Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Σεπ 2022, 21:39

Χαοτικός έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:36
Πασιφάη έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:31
Χαοτικός, σιγά που θα κάτσω να απολογηθώ σε 5-6 μαλάκες επειδή φέρονται σαν μουνόπανα.
Δεν γουστάρω παρτίδες και επίσης δεν γουστάρω ξεκάθαρα να βλέπω δημοσιεύσεις απάνθρωπες, εμετικές και ειδεχθείς.
Δεν πρόκειται να αλλάξω πορεία στα 49 μου επειδή κάποια αρχίδια θεωρούν τετελεσμένη την πρακτική της παρόλας τους εδώ μέσα.Να μάθουν να σέβονται σε κοινωνικό επίπεδο και να μην αμολάνε πορδές οχετού.
Και ΟΧΙ. Δεν εννοώ το μπινελίκι. Διότι δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις αλλά χυδαία μυαλά. Και ο μαλάκας που με λέει ρουφιάνα, είναι το δεύτερο.
Στο γερο διάολο κι ακόμη παραπέρα.
Α μωρή σιτεμένη :011:

Ναι ρε, δεν λέω να απολογηθείς. Αλλά αυτό το φλώρικο ότι θα αποτανθώ στις αρχές. Τα υπόλοιπα ΟΚ.
Γαμήσου ρε μινάρα. :p4:

Καθόλου φλώρικο. Ξεκάθαρα το λέω. Και θα το πράξω αν κάποιος κακοποιήσει ζωντανό, ή αφήσει υπόνοια εδώ μέσα για κάτι τέτοιο.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Σεπ 2022, 21:41

Feindflug έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:38
Πασιφάη έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:31
Χαοτικός, σιγά που θα κάτσω να απολογηθώ σε 5-6 μαλάκες επειδή φέρονται σαν μουνόπανα.
Δεν γουστάρω παρτίδες και επίσης δεν γουστάρω ξεκάθαρα να βλέπω δημοσιεύσεις απάνθρωπες, εμετικές και ειδεχθείς.
Δεν πρόκειται να αλλάξω πορεία στα 49 μου επειδή κάποια αρχίδια θεωρούν τετελεσμένη την πρακτική της παρόλας τους εδώ μέσα.Να μάθουν να σέβονται σε κοινωνικό επίπεδο και να μην αμολάνε πορδές οχετού.
Και ΟΧΙ. Δεν εννοώ το μπινελίκι. Διότι δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις αλλά χυδαία μυαλά. Και ο μαλάκας που με λέει ρουφιάνα, είναι το δεύτερο.
Στο γερο διάολο κι ακόμη παραπέρα.
Μέλι στάζει το στόμα σου, τύπισσα.
Ξεκάθαρα. Αυτό δεν είναι τίποτα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Σεπ 2022, 22:00

Feindflug έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:38
Πασιφάη έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:31
Χαοτικός, σιγά που θα κάτσω να απολογηθώ σε 5-6 μαλάκες επειδή φέρονται σαν μουνόπανα.
Δεν γουστάρω παρτίδες και επίσης δεν γουστάρω ξεκάθαρα να βλέπω δημοσιεύσεις απάνθρωπες, εμετικές και ειδεχθείς.
Δεν πρόκειται να αλλάξω πορεία στα 49 μου επειδή κάποια αρχίδια θεωρούν τετελεσμένη την πρακτική της παρόλας τους εδώ μέσα.Να μάθουν να σέβονται σε κοινωνικό επίπεδο και να μην αμολάνε πορδές οχετού.
Και ΟΧΙ. Δεν εννοώ το μπινελίκι. Διότι δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις αλλά χυδαία μυαλά. Και ο μαλάκας που με λέει ρουφιάνα, είναι το δεύτερο.
Στο γερο διάολο κι ακόμη παραπέρα.
Μέλι στάζει το στόμα σου, τύπισσα.
Να 'σαι καλά ρε για την πάσα. Αν και δεν εννοούσες αυτό, είχα να το πω εγω και το λέω τώρα. Είναι το θέμα της γυναίκας και της "βρωμόστομης".
Στον πολύ κόσμο φαίνεται κάπως μία γυναίκα να βρίζει ή να μη βρίζει να μιλάει κανονικά αλλά να χρησιμοποιεί "κακές" λέξεις. Φαντάρος είχα μια γκόμενα που ήταν τέτοια. Κάνανε κουτσομπολιό οι μαλάκες ότι ήταν βρωμόστομη και ξέρεις. Το είχαν κριτήριο. Ε δεν ήθελα και πολύ να στρατευτώ υπέρ αυτής της βρωμοστομίας των γυναικών. Τις συμπαθούσα εξορισμού. Η Πασιφάη μπορεί να πει πέντε μπινελίκια παραπάνω που θα είναι περιττά. Δύο θα χρειάζονται μόνο ας πούμε! :102: Τα υπόλοιπα είναι δήλωση ότι μπορώ ρε μουνί να είμαι εχθρική απέναντί σου κι έχω πολύ θυμόμε τον κόσμο.
Το ξέρω αυτό το συναίσθημα και την στηρίζω.


Ταμπακιέρα δεν υπάρχει για μένα και δεν θα ασχοληθώ. Κι παπάρας καλά έκανε που έγραφε εκτρώματα. Και η Πασιφάη καλά έκανε που στράβωσε από αυτά και τα έχωσε. Ο ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ καλά έκανε εν μέρει. Δηλαδή σεβαστό ότι τον χαλάει που υπάρχει αυτό το επιχείρημα στον κόσμο "θα σου κάνω μήνυση" αλλά είναι γομαριά όταν τα έχεις βάλει με κάποιον γι αυτό (ή για οποιοδήποτε} και πετάγεσαι σαν την πούτσα να βοηθήσεις με μια σπρωξιά να πέσει κάτω ο άλλος, τη στιγμή που πλακώνεται για άσχετο λόγο με κάποιον άλλον. Είναι σπαστικό.
Να τις προάλλες μου πετάχτηκε ένα αρχιδάκι να πει αρνητική "γνώμη" για μένα κεκαλυμμένα και ότι δήθεν το λέει σε άλλον χρήστη.
Κι εσύ το έκανες βέβαια τώρα. είναι η άλλη φορτωμένη, έχει προχωρήσει ο τσακωμό κι έχουν ειπωθεί περισσότερα και θέτεις ένα ζήτημα που υπάρχει πολυτέλεια να επεξεργαστεί αυτή τη στιγμή.
Ωστόσο δεν σημαίνει κάτι αυτό. :102: Συνεχίζεις και θα συνεχίσεις να είσαι από τα γαμάτα άτομα εδώ μέσα. Έτσι είναι αυτά.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Σεπ 2022, 22:04

Κάντε έρωτα λέμε. Όχι πόλεμο.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21674
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 04 Σεπ 2022, 22:07

Τι έρωτα, αφού 'ναι μαλάκες.
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Σεπ 2022, 22:10

sharp έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:07
Τι έρωτα, αφού 'ναι μαλάκες.
Ε όχι και μλκες.


Ο σκοπός είναι να τους κλείσουμε όλους μαζί σ' ένα δωμάτιο γιατί κατά βάθος αγαπιούνται πολύ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21674
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 04 Σεπ 2022, 22:24

Gherschaagk έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:10
sharp έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:07
Τι έρωτα, αφού 'ναι μαλάκες.
Ε όχι και μλκες.


Ο σκοπός είναι να τους κλείσουμε όλους μαζί σ' ένα δωμάτιο γιατί κατά βάθος αγαπιούνται πολύ.
Ναι, αλλά θέλω να πω, πρέπει να κόψουν το αυνάν. Διαφορετικά πώς θα γίνει το σπορ;
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Σεπ 2022, 22:27

Είπα να το βάλω στη μουσική. Αλλά ''σκούνταγε'' πολύ ο Τζιμ βραδυάτικα.

''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Sol
Δημοσιεύσεις: 6400
Εγγραφή: 24 Αύγ 2022, 21:16

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sol » 04 Σεπ 2022, 22:42

sharp έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:24
Gherschaagk έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:10
sharp έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:07
Τι έρωτα, αφού 'ναι μαλάκες.
Ε όχι και μλκες.


Ο σκοπός είναι να τους κλείσουμε όλους μαζί σ' ένα δωμάτιο γιατί κατά βάθος αγαπιούνται πολύ.
Ναι, αλλά θέλω να πω, πρέπει να κόψουν το αυνάν. Διαφορετικά πώς θα γίνει το σπορ;
το αυναν με καλή παρέα δεν πρέπει να δαιμονοποιείται.
Λαέ μη σφίξεις άλλο το ζωνάρι

Τέμπη: Το πένθος είναι ταξικό και του λαού μαράζι

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Σεπ 2022, 22:44

Χαοτικός έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:00

Η Πασιφάη μπορεί να πει πέντε μπινελίκια παραπάνω που θα είναι περιττά. Δύο θα χρειάζονται μόνο ας πούμε! :102: Τα υπόλοιπα είναι δήλωση ότι μπορώ ρε μουνί να είμαι εχθρική απέναντί σου κι έχω πολύ θυμόμε τον κόσμο.
Το ξέρω αυτό το συναίσθημα και την στηρίζω.
Όταν φτάσω να πω, αυτά τα 5 μπινελίκια παραπάνω, ( και όχι, δεν χρειάζονται μόνο 2..),πίστεψέ με, έχω φτάσει στο απροχώρητο. Ποτέ δεν υποστήριξα πως είμαι καθ'ολα ήρεμη ή ευγενική, στις εκφάνσεις μου εδώ μέσα, αλλά δεν είμαι δα και μουρλή να την πέφτω στον καθένα, όταν φέρεται όμορφα. Δεν έχω λόγο.

Ο θυμός μου μάνα μου, εδράζεται κυρίως εκεί που υπάρχει το απόλυτο σάπιο στη σκέψη που γίνεται λόγος και μολύνει. Αυτή τη μόλυνση το λοιπόν, την βλέπω μεν σαν αναγκαίο κακό, αλλά ταυτόχρονα, σαν επιβεβλημένη πράξη του να πάει στον κάδο, όσο το δυνατόν γρηγορότερα. Για να μπορέσει να αφήσει και καμιά συνείδηση ακέραιη.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Σεπ 2022, 22:56

Gherschaagk έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:10
sharp έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:07
Τι έρωτα, αφού 'ναι μαλάκες.
Ε όχι και μλκες.


Ο σκοπός είναι να τους κλείσουμε όλους μαζί σ' ένα δωμάτιο γιατί κατά βάθος αγαπιούνται πολύ.

Τι λέτε ρε πάλι; Πότε θα ποστάρετε κάτι που δεν είναι μαλακία;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 04 Σεπ 2022, 22:59

Πέταξε το μπαλάκι το Νατασάκι κι έγινε της κλωτσοπατινάδας το κάγκελο :P

Άβαταρ μέλους
Bandit59
Δημοσιεύσεις: 2546
Εγγραφή: 02 Σεπ 2018, 19:57

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bandit59 » 04 Σεπ 2022, 23:02

Το ότι 18 σελίδες μετά, δεν έχει πάει η συζήτηση στο Γράμμο και στο Βίτσι είναι δείγμα προόδου.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Σεπ 2022, 23:08

Χαοτικός έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:56
Gherschaagk έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:10
sharp έγραψε:
04 Σεπ 2022, 22:07
Τι έρωτα, αφού 'ναι μαλάκες.
Ε όχι και μλκες.


Ο σκοπός είναι να τους κλείσουμε όλους μαζί σ' ένα δωμάτιο γιατί κατά βάθος αγαπιούνται πολύ.

Τι λέτε ρε πάλι; Πότε θα ποστάρετε κάτι που δεν είναι μαλακία;
Δε μου λες, εσύ αφού κανείς παθιασμένο έρωτα με την σύζυγο, μετά πού ορμάς; Εγώ ορμάω στο τριαντάφυλλο, γλυκό του κουταλιού εννοώ, και κατεβάζω με μεγάλη λαιμαργία 2-3 κουταλιές της σούπας, για να έρθω στα ίσα μου.

Εσύ τι τρως;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

αυτομολημένη ομπρελοξαπλώστρα
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 20 Αύγ 2022, 23:16
Τοποθεσία: Στην γελοιοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ποσο συχνα κανετε ερωτα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αυτομολημένη ομπρελοξαπλώστρα » 05 Σεπ 2022, 01:43

Feindflug έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:38
Πασιφάη έγραψε:
04 Σεπ 2022, 21:31
Χαοτικός, σιγά που θα κάτσω να απολογηθώ σε 5-6 μαλάκες επειδή φέρονται σαν μουνόπανα.
Δεν γουστάρω παρτίδες και επίσης δεν γουστάρω ξεκάθαρα να βλέπω δημοσιεύσεις απάνθρωπες, εμετικές και ειδεχθείς.
Δεν πρόκειται να αλλάξω πορεία στα 49 μου επειδή κάποια αρχίδια θεωρούν τετελεσμένη την πρακτική της παρόλας τους εδώ μέσα.Να μάθουν να σέβονται σε κοινωνικό επίπεδο και να μην αμολάνε πορδές οχετού.
Και ΟΧΙ. Δεν εννοώ το μπινελίκι. Διότι δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις αλλά χυδαία μυαλά. Και ο μαλάκας που με λέει ρουφιάνα, είναι το δεύτερο.
Στο γερο διάολο κι ακόμη παραπέρα.
Μέλι στάζει το στόμα σου, τύπισσα.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
05 Αύγ 2022, 17:36
Να τρως έξω μόνος είναι τολμηρό όντως. Θέλει πολύ θράσος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών