικά βλέπω.

Τελικά έπαιξα πολύ καλό ψυχολογικό πιάνο...
Άσε τις ελιγμικές πουστίτσες. :) Αν έχεις όρχεις θα πεις. Κανονικούς και όχι κουδουνίστρες.

Περιμένω.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Αύγ 2023, 21:52

Και για να το κάνω πιο ξεκάθαρο αγαπούλα, τόσο τα ποσταρίσματα του Νάνδρου όσο και τα δικά σου έχουν διαλύσει όλους τους κανόνες του πχόρουμ.

Αλλά εγώ γουστάρω δημοκρατικό διάλογο, παρουσία κοινού.

Δεν επικοινωνώ με σήματα καπνού ή σαλταρισμένα περιστέρια.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11445
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 28 Αύγ 2023, 21:53

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:44
Λεγεών έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:38
Πολλά γαλικά βλέπω.

Τελικά έπαιξα πολύ καλό ψυχολογικό πιάνο...
Άσε τις ελιγμικές πουστίτσες. Αν έχεις όρχεις θα πεις. Κανονικούς και όχι κουδουνίστρες.

Περιμένω.
Υποθέσεις έκανα (όπως κάνεις και εσύ για όλους όσους βλέπεις ανταγωνιστικά εδώ μέσα), και από την αντίδραση σου φαίνεται πως χτύπησα διάνα. Δεν έχω ανάγκη να μιλήσω με κανέναν φορουμίτη για να πάρω τις οποιεσδήποτε πληροφορίες, κανείς δεν με ξέρει πραγματικά, και έχω να στείλω και να δεχτώ ΠΜ από τον Απρίλη. Για τηλέφωνα ούτε λόγος, προσωπικά δεδομένα δεν δίνω και δεν ανταλλάσσω.

Πρέπει κάποια στιγμή όμως να καταλάβεις γατούλα, πως αυτό που δίνεις, θα πάρεις. Όπως μιλάς ανταγωνιστικά σε θεματάκια που σε ενοχλούν, και κάνεις υποθέσεις για τις οικογενειακές μας καταστάσεις και πως φερόμαστε μέσα στις οικογένειες μας, πετώντας πουστρογελάκια και εριστικές χαρακιές, έτσι μπορούμε να κάνουμε και εμείς υποθέσεις, και ενδεχομένως οι πιο αιχμηροί από εμάς να σε κόψουμε πιο βαθιά απ' ό,τι θα ήθελες ή έχεις συνηθίσει.

Τροφή για σκέψη τα παραπάνω. Αναρωτήσου μήπως ευθύνεσαι και εσύ για ό,τι συνέβη, διότι μέχρι και προχτές το βράδυ αδιάφορη μου ήσουν.

Παίρνω λοιπόν πίσω αυτά που είπα, επειδή δεν έχω αποδείξεις, και δεν είναι το στυλ μου να κοροϊδεύω ανθρώπους (και φορουμίτες) με βάση την (υποθετική) οικονομική/επαγγελματική/οικογενειακή τους κατάσταση.

Φρόντισε να είσαι και εσύ πιο προσεκτική με τις αναφορές σου από εδώ και μπρος όμως. Μιλημένα, ξηγημένα. :)
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP


Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3053
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 28 Αύγ 2023, 22:06

Εικόνα
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Νεοσατανιστικές ταυτότητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 28 Αύγ 2023, 22:08

EKPLIKTIKOS έγραψε:
28 Αύγ 2023, 21:55
:popc:
Νεος στο φορουμ;
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών