Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 13 Απρ 2023, 19:25

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:18
user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:14
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:08

Έχω επίγνωση ότι οι απόψεις μου ακούγονται ακραίες..
Ήθελα να σου πω ότι δεν έχω σκοπό να σε χλευάσω. Μόνο να καταλάβω αν μπορέσω.
Είμαι δεκτικός σε όλες τις ερωτήσεις και ξεκαθαρίζω απ' την αρχή ότι δεν κουνάω το δάκτυλο αφ' υψηλού, αλλά μιλάω ως αμαρτωλός..
Νομίζω ξέρω.


Δεν θεωρείς ότι θυσιάζεις τη ζωή σου;

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7090
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 13 Απρ 2023, 19:30

user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:25
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:18
user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:14


Ήθελα να σου πω ότι δεν έχω σκοπό να σε χλευάσω. Μόνο να καταλάβω αν μπορέσω.
Είμαι δεκτικός σε όλες τις ερωτήσεις και ξεκαθαρίζω απ' την αρχή ότι δεν κουνάω το δάκτυλο αφ' υψηλού, αλλά μιλάω ως αμαρτωλός..
Νομίζω ξέρω.


Δεν θεωρείς ότι θυσιάζεις τη ζωή σου;
Όχι, γιατί έχω χαρές στη ζωή μου.. Η στέρηση του σεξ ή της γυναικείας παρέας, μόνο στέρηση δεν μπορεί να θεωρηθεί..

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 13 Απρ 2023, 19:31

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 15:58
George_V έγραψε:
13 Απρ 2023, 15:51
Οκ εφόσον πρόκειται για συναινουντες ενήλικες και τη βρίσκουν έτσι γιατί να τους το χαλάσουμε?
Α, είναι Ok δηλαδή, ένας εξηντάχρονος να έχει τέτοιες σχέσεις με μια 20χρονη.. Το βρίσκεις φυσιολογικό..;;
Ως εξηντάρης το βρίσκω φυσιολογικότατο
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 13 Απρ 2023, 19:33

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:32
ik_90 έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:25
Πολύ αντιαισθητική η εικόνα ενός γέρου (ή μιας γριας) με ένα νεαρό άτομο. Όταν είναι μικρότερος ο άντρας και έχει σχέση με μεγαλύτερη είναι (κάπως) καλύτερο γιατί τουλάχιστον οι γυναίκες προσπαθούν να διατηρήσουν την ομορφιά τους. Όχι σαν εμάς τους σαπιοκοιλιάδες.
Όπως και να' χει, με μεγαλύτερη έχω κάνει κάτι, αλλά δεν πρόκειται να κυνηγάω μικρές όταν γεράσω. Αίσχος.
Απαράδεκτα όλα αυτά, ένας μεγαλύτερος σε ηλικια άνθρωπος αντί να νουθετεί τους μικρότερους και να τους βάζει στον δρόμο τον σωστό και του Θεού, να τους διαφθείρει και να κάνει πράξεις ακατανόμαστες..
Απαράδεκτο και το ανάποδο, ένας νέος πρέπει να έχει σεβασμό στους μεγαλυτέρους και να μην τους βλέπει σεξουαλικά, όπως για παράδειγμα ένας νεαρός άντρας να επιδιώκει πονηρές πράξεις με μια μεγαλύτερη γυναίκα που είναι κοντά στην ηλικία της μάνας του..!
Κατάπτυστο επίσης και σε όσους είναι κοντά στην ηλικία και αλληλοδιαφθείρονται..
Για μένα λένε ότι είμαι δυνατό τρολλ, αλλά εσύ μου βάζεις τα γυαλιά, σου βγάζω το καπέλο. :bravo:

Με μεγάλους να μην πηγαίνουμε, με μικρούς να μην πηγαίνουμε, με συνομήλικους πάλι λάθος είναι, ε τι έμεινε μετά, για εξήγησέ μας σε παρακαλώ.

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 13 Απρ 2023, 19:33

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:30
user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:25
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:18

Είμαι δεκτικός σε όλες τις ερωτήσεις και ξεκαθαρίζω απ' την αρχή ότι δεν κουνάω το δάκτυλο αφ' υψηλού, αλλά μιλάω ως αμαρτωλός..
Νομίζω ξέρω.


Δεν θεωρείς ότι θυσιάζεις τη ζωή σου;
Όχι, γιατί έχω χαρές στη ζωή μου.. Η στέρηση του σεξ ή της γυναικείας παρέας, μόνο στέρηση δεν μπορεί να θεωρηθεί..
Καταλαβαίνω ότι θες να μην θες..
Όμως δεν θες;
Τι κάνεις γι' αυτό; Ποιες είναι οι χαρές στη ζωή σου;
Αν θέλεις μου λες.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 13 Απρ 2023, 19:33


συγκρινετε τη Jade Foret με τον αντρα της..
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 13 Απρ 2023, 19:41

ik_90 έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:46
Αρχικά εγώ είμαι στα 30 μου ακόμα και είμαι μια χαρά.
Εντυπωσιακό ότι είσαι τόσο μικρός και έχεις τόσο συντηρητικές απόψεις σχετικά με το αν πρέπει ή όχι ένας στρέιτ άντρας να απολαμβάνει κάποιες πρακτικές που αφορούν την πίσω όψη του (το λέω κομψά). Τα είχαμε πει αυτά σε άλλο νήμα. Δεν το λέω ως μομφή, απλά με εκπλήσσει, γιατί ήσουν και απόλυτος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70708
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Απρ 2023, 19:41

southern έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:33

συγκρινετε τη Jade Foret με τον αντρα της..
Και τί σχέση έχουν αυτοί με το ζευγάρι του νήματος;

Οι μπίλιονερς έχουν πάντα ακαταμάχητο χιούμορ και προσωπικότητα :) , παίζουν σε άλλη πίστα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 13 Απρ 2023, 19:45

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:41
southern έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:33

συγκρινετε τη Jade Foret με τον αντρα της..
Και τί σχέση έχουν αυτοί με το ζευγάρι του νήματος;

Οι μπίλιονερς έχουν πάντα ακαταμάχητο χιούμορ και προσωπικότητα :) , παίζουν σε άλλη πίστα.
παν μετρον αριστον. θυμασαι τον συζυγο της Anne Nicole Smith; ειμαι βεβαιος οτι αυτη εκτιμησε το χιουμορ και τη προσωπικοτητα του :003:

Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7090
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 13 Απρ 2023, 19:50

user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:33
Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:30
user έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:25


Νομίζω ξέρω.


Δεν θεωρείς ότι θυσιάζεις τη ζωή σου;
Όχι, γιατί έχω χαρές στη ζωή μου.. Η στέρηση του σεξ ή της γυναικείας παρέας, μόνο στέρηση δεν μπορεί να θεωρηθεί..
Καταλαβαίνω ότι θες να μην θες..
Όμως δεν θες;
Τι κάνεις γι' αυτό; Ποιες είναι οι χαρές στη ζωή σου;
Αν θέλεις μου λες.
Στην αρχή είναι γολγοθάς, όμως ακόμα και η μοναξιά και η οδοιπορία (κυριολεκτικά) κάποια στιγμή μετασχηματίζονται..
Οι χαρές είναι οι μικρές καθημερινές χαρές που στέλνει απλοχερα σε όλους μας ο Θεός..
Έχω μια δουλειά που μου επιτρέπει να βγάζω τα απαραίτητα, να αγοράζω τροφή και να φροντίζω τις γάτες μου, και τα τσιγάρα μου που μου κρατούν παρέα στους απογευματινούς περιπάτους μέσα στην πόλη..

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1124
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 13 Απρ 2023, 19:52

Καρολίνα έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:41
[Εντυπωσιακό ότι είσαι τόσο μικρός και έχεις τόσο συντηρητικές απόψεις σχετικά με το αν πρέπει ή όχι ένας στρέιτ άντρας να απολαμβάνει κάποιες πρακτικές που αφορούν την πίσω όψη του (το λέω κομψά). Τα είχαμε πει αυτά σε άλλο νήμα. Δεν το λέω ως μομφή, απλά με εκπλήσσει, γιατί ήσουν και απόλυτος.
Βρε πες το όπως θες, δεν υπάρχει θέμα. Αλλά κι εσύ κάνεις το ίδιο με αυτό που έγραψα παραπάνω, αποκαλείς κάποιον συντηρητικό ή προοδευτικό βάσει των απόψεών του για το σεξ. Και δεν γνωρίζω πόσο χρονών είσαι εσύ, αλλά δεν κατάλαβα γιατί σου φαίνεται εντυπωσιακό κιόλας; Όλοι οι στρέιτ άντρες του κύκλου μου που είναι ίδια (ή και μικρότερη ηλικία) θα με γλεντούσαν αν τους έλεγα πχ ότι θέλω να μου βάλει δάχτυλο η άλλη στην πίσω πόρτα. Όπως το ίδιο θα έκανα κι εγώ ('νταξ, εξαρτάται και τη σχέση που θα είχα με τον άλλον και το αν σήκωνε την πλάκα).
Τέλος πάντων, δεν θεωρούμε και άντρακλα κάποιον που κάνει τέτοια οι περισσότεροι και στη δική μου ηλικία. Οι γυναίκες της ηλικίας μου (και μικρότερες) βέβαια είναι πιο «ανοιχτόμυαλες» (να το πω όπως το λες κι εσύ).
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Απρ 2023, 19:55

southern έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:33

συγκρινετε τη Jade Foret με τον αντρα της..
Τhose are the so called trophy wives my dear. :102:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70708
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Απρ 2023, 19:55

southern έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:45
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:41
southern έγραψε:
13 Απρ 2023, 19:33

συγκρινετε τη Jade Foret με τον αντρα της..
Και τί σχέση έχουν αυτοί με το ζευγάρι του νήματος;

Οι μπίλιονερς έχουν πάντα ακαταμάχητο χιούμορ και προσωπικότητα :) , παίζουν σε άλλη πίστα.
παν μετρον αριστον. θυμασαι τον συζυγο της Anne Nicole Smith; ειμαι βεβαιος οτι αυτη εκτιμησε το χιουμορ και τη προσωπικοτητα του :003:

Θα επαναλάβω. Τί σχέση έχουν όλα αυτά με το ζεύγος του νήματος;

Βλέπεις κάτι αντιαισθητικό στο συγκεκριμένο ζευγάρι;

Εγώ για να είμαι ειλικρινής, πιστεύω ότι ο Καζάκος θα μπορούσε να χτυπήσει στο χαλαρό και πιο εντυπωσιακή πιτσιρίκα.

Όπερ σημαίνει ότι τη γουστάρει ως χαρακτήρα και μαγκιά του. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30005
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 13 Απρ 2023, 20:02

Γαμηθειτε με όποια σας καυλώνει (και αντιστρόφως) και αφήστε τα κρεβάτια των άλλων.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32967
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Υπερβολικά μεγάλη διαφορά ηλικίας στις σεξουαλικές σχέσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Απρ 2023, 20:11

Parrot έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:32
ik_90 έγραψε:
13 Απρ 2023, 18:25
Πολύ αντιαισθητική η εικόνα ενός γέρου (ή μιας γριας) με ένα νεαρό άτομο. Όταν είναι μικρότερος ο άντρας και έχει σχέση με μεγαλύτερη είναι (κάπως) καλύτερο γιατί τουλάχιστον οι γυναίκες προσπαθούν να διατηρήσουν την ομορφιά τους. Όχι σαν εμάς τους σαπιοκοιλιάδες.
Όπως και να' χει, με μεγαλύτερη έχω κάνει κάτι, αλλά δεν πρόκειται να κυνηγάω μικρές όταν γεράσω. Αίσχος.
Απαράδεκτα όλα αυτά, ένας μεγαλύτερος σε ηλικια άνθρωπος αντί να νουθετεί τους μικρότερους και να τους βάζει στον δρόμο τον σωστό και του Θεού, να τους διαφθείρει και να κάνει πράξεις ακατανόμαστες..
Απαράδεκτο και το ανάποδο, ένας νέος πρέπει να έχει σεβασμό στους μεγαλυτέρους και να μην τους βλέπει σεξουαλικά, όπως για παράδειγμα ένας νεαρός άντρας να επιδιώκει πονηρές πράξεις με μια μεγαλύτερη γυναίκα που είναι κοντά στην ηλικία της μάνας του..!
Κατάπτυστο επίσης και σε όσους είναι κοντά στην ηλικία και αλληλοδιαφθείρονται..

γιατι λες οτι δεν νουθετει και δεν διδασκει (σεξ) ο μεγαλος/η στη μικρη/ο;

και γιατι δεν παει μαζι ο σεβασμος με το γαμησι;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών