Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 23 Φεβ 2020, 22:30

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Αύγ 2019, 19:20
Γινε κι εσυ σαν τον Κ.
Εμένα ο Κ δε έχει πρόβλημα με τη περίοδο μου. Δε κρυβω στη τουαλέτα τα χαρτιά με το αίμα μήπως τα δει και σιχαθεί όπως πολλές φορές μου έλεγε η μάνα μου να κάνω. Δε τον νοιάζει να είμαι ξυρισμένη . Δε τον νοιάζει να είμαι βαμμένη . Χαίρεται όταν με βλέπει να νιώθω όμορφη με τις φόρμες μου ή και ωραία με τις γόβες μου. Εμένα ο Κ μου αγοράζει ταμπον και σερβίετες και αλλάζω και μπροστά του και δεν τον ενοχλεί . Μένω αλουστη όταν δεν είμαι καλά και δε μου λέει τίποτα . Τον Κ οι φιλοι του τον κοροϊδεύουν τον λένε "μουνοδουλο" επειδή κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού όταν εγώ δουλεύω 15 ώρες ή όταν ακόμα βαριέμαι να τις κάνω εγώ. Αυτός τους χαμογελάει και δεν ασχολείται . Δεν τον νοιάζει που πήρα 20 κιλά ή και που έχασα αλλά τόσα. Πιστεύει ότι μπορώ να γίνω επικεφαλής στο τμήμα που δουλεύω όταν όλοι στην οικογένεια μου μου λένε ότι δε γίνεται μια γυναίκα να καταφέρει τα πάντα. Ο Κ δέχεται το γεγονός ότι δε θέλω παιδιά ότι είμαι μοναχικη ότι βρίζω πολύ πολύ οτι θέλω να κάνω τατουάζ παντού . Στον Κ η οικογένεια του λέει πως δε έχω θηλυκότητα και πως τα όνειρα μου είναι μεγαλύτερα από αυτά που πρέπει να έχει μια γυναίκα της ηλικίας μου. Δεν τον νοιάζει που έχω ραγαδες κυτταρίτιδα πεσμένο στήθος . Δε με κοιτάζει ποτέ με μισό μάτι όταν βάλω κοντό φόρεμα. Ο Κ με αγαπάει λέει σαν ψυχή και σώμα και αυτά είναι ολότελα δικά μου και μπορώ να τα κάνω ότι στο διάολο θέλω εγώ. Όλοι του λένε πότε θα με παντρευτεί για να με έχει σίγουρη και τους απαντάει ότι το μόνο σίγουρο για αυτόν είναι η αγάπη που έχει για μένα. Ο Κ έχει τσακωθεί με φίλους του γιατί σχολίαζαν μια κοπέλα για τα κιλά της
. Έχει κάνει καταγγελίες και έχει επέμβει ενεργά όταν ο γείτονας εδερνε τη γυναίκα του και όταν οι φασίστες κορόιδευαν έναν κύριο από τη Συρία. Αγαπάει όλο το κόσμο και πιστεύει ότι κάθε άνθρωπος είναι τόσο ξεχωριστός και όμορφος . Πιστεύει ακόμα ότι υπάρχει καλοσύνη και κάνει πράγματα για τους άλλους όταν δε μπορεί καν να κάνει μερικές φορές πράματα για τον ίδιο του τον εαυτό.
Ο Κ όταν σε γνωρίζει σε κοιτάζει βαθιά στα μάτια να ανακαλύψει αυτή τη καλοσύνη που είναι σίγουρος ότι υπάρχει ακόμα κάπου εκεί μέσα σου κρυμμένη
. Δεν απογοητεύεται ποτέ. Μόνο μερικές φορές με τον εαυτό του. Γιατί δε μπορεί να κάνει όσα θα ήθελε για αυτόν τον κόσμο. Γιατί νιώθει ότι έχει τα πάντα ενώ άλλοι τίποτα. Και εγώ πιστεύω ότι έχει το μεγαλύτερο αγαθό του κόσμου. Την όμορφη ψυχή του με την οποία και πορεύεται.
Σ.
https://www.facebook.com/feminist.rants/

Τα αυτονοητα λεει η γυναικα. Αν αγαπας καποια ετσι φερεσαι. Μακαρι να ηταν ολοι οι ανθρωποι ετσι, αντρες και γυναικες.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 23 Φεβ 2020, 22:34

τις δουλειές του σπιτιού όταν εγώ δουλεύω 15 ώρες ή
παραμυθια

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Φεβ 2020, 22:56

blackpaint έγραψε:
23 Φεβ 2020, 22:30
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Αύγ 2019, 19:20
Γινε κι εσυ σαν τον Κ.
Εμένα ο Κ δε έχει πρόβλημα με τη περίοδο μου. Δε κρυβω στη τουαλέτα τα χαρτιά με το αίμα μήπως τα δει και σιχαθεί όπως πολλές φορές μου έλεγε η μάνα μου να κάνω. Δε τον νοιάζει να είμαι ξυρισμένη . Δε τον νοιάζει να είμαι βαμμένη . Χαίρεται όταν με βλέπει να νιώθω όμορφη με τις φόρμες μου ή και ωραία με τις γόβες μου. Εμένα ο Κ μου αγοράζει ταμπον και σερβίετες και αλλάζω και μπροστά του και δεν τον ενοχλεί . Μένω αλουστη όταν δεν είμαι καλά και δε μου λέει τίποτα . Τον Κ οι φιλοι του τον κοροϊδεύουν τον λένε "μουνοδουλο" επειδή κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού όταν εγώ δουλεύω 15 ώρες ή όταν ακόμα βαριέμαι να τις κάνω εγώ. Αυτός τους χαμογελάει και δεν ασχολείται . Δεν τον νοιάζει που πήρα 20 κιλά ή και που έχασα αλλά τόσα. Πιστεύει ότι μπορώ να γίνω επικεφαλής στο τμήμα που δουλεύω όταν όλοι στην οικογένεια μου μου λένε ότι δε γίνεται μια γυναίκα να καταφέρει τα πάντα. Ο Κ δέχεται το γεγονός ότι δε θέλω παιδιά ότι είμαι μοναχικη ότι βρίζω πολύ πολύ οτι θέλω να κάνω τατουάζ παντού . Στον Κ η οικογένεια του λέει πως δε έχω θηλυκότητα και πως τα όνειρα μου είναι μεγαλύτερα από αυτά που πρέπει να έχει μια γυναίκα της ηλικίας μου. Δεν τον νοιάζει που έχω ραγαδες κυτταρίτιδα πεσμένο στήθος . Δε με κοιτάζει ποτέ με μισό μάτι όταν βάλω κοντό φόρεμα. Ο Κ με αγαπάει λέει σαν ψυχή και σώμα και αυτά είναι ολότελα δικά μου και μπορώ να τα κάνω ότι στο διάολο θέλω εγώ. Όλοι του λένε πότε θα με παντρευτεί για να με έχει σίγουρη και τους απαντάει ότι το μόνο σίγουρο για αυτόν είναι η αγάπη που έχει για μένα. Ο Κ έχει τσακωθεί με φίλους του γιατί σχολίαζαν μια κοπέλα για τα κιλά της
. Έχει κάνει καταγγελίες και έχει επέμβει ενεργά όταν ο γείτονας εδερνε τη γυναίκα του και όταν οι φασίστες κορόιδευαν έναν κύριο από τη Συρία. Αγαπάει όλο το κόσμο και πιστεύει ότι κάθε άνθρωπος είναι τόσο ξεχωριστός και όμορφος . Πιστεύει ακόμα ότι υπάρχει καλοσύνη και κάνει πράγματα για τους άλλους όταν δε μπορεί καν να κάνει μερικές φορές πράματα για τον ίδιο του τον εαυτό.
Ο Κ όταν σε γνωρίζει σε κοιτάζει βαθιά στα μάτια να ανακαλύψει αυτή τη καλοσύνη που είναι σίγουρος ότι υπάρχει ακόμα κάπου εκεί μέσα σου κρυμμένη
. Δεν απογοητεύεται ποτέ. Μόνο μερικές φορές με τον εαυτό του. Γιατί δε μπορεί να κάνει όσα θα ήθελε για αυτόν τον κόσμο. Γιατί νιώθει ότι έχει τα πάντα ενώ άλλοι τίποτα. Και εγώ πιστεύω ότι έχει το μεγαλύτερο αγαθό του κόσμου. Την όμορφη ψυχή του με την οποία και πορεύεται.
Σ.
https://www.facebook.com/feminist.rants/

Τα αυτονοητα λεει η γυναικα. Αν αγαπας καποια ετσι φερεσαι. Μακαρι να ηταν ολοι οι ανθρωποι ετσι, αντρες και γυναικες.
Περίεργο να τα λες αυτά εσύ ο μάτσο γαμιάς. Κάποια στιγμή θα πρέπει να διαλέξεις τι είδους προσωπικότητα θέλεις να πλασάρεις, γιατί οι εξιστορήσεις σου και οι απαντήσεις σου είναι αντιφατικές.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 23 Φεβ 2020, 23:00

hellegennes έγραψε:
23 Φεβ 2020, 22:56

Περίεργο να τα λες αυτά εσύ ο μάτσο γαμιάς. Κάποια στιγμή θα πρέπει να διαλέξεις τι είδους προσωπικότητα θέλεις να πλασάρεις, γιατί οι εξιστορήσεις σου και οι απαντήσεις σου είναι αντιφατικές.
Μπορεί να μαλωνει τους συντρόφους του που φωνάζουν στις πορείες μπατσοι μουνια (σεξιστικό) και "θα σας γαμησουμε" (rape culture, σεξ ως μεσο επιβολής κτλ) :102:

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24549
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 23 Φεβ 2020, 23:05

perseus έγραψε:
23 Φεβ 2020, 22:34
τις δουλειές του σπιτιού όταν εγώ δουλεύω 15 ώρες ή
παραμυθια
γιατί που χάνει ή παίρνει 20 κιλά; Τι είναι τα κιλά μωρή μαλάκω, λάικς; Μιλάμε για διαδικασίες που διαρκούν 5 χρόνια.

Maejima

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maejima » 23 Φεβ 2020, 23:05

Ο Χασάν και ο Μοχάμεντ, οι νέοι μας συμπατριώτες, τί άποψη έχουν επί του θέματος;

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 23 Φεβ 2020, 23:27

hellegennes έγραψε:
23 Φεβ 2020, 22:56
blackpaint έγραψε:
23 Φεβ 2020, 22:30
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Αύγ 2019, 19:20
Γινε κι εσυ σαν τον Κ.

https://www.facebook.com/feminist.rants/

Τα αυτονοητα λεει η γυναικα. Αν αγαπας καποια ετσι φερεσαι. Μακαρι να ηταν ολοι οι ανθρωποι ετσι, αντρες και γυναικες.
Περίεργο να τα λες αυτά εσύ ο μάτσο γαμιάς. Κάποια στιγμή θα πρέπει να διαλέξεις τι είδους προσωπικότητα θέλεις να πλασάρεις, γιατί οι εξιστορήσεις σου και οι απαντήσεις σου είναι αντιφατικές.
Σε σχεση με σενα ρε ελληγενη, ακομα και ο μπομπ ο σφουγαρακης δειχνει ματσο γαμιας.
Αλλα επειδη ρωτας, ειμαι και τα δυο.
Και αλητης, και λογιος.
Αντλω πλουτο απο τις αντιφασεις μου, δεν τις βρισκω απεναντι μου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Φεβ 2020, 23:54

Όλο και αυξάνεις τον ρεαλισμό της περσόνας σου.

Εγώ δεν έχω κάποιο θέμα για να θέλω να περνάω ως μάτσο ή γαμιάς. Ένας φυσιολογικός, μέσος άνθρωπος είμαι και δεν φιλοδοξώ να είμαι λογοτεχνικός ήρωας.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 01 Μαρ 2020, 18:59

hellegennes έγραψε:
23 Φεβ 2020, 23:54
Όλο και αυξάνεις τον ρεαλισμό της περσόνας σου.

Εγώ δεν έχω κάποιο θέμα για να θέλω να περνάω ως μάτσο ή γαμιάς. Ένας φυσιολογικός, μέσος άνθρωπος είμαι και δεν φιλοδοξώ να είμαι λογοτεχνικός ήρωας.
δεν πειράζει :e045:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Μαρ 2020, 23:17

Εμένα σίγουρα δεν με πειράζει.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17019
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 05 Μάιος 2020, 21:00

blackpaint έγραψε:
23 Φεβ 2020, 22:30
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Αύγ 2019, 19:20
Γινε κι εσυ σαν τον Κ.
SpoilerShow
Εμένα ο Κ δε έχει πρόβλημα με τη περίοδο μου. Δε κρυβω στη τουαλέτα τα χαρτιά με το αίμα μήπως τα δει και σιχαθεί όπως πολλές φορές μου έλεγε η μάνα μου να κάνω. Δε τον νοιάζει να είμαι ξυρισμένη . Δε τον νοιάζει να είμαι βαμμένη . Χαίρεται όταν με βλέπει να νιώθω όμορφη με τις φόρμες μου ή και ωραία με τις γόβες μου. Εμένα ο Κ μου αγοράζει ταμπον και σερβίετες και αλλάζω και μπροστά του και δεν τον ενοχλεί . Μένω αλουστη όταν δεν είμαι καλά και δε μου λέει τίποτα . Τον Κ οι φιλοι του τον κοροϊδεύουν τον λένε "μουνοδουλο" επειδή κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού όταν εγώ δουλεύω 15 ώρες ή όταν ακόμα βαριέμαι να τις κάνω εγώ. Αυτός τους χαμογελάει και δεν ασχολείται . Δεν τον νοιάζει που πήρα 20 κιλά ή και που έχασα αλλά τόσα. Πιστεύει ότι μπορώ να γίνω επικεφαλής στο τμήμα που δουλεύω όταν όλοι στην οικογένεια μου μου λένε ότι δε γίνεται μια γυναίκα να καταφέρει τα πάντα. Ο Κ δέχεται το γεγονός ότι δε θέλω παιδιά ότι είμαι μοναχικη ότι βρίζω πολύ πολύ οτι θέλω να κάνω τατουάζ παντού . Στον Κ η οικογένεια του λέει πως δε έχω θηλυκότητα και πως τα όνειρα μου είναι μεγαλύτερα από αυτά που πρέπει να έχει μια γυναίκα της ηλικίας μου. Δεν τον νοιάζει που έχω ραγαδες κυτταρίτιδα πεσμένο στήθος . Δε με κοιτάζει ποτέ με μισό μάτι όταν βάλω κοντό φόρεμα. Ο Κ με αγαπάει λέει σαν ψυχή και σώμα και αυτά είναι ολότελα δικά μου και μπορώ να τα κάνω ότι στο διάολο θέλω εγώ. Όλοι του λένε πότε θα με παντρευτεί για να με έχει σίγουρη και τους απαντάει ότι το μόνο σίγουρο για αυτόν είναι η αγάπη που έχει για μένα. Ο Κ έχει τσακωθεί με φίλους του γιατί σχολίαζαν μια κοπέλα για τα κιλά της
. Έχει κάνει καταγγελίες και έχει επέμβει ενεργά όταν ο γείτονας εδερνε τη γυναίκα του και όταν οι φασίστες κορόιδευαν έναν κύριο από τη Συρία. Αγαπάει όλο το κόσμο και πιστεύει ότι κάθε άνθρωπος είναι τόσο ξεχωριστός και όμορφος . Πιστεύει ακόμα ότι υπάρχει καλοσύνη και κάνει πράγματα για τους άλλους όταν δε μπορεί καν να κάνει μερικές φορές πράματα για τον ίδιο του τον εαυτό.
Ο Κ όταν σε γνωρίζει σε κοιτάζει βαθιά στα μάτια να ανακαλύψει αυτή τη καλοσύνη που είναι σίγουρος ότι υπάρχει ακόμα κάπου εκεί μέσα σου κρυμμένη
. Δεν απογοητεύεται ποτέ. Μόνο μερικές φορές με τον εαυτό του. Γιατί δε μπορεί να κάνει όσα θα ήθελε για αυτόν τον κόσμο. Γιατί νιώθει ότι έχει τα πάντα ενώ άλλοι τίποτα. Και εγώ πιστεύω ότι έχει το μεγαλύτερο αγαθό του κόσμου. Την όμορφη ψυχή του με την οποία και πορεύεται.
Σ.
https://www.facebook.com/feminist.rants/

Τα αυτονοητα λεει η γυναικα. Αν αγαπας καποια ετσι φερεσαι. Μακαρι να ηταν ολοι οι ανθρωποι ετσι, αντρες και γυναικες.
Αυτονόητο να αλλάζει η άλλη σερβιέτα και ταμπόν μπροστά του. :str8jack: Επόμενο level να της την αλλάζει αυτός. :p7:
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μάιος 2020, 22:33

Εμένα χθες μου έλεγε στην ψύχρα η άλλη ότι τον άντρα τον θέλει να την έχει σήκω-σήκω, κάτσε-κάτσε. Να επιβάλλεται· να είναι άντρας, ρε παιδί μου. Να της λέει «όχι μωρή, δεν θα το βάλεις αυτό».

Αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο γάμου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 19 Μάιος 2020, 17:10

Juno έγραψε:
05 Μάιος 2020, 21:00
blackpaint έγραψε:
23 Φεβ 2020, 22:30
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
27 Αύγ 2019, 19:20
Γινε κι εσυ σαν τον Κ.
SpoilerShow
https://www.facebook.com/feminist.rants/

Τα αυτονοητα λεει η γυναικα. Αν αγαπας καποια ετσι φερεσαι. Μακαρι να ηταν ολοι οι ανθρωποι ετσι, αντρες και γυναικες.
Αυτονόητο να αλλάζει η άλλη σερβιέτα και ταμπόν μπροστά του. :str8jack: Επόμενο level να της την αλλάζει αυτός. :p7:
εισαι απ αυτες που τρομοκρατουνται στην ιδεα και μονο πως ο καλος σου θα δει χρησιμοποιημενη σερβιετα και θα σε σιχαθει; Ελπιζω οχι, εαν ομως αληθευει σε λυπαμαι. Οποιος αντρας δεν ειναι εξοικειωμενος με την ιδεα (και την θεα) του αιματος της περιοδου, δεν ειναι αξιος να ζησει με μια γυναικα.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Μαλακισμένα φεμινιστικά άρθρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 19 Μάιος 2020, 17:12

hellegennes έγραψε:
05 Μάιος 2020, 22:33
Εμένα χθες μου έλεγε στην ψύχρα η άλλη ότι τον άντρα τον θέλει να την έχει σήκω-σήκω, κάτσε-κάτσε. Να επιβάλλεται· να είναι άντρας, ρε παιδί μου. Να της λέει «όχι μωρή, δεν θα το βάλεις αυτό».

Αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο γάμου.
στην ηλικια σου, θα πρεπε να χες ηδη μαθει ν αποφευγεις τετοιες παγιδες.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών