Κερνάει ο άνδρας;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2019, 07:11

Γραφικός έγραψε:
26 Ιαν 2019, 03:36
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2019, 20:56
Από ποιον απαιτείται ; Θεωρητικά πάει στις γυναίκες .
Μη το δίνεις το μπουφάν αν το θεωρείς ότι υποχρεώνεσαι :102:
Ρε παιδί μου, δεν θα το σκεφτώ καν στη συγκεκριμένη φάση. Αν έχει βάλει την "ζώνη" για να με εντυπωσιάσει και την γουσταρωαγαπάω και τέλος πάντων, αντιλαμβάνεσαι, δεν είναι ότι θα με απασχολήσει. Αλλά άλλο αυτό κι άλλο ότι η κοινωνία απαιτεί από τους άνδρες τέτοιου είδους θυσίες. Εγώ θα το έκανα επειδή θα με έψηνε η φάση, αλλά θα ήθελα να πιστεύω ότι αν χρειαζότανε θα έπραττε κι αυτή παρομοίως, κατάλαβες; Το πιο γαμάτο σε ένα ζευγάρι είναι κι οι δυο να θέλουν να δώσουν όσο μπορούν περισσότερα στο άλλο μέλος κι, επειδή το κάνουν κι οι δύο, επέρχεται ισορροπία. Αν όμως η κοινωνία λέει στον άνδρα "πρέπει να παρέχεις περισσότερα" είναι μαλακία. Το ιδανικό της κοινωνίας δεν είναι η ισορροπία, το ιδανικό είναι άνδρας-κορόιδο, γυναίκα-πουτάνα.
Δε θα το έκανες γιατι σε πήρε ο πονος που κρυώνει. Θα το έκανες για να σε θεωρήσει ιππότη και να την εντυπωσιασεις. Βαθύτερος στόχος είναι να βγει η ζώνη στο τέλος της βραδιάς. Κι αν όχι στο τέλος αυτής της βραδιάς σε κάποια από τις επομενες :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 26 Ιαν 2019, 07:27

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2019, 07:11
Γραφικός έγραψε:
26 Ιαν 2019, 03:36
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2019, 20:56
Από ποιον απαιτείται ; Θεωρητικά πάει στις γυναίκες .
Μη το δίνεις το μπουφάν αν το θεωρείς ότι υποχρεώνεσαι :102:
Δε θα το έκανες γιατι σε πήρε ο πονος που κρυώνει. Θα το έκανες για να σε θεωρήσει ιππότη και να την εντυπωσιασεις. Βαθύτερος στόχος είναι να βγει η ζώνη στο τέλος της βραδιάς. Κι αν όχι στο τέλος αυτής της βραδιάς σε κάποια από τις επομενες :lol:
:roll: το μυαλο σου και μια λυρα που τρεχει στον κατηφορο και κανει ντρινγκι ντραγκα
που νομιζεις οτι ο σκοπος του καθε αντρα ειναι να γαμησει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2019, 07:35

lolek1 έγραψε:
26 Ιαν 2019, 07:27
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2019, 07:11
Γραφικός έγραψε:
26 Ιαν 2019, 03:36


Δε θα το έκανες γιατι σε πήρε ο πονος που κρυώνει. Θα το έκανες για να σε θεωρήσει ιππότη και να την εντυπωσιασεις. Βαθύτερος στόχος είναι να βγει η ζώνη στο τέλος της βραδιάς. Κι αν όχι στο τέλος αυτής της βραδιάς σε κάποια από τις επομενες :lol:
:roll: το μυαλο σου και μια λυρα που τρεχει στον κατηφορο και κανει ντρινγκι ντραγκα
που νομιζεις οτι ο σκοπος του καθε αντρα ειναι να γαμησει

Δεν είπα να γαμήσει μονο. Αλλά και να γαμήσει. Και αυτό είναι το φυσικό και το λογικό. Και η γυναίκα τον ίδιο σκοπό έχει.
Αλλά θα χρησιμοποιήσω την λολική σου νοοτροπία την οποία δεν ασπάζονται φυσικά.
Αν η γυναίκα βγει μαζί σου και φοράει ζώνη φούστα τι είναι; Ε;;;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 26 Ιαν 2019, 07:42

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2019, 07:35
lolek1 έγραψε:
26 Ιαν 2019, 07:27
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2019, 07:11


Δε θα το έκανες γιατι σε πήρε ο πονος που κρυώνει. Θα το έκανες για να σε θεωρήσει ιππότη και να την εντυπωσιασεις. Βαθύτερος στόχος είναι να βγει η ζώνη στο τέλος της βραδιάς. Κι αν όχι στο τέλος αυτής της βραδιάς σε κάποια από τις επομενες :lol:
:roll: το μυαλο σου και μια λυρα που τρεχει στον κατηφορο και κανει ντρινγκι ντραγκα
που νομιζεις οτι ο σκοπος του καθε αντρα ειναι να γαμησει


Αν η γυναίκα βγει μαζί σου και φοράει ζώνη φούστα τι είναι; Ε;;;
αν την φοραει τον χειμωνα δεν ξερει να ντυνεται αν το καλοκαιρι ζεσταινεται

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2019, 07:51

lolek1 έγραψε:
26 Ιαν 2019, 07:42


αν την φοραει τον χειμωνα δεν ξερει να ντυνεται αν το καλοκαιρι ζεσταινεται
Βλέπω το φόρουμ και η συναναστροφή φορουμικά με φεμινίστριες σου έκανε καλό και άνοιξε το στενό σου βλέμμα. Μπράβο Λόλεκ. Απαρνήσου τη λολίστικη λογική σου και θα δεις τι υπέροχα.πλασματα μπορούμε να είμαστε οι γυναίκες :smt058
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 26 Ιαν 2019, 09:18

Εσθήρ έγραψε:
25 Ιαν 2019, 23:27
Ενετός Φρονιμίτης έγραψε:
25 Ιαν 2019, 23:23
Εσθήρ έγραψε:
25 Ιαν 2019, 23:17


Στις δυσκολες εποχες που ζουμε,δεν καταννοω γιατι να κερνας με ξενα κολυβα.
Δεν μπορει να τα θεμε ολα.
αν εβγαινες σχεδον καθε μερα θα καταλαβαινες. καθημερινες ενταξει βολευεσαι. παρασκευη στο μπαρακι; 7 ευρω το ποτο. το σαββατο δεν θα πατε σε ζωντανη μουσικη; 10 ευρω το μισοκιλο. τι θα κανεις; δεν βγαινειις.νβεβαια δεν μιλαμε για πρωτο ραντεβου.
ρε αγορι μου τι δεν καταλαβαινεις;Προσωπικα θα χωριζα επιτοπου αυτον που θα ηθελε να δειχνει οτι κερναει και μετα θα του τα πληρωνα.Ειναι ξεφτυλα λεμε.Χιλιες φορες να μην κερναει,και να μην εχει το ψωνιο να δειχνει οτι κερναει.Ειναι γλιτσα λεμε.
Κερναγα τις περισσοτερες φορες σε μια σχεση που ειχα,επειδη αυτος που ημουν μαζι,εκεινη την εποχη ηταν ανεργος και δεν ειχα κανενα προβλημα,αλλα δεν ηθελε να το παιζει ο μαγκας που κερναει την γκομενα.Αν τολμαγε να το κανει,τον ειχα σουταρει επι τοπου.Στα απαυτα μου αν ο αλλος θελει να δειξει κατι αλλο,να το παιξει μεσαιωνικος αντρακλας.Εγω δεν ειμαι μεσαιωνικη γυναικα,απαιτω να μην ειναι και ο αντρας που εχω διπλα μου. :102:
:bravo:
Και εσενα και τη Δαναη πραγματικα σας θαυμαζω ειστε κοριτσια διαμαντια. :g094:

User_601

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 26 Ιαν 2019, 11:33

plouf έγραψε:
26 Ιαν 2019, 09:18
Εσθήρ έγραψε:
25 Ιαν 2019, 23:27
Ενετός Φρονιμίτης έγραψε:
25 Ιαν 2019, 23:23


αν εβγαινες σχεδον καθε μερα θα καταλαβαινες. καθημερινες ενταξει βολευεσαι. παρασκευη στο μπαρακι; 7 ευρω το ποτο. το σαββατο δεν θα πατε σε ζωντανη μουσικη; 10 ευρω το μισοκιλο. τι θα κανεις; δεν βγαινειις.νβεβαια δεν μιλαμε για πρωτο ραντεβου.
ρε αγορι μου τι δεν καταλαβαινεις;Προσωπικα θα χωριζα επιτοπου αυτον που θα ηθελε να δειχνει οτι κερναει και μετα θα του τα πληρωνα.Ειναι ξεφτυλα λεμε.Χιλιες φορες να μην κερναει,και να μην εχει το ψωνιο να δειχνει οτι κερναει.Ειναι γλιτσα λεμε.
Κερναγα τις περισσοτερες φορες σε μια σχεση που ειχα,επειδη αυτος που ημουν μαζι,εκεινη την εποχη ηταν ανεργος και δεν ειχα κανενα προβλημα,αλλα δεν ηθελε να το παιζει ο μαγκας που κερναει την γκομενα.Αν τολμαγε να το κανει,τον ειχα σουταρει επι τοπου.Στα απαυτα μου αν ο αλλος θελει να δειξει κατι αλλο,να το παιξει μεσαιωνικος αντρακλας.Εγω δεν ειμαι μεσαιωνικη γυναικα,απαιτω να μην ειναι και ο αντρας που εχω διπλα μου. :102:
:bravo:
Και εσενα και τη Δαναη πραγματικα σας θαυμαζω ειστε κοριτσια διαμαντια. :g094:
Να εισαι καλα πλουφ! Και εγω να πω με την σειρα μου οτι εισαι απο τους ελαχιστους ανδρες εδω,που εισαι ευγενικος. :smt023

Άβαταρ μέλους
Ενετός Φρονιμίτης
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 01:30

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ενετός Φρονιμίτης » 26 Ιαν 2019, 11:48

Εσθήρ έγραψε:
26 Ιαν 2019, 11:33


Να εισαι καλα πλουφ! Και εγω να πω με την σειρα μου οτι εισαι απο τους ελαχιστους ανδρες εδω,που εισαι ευγενικος. :smt023
σε αντιθεση με σενα που μιλας λιγοο αποτομα. αλλα δεν πειραζει.δεν παρεξηγηθηκα.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41256
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Ιαν 2019, 12:37

Εσθήρ έγραψε:
26 Ιαν 2019, 11:33
Να εισαι καλα πλουφ! Και εγω να πω με την σειρα μου οτι εισαι απο τους ελαχιστους ανδρες εδω,που εισαι ευγενικος. :smt023
Κι εγώ είμαι. Είπες κερνάς;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 26 Ιαν 2019, 13:19

hellegennes έγραψε:
26 Ιαν 2019, 12:37
Εσθήρ έγραψε:
26 Ιαν 2019, 11:33
Να εισαι καλα πλουφ! Και εγω να πω με την σειρα μου οτι εισαι απο τους ελαχιστους ανδρες εδω,που εισαι ευγενικος. :smt023
Κι εγώ είμαι. Είπες κερνάς;
:o πρωτα ζηταμε φωτογραφια της και μετα σπαταλαμε ενεργεια και χρονο
για να μην βρεθουμε προ εκπληξεως

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 26 Ιαν 2019, 17:15

Custom_F έγραψε:
25 Ιαν 2019, 14:49
Bipsco έγραψε:
25 Ιαν 2019, 14:40
Custom_F έγραψε:
25 Ιαν 2019, 14:07


Ειμαστε ΧΧ και εισαστε ΧΥ. Το ποδαρακι που σας λειπει, εχει σωματοποιηθει. :003:
Εμάς μας λείπει ένα ποδαράκι ή εσάς ένα Y; :c020:
ΧΧ ΧΥ. Σε σας, το Υ επρεπε να ειναι Χ. Αλλα του λειπει ποδαρακι! Ειστε λιγο αναπηρα. :003:

Εικόνα
:a015: Αγόρια ιππότες, κορίτσια μαύρες κότες.

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 26 Ιαν 2019, 17:18

hellegennes έγραψε:
26 Ιαν 2019, 12:37
Εσθήρ έγραψε:
26 Ιαν 2019, 11:33
Να εισαι καλα πλουφ! Και εγω να πω με την σειρα μου οτι εισαι απο τους ελαχιστους ανδρες εδω,που εισαι ευγενικος. :smt023
Κι εγώ είμαι. Είπες κερνάς;
Αν ανοίξεις θέμα γιατί χρειάζεται ο φεμινισμός σήμερα, ίσως έχεις περισσότερες πιθανότητες.

User_601

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 26 Ιαν 2019, 21:21

Ενετός Φρονιμίτης έγραψε:
26 Ιαν 2019, 11:48
Εσθήρ έγραψε:
26 Ιαν 2019, 11:33


Να εισαι καλα πλουφ! Και εγω να πω με την σειρα μου οτι εισαι απο τους ελαχιστους ανδρες εδω,που εισαι ευγενικος. :smt023
σε αντιθεση με σενα που μιλας λιγοο αποτομα. αλλα δεν πειραζει.δεν παρεξηγηθηκα.
Μιλαω αποτομα σε αποτομους αγαπουλα. :wave: Σε οσους με σεβονται,τους σεβομαι και εγω.
Οπως και να εχει,γεια και σε εσενα διπλε. :003:

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38289
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Ιαν 2019, 21:47

plouf έγραψε:
26 Ιαν 2019, 09:18
Εσθήρ έγραψε:
25 Ιαν 2019, 23:27
Ενετός Φρονιμίτης έγραψε:
25 Ιαν 2019, 23:23


αν εβγαινες σχεδον καθε μερα θα καταλαβαινες. καθημερινες ενταξει βολευεσαι. παρασκευη στο μπαρακι; 7 ευρω το ποτο. το σαββατο δεν θα πατε σε ζωντανη μουσικη; 10 ευρω το μισοκιλο. τι θα κανεις; δεν βγαινειις.νβεβαια δεν μιλαμε για πρωτο ραντεβου.
ρε αγορι μου τι δεν καταλαβαινεις;Προσωπικα θα χωριζα επιτοπου αυτον που θα ηθελε να δειχνει οτι κερναει και μετα θα του τα πληρωνα.Ειναι ξεφτυλα λεμε.Χιλιες φορες να μην κερναει,και να μην εχει το ψωνιο να δειχνει οτι κερναει.Ειναι γλιτσα λεμε.
Κερναγα τις περισσοτερες φορες σε μια σχεση που ειχα,επειδη αυτος που ημουν μαζι,εκεινη την εποχη ηταν ανεργος και δεν ειχα κανενα προβλημα,αλλα δεν ηθελε να το παιζει ο μαγκας που κερναει την γκομενα.Αν τολμαγε να το κανει,τον ειχα σουταρει επι τοπου.Στα απαυτα μου αν ο αλλος θελει να δειξει κατι αλλο,να το παιξει μεσαιωνικος αντρακλας.Εγω δεν ειμαι μεσαιωνικη γυναικα,απαιτω να μην ειναι και ο αντρας που εχω διπλα μου. :102:
:bravo:
Και εσενα και τη Δαναη πραγματικα σας θαυμαζω ειστε κοριτσια διαμαντια. :g094:
Έτσι δεν γάμησε κάνεις ρε.
:a040:
Κ το κακό είναι ότι αυτές οι ΚΑΡΧΙΕΣ σε επικροτούν κιόλας.
:011:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κερνάει ο άνδρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2019, 21:52

sys3x έγραψε:
26 Ιαν 2019, 21:47


Έτσι δεν γάμησε κάνεις ρε.
:a040:
Κ το κακό είναι ότι αυτές οι ΚΑΡΧΙΕΣ σε επικροτούν κιόλας.
:011:
Το διαφορετικό (προς το καλύτερο) το επικροτείς. Εμείς όχι εσύ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών