ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14681
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 17 Απρ 2021, 20:10

EKPLIKTIKOS έγραψε:
17 Απρ 2021, 20:03
Δεν πολυπαιζουν αυτά που λες αδερφέ. Είναι η μια στο εκατομμύριο να βγάλεις λεφτά ετσι, κ πρεπει να έχεις εμφάνιση, κοινωνικά skills, γνωριμίες κτλ. Ο μόνος τρόπος να βγάλεις χρήματα ως άντρας απο το σεξ είναι να γίνεις κωλομπαρας. Να γαμας πουστηδες με λίγα λόγια. Δεν εχω απάντηση στην ερώτησή σου btw
Αινειάν γιά το συμφέρον σου είναι, σκέψου το
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16287
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 17 Απρ 2021, 20:11

enterprise-psi έγραψε:
17 Απρ 2021, 08:19
Εικόνα
:lol::lol:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16287
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 17 Απρ 2021, 20:12

Winston Smith έγραψε:
17 Απρ 2021, 18:03
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Απρ 2021, 07:07
..κάνω σεξ με πλούσιες ηλικιωμένες γυναίκες οι οποίες με πληρώνουν γι αυτό με χρήματα και άλλα υλικά κέρδη προκειμένου να απολαύσουν την θεϊκή κορμαρα μου (χοντρός φαλακρος με μασχάλες να μυρίζουν και το στόμα μου να μυρίζ
ctrl+w
:smt005::smt005::smt005::smt005:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23089
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 17 Απρ 2021, 20:18

Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 17 Απρ 2021, 20:42

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Απρ 2021, 07:07
..κάνω σεξ με πλούσιες ηλικιωμένες γυναίκες οι οποίες με πληρώνουν γι αυτό με χρήματα και άλλα υλικά κέρδη προκειμένου να απολαύσουν την θεϊκή κορμαρα μου (χοντρός φαλακρος με μασχάλες να μυρίζουν και το στόμα μου να μυρίζει σκορδαλιά απο τζατζίκι κλπ κλπ :roll: ) θα πρέπει να νιώθω ότι είμαι θύμα εκμετάλλευσης και κακοποιημένος ως άνδρας που εκδίδεται (ΜΟΝΟ σε γυναίκες ..το ξεκαθαρίζουμε αυτό .);

Θα πρέπει να νιώθω ότι αυτές οι πλούσιες γυναίκες οι οποίες πληρώνουν να απολαύσουν τα σεξουαλικά μου προσόντα με βιάζουν και με υποτιμουν ως άνθρωπο ;
Θα πρέπει να νιώθω θύμα εκμετάλλευσης;
Ρε μαλάκα, μας αηδίασες βραδιάτικα.

Ντούς, αποσμητικό, πλύσιμο δοντιών. Γιατί είναι τόσο δύσκολο;
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
SuperRogue
Δημοσιεύσεις: 1854
Εγγραφή: 13 Απρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: SuperRogue

Re: ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SuperRogue » 22 Απρ 2021, 21:13

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Απρ 2021, 07:07
...να απολαύσουν την θεϊκή κορμαρα μου (χοντρός φαλακρος με μασχάλες να μυρίζουν και το στόμα μου να μυρίζει σκορδαλιά απο τζατζίκι κλπ κλπ :roll: )...
Οι γυναίκες είναι ρηχές, αν έχεις εργαλείο δεν τις νοιάζουν οι κοιλιακοί. Οπότε και... πυροβολείς και πληρώνεσαι. Μια χαρά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΕΑΝ ΕΓΩ Ο ΑΙΝΕΙΑΝ ΩΣ .... ΖΙΓΚΟΛΌ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Απρ 2021, 22:06

SuperRogue έγραψε:
22 Απρ 2021, 21:13
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Απρ 2021, 07:07
...να απολαύσουν την θεϊκή κορμαρα μου (χοντρός φαλακρος με μασχάλες να μυρίζουν και το στόμα μου να μυρίζει σκορδαλιά απο τζατζίκι κλπ κλπ :roll: )...
Οι γυναίκες είναι ρηχές, αν έχεις εργαλείο δεν τις νοιάζουν οι κοιλιακοί. Οπότε και... πυροβολείς και πληρώνεσαι. Μια χαρά.
Λίγο αταίριαστο αυτό που λες :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών