Ανδρική εκδικητικότητα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 07 Ιαν 2019, 10:23

Και δεν ταξίδεψες βρε Ναιδα όλη την Ελλάδα να γράψεις με σπρέι απ την Αλεξανδρούπολη ως την Κρήτη "Καργιόλη Εμμανουηλ Αγγουράκη την έχεις μικρότερη κι απο τουρσί αγγουράκι" αντίστοιχο με το "καργιόλα Εμμανουέλα Αγγουράκη μ εχεις κανει ταρανδο" μιας που μιλάμε για ανδρική εκδικητικότητα ;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 10:35

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:05
enaon έγραψε:
05 Ιαν 2019, 23:54
Naida έγραψε:
05 Ιαν 2019, 23:52
Εμένα με κοιτάζουν και το καταλαβαίνω στο βλέμμα τους ότι μου λένε " Άστον τον μαλάκα, μην ασχολείσαι"
οταν σε κοιτανε στα μάτια νομίζω λένε σταρχίδιαμας, φαΐ.
και "αμπραβο διοχτονα το μαλακα να καθεσαι σπιτι με τις ωρες να με χαιδευεις εδω στο σβερκο που μαρεσει"
Ξέρεις τι ζεστές που είναι; Θερμοφόρες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 10:37

Ίφιδα έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:23
Και δεν ταξίδεψες βρε Ναιδα όλη την Ελλάδα να γράψεις με σπρέι απ την Αλεξανδρούπολη ως την Κρήτη "Καργιόλη Εμμανουηλ Αγγουράκη την έχεις μικρότερη κι απο τουρσί αγγουράκι" αντίστοιχο με το "καργιόλα Εμμανουέλα Αγγουράκη μ εχεις κανει ταρανδο" μιας που μιλάμε για ανδρική εκδικητικότητα ;
:lol:
Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33076
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Ιαν 2019, 10:55

Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:13
Το ότι με έκανε ταρανδιτσα ίσως; Λέω εγώ τώρα...
ε, και; καντονε κι εσυ. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 11:19

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:55
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:13
Το ότι με έκανε ταρανδιτσα ίσως; Λέω εγώ τώρα...
ε, και; καντονε κι εσυ. :102:
Και γιατί να είναι μαζί του αν είναι να τον κερατώσω;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9539
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 07 Ιαν 2019, 11:47

Ο γδικιωμος ειναι ενα συναισθημα που μπορει να σου δωσει ζωη σε δυσκολες στιγμες, δεν ειμαστε ρομποτ, ουτε τελειοι, εχουμε και σκοτεινη πλευρα.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 12:08

Nostalgia έγραψε:
07 Ιαν 2019, 11:47
Ο γδικιωμος ειναι ενα συναισθημα που μπορει να σου δωσει ζωη σε δυσκολες στιγμες, δεν ειμαστε ρομποτ, ουτε τελειοι, εχουμε και σκοτεινη πλευρα.
Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα. Η φύση μας δεν είναι τέλεια. Πρέπει να αποδεχόμαστε ότι υπάρχει και η δική μας σκοτεινή πλευρά και των άλλων.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33076
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Ιαν 2019, 12:12

Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 11:19
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:55
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:13
Το ότι με έκανε ταρανδιτσα ίσως; Λέω εγώ τώρα...
ε, και; καντονε κι εσυ. :102:
Και γιατί να είναι μαζί του αν είναι να τον κερατώσω;
ε, ας μην εισαι. οτι θες. αντιδραση στο κερατο με βια που ειπες πριν ομως, γιατι; μεχρι το οφθαλμον εναντιον οφθαλμου ειμαι μαζι σου σε καθε περιπτωση, με το παραπανω ειμαι αντιθετος.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 13:05

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 12:12
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 11:19
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:55


ε, και; καντονε κι εσυ. :102:
Και γιατί να είναι μαζί του αν είναι να τον κερατώσω;
ε, ας μην εισαι. οτι θες. αντιδραση στο κερατο με βια που ειπες πριν ομως, γιατι; μεχρο το οφθαλμον εναντιον οφθαλμου ειμαι μαζι σου σε καθε περιπτωση, με το παραπανω ειμαι αντιθετος.
Άνθρωπος είμαι οχι ρομποτ. Αν και κρατάω ψυχραιμία.
Εξαρτάται. Μπορεί το κέρατο να μην τον πονέσει το ίδιο όσο πόνεσε εμένα. Οπότε θα βρω κάτι που θα τον πονέσει εξίσου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 07 Ιαν 2019, 13:08

Ολο το νημα είναι η αποκάλυψη σε ολη την μεγαλοπρέπεια της - της νοοτροπίας κ του πλουσιου εσωτερικού κοσμου της μέσης κατιγκως ελληνίδος.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33076
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Ιαν 2019, 13:10

Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:05
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιαν 2019, 12:12
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 11:19


Και γιατί να είναι μαζί του αν είναι να τον κερατώσω;
ε, ας μην εισαι. οτι θες. αντιδραση στο κερατο με βια που ειπες πριν ομως, γιατι; μεχρο το οφθαλμον εναντιον οφθαλμου ειμαι μαζι σου σε καθε περιπτωση, με το παραπανω ειμαι αντιθετος.
Άνθρωπος είμαι οχι ρομποτ. Αν και κρατάω ψυχραιμία.
Εξαρτάται. Μπορεί το κέρατο να μην τον πονέσει το ίδιο όσο πόνεσε εμένα. Οπότε θα βρω κάτι που θα τον πονέσει εξίσου.
και αυτος μετα θα κρινει οτι αυτο που εκανες δεν ηταν δικαιο και τον πονεσες παραπανω απο οτι σε πονεσε αυτος, οποτε θα σε πονεσει για να πατσισετε, μετα παλι εσυ, και στο τελος ενας στο χωμα και ενας στη φυλακη.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιαν 2019, 13:26

Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 12:08
Nostalgia έγραψε:
07 Ιαν 2019, 11:47
Ο γδικιωμος ειναι ενα συναισθημα που μπορει να σου δωσει ζωη σε δυσκολες στιγμες, δεν ειμαστε ρομποτ, ουτε τελειοι, εχουμε και σκοτεινη πλευρα.
Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα. Η φύση μας δεν είναι τέλεια. Πρέπει να αποδεχόμαστε ότι υπάρχει και η δική μας σκοτεινή πλευρά και των άλλων.
Εγώ πάλι νομίζω ότι όλοι χαλαρώνουμε όταν βλέπουμε εκτός από τη σκοτεινή ή φωτεινή και την κωμική πλευρά των πραγμάτων.

Είτε αφορά εμάς είτε τους άλλους.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12149
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 07 Ιαν 2019, 13:34

Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν. Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιαν 2019, 13:39

Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:34
Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν. Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
:smt038
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28685
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ανδρική εκδικητικότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 07 Ιαν 2019, 13:52

Sid Vicious έγραψε:
07 Ιαν 2019, 13:34
Κάποτε ήμουν σε ένα μπαρ, βλέπω μια που με συγκινεί παρουσιαστικώς και μετά από στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω απόπειρα προσέγγισης. Όμως η ήττα είναι συντριπτική, η ωραία παρουσία απάντησε λίαν επιθετικώς στην προσέγγιση μου. Προσέγγισα ως άοπλο πεζικό και εδέχθην σφυροκόπημα βομβων ναπαλμ θα έλεγα. Οπισθοχωρώ και ύστερα από ένα ακόμη στιγμιαίο συμβούλιο με τον εαυτό μου αποφασίζω εκδικητικως να αντεπιτεθώ. Κερνάω λοιπόν όλο το μαγαζι σφηνάκια, καμιά 40 άτομα ήταν.Νικησα λοιπόν, και την κερασα και την εξισωσα με το πληθος και ηρθε μόνη της να με μιλήσει μετά ("εισαι ψυχοπαθής;" ρώτησε) και κοινωνική συνείδηση πεφωτισμένου ηγεμόνα επέδειξα κερνώντας τον λαό.
Αγις

Eθνικοκοινωνιστης

Γνωμες;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών