Πεσίματα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24433
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Ιαν 2019, 01:43

Beria έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:37
Χαιρέτησα, χαμογέλασα και πέθανα λίγο

Δεν το είπε σε κανέναν, ήταν το μικρό μας μυστικό
φοβερός :)

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12612
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 11 Ιαν 2019, 01:52

Be me
Fiesta Greca στο χωριό :lol:
Ο dj βάζει τσιφτετέλια
Mfw :011:
Ανεβαίνουν στα τραπέζια και χορεύουν
Mfw :romance-hearteyes:
Έχω πιει πολύ (2 μπύρες) και αυτή που γουσταρα μου κάνει νόημα να ανέβω
Το πάνω κεφάλι ζητάει λογική, το κάτω αναρωτιέται γιατί δεν έχω ανέβει ακόμα.
Ανεβαίνω.
Αμέσως γυρνάει, τουρλωνει κωλο και τρίβεται
Σπάει το τραπέζι
Omegalol :lol:
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25924
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 11 Ιαν 2019, 02:14

enterprise-psi έγραψε:
11 Ιαν 2019, 01:52
Be me
Fiesta Greca στο χωριό :lol:
Ο dj βάζει τσιφτετέλια
Mfw :011:
Ανεβαίνουν στα τραπέζια και χορεύουν
Mfw :romance-hearteyes:

Έχω πιει πολύ (2 μπύρες)...
μηπως χρησιμοποιείς Lyrica ;

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12612
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 11 Ιαν 2019, 02:18

Εντάξει τώρα έχω μεγαλύτερη αντοχή (3 μπύρες ) :lol:
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
Souvlatzis
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2018, 17:30
Phorum.gr user: Souvlatzis

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Souvlatzis » 11 Ιαν 2019, 02:24

Gherschaagk έγραψε:
10 Ιαν 2019, 21:52
Souvlatzis έγραψε:
10 Ιαν 2019, 17:56
Gherschaagk έγραψε:
10 Ιαν 2019, 14:34


Ήρθε η ώρα να πούμε μερικές αλήθειες. Δεν ξέρω αν το θυμάσαι αλλά εγώ στην παλιά υπογραφή παραδεχόμουν ότι για μαύρα μάτια χάνομαι, για γαλανά πεθαίνω, για αυτά τα καταπράσινα σχίζω τη γη και μπαίνω.

Εσύ σε ποια κατηγορία εμπίπτεις;
Στην κατηγορία που σχίζεις την γη...
Θα με τουμπάρεις εσύ μια μέρα.
Μπορεί να μην με πιστεύεις, αλλά έχω ασχοληθεί με το μοντελιν

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Ιαν 2019, 02:25

enterprise-psi έγραψε:
11 Ιαν 2019, 02:18
Εντάξει τώρα έχω μεγαλύτερη αντοχή (3 μπύρες ) :lol:
Τσκ τσκ τσκ. έχουμε γεμίσει αλκοολικούς.

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Ιαν 2019, 02:29

Souvlatzis έγραψε:
11 Ιαν 2019, 02:24
Μπορεί να μην με πιστεύεις, αλλά έχω ασχοληθεί με το μοντελιν
Θα ήθελα να κάνω ένα αστείο, ότι και καλά μπερδεύω το μόντελιν που ποζάρει κάποιος ως μοντέλο με το μόντελιν που φκιάχνει μινιατούρες από πλοία και αεροπλάνα, αλλά το πας τόσο καλά που δεν θέλω να σου το χαλάσω. Θα είναι τιμή μου να γίνει ένα ωραίο κονέ μέσα από νήμα που έχω αρχίσει (και λέγεται κιόλας "πεσίματα").
Εγώ θα είχα πέσει πάντως.

Άβαταρ μέλους
Souvlatzis
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2018, 17:30
Phorum.gr user: Souvlatzis

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Souvlatzis » 11 Ιαν 2019, 02:33

Γραφικός έγραψε:
11 Ιαν 2019, 02:29
Souvlatzis έγραψε:
11 Ιαν 2019, 02:24
Μπορεί να μην με πιστεύεις, αλλά έχω ασχοληθεί με το μοντελιν
Θα ήθελα να κάνω ένα αστείο, ότι και καλά μπερδεύω το μόντελιν που ποζάρει κάποιος ως μοντέλο με το μόντελιν που φκιάχνει μινιατούρες από πλοία και αεροπλάνα, αλλά το πας τόσο καλά που δεν θέλω να σου το χαλάσω. Θα είναι τιμή μου να γίνει ένα ωραίο κονέ μέσα από νήμα που έχω αρχίσει (και λέγεται κιόλας "πεσίματα").
Εγώ θα είχα πέσει πάντως.
Σε ευχαριστώ.

Την προσπαθώ, αλλά μου είναι ζόρικια :romance-hearteyes:

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Ιαν 2019, 09:28

Παίδες χαλαρώστε.

Πλακίτσα κάνουμε, ανταλλάσσουμε απόψεις κι εμπειρίες, ωραία είναι.

Γραφικές, να γίνει το κονέ, γιατί να μη γίνει, με κάποια λεύτερη.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

2019
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 03:01

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 2019 » 11 Ιαν 2019, 09:38

Έπεσε παντοφλα...
aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:28
Πάνας έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:27


Μας διώχνετε;
Μήπως μας εκβιάζετε οτι θα φύγετε;

Ορέστης 35

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 11 Ιαν 2019, 11:07

Beria έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:37
Νομίζω ότι το είχα γράψει και στο παλιό

Be me, 18 χρονών, καλοκαίρι στην Ιο. Μυλοπότας, στο Far Out, με τις πιο ωραίες μουσικές και τα πιο όμορφα κορίτσια του κόσμου. Ένα απόγευμα που που αράζουμε με τον κολλητό την βλέπω. Θεά! Ντύσιμο, στυλ, πρόσωπο τέλεια. Με βλέπει ο δικος μου που έχω καρφωθεί και μου λέει 'Ώπα, δεν παίζουμε σε τέτοια κατηγορία, μάγκα. Ξένη, μεγάλη, απλησίαστη'.
Κάναμε σενάρια για την καταγωγή: "Γαλλίδα", είπα εγώ. "Κροάτισσα" επέμενε αυτός. (για κάποιο λόγο εκείνο το καλοκαίρι η Ίος ήταν γεμάτη Γιούγκους, κυρίως Κροάτες)

Και τότε κάνω το απονενοημένο. Σηκώνομαι, πάω εκεί που καθοταν και λέω με βαθειά φωνή: "Ντου γιου χαβ ε λαιτ;"
"Πώς σε λένε, ρε τύπε;" Απαντάει
Και όλη η στρατηγική (και η βαθειά φωνή) πάει περίπατο
"Μπέρια" λέω σαν χαζό. "ελληνίδα είσαι;"
Κι εκεί που ετοιμάζομαι να γυρίσω πίσω σαν βρεμένη γάτα, μου λέει "θες να ανέβουμε στη Χώρα;"
Ήθελα. Πολύ.
Μιλάμε λίγη ώρα και ξαφνικά εξαφανίζεται. Λέω, οκ και πολύ με άντεξε

Μετά από δυο, τρία λεπτά ακούω κόρνα αυτοκινήτου, κοιτάω και κάθεται σε βανάκι και με φωνάζει. Έχει ψήσει τον μαλάκα του Far Out, να την ανεβάσει με το αυτοκίνητο στη Χώρα, και ξαφνικά του λέει ότι θα πάρει και άλλον μαζί. Ο τύπος έχει ένα ξενερωμένο ύφος και με κοιτάει με μισό μάτι, κάτι μουρμουρίζει και μας αφήνει έξω από την χώρα.
Η τύπισα βγάζει δυο βαλίτσες από το πορτ μπαγκάζ και μου λέει 'θές να ανέβουμε στο Ιος Κλαμπ;'
Θα ανέβαινα στον Όλυμπο, όχι 300 ψωροσκαλιά!
Και επειδή ήμουν (και είμαι) και ιππότης, λέω αποφασιστικά 'Φέρε τις βαλίτσες να τις κουβαλήσω'
300 σκαλιά, είπαμε; είπαμε

Ανεβαίνει αιθέριο το κορίτσι τα σκαλιά, ακολουθώ εγώ ζαλωμένος και ξέπνοος, αλλά ιππότης. Ιππότης που πάει το κορίτσι στο Ίος Κλαμπ, με την μαγική θέα που κάνει τους ανθρώπους να ερωτεύονται.

Στη διαδρομή κάνω και κουβέντα (με βαθειά φωνή, ξανά)
'και πώς σε λένε;'
'Αναστασία'
'Και από πού;'
'Περιστεριώτισα, αλλά ζω στο Παρίσι'
'Και τι κάνεις στο Παρίσι;'
Τέτοια. Όμορφα

Και καμιά δεκαριά σκαλιά πριν φτάσουμε στην κορφή -εκεί που με περίμενε το νέκταρ του έρωτος- εμφανίζεται στην κορφή τύπος δίμετρος, ξανθός, ηλιοκαμένος, φιλιούνται, του λέει 'από 'δω ο Μπέρια, με βοήθησε με τις βαλίτσες'
Χαιρέτησα, χαμογέλασα και πέθανα λίγο


υγ1 Την ιστορία την μετέφερα στον κολλητό αφήνοντας κάποιες λεπτομέρειες (βαλίτσες, 300 σκαλιά, μέγεθος του τύπου)
υγ2 Τέσσερα, πέντε χρόνια μετά, σε άλλο νησί με άγνωστη παρέα, που έχουμε γνωριστεί και κολλήσει εκεί, ακούω ότι περιμένουν και τους υπόλοιπους να έρθουν και όλοι αναφέρουν ότι 'θα έρθει και η Αναστασία'. Σιγά μην το σκεφτόμουν, ή να κάνω σύνδεση. Ε, εμφανίζεται μετά από μέρες αυτή!
Μας συστήνουν, 'γειά, χαίρω πολύ', 'γειά, χάρηκα'. Τίποτα
Λέω από μέσα μου 'σιγά μη σε θυμόταν' και καπάκι 'ευτυχώς, δε με θυμάται'
Καθόμαστε στο ίδιο τραπέζι, κάνουμε μαζί μπάνιο, γελάμε. Λέω 'οκ, δεν ήσουν και τίποτα για να θυμάται'
και το απόγευμα που έχουν σκορπίσει οι περισσότεροι και αράζουν απο δω κι απο κει, βρισκόμαστε οι δυο μας καθισμένοι στο τραπέζι και γυρνάει και μου λέει χαμογελώντας "αυτή τη φορά κουβάλησα μόνη μου τις βαλίτσες μου" :smt005:
Δεν το είπε σε κανέναν, ήταν το μικρό μας μυστικό
Ωραια ιστορια. Ηθελα κι εγω να παω στην Ιο περσι.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 11 Ιαν 2019, 11:09

Λέμε για τα πεσίματα που φάγαμε άκυρο ή για όλα;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71949
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιαν 2019, 11:21

Beria έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:37
Be me, 18 χρονών, καλοκαίρι στην Ιο. Μυλοπότας
Mια από τα ίδια αλλά είχα πάει με Έλληνα, στην αρχή της σχέσης.

Επί του θέματος, η σχέση ξεκίνησε όταν του είπα ότι μου αρέσει χωρίς κάποια σκηνοθεσία. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16299
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 11 Ιαν 2019, 19:15

enaon έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:43
Οργισμένος έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:36
enaon έγραψε:
10 Ιαν 2019, 23:33
εγώ δεν το κατάλαβα καλά όργι εντελώς το πέσιμο τί είναι , πες και άλλα παραδείγματα γιατί τα κορίτσια μας κοροϊδεύουν μάλλον.
Πεσιμο.
Ξαφνικη και επιθετικου υφους , επεκτατικη, «συναισθηματικη» κινηση αρσενικου επι θηλυκου.
Αυτο ειναι πεσιμο.

Δλδ δεν ξερεις τι ειναι πεσιμο;

Εκτος κι αν μιλαμε για πεσιμο σε πχ πανεπιστημια , οπου η χ πολιτικη ομαδα επιτιθεται με καδρονια και πετρες στην ψ πολιτικη ομαδα φοιτητων κοκ.
και πέσιμο όπως πάτησες ένα αυτοκινητάκι κλπ. Γενικά η φύση έχει χίλια πεσίματα να διαλέξεις, πες καμία καλή εμπειρία του τύπου που εννοείς.
ελα μην το κουραζουμε επειδη καποιες το ριξαν στις σεμνοτυφιες και την υποκριτικη ηθικολογια.
Ερωτικο πεσιμο αρσενικου προς θηλυκο ειναι ο ορισμος που εδωσα.

Ρε γαμωτο δεν υπαρχει πιο αντιερωτικο και απωθητικο πραγμα απο μια γκομενα που ειναι σεμνοτυφη ξενερωτη υποκριτρια σε απλα θεματα σεξουαλικης φυσεως. Εξηγω τι ειναι πεσιμο και πεταγεται η αλλη να ξεκινησει το κηρυγμα περι σεξισμου και καταπιεσης. Αλλο λεμε δεσποινις, δεν επαινουμε το πεσιμο ΑΛΛΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ.


Η ανοργασμικοτητα δεν παλευεται ωρες ωρες.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16299
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 11 Ιαν 2019, 19:39

Ειμαι με εναν ερωτα του λυκειου. Ειναι γλυκια, καλη ψυχη αλλα παρασυρεται απο φιλους σε μαλακιες και παπαριτσες.

Τεςπα, ειμαστε στα μελια, δεν εχομε κανει τιποτε ακομα αλλα η αμοιβαια ελξη ειναι φανερη. Κανουμε παρεα , συζηταμε και ετοιμαζομαστε για την τελικη επιθεση εκατερωθεν. Μολις εχουμε σχολασει απο το λυκειο, εγω 2α αυτη η καβλιτσα 1η λυκειου.Ειναι ανοιξη, ο ηλιος λαμπει. Μολις εχομε διανυσει 50 μετρα εξω απο το λυκειο μεσα σε ενα τσούρμο αλλων μαθητων. Αυτη ειναι πιο μαγκιορα, εγω ειμαι περισσοτερο εσωστρεφης, ο αριστος μαθητης. Με πονηρο υφακι μου λεει μια μαλακια τυπου «τι να μου κανεις κι εσυ...». Ειναι αριστερα μου και περπαταμε με τις τσαντες στον ωμο. ΕΙναι τοσο ομορφη κατω απο τον ανοιξιατικο ηλιο, ομορφα πρασινωπα ματια, ρωμαλεο στηθος και κωλαρα, λιγο νταρντανουλα αλλα τοσο γλυκια και πικαντικη μαζι. Η κεκαλυμανη προκληση της γινεται αποδεκτη.

Απλωνω το δεξι χερι μπρος απο τις βυζαρες της, σφιγγω το μπρατσο και με δυναμη χουφτώνω το μεγαλο και ελπιδοφορο αριστερο βυζι της. Ομορφη αισθηση ενος αγερωχου σφιχτου και ρωμαλεου βυζιου . Αρχικα γουρλωνει τα ματια, επειτα γελαει φωναχτα δειχνοντας οτι της αρεσε η αντιδραση μου (δεν κωλωσα). Μετα απο μερικες ημερες συνεννοειται με συμαθητη μου και την ωρα (βραδακι) που μπαινω στην καφετερια για να την συναντησω φιλιεται (γλωσσα) με συμαθητη μου, παθαινω πολλαπλα εγκεφαλικα αλλα τα κρυβω τεχνηεντως εχοντας και μια υποψια φεηκιας γνωριζοντας οτι αυτη ειναι τρελοκομειο. Η νυχτα κυλαει σχετικα παγωμενα, ο συμαθητης επειτα μου ζητταει συγνωμη και μου λει οτι η λεγαμενη του ζητησε να το καμουν αυτο την ωρα που θα εμφανιζομουν. Καταλαβα τι εγινε, ομως υποσεινηδητα εχω πληγωθει. Τελικα μετα απο μερικα βραδια η ελξη γινεται ακατανικητη , ειμαστε παλι στην καφετερια μου λεει πως ολη την προηγουμενη νυχτα ηταν με την φιλη της και εκλαιγε γιαπαρτι μου, φιλιομαστε σαν να μην υπαρχει αυριο, ο χρονος εχει σταματησει, οι 4 διαστασεις εχουν συμπυκνωθει σε υπερχορδες αναμεσα στα χειλια μας. Μεγιστη καψουρα. Ομως η πληγη μου παρεμεινε. Μετα απο μερικες μερες μου την πεφτει συμμαθητρια της και ενδιδω και η καβλιτσα-αυτη η δηθεν μαγγιορα- με κυνηγαει σχεδον με δακρυα στα ματια για να καταλαβει τι γινεται. Ασε με, μη με τρελαινεις , της λεω. Ειναι η τελευταια φορα που μιλαμε πραγματικα.

Με το καριολακι που μου τα εριξε ειμαστε μαζι για μερικες μερες και τελος. Απο τοτε με θεωρει , η καβλιτσα , τελειωμενο μαλακα κι εγω εκανα 3 χρονια να συνελθω γνωριζοντας τελικα αλλον μεγαλο ερωτα.

ΤΗς εκαμα πεσιμο ασουμε, ανταπαντησε και εν τελει το στορυ τελεψε αδοξα. Αν και υπηρχε ισχυρη ελξη.

Αφου Σκουπισετε τα βρακακια σας πειτε τις εντυπωσεις σας.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών