Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Αύγ 2021, 14:53

Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:45
Στύγιος έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:42
Ντάξει γω μπορεί να έτρωγα άπειρες χλέπες σε ραντεβού, αλλά τουλάχιστον ,ως κύριος, πλήρωνα αξιοπρεπώς τον λογαριασμό.
Εγώ ρωτάω αν είναι φεμινίστρια. Αν πει ναι...50-50. Οι μαλακίες πληρώνονται.
Και τους κάνεις την μούρη κρέας άμα πληρώσουν τον καφέ τους :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 09 Αύγ 2021, 14:54

Cecily Anne έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:50
Πώς να επιβληθούν μετά το διαζύγιο;
Καλά αυτό το παίρνω τα παιδιά και φεύγω είναι ενδεχόμενο για όλους τους ξένους ρε συ.
Μετά το διαζύγιο μου το είπαν εμένα.
Δεδομένο για τους ξένους αλλά στις Ρωσίδες περισσότερο. Υποψιάζομαι μάλιστα ότι πήγε να μου το κάνει και η δικιά μου. Να μείνει έγκυος, να πάει Ρωσία και να μη γυρίσει.

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 09 Αύγ 2021, 14:54

Naida έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:53
Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:45
Στύγιος έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:42
Ντάξει γω μπορεί να έτρωγα άπειρες χλέπες σε ραντεβού, αλλά τουλάχιστον ,ως κύριος, πλήρωνα αξιοπρεπώς τον λογαριασμό.
Εγώ ρωτάω αν είναι φεμινίστρια. Αν πει ναι...50-50. Οι μαλακίες πληρώνονται.
Και τους κάνεις την μούρη κρέας άμα πληρώσουν τον καφέ τους :lol:
Όχι. Αλλά ποιος ο λόγος να πληρώσω εγω; Ίσα δεν είναι τα φύλα;

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Αύγ 2021, 15:00

Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:40
Cecily Anne έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:30
Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:29
και δε θα έχει μαρτυρήσει.
Γιατί τί σας κάνουν;
Πάνε πίσω Ρωσία συνήθως μαζί με το παιδί/παιδιά.

Εμένα πριν παντρευτώ μου είπαν να μη κάνω τη τρέλα, πως δε νοιάζονται για τη νέα οικογένεια αλλά μόνο για τους δικούς τους, να προσέξω γιατί θα θέλει να τους φέρει εδώ και να προσέξω για τα χρήματα, μη ζητάει διατροφές κτλ. Στα χρήματα ήταν κυρία αλλά πρόσεξα και εγώ πολύ. Τα υπόλοιπα τα επιβεβαιώνω.

Επίσης μετά το διαζύγιο μου είπαν ότι κοιτάν να επιβληθούν στον άνδρα και σχεδόν να τον κάνουν σκλάβο τους. Δεν πέρασε τέτοιο πράγμα σε μένα αλλά όταν μου το είπαν συνειδητοποίησα ότι υπήρχε η τάση πέραν αμφιβολίας.

Σε κάθε περίπτωση δεν πράττουν (συνήθως και απαραίτητα) από κακία και (συνειδητή) υστεροβουλία. Έτσι έχουν μάθει.
Έχω άλλη μία απορία. Είχε προσαρμοστεί στην Ελλάδα; Δουλειά, κοινωνικό κύκλο κλπ.; Έδειχνε να μην της αρέσει; Ή είναι η ανάγκη τέτοια ώστε να είναι με τους γονείς της;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Αύγ 2021, 15:04

Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:54
Naida έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:53
Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:45


Εγώ ρωτάω αν είναι φεμινίστρια. Αν πει ναι...50-50. Οι μαλακίες πληρώνονται.
Και τους κάνεις την μούρη κρέας άμα πληρώσουν τον καφέ τους :lol:
Όχι. Αλλά ποιος ο λόγος να πληρώσω εγω; Ίσα δεν είναι τα φύλα;
Βρε συμφωνώ, αλλά το λες σαν θα το κάνεις εκδικητικά ότι θα πληρώσεις μόνο τον καφέ σου. Και καλά άμα τους πληρώσεις τον καφέ, προβιβαζονται σε κάτι καλύτερο. Που πάτε ωρε :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7701
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 09 Αύγ 2021, 15:07

Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:29
Έχω και εγώ παρόμοια ιστορία. Μέχρι και η λεπτομέρεια με τα παπούτσια (το κάνουν οι Ρωσίδες). Το κάζο ήταν ότι τη παντρεύτηκα. Χώρισα και ηρέμισα. Οι Ρωσίδες είναι ακαταμάχητες ως γκόμενες αλλά αμφιβάλλω αν θα βρείτε κάποιον που είναι παντρεμένος μερικά χρόνια και δε θα έχει μαρτυρήσει.
Για αυτο χωριζουνε το 50% των παντρεμένων εκει; Tελικά ισως να ηταν και για καλο το block που έφαγα lol :lol:

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 09 Αύγ 2021, 15:19

Naida έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:04
Βρε συμφωνώ, αλλά το λες σαν θα το κάνεις εκδικητικά ότι θα πληρώσεις μόνο τον καφέ σου. Και καλά άμα τους πληρώσεις τον καφέ, προβιβαζονται σε κάτι καλύτερο. Που πάτε ωρε :lol:
Εμένα δε μου πάει να μη πληρώσω. Αισθάνομαι άσχημα. Απλά δε γίνεται όταν συμφέρει να είναι δυναμικές και ανεξάρτητες και όταν έρχεται ο λογαριασμός να γίνονται γατάκια.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41265
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Αύγ 2021, 15:19

AlienWay έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:34
Μια άλλη κάζα που έπαθα από το αντίθετο φύλο, ήταν όταν έκανα αβέρτα καμάκι στις διακοπές και συνέλεγα χυλόπιτες (ωστόσο μία στις 10 περιπτώσεις πετύχαινα τον στόχο). Να πω σε αυτό το σημείο ότι προσωπικά οι χυλόπιτες δεν με ενοχλούν καθόλου στο καμάκι και ίσα-ίσα μου αρέσει να τις αφηγούμαι.

Βρισκόμουν λοιπόν μέσα σε ένα κλαμπ με την παρέα, όπου τα τζάμια έβλεπαν στην αυλή, αλλά από την αυλή δεν μπορούσε κανείς να δει μέσα (ήταν φιμέ). Σε κάποια φάση λοιπόν, βλέπω μια ωραία Ελληνίδα να κάθεται έξω σε ένα πεζούλι, στεναχωρημένη. Σκέφτηκα να αξιοποιήσω την ευκαιρία. Βγήκα λοιπόν έξω, την πλησίασα και παίχτηκε ο εξής διάλογος:

- Γιατί κάθεσαι μόνη σου και στεναχωρημένη, κούκλα;
- Λογαριασμό θα σου δώσω;
- Είπα να νιαστώ γιατί σε είδα από μέσα.
- Αντε και γαμήσου.

Εβαλα τα γέλια, έφυγα και επέστρεψα στην παρέα.
Κούκλα; Σε κόμικς του Ντόναλντ Ντακ πρωταγωνιστούσες;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 09 Αύγ 2021, 15:21

Αλιόσα έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:07
Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 14:29
Έχω και εγώ παρόμοια ιστορία. Μέχρι και η λεπτομέρεια με τα παπούτσια (το κάνουν οι Ρωσίδες). Το κάζο ήταν ότι τη παντρεύτηκα. Χώρισα και ηρέμισα. Οι Ρωσίδες είναι ακαταμάχητες ως γκόμενες αλλά αμφιβάλλω αν θα βρείτε κάποιον που είναι παντρεμένος μερικά χρόνια και δε θα έχει μαρτυρήσει.
Για αυτο χωριζουνε το 50% των παντρεμένων εκει; Tελικά ισως να ηταν και για καλο το block που έφαγα lol :lol:
Εκεί και οι άνδρες μεθάνε κτλ ενώ αυτές μένουν κοντά στην οικογένεια τους. Πάντως και εμένα με έλεγε αλκοολικό επειδή έπινα μία μπύρα πριν κοιμηθώ. Συνεπώς δε ξέρω αν όντως μεθάνε και οι κακομοίρηδες οι Ρώσοι (αν και απ ότι έχω δει...).

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Αύγ 2021, 15:23

Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:19
Naida έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:04
Βρε συμφωνώ, αλλά το λες σαν θα το κάνεις εκδικητικά ότι θα πληρώσεις μόνο τον καφέ σου. Και καλά άμα τους πληρώσεις τον καφέ, προβιβαζονται σε κάτι καλύτερο. Που πάτε ωρε :lol:
Εμένα δε μου πάει να μη πληρώσω. Αισθάνομαι άσχημα. Απλά δε γίνεται όταν συμφέρει να είναι δυναμικές και ανεξάρτητες και όταν έρχεται ο λογαριασμός να γίνονται γατάκια.
Βρε συμφωνώ σου λέω και εγώ της λογικής να πληρώσω τον καφέ μου είμαι. Και όχι μόνο. Θα τον κεράσω κιόλας αφού τον προσκαλώ. Αν είναι δυνατόν να στεκόμαστε σε τέτοια χαζά. Οι άντρες κάνουν λες και τους πατάς τον καλό άμα πεις να πληρώσεις. Προσβάλλονται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23991
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 09 Αύγ 2021, 15:23

hellegennes έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:19
AlienWay έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:34
Μια άλλη κάζα που έπαθα από το αντίθετο φύλο, ήταν όταν έκανα αβέρτα καμάκι στις διακοπές και συνέλεγα χυλόπιτες (ωστόσο μία στις 10 περιπτώσεις πετύχαινα τον στόχο). Να πω σε αυτό το σημείο ότι προσωπικά οι χυλόπιτες δεν με ενοχλούν καθόλου στο καμάκι και ίσα-ίσα μου αρέσει να τις αφηγούμαι.

Βρισκόμουν λοιπόν μέσα σε ένα κλαμπ με την παρέα, όπου τα τζάμια έβλεπαν στην αυλή, αλλά από την αυλή δεν μπορούσε κανείς να δει μέσα (ήταν φιμέ). Σε κάποια φάση λοιπόν, βλέπω μια ωραία Ελληνίδα να κάθεται έξω σε ένα πεζούλι, στεναχωρημένη. Σκέφτηκα να αξιοποιήσω την ευκαιρία. Βγήκα λοιπόν έξω, την πλησίασα και παίχτηκε ο εξής διάλογος:

- Γιατί κάθεσαι μόνη σου και στεναχωρημένη, κούκλα;
- Λογαριασμό θα σου δώσω;
- Είπα να νιαστώ γιατί σε είδα από μέσα.
- Αντε και γαμήσου.

Εβαλα τα γέλια, έφυγα και επέστρεψα στην παρέα.
Κούκλα; Σε κόμικς του Ντόναλντ Ντακ πρωταγωνιστούσες;
Προσπαθώ να μη χρησιμοποιώ τολμηρά επίθετα για να μη θεωρηθεί cat calling. Αυτό το συγκεκριμένο περιστατικό βέβαια έγινε πριν 23 χρόνια, επομένως το διάλογο τον μετέφερα στο περίπου. Δεν θυμάμαι αν την είχα πει "κούκλα", "όμορφη", ή "μωρό".
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 09 Αύγ 2021, 15:25

Cecily Anne έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:00
Έχω άλλη μία απορία. Είχε προσαρμοστεί στην Ελλάδα; Δουλειά, κοινωνικό κύκλο κλπ.; Έδειχνε να μην της αρέσει; Ή είναι η ανάγκη τέτοια ώστε να είναι με τους γονείς της;
Τώρα μπαίνεις στα βαριά. Είχε και δουλειά και κοινωνικό κύκλο και της άρεσε. Βέβαια σε όλα αυτά μπαίνουν αστερίσκοι που δεν μπορούν να αναλυθούν εδώ. Για να καταλάβεις με τη μάνα της μπορεί να μιλούσε 6-8 ώρες την ημέρα. Δούλευε από το σπίτι λόγω πανδημίας και ήμασταν σε ζωντανή σύνδεση. Πηγαίναμε σε κορυφές βουνών, βιντεοκλήση. Βολευόμουν και εγώ βέβαια γιατί δε με σκότιζε αλλά συνειδητοποιώ πως ήταν αρρωστημένο και πως κάπως έπρεπε να το είχα κόψει.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41265
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Αύγ 2021, 15:27

AlienWay έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:23
hellegennes έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:19
AlienWay έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:34
Μια άλλη κάζα που έπαθα από το αντίθετο φύλο, ήταν όταν έκανα αβέρτα καμάκι στις διακοπές και συνέλεγα χυλόπιτες (ωστόσο μία στις 10 περιπτώσεις πετύχαινα τον στόχο). Να πω σε αυτό το σημείο ότι προσωπικά οι χυλόπιτες δεν με ενοχλούν καθόλου στο καμάκι και ίσα-ίσα μου αρέσει να τις αφηγούμαι.

Βρισκόμουν λοιπόν μέσα σε ένα κλαμπ με την παρέα, όπου τα τζάμια έβλεπαν στην αυλή, αλλά από την αυλή δεν μπορούσε κανείς να δει μέσα (ήταν φιμέ). Σε κάποια φάση λοιπόν, βλέπω μια ωραία Ελληνίδα να κάθεται έξω σε ένα πεζούλι, στεναχωρημένη. Σκέφτηκα να αξιοποιήσω την ευκαιρία. Βγήκα λοιπόν έξω, την πλησίασα και παίχτηκε ο εξής διάλογος:

- Γιατί κάθεσαι μόνη σου και στεναχωρημένη, κούκλα;
- Λογαριασμό θα σου δώσω;
- Είπα να νιαστώ γιατί σε είδα από μέσα.
- Αντε και γαμήσου.

Εβαλα τα γέλια, έφυγα και επέστρεψα στην παρέα.
Κούκλα; Σε κόμικς του Ντόναλντ Ντακ πρωταγωνιστούσες;
Προσπαθώ να μη χρησιμοποιώ τολμηρά επίθετα για να μη θεωρηθεί cat calling. Αυτό το συγκεκριμένο περιστατικό βέβαια έγινε πριν 23 χρόνια, επομένως το διάλογο τον μετέφερα στο περίπου. Δεν θυμάμαι αν την είχα πει "κούκλα", "όμορφη", ή "μωρό".
Πρώτα απ' όλα, πώς τολμάς να υποθέτεις το φύλο της; Σκέφτηκες μήπως σε σιχτίρισε γι' αυτό; Μια καλή προσέγγιση θα ήταν αυτή:

-Γιατί κάθεσαι μοναχούλι και στεναχωριέσαι, βρε συ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hellegennes την 09 Αύγ 2021, 15:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 09 Αύγ 2021, 15:27

Naida έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:23
Belisarius έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:19
Naida έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:04
Βρε συμφωνώ, αλλά το λες σαν θα το κάνεις εκδικητικά ότι θα πληρώσεις μόνο τον καφέ σου. Και καλά άμα τους πληρώσεις τον καφέ, προβιβαζονται σε κάτι καλύτερο. Που πάτε ωρε :lol:
Εμένα δε μου πάει να μη πληρώσω. Αισθάνομαι άσχημα. Απλά δε γίνεται όταν συμφέρει να είναι δυναμικές και ανεξάρτητες και όταν έρχεται ο λογαριασμός να γίνονται γατάκια.
Βρε συμφωνώ σου λέω και εγώ της λογικής να πληρώσω τον καφέ μου είμαι. Και όχι μόνο. Θα τον κεράσω κιόλας αφού τον προσκαλώ. Αν είναι δυνατόν να στεκόμαστε σε τέτοια χαζά. Οι άντρες κάνουν λες και τους πατάς τον καλό άμα πεις να πληρώσεις. Προσβάλλονται.
Εγώ το εκτιμώ όταν βλέπω αληθινή πρόθεση. Αν πάμε σε εστιατόριο 2-3 φορές και κεράσω περιμένω να με κεράσεις 1 φραπέ σε μία καφετέρια.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14863
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 09 Αύγ 2021, 15:29

hellegennes έγραψε:
09 Αύγ 2021, 15:19
AlienWay έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:34
Μια άλλη κάζα που έπαθα από το αντίθετο φύλο, ήταν όταν έκανα αβέρτα καμάκι στις διακοπές και συνέλεγα χυλόπιτες (ωστόσο μία στις 10 περιπτώσεις πετύχαινα τον στόχο). Να πω σε αυτό το σημείο ότι προσωπικά οι χυλόπιτες δεν με ενοχλούν καθόλου στο καμάκι και ίσα-ίσα μου αρέσει να τις αφηγούμαι.

Βρισκόμουν λοιπόν μέσα σε ένα κλαμπ με την παρέα, όπου τα τζάμια έβλεπαν στην αυλή, αλλά από την αυλή δεν μπορούσε κανείς να δει μέσα (ήταν φιμέ). Σε κάποια φάση λοιπόν, βλέπω μια ωραία Ελληνίδα να κάθεται έξω σε ένα πεζούλι, στεναχωρημένη. Σκέφτηκα να αξιοποιήσω την ευκαιρία. Βγήκα λοιπόν έξω, την πλησίασα και παίχτηκε ο εξής διάλογος:

- Γιατί κάθεσαι μόνη σου και στεναχωρημένη, κούκλα;
- Λογαριασμό θα σου δώσω;
- Είπα να νιαστώ γιατί σε είδα από μέσα.
- Αντε και γαμήσου.

Εβαλα τα γέλια, έφυγα και επέστρεψα στην παρέα.
Κούκλα; Σε κόμικς του Ντόναλντ Ντακ πρωταγωνιστούσες;
Τύπε, θέλω να την πέσω σε μια τύπισσα τώρα τελευταία, πολύ φάση.

Να την πω τίποτα δεσποσύνη ή το 'χεις διαβάσει σε κανέναν Σαίξπηρ, ξέρω 'γω;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών