Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Καλοκαίρι
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 23:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καλοκαίρι » 20 Μαρ 2021, 20:26

Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:22
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:21


Δεν έχεις καμιά φίλη να πάρεις τηλέφωνο; Είσαι βαρετή γαμώτο.
Ιιι σόρι!!! Δεν ήθελα να γίνω φορτική, νόμιζα κάναμε συζήτηση :oops:

Α ναι; Που να νόμιζες ότι δεν κάνουμε κιόλας κι ότι γαμάς συνειδητά όποια κουβέντα γίνεται.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 20:27

stergiosbik έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:24
Ο τυπος απλα την εχει καψουρευτει και γι αυτο την βγαζει μονο με πιπα.
Κανονικα,αφου δεν θελει,πρεπει να την στειλει σπιτι της και να ψαξει για αλλες πορτοκαλιες.
Δεν σου καθεται μια,δεν σου καθεται δυο, αντε στην μαμα σου να την πρηξεις.
Προφανως και ο τύπος δεν έχει άλλη επιλογή όπως και η τύπισσα λόγω του μικρού χωριού. Και μάλλον η τύπισσα είναι η καψουρεμενη καθώς ο τύπος επιβάλλει με τον τρόπο του το θέλω του.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 20:31

Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:26
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:22
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:21


Δεν έχεις καμιά φίλη να πάρεις τηλέφωνο; Είσαι βαρετή γαμώτο.
Ιιι σόρι!!! Δεν ήθελα να γίνω φορτική, νόμιζα κάναμε συζήτηση :oops:

Α ναι; Που να νόμιζες ότι δεν κάνουμε κιόλας κι ότι γαμάς συνειδητά όποια κουβέντα γίνεται.
Πραγματικά λέω δεν το κατάλαβα ότι σου δημιούργησα αυτή την αίσθηση βαρεμάρας. Σόρι πραγματικά, δεν παρεμβαίνω άλλο στα ποστ σου :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14863
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 20 Μαρ 2021, 20:34

foscilis έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:14
SpoilerShow
Εγώ στα 15 τα έφτιαξα με μια και όταν πήγα να τη φιλήσω με γλώσσα μου είπε όχι και τραβηχτηκε. Έκανα πίσω αρκετά έκπληκτος, της λέω είσαι σίγουρη ότι σου αρέσω; Μου λέει ναι πάρα πολύ απλώς δεν είμαι έτοιμη για κάτι τέτοιο. Για φιλί με γλώσσα; Για φιλί με γλώσσα. Δώσε μου λίγο χρόνο και όταν είμαι έτοιμη θα γίνει. Είσαι σίγουρη ότι μιλάμε για φιλί με γλωσσα. Ναι ναι. απλώς ξέρεις δεν το θεωρώ κάτι ακραιο. Α ούτε κι εγώ απλώς δεν είμαι ετοιμη. Οκ σκέφτηκα και τα είχαμε για δύο μήνες, μάλιστα μια μέρα με φώναξε σπίτι που ήταν μόνη της αλλά παρα τις κινήσεις μου το μόνο που ήθελε ήταν τσιμπητα φιλιά και αγκαλιές αν και ομολογουμένως καθισμένη πάνω μου. Ένα απόγευμα λοιπόν πήγα να της κάνω έκπληξη στα αγγλικά που ήξερα ότι είχε διάλειμμα και τη βλέπω ένα στενό πιο πριν να φιλιεται με έναν απο το άλλο τμημα, εξαιρετικά ακραία γλώσσα κι όχι μόνο αυτό αλλά το δεξί του χέρι ήταν χωμένο κάτω από τη φούστα της και ανεβοκατέβαινε σαν κομπρεσέρ. Στη μέση του δρόμου όλα αυτά.

Τότε υιοθέτησα έναν από τους λίγους κανόνες στα γκομενικα μου ο οποίος είναι ότι σαφέστατα καμία δε θα αναγκάσω να κάνει οτιδήποτε, αλλά άμα θέλω εγώ να γίνει κατι κι εκείνη πει ότι δε γουστάρει ότι θέλει να το σκεφτεί οτιδήποτε τέλος πάντων σε εκείνες τις γενικές γραμμες (δε λέμε να μη μπορεί προσωρινά, ξερωγω όχι κωλο γιατί έχει αιμορροΐδες) τότε λήγει η σχέση ακαριαία γιατί στο μυαλό της γυναικας δεν υπάρχει δε θέλω να κάνω το Χ, υπάρχει μόνο δεν είσαι εσύ αυτός με τον οποίον θελω να το κάνω.

Επίσης την έπεσα στην παιδική της φίλη, της είπα ότι αν θέλει να τα έχουμε πρέπει να πάψουν να μιλανε ωπερ και εγένετο, γίνανε κωλος αυτές μπροστά μου γιατι μωρη τι φίλη είσαι εσύ που γουστάρεις τον γκόμενο μου και του την πέφτεις πριν καν αποφασίσω να τον χωρίσω σιγά που θα σε περιμέναμε να πας με όλο το χαρβατι πρωτα μωρη και τέλος πάντων μετά από μια βδομάδα φροντισα η κολλητή να με δει να φιλιεμαι με μια φίλη μου μπαφογκομενα από Ραφήνα και όταν μου είπε τι κάνεις εκεί λεω στη μπαφογκομενα κοίτα ένα βλήμα που νόμιζε ότι ενδιαφέρομαι κιόλας χαχαχα πήγαινε στη φίλη σου. Επίσης φροντισα τη δε-φιλαω να την ανεβοκατεβαζει τσουλα όλο το σχολείο και η φάση συνεχίστηκε πολύ αργότερα όταν εγώ δεν ενδιαφέρομουν καθολου, άσχετα άτομα έγραφαν στον τοίχο βρισιές για αυτήν και εκείνη πήγε στο λυκειάρχη σίγουρη ότι το κάνω εγώ, τελικα το μάζεψα όλο αυτό και μέχρι την αποφοίτηση απλά κρατουσαμε μια υγιή απόσταση πενήντα μέτρα πάνω κάτω, δεν πηγαίναμε στα ίδια μέρη, δεν είχαμε ίδιες παρέες κλπ

Fast forward 20 χρόνια χωρίς την παραμικρή επαφη με όλες αυτές και έξαφνα ο γιος μου συμμαθητής με τον δικό της (της δε-φιλαω όχι της κολλητής) στο νηπιαγωγείο ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ από εικοσιπέντε παιδιά γίνεται αυτοκόλλητου ειδικά με αυτόν, έναν ολόκληρο χρόνο πάμε μαζί τα παίρνουμε δε μιλάμε, τέλος της χρονιάς τους καλούμε στο παρτι του γιατί δε γίνεται να μην τους καλεσουμε, με ξεμοναχιαζει λοιπόν είσαι ο έτσι που τότε αυτο; Είμαι ο έτσι που τότε αυτο. Άντε κι εγώ έλεγα συνωνυμία θα ήταν γιατι σε θυμάμαι πιτσιρικι όχι αντρα, σου πάει το κοντό μαλλί να ξερεις. ναι ε, εγώ αντιθέτως σε αναγνώρισα κατευθειαν. Και γιατί δεν έλεγες κάτι ε ξέρεις τότε το 1995 που έγιναν όλα αυτά ίσως να μην είχα φερθεί τόσο ακραία αν ήξερα ότι τα παιδιά μας 23 χρόνια μετά θα ήταν φιλοι. Σωπα μωρέ αφού δεν είχες κακία μέσα σου κι όλα αυτά είναι παρελθόν από το οποίο θυμόμαστε τα καλά. Βίκυ ήμασταν έφηβοι και με έβαλες σε sexless σχέση με τον πενιχρό ορισμό του σεξ που ίσχυε στα 15 ενώ ταυτόχρονα με κερατωνες με τον πάτο του σχολείου κι εγώ με τη σειρά μου όχι μόνο σε χώρισα από τη φίλη σου της οποίας στη συνέχεια ράγισα την καρδιά αλλά φροντισα και όλο το σχολείο να σε βρίζει για ένα χρόνο πραγμα που ξυπνάω ακομα και τώρα καμια φορά τα βράδια κόκκινος από ντροπη και τύψεις και μου λες ότι θυμασαι τα καλά; Ναι. Ε είσαι πουτανα.
Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3356
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 20 Μαρ 2021, 20:35

Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:31
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:26
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:22


Ιιι σόρι!!! Δεν ήθελα να γίνω φορτική, νόμιζα κάναμε συζήτηση :oops:

Α ναι; Που να νόμιζες ότι δεν κάνουμε κιόλας κι ότι γαμάς συνειδητά όποια κουβέντα γίνεται.
Πραγματικά λέω δεν το κατάλαβα ότι σου δημιούργησα αυτή την αίσθηση βαρεμάρας. Σόρι πραγματικά, δεν παρεμβαίνω άλλο στα ποστ σου :D
Τα πολύ ενδιαφέροντα post του. Να τα λέμε αυτά.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 20:39

klg έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:35
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:31
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:26



Α ναι; Που να νόμιζες ότι δεν κάνουμε κιόλας κι ότι γαμάς συνειδητά όποια κουβέντα γίνεται.
Πραγματικά λέω δεν το κατάλαβα ότι σου δημιούργησα αυτή την αίσθηση βαρεμάρας. Σόρι πραγματικά, δεν παρεμβαίνω άλλο στα ποστ σου :D
Τα πολύ ενδιαφέροντα post του. Να τα λέμε αυτά.
Εντάξει ο άνθρωπος αισθάνθηκε έτσι και το είπε και καλώς το είπε γιατί εγώ ήμουν στην κοσμαρα μου και δεν ειχα πάρει χαμπάρι και θα συνέχιζα να απαντάω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 20 Μαρ 2021, 20:42

Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:00
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:00
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 16:57



Είδα για τι μιλάμε.
Και εσύ σεξ κάνεις για να ικανοποιήσεις τον άλλο;
Ναι. Απαγορεύεται; Είναι αμαρτία; Τι;
Ε γράψε κάτι στην κοπέλα του αρχικού post που παραπονείται. Πες της τεχνικές που κάνεις εσύ στο άλλον για να μην της φαίνεται τόσο δύσκολο. Εσύ που ξέρεις καλά τι κάνεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 20 Μαρ 2021, 20:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 20 Μαρ 2021, 20:43

foscilis έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:14

Τότε υιοθέτησα έναν από τους λίγους κανόνες στα γκομενικα μου ο οποίος είναι ότι σαφέστατα καμία δε θα αναγκάσω να κάνει οτιδήποτε, αλλά άμα θέλω εγώ να γίνει κατι κι εκείνη πει ότι δε γουστάρει ότι θέλει να το σκεφτεί οτιδήποτε τέλος πάντων σε εκείνες τις γενικές γραμμες (δε λέμε να μη μπορεί προσωρινά, ξερωγω όχι κωλο γιατί έχει αιμορροΐδες) τότε λήγει η σχέση ακαριαία γιατί στο μυαλό της γυναικας δεν υπάρχει δε θέλω να κάνω το Χ, υπάρχει μόνο δεν είσαι εσύ αυτός με τον οποίον θελω να το κάνω.

Ο δικός μου κανόνας ήταν οι δύο φορές.
Κάθε μία είχε δικαίωμα να αρνηθεί δύο φορές.
Τρίτη δεν υπήρχε.

Η δική ιδιοτροπία ήταν πως όταν πρότεινα κάτι, δεν το έκανα και πολύ κομψά. Αντιθέτως.

Και κάπως έτσι γέμισα με γυναίκες γύρω μου για τις οποίες δεν υπήρχαν πλέον διαθέσιμα κανονακια ενώ κατά βάθος υπήρχε πεδίο να παίξω μπάλα.
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: 08 Ιαν 2021, 14:51

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκουερινο » 20 Μαρ 2021, 20:48

Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:42
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:00
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:00


Και εσύ σεξ κάνεις για να ικανοποιήσεις τον άλλο;
Ναι. Απαγορεύεται; Είναι αμαρτία; Τι;
Ε γράψε κάτι στον κοπέλα του αρχικού post Που παραπονείται. Πες της τεχνικές που κάνεις εσύ για να μην της φαίνεται τόσο δύσκολο. Εσύ που ξέρεις καλά τι κάνεις.
:lol:

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 20 Μαρ 2021, 20:48

Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:27
stergiosbik έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:24
Ο τυπος απλα την εχει καψουρευτει και γι αυτο την βγαζει μονο με πιπα.
Κανονικα,αφου δεν θελει,πρεπει να την στειλει σπιτι της και να ψαξει για αλλες πορτοκαλιες.
Δεν σου καθεται μια,δεν σου καθεται δυο, αντε στην μαμα σου να την πρηξεις.
Προφανως και ο τύπος δεν έχει άλλη επιλογή όπως και η τύπισσα λόγω του μικρού χωριού. Και μάλλον η τύπισσα είναι η καψουρεμενη καθώς ο τύπος επιβάλλει με τον τρόπο του το θέλω του.
Αμα ηταν καψουρα δεν θα του εψηνε το ψαρι στα χειλη ουτε θα παραπονιοταν οτι τον εχει στο περιμενε και την βγαζει μονο με πιπες ο τυπος.
Δεν του καθεται που δεν του καθεται,του βγαινει και απο πανω γιατι τον πιπωνει;
Αμα ειναι να την βγαζει με μαλακια ο ανθρωπος,τι να την κανει αυτην;
Να κοιτανε τα πουλακια και να μυριζουν τα λουλουδακια;

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 20 Μαρ 2021, 20:49

foscilis έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:14
.....
Επίσης την έπεσα στην παιδική της φίλη, της είπα ότι αν θέλει να τα έχουμε πρέπει να πάψουν να μιλανε ωπερ και εγένετο, γίνανε κωλος αυτές μπροστά μου γιατι μωρη τι φίλη είσαι εσύ που γουστάρεις τον γκόμενο μου και του την πέφτεις πριν καν αποφασίσω να τον χωρίσω σιγά που θα σε περιμέναμε να πας με όλο το χαρβατι πρωτα μωρη και τέλος πάντων μετά από μια βδομάδα φροντισα η κολλητή να με δει να φιλιεμαι με μια φίλη μου μπαφογκομενα από Ραφήνα και όταν μου είπε τι κάνεις εκεί λεω στη μπαφογκομενα κοίτα ένα βλήμα που νόμιζε ότι ενδιαφέρομαι κιόλας χαχαχα πήγαινε στη φίλη σου. Επίσης φροντισα τη δε-φιλαω να την ανεβοκατεβαζει τσουλα όλο το σχολείο και η φάση συνεχίστηκε πολύ αργότερα όταν εγώ δεν ενδιαφέρομουν καθολου, άσχετα άτομα έγραφαν στον τοίχο βρισιές για αυτήν και εκείνη πήγε στο λυκειάρχη σίγουρη ότι το κάνω εγώ, τελικα το μάζεψα όλο αυτό και μέχρι την αποφοίτηση απλά κρατουσαμε μια υγιή απόσταση πενήντα μέτρα πάνω κάτω, δεν πηγαίναμε στα ίδια μέρη, δεν είχαμε ίδιες παρέες κλπ....
Η κολλητή, τι έφταιγε;
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Καλοκαίρι
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 23:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καλοκαίρι » 20 Μαρ 2021, 20:51

Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:42
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:00
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:00


Και εσύ σεξ κάνεις για να ικανοποιήσεις τον άλλο;
Ναι. Απαγορεύεται; Είναι αμαρτία; Τι;
Ε γράψε κάτι στον κοπέλα του αρχικού post Που παραπονείται. Πες της τεχνικές που κάνεις εσύ για να μην της φαίνεται τόσο δύσκολο. Εσύ που ξέρεις καλά τι κάνεις.
Ότι μαλακία και να γράψεις δίνει έναυσμα να γίνεις ρεζίλι. Πρόσεχε άλλη φορά γιατί τώρα έρχεται στη συζήτηση ότι εσύ δεν ξέρεις να κάνεις. Ίσως επειδή δεν έχεις κάνει και ποτέ. Μην στεναχωριέσαι όμως. θα βρεθεί κανένα ορκ για σένα που θα του αρέσεις.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 20:51

stergiosbik έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:48
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:27
stergiosbik έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:24
Ο τυπος απλα την εχει καψουρευτει και γι αυτο την βγαζει μονο με πιπα.
Κανονικα,αφου δεν θελει,πρεπει να την στειλει σπιτι της και να ψαξει για αλλες πορτοκαλιες.
Δεν σου καθεται μια,δεν σου καθεται δυο, αντε στην μαμα σου να την πρηξεις.
Προφανως και ο τύπος δεν έχει άλλη επιλογή όπως και η τύπισσα λόγω του μικρού χωριού. Και μάλλον η τύπισσα είναι η καψουρεμενη καθώς ο τύπος επιβάλλει με τον τρόπο του το θέλω του.
Αμα ηταν καψουρα δεν θα του εψηνε το ψαρι στα χειλη ουτε θα παραπονιοταν οτι τον εχει στο περιμενε και την βγαζει μονο με πιπες ο τυπος.
Δεν του καθεται που δεν του καθεται,του βγαινει και απο πανω γιατι τον πιπωνει;
Αμα ειναι να την βγαζει με μαλακια ο ανθρωπος,τι να την κανει αυτην;
Να κοιτανε τα πουλακια και να μυριζουν τα λουλουδακια;
Συμφωνώ. Αυτή να βάλει στην άκρη την καψούρα της και να κοψει τις πιπες αφού δεν τις γουστάρει και αυτός να την αφήσει και να συνεχίσει με την καλή του φίλη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 20:52

Prepon έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:43

Ο δικός μου κανόνας ήταν οι δύο φορές.
Κάθε μία είχε δικαίωμα να αρνηθεί δύο φορές.
Τρίτη δεν υπήρχε.

Η δική ιδιοτροπία ήταν πως όταν πρότεινα κάτι, δεν το έκανα και πολύ κομψά. Αντιθέτως.


Και κάπως έτσι γέμισα με γυναίκες γύρω μου για τις οποίες δεν υπήρχαν πλέον διαθέσιμα κανονακια ενώ κατά βάθος υπήρχε πεδίο να παίξω μπάλα.
Δηλαδή;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 20 Μαρ 2021, 20:54

Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:51
Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:42
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:00


Ναι. Απαγορεύεται; Είναι αμαρτία; Τι;
Ε γράψε κάτι στην κοπέλα του αρχικού post Που παραπονείται. Πες της τεχνικές που κάνεις εσύ για να μην της φαίνεται τόσο δύσκολο. Εσύ που ξέρεις καλά τι κάνεις.
Ότι μαλακία και να γράψεις δίνει έναυσμα να γίνεις ρεζίλι. Πρόσεχε άλλη φορά γιατί τώρα έρχεται στη συζήτηση ότι εσύ δεν ξέρεις να κάνεις. Ίσως επειδή δεν έχεις κάνει και ποτέ. Μην στεναχωριέσαι όμως. θα βρεθεί κανένα ορκ για σένα που θα του αρέσεις.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Στο άλλο νήμα αποφεύγεις να απαντήσεις σε τρία πολύ συγκεκριμένα θέματα.
Εδώ βάζεις τη φαντασία σου να οργιάσει περιγράφοντας καταστάσεις εκτός πραγματικότητας. Έτσι, χωρίς επιχειρήματα, χωρίς αποδείξεις. :c020:
Για λύπηση είσαι. Και όπως είπα και στο άλλο νήμα, έχεις το πιο άφυλο νικ εδώ μέσα.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών