Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71665
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Ιαν 2023, 11:46

Ασέβαστος έγραψε:
21 Ιαν 2023, 08:26
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιαν 2023, 21:08
Κατά τα άλλα, συμφωνώ κι εγώ ότι οι άντρες έχουν περισσότερο χιούμορ, όπως κι αν γίνεται κατανοητό αυτό. Απλώς γιατί είναι πιο εξωστρεφείς. Το χιούμορ μεταξύ γυναικών, είναι περισσότερο συνωμοτικό και δεν εμπεριέχει το στοιχείο του αυτοσαρκασμού, αφορά κυρίως στην κριτική άλλων.
ισχυει.
To ξέρω. Αρκεί να σκεφτεί ο κάθε ένας τους χιουμορίστες που ξέρει στο οικογενειακό και φιλικό του περιβάλλον.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Ιαν 2023, 11:49

Ερμής έγραψε:
21 Ιαν 2023, 11:43
Φίλε όπως πήγε η φάση και ελεύθερος να ήμουν δε θα έπεφτε. Θα το είχα πάρει εγωιστικά
:lol:

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 21 Ιαν 2023, 11:53

Ηθικό δίδαγμα:

Αν δεν το λέει η περδικουλα σας μείνετε στο μάτι κι αφήστε τα καυλαντισματα, καθότι παίζει να μπει ο αντίπαλος στη μικρή σας περιοχή και μετά μενέ μενέ τεκέλ ου φαρσιν κύριοι.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Ιαν 2023, 11:58

κα για τις κοπέλες εχει ηθικό δίδαγμα, αν κάποιος γραφει για τον πατο σας στα φόρουμ, οτι θα σας καρφωνε άνετα κλπ, πρεπει να το παιξετε παρθενοπιπίτσες μην πληγώσετε τον εγωισμό μας.

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 21 Ιαν 2023, 11:59

Ερμής έγραψε:
21 Ιαν 2023, 10:43

Σε αλλά νέα βγήκα να κάνω τσιγάρο στο μπαλκόνι πριν λίγο και ήταν απέναντι. Δεν έριξε ούτε βλέμμα.
Καλά δεν μπορούσες να κάνεις ότι διαβάζεις μηνύματα από αίσθημα, να χαμογελάς περίεργα και να κάνεις ότι βγάζεις σελφι στέλνοντας φιλάκια; :011:

1on mode off

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 21 Ιαν 2023, 12:03

enaon έγραψε:
21 Ιαν 2023, 11:58
κα για τις κοπέλες εχει ηθικό δίδαγμα, αν κάποιος γραφει για τον πατο σας στα φόρουμ, οτι θα σας καρφωνε άνετα κλπ, πρεπει να το παιξετε παρθενοπιπίτσες μην πληγώσετε τον εγωισμό μας.
Να έρθει ο ταχαλαταχαλασα να μας κάνει ετυμολογία της λέξεως παρθενοπιπίτσα.
Είναι πίπες που κάνουν οι παρθένες;
και γιατί μπαίνει το πι ανάμεσα, είναι μικρές τοσοδούλικες πίπες, ίσα λίγο το κεφαλάκι;

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Ιαν 2023, 12:09

ε μα οκ τωρα εχει χαθεί το μετρο, βλεπει η αλλη οτι με σεβαμό δίνεις προσοχή σε κάθε κίνηση που κανει ο κώλος της, και σου γραφει σαν να εισαι ενα κομμάτι κρέας.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12378
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 21 Ιαν 2023, 12:10

don't speak έγραψε:
20 Ιαν 2023, 20:29
Αν καταλάβει η γυναίκα σου ότι είσαι εκνευρισμένος ίσως είναι ευκαιρία να της τα πεις. Θα πεις βέβαια δεν στο είπα από την αρχή μην χαλαστούμε χωρίς λόγο και άντε λέω μην δεν κατάλαβα καλά, δεν περίμενα να το χοντρύνει, αλλά νομίζω πρέπει πλέον να το ξέρεις.
Αλλά κρύψε τις φωτό αν τύχει και τις βρει στο κινητό σου, θα παραξενευτεί που τις κράτησες.
Θα στραβώσει πιθανόν, αλλά θα πεις προτιμούσες να μην στο πω;
Και με το μήνυμά σου προς τη γειτόνισσα στο τέλος θα χαρεί η γυναίκα σου πιστεύω.
Αυτο ακριβως,αλλα να δειξει και τις φωτο και να της πει οτι,ειναι για μελλοντικη χρηση σε περιπτωση που εκτραχυνθεί το πραγμα.
Αποδεικτικα στοιχεια.
Η γυναικα ειναι παθολογικη περιπτωση και δε ξερει κανεις,πώς μπορει να αντιδρασει στη συνεχεια.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 21 Ιαν 2023, 12:16

Thor έγραψε:
21 Ιαν 2023, 12:10
don't speak έγραψε:
20 Ιαν 2023, 20:29
Αν καταλάβει η γυναίκα σου ότι είσαι εκνευρισμένος ίσως είναι ευκαιρία να της τα πεις. Θα πεις βέβαια δεν στο είπα από την αρχή μην χαλαστούμε χωρίς λόγο και άντε λέω μην δεν κατάλαβα καλά, δεν περίμενα να το χοντρύνει, αλλά νομίζω πρέπει πλέον να το ξέρεις.
Αλλά κρύψε τις φωτό αν τύχει και τις βρει στο κινητό σου, θα παραξενευτεί που τις κράτησες.
Θα στραβώσει πιθανόν, αλλά θα πεις προτιμούσες να μην στο πω;
Και με το μήνυμά σου προς τη γειτόνισσα στο τέλος θα χαρεί η γυναίκα σου πιστεύω.
Αυτο ακριβως,αλλα να δειξει και τις φωτο και να της πει οτι,ειναι για μελλοντικη χρηση σε περιπτωση που εκτραχυνθεί το πραγμα.
Αποδεικτικα στοιχεια.
Η γυναικα ειναι παθολογικη περιπτωση και δε ξερει κανεις,πώς μπορει να αντιδρασει στη συνεχεια.
Κοίτα, νομίζω υπερβάλλεις. Αυτή έχει συνηθίσει να της κάθονται, όταν κουνάει τον κώλο της, γιατί τέτοια ζώα είστε οι άντρες ε και τώρα που έφαγε τη χυλόπιτα, δεν μπορεί να το διαχειριστεί.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12378
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 21 Ιαν 2023, 12:18

Naida έγραψε:
20 Ιαν 2023, 21:57
don't speak έγραψε:
20 Ιαν 2023, 21:54
Αγις έγραψε:
20 Ιαν 2023, 21:30


καμια σχεση - του Ερμη ειναι για οσκαρ σεναριου
Ανατροπή σεναρίου
SpoilerShow
της στέλνει μήνυμα από άλλο προφίλ, της λέει έχω καυλώσει τρελά μαζί σου, σκέφτομαι τον κώλο σου συνέχεια, δεν μπορώ να ηρεμήσω, είμαι μόνιμα σε στύση. Το άλλο προφίλ το βλέπει και η γυναίκα μου, έπρεπε να πειστεί ότι αποκλείεται να συνεχίσω μαζί σου.
Πόσο κάβλα οι φωτογραφίες σου....
Ξέχασα στο αμάξι μου κάτι έγγραφα, σίγουρα θα θες κάτι από την αποθήκη σου. :smt047
Και ανατροπή στην ανατροπή του σεναρίου απαντάει ο συζηγος της βλαμμένης και του λέει busted. Πάντα ήξερα ότι γούσταρες τον κωλο της γυναίκας μου και στο στήσαμε όλο αυτό για να γελάσουμε.
:smt005:
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Ιαν 2023, 12:18

don't speak έγραψε:
21 Ιαν 2023, 12:03
είναι μικρές τοσοδούλικες πίπες, ίσα λίγο το κεφαλάκι;
ρε παιδί μου δεν γραφεις οτι εισαι μουσκεμα και οτι σου αρέσουν οι αντοχές και τέτοια, θέλουμε συναισθημα για να κερατώσουμε, τι μας περάσατε;

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 21 Ιαν 2023, 12:20

θα μπορούσε εκεί με την θέρμανση της πολυκατοικίας να προωθούσε το μήνυμα στον διαχειριστή

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 44002
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 21 Ιαν 2023, 12:24

don't speak έγραψε:
21 Ιαν 2023, 12:20
θα μπορούσε εκεί με την θέρμανση της πολυκατοικίας να προωθούσε το μήνυμα στον διαχειριστή
:smt005:
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Ιαν 2023, 12:32

να τετοια κανετε και χαλατε την ισορροπία. Δεν γελάμε με τα αστεία θυλικών, θεμα εγωισμού.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12378
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Μπαίνατε στην 50άρα γειτόνισσα του Ερμή με το 2 νούμερα μικρότερο κολάν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 21 Ιαν 2023, 12:34

Cecily Anne έγραψε:
21 Ιαν 2023, 12:16
Thor έγραψε:
21 Ιαν 2023, 12:10
don't speak έγραψε:
20 Ιαν 2023, 20:29
Αν καταλάβει η γυναίκα σου ότι είσαι εκνευρισμένος ίσως είναι ευκαιρία να της τα πεις. Θα πεις βέβαια δεν στο είπα από την αρχή μην χαλαστούμε χωρίς λόγο και άντε λέω μην δεν κατάλαβα καλά, δεν περίμενα να το χοντρύνει, αλλά νομίζω πρέπει πλέον να το ξέρεις.
Αλλά κρύψε τις φωτό αν τύχει και τις βρει στο κινητό σου, θα παραξενευτεί που τις κράτησες.
Θα στραβώσει πιθανόν, αλλά θα πεις προτιμούσες να μην στο πω;
Και με το μήνυμά σου προς τη γειτόνισσα στο τέλος θα χαρεί η γυναίκα σου πιστεύω.
Αυτο ακριβως,αλλα να δειξει και τις φωτο και να της πει οτι,ειναι για μελλοντικη χρηση σε περιπτωση που εκτραχυνθεί το πραγμα.
Αποδεικτικα στοιχεια.
Η γυναικα ειναι παθολογικη περιπτωση και δε ξερει κανεις,πώς μπορει να αντιδρασει στη συνεχεια.
Κοίτα, νομίζω υπερβάλλεις. Αυτή έχει συνηθίσει να της κάθονται, όταν κουνάει τον κώλο της, γιατί τέτοια ζώα είστε οι άντρες ε και τώρα που έφαγε τη χυλόπιτα, δεν μπορεί να το διαχειριστεί.
Δεν υπερβάλλω καθολου.
Τι παει να πει οτι,εχει συνηθισει να της καθονται,πού το ξερεις;
Λιγες ειναι οι καργιολες που ειναι ''ψωνια'' καυλωνουν το Συμπαν ολο και δε καθονται σε κανεναν;
Η συγκεκριμενη ειναι παθολογικη περιπτωση,ψαχνεται τριγυρω και μολις εντοπισει καποιον,τον βαζει στοχο και δεν ασχολειται με αλλον μεχρι να τον ''φαει''.
Δεν προκειται να σταματήσει,καποια στιγμη θα του τη πεσει πιο αγρια.
Αυτο το ''γιατί τέτοια ζώα είστε οι άντρες'',τι το ηθελες;
Οπως καυλαντιζουν οι αντρες,το ιδιο κανουν και οι γυναικες πλεον.
Το ιδιο ζωα ειστε και σεις.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών