Ο Φωτης Σεργουλοπουλος ξαναχτυπα! Ευχεται ολοι οι αντρες να ανακαλυψουν τη γυναικεια τους πλευρα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
nowhere
Δημοσιεύσεις: 14766
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ο Φωτης Σεργουλοπουλος ξαναχτυπα! Ευχεται ολοι οι αντρες να ανακαλυψουν τη γυναικεια τους πλευρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 29 Δεκ 2023, 18:34

Καραμελίτσα έγραψε:
29 Δεκ 2023, 18:15
Με μεγαλύτερη κοινοτυπία από αυτό πεθαίνεις. Αυτή είναι μπουμερικής εποχής ατάκα.
με ξεπερνάει* ότι το λες αυτό στην ίδια πρόταση με το "πεθαίνεις"


*με ξεπερνάει? το πιασες?

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ο Φωτης Σεργουλοπουλος ξαναχτυπα! Ευχεται ολοι οι αντρες να ανακαλυψουν τη γυναικεια τους πλευρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 30 Δεκ 2023, 20:08

Κάτι τετριμμένο λέει ο Φώτης. Εγώ έχω αποδεχθεί ότι είμαι κουίρ και είμαι έτοιμος για την πρώτη μου φορά.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14585
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ο Φωτης Σεργουλοπουλος ξαναχτυπα! Ευχεται ολοι οι αντρες να ανακαλυψουν τη γυναικεια τους πλευρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 30 Δεκ 2023, 20:25

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Δεκ 2023, 11:16
Ρε σεις, αυτό το κλισέ με τη θηλυκή γυναικεία πλευρά έχει ήδη παλιώσει. Και δεν αφορά τόσο στη σεξουαλικότητα όσο στην ευαισθησία κλπ
Έτσι είναι, όποιος άνδρας είναι ανεπτυγμένη την ευαισθησία, του αρέσει να γλείφει πούτσες.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20334
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Ο Φωτης Σεργουλοπουλος ξαναχτυπα! Ευχεται ολοι οι αντρες να ανακαλυψουν τη γυναικεια τους πλευρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Δεκ 2023, 20:28

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
30 Δεκ 2023, 20:08
Κάτι τετριμμένο λέει ο Φώτης. Εγώ έχω αποδεχθεί ότι είμαι κουίρ και είμαι έτοιμος για την πρώτη μου φορά.
Είναι γιατί τα έχεις βρει με την γκευ πλευρά σου.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14738
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ο Φωτης Σεργουλοπουλος ξαναχτυπα! Ευχεται ολοι οι αντρες να ανακαλυψουν τη γυναικεια τους πλευρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 31 Δεκ 2023, 14:02

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Δεκ 2023, 09:51
Καβαλάρης έγραψε:
29 Δεκ 2023, 09:38
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Δεκ 2023, 09:12
Σωστό. Τα δελτία έχουν γεμίσει με εγκλήματα ανδρών. Οι γυναίκες έχουν μια λογική live and let live, μένουν στα λόγια.
Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Δεκ 2023, 09:22
Το ανδριλικι είναι κοινωνικό πρόβλημα.
Η βλακεία σου είναι κοινωνικό πρόβλημα.
Και τωρα λέει 2 τύποι μαχαίρωσαν έναν γέρο για να τον ληστέψουν στην Κεφαλλονιά. Δε φταίω εγώ. Τα στοιχεία.
Τύπε, σταμάτα να κάνεις οτιδήποτε, γιατί πιθανότατα οτιδήποτε κάνεις (διαδίκτυο, καρέκλα, σπίτι κ.α.) το χρωστάς σε άνδρες.

Δεν φταίω εγώ. Τα στοιχεία.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14738
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ο Φωτης Σεργουλοπουλος ξαναχτυπα! Ευχεται ολοι οι αντρες να ανακαλυψουν τη γυναικεια τους πλευρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 31 Δεκ 2023, 14:05

Ζενίθεδρος έγραψε:
30 Δεκ 2023, 20:25
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Δεκ 2023, 11:16
Ρε σεις, αυτό το κλισέ με τη θηλυκή γυναικεία πλευρά έχει ήδη παλιώσει. Και δεν αφορά τόσο στη σεξουαλικότητα όσο στην ευαισθησία κλπ
Έτσι είναι, όποιος άνδρας είναι ανεπτυγμένη την ευαισθησία, του αρέσει να γλείφει πούτσες.
Τύπε, έχεις ενυδρείο σπίτι σου;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών