Μα, γλυκειά μου, μόλις έκανα Pfizer!

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4621
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Μα, γλυκειά μου, μόλις έκανα Pfizer!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 04 Ιουν 2021, 18:07

μεγάλος παίχτης δηλώνει αστοχία χυσίματος ως παρενέργεια τού μπολιάσματος. :blm:

:smt005::smt005::smt005:

Εικόνα

(TOZINAMERAN = Pfizer/Bio-Ntech)
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 4992
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Μα, γλυκειά μου, μόλις έκανα Pfizer!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 04 Ιουν 2021, 18:11

Οτι θες βρισκεις εκει. Ανοιχτή πλατφόρμα ειναι και δηλωνει ο καθενας οτι γουσταρει. Ειχα ξαναγραψει οτι βρηκα κάποιους που ανεφεραν ως παρενεργεια το οτι βρεθηκαν θετικοι σε τεστ Hiv και αλλοι οτι πήραν κιλα!

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4621
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Μα, γλυκειά μου, μόλις έκανα Pfizer!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 04 Ιουν 2021, 18:15

μόνο σεξουαλικές παρενέργειες εδώ, παρακαλώ. :D
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Μα, γλυκειά μου, μόλις έκανα Pfizer!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 04 Ιουν 2021, 18:17

NewModelArmy έγραψε:
04 Ιουν 2021, 18:11
Οτι θες βρισκεις εκει. Ανοιχτή πλατφόρμα ειναι και δηλωνει ο καθενας οτι γουσταρει. Ειχα ξαναγραψει οτι βρηκα κάποιους που ανεφεραν ως παρενεργεια το οτι βρεθηκαν θετικοι σε τεστ Hiv και αλλοι οτι πήραν κιλα!
Αυτό δεν είναι τίποτα, εγώ φαντάσου ξεκίνησα να παίρνω κιλά ΠΡΙΝ καν κάνω το εμβόλιο.

Τι μας κρύβουν?
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4621
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Μα, γλυκειά μου, μόλις έκανα Pfizer!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 04 Ιουν 2021, 18:32

:romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Εικόνα
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22702
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μα, γλυκειά μου, μόλις έκανα Pfizer!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 14 Ιουν 2021, 12:59

μυστης
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών