Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 24 Οκτ 2018, 08:32

Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:22
plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:07
Naida έγραψε:
23 Οκτ 2018, 21:13


Το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες ; Βάση φύσης όταν βρούμε τον πιο δυνατο, πιο ωραιο παρατάμε τον τωρινό και πάμε στον καλύτερο ε για να κάνουμε καλύτερα παιδιά;
Στην ελλαδα ζεις αν ενας τυπος ξενοπηδαει ειναι αλανιαρης ενω αν μια ξενοπηδιεται ειναι πουτανα.Παντως αυτο που λες καλο ειναι αλλα ειδικα οι ελληνιδες ειναι τοσο καλοψυχες που ακομα και οι λουζερς βρισκουν γκομενα.Στο εξωτερικο δεν γινονται αυτα γι αυτο υπαρχουν εκει τοσοι incels και mgtow. :wink
Έτσι ακριβώς είμαστε οι Ελληνίδες.
Kαι πολυ ανεκτικες.Παραπανω απο οσο πρεπει. :g030:

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 24 Οκτ 2018, 08:37

Εσείς οι γυναίκες θέλετε να είναι ο άντρας αλλανιαρης
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 08:44

plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:32

Kαι πολυ ανεκτικες.Παραπανω απο οσο πρεπει. :g030:
Είναι τα κατάλοιπα του "εγώ ο άντρας κάνω κουμάντο, εγώ φέρνω τα λεφτά και τρως, θα με σέβεσαι,δε θα μου αντιμιλάς,που θα πας άμα σε χωρίσω,ε άντρας είμαι τι θες να κάνω, άντρας είμαι θα πω και μια κουβέντα παραπάνω, άντρας είμαι θα σου σβουρήξω και καμία, άντρας είμαι θα ξενοπηδήξω έτσι είναι η φύση του άντρα,άντρας είμαι κάτσε να σε πηδήξω θες δε θες γιατί αυτά είναι τα συζυγικά σου καθήκοντα " κτλ κτλ αν και ευτυχώς έχουμε ξεφύγει αρκετά από αυτή τη νοοτροπία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 24 Οκτ 2018, 08:52

Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:44
Είναι τα κατάλοιπα του "εγώ ο άντρας κάνω κουμάντο, εγώ φέρνω τα λεφτά και τρως, θα με σέβεσαι,δε θα μου αντιμιλάς,που θα πας άμα σε χωρίσω,ε άντρας είμαι τι θες να κάνω, άντρας είμαι θα πω και μια κουβέντα παραπάνω, άντρας είμαι θα σου σβουρήξω και καμία, άντρας είμαι θα ξενοπηδήξω έτσι είναι η φύση του άντρα,άντρας είμαι κάτσε να σε πηδήξω θες δε θες γιατί αυτά είναι τα συζυγικά σου καθήκοντα " κτλ κτλ αν και ευτυχώς έχουμε ξεφύγει αρκετά από αυτή τη νοοτροπία.
:smt023
Ε ναι ενα δικιο το εχεις στην πολιτισμενη Ευρωπη αυτα ξεκαθαρισαν το '60 με την σεξ επανασταση την στιγμη που εδω στο Ελλαδισταν ειχαμε προικοσυμφωνα και ποινικοποιηση της μοιχειας.Ας ειναι καλα ο ηγετης της Αλλαγης Ανδρεας Παπανδρεου που τα καταργησε ολα αυτα αλλα και παλι εχουμε δρομο μπροστα μας να διανυσουμε για να γινουμε Ευρωπη.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 09:01

plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:52


:smt023
Ε ναι ενα δικιο το εχεις στην πολιτισμενη Ευρωπη αυτα ξεκαθαρισαν το '60 με την σεξ επανασταση την στιγμη που εδω στο Ελλαδισταν ειχαμε προικοσυμφωνα και ποινικοποιηση της μοιχειας.Ας ειναι καλα ο ηγετης της Αλλαγης Ανδρεας Παπανδρεου που τα καταργησε ολα αυτα αλλα και παλι εχουμε δρομο μπροστα μας να διανυσουμε για να γινουμε Ευρωπη.
Βαλκάνια :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 24 Οκτ 2018, 09:02

Μέγας μπηχτης ο Ανδρέας Παπανδρέου
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 24 Οκτ 2018, 09:08

Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 09:01
plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:52


:smt023
Ε ναι ενα δικιο το εχεις στην πολιτισμενη Ευρωπη αυτα ξεκαθαρισαν το '60 με την σεξ επανασταση την στιγμη που εδω στο Ελλαδισταν ειχαμε προικοσυμφωνα και ποινικοποιηση της μοιχειας.Ας ειναι καλα ο ηγετης της Αλλαγης Ανδρεας Παπανδρεου που τα καταργησε ολα αυτα αλλα και παλι εχουμε δρομο μπροστα μας να διανυσουμε για να γινουμε Ευρωπη.
Βαλκάνια :D
:smt023

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 24 Οκτ 2018, 10:21

Naida έγραψε:
23 Οκτ 2018, 22:48
Να κοιτάνε όσο θελουν. Μόνο.
Γιατί άμα πάνε παραπέρα από το κοίταγμα δε θα χουν ματάκια μετά να ξενοκοιτανε τα γλυκούλια μου.
οχι αλλη βια. ειρηνη. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Οκτ 2018, 10:25

Ασέβαστος έγραψε:
24 Οκτ 2018, 10:21


οχι αλλη βια. ειρηνη. :102:
Όχι εσένα :smt008
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 24 Οκτ 2018, 13:59

plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:32
Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:22
plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:07


Στην ελλαδα ζεις αν ενας τυπος ξενοπηδαει ειναι αλανιαρης ενω αν μια ξενοπηδιεται ειναι πουτανα.Παντως αυτο που λες καλο ειναι αλλα ειδικα οι ελληνιδες ειναι τοσο καλοψυχες που ακομα και οι λουζερς βρισκουν γκομενα.Στο εξωτερικο δεν γινονται αυτα γι αυτο υπαρχουν εκει τοσοι incels και mgtow. :wink
Έτσι ακριβώς είμαστε οι Ελληνίδες.
Kαι πολυ ανεκτικες.Παραπανω απο οσο πρεπει. :g030:
:p3:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 24 Οκτ 2018, 14:06

Μπίστης έγραψε:
23 Οκτ 2018, 21:46
Ο άντρας χρειάζεται ποικιλία.

Δεν το καταλαβαίνουν λόγω στενομυαλιάς.

Όταν είναι σκόπιμο, όταν το ψάχνει δηλαδή το βρίσκω κι εγώ μικρότητα, ακόμα και αηδιαστικό, λίγο κοκορίκο style, αλλά όταν είναι αυθόρμητο, όταν του προκύπτει πως να χωρέσει ολόκληρος άντρακλας στην μονογαμία
Είσαι σίγουρος πως η γυναίκα ΔΕΝ θέλει ποικιλία;
Όταν της προκύψει, πώς να χωρέσει ολόκληρη γυναίκα στην μονογαμία;
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Γραφικός

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 25 Οκτ 2018, 02:21

Εμένα πάντως θα με ενοχλούσε αν την δικιά μου δεν την ενοχλούσε το ενδεχόμενο να πάω με άλλη. Αν ήταν τόσο στ' αρχίδια της θα σταματούσα τη σχέση για να την προλάβω, αφού θα το είχε ήδη δρομολογήσει.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 26 Οκτ 2018, 10:49

Naida έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:44
plouf έγραψε:
24 Οκτ 2018, 08:32

Kαι πολυ ανεκτικες.Παραπανω απο οσο πρεπει. :g030:
Είναι τα κατάλοιπα του "εγώ ο άντρας κάνω κουμάντο, εγώ φέρνω τα λεφτά και τρως, θα με σέβεσαι,δε θα μου αντιμιλάς,που θα πας άμα σε χωρίσω,ε άντρας είμαι τι θες να κάνω, άντρας είμαι θα πω και μια κουβέντα παραπάνω, άντρας είμαι θα σου σβουρήξω και καμία, άντρας είμαι θα ξενοπηδήξω έτσι είναι η φύση του άντρα,άντρας είμαι κάτσε να σε πηδήξω θες δε θες γιατί αυτά είναι τα συζυγικά σου καθήκοντα " κτλ κτλ αν και ευτυχώς έχουμε ξεφύγει αρκετά από αυτή τη νοοτροπία.
Τη δεκαετία του 50 μεγάλωσες;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Οκτ 2018, 11:00

Ερμής έγραψε:
26 Οκτ 2018, 10:49


Τη δεκαετία του 50 μεγάλωσες;
Αλήθεια τώρα; με ρωτάς εσύ;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ας μου πεί κάποια από σας γιατί σας ενοχλεί τόσο να πάει ο δικός σας με άλλη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 26 Οκτ 2018, 11:01

Μα αυτά που γράφεις εκείνη την εποχή συνέβαιναν σε πιο ευρεία φάση. Επειδή μάλλον μεγαλώσαμε την ίδια εποχή, αυτά που λες τα βλέπαμε σε τίποτα ταινίες μονο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών